• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Nikča bude ve školce. Ona je děsný éro. Takže jsem ráda, když na chvíli předám někomu na hlídání. Je odmala hyperaktivní dítko, ale jinak je to můj mazel. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Petrach, souhlasim, nic nechce přehánět, hezky se vyspi, ať máš sílu a pozitivní energii. Co dort, snědli jste ho aspoň rozmašírovanej? :grinning:

Hrusti, ono je to asi na těch schodech s tou trojkolkou složitější, než se čtyřkolkou. Ale Kremca psala, že je tam výtah, takže máme po problému.
31. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak jí třebas poznáme jindy, až půjdem někam do přírody na hřiště, ať si to éro taky prohlídnem :slight_smile:
31. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Vikul, Kremca, moc hezke fotecky. To je super, ze je tam ten vytah. Klidne jsem pro sraz kolem 11 hod. na Andelu... pred OC?
Vikul, nam jede tram 7 v 10:41 hod. a na Andělu je v 11:02 hod. V kolik si dame spicha na Slavce a kde? Mne jede bus v 10hod. z Haju a budu na Slavce v 10:22 hod.

Peti, Zuziku, odpocinte si kdyz se tatkove staraji. Je potreba vyuzit kazde chvilky.

My jsme ted dorazili z prochajdy, byli jsme venku 2,5 hodky a ted jsem strcila prcka tatkovi, at si chvilku dachnu, ale misto toho konikuju :wink:
31. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Ale jo, já bych ji vzala, ale ve školce děti vydávají až od půl jedné a pak od tří. Takže bych ji stejně nemohla vzít, Ale až budou prádniny, tak určo. :slight_smile:
31. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
Karca, ja musim na schodech jezdit po zadnich koleckach, nebo zafixovat to predni kolecko, aby se nehybalo. Ale stejne radsi pojedu vytahem :grinning:
31. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
peti: a jde ti to odsávání tou ručkou? Já zjistila, že když nejprv odsávám 10-15 min elektrickou a pak to dojedu ruční, tak nadojím mnohem víc. A už se nestresuju s tříhodinovkama. Dojím až se mi chce - jednou po třech, pak po čtyřech, i po šesti. Poradkyně mi říkala, že aby se produkce udržela, stačí 4x vyprádnit úplně prsa.
31. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
ahojky holčiny tak my byli na prochajdě koupili jsme si oběd s sebou a doma najedli a pak schrupli. takže pohoda.za porod jsem dostala krásný naušnice vezmu na srazík :grinning:
moc se na vás hočiny a dětičky těším bude to supeeer. jinak jezdící schody jsou až nahoru ty bezbariérové takže pohoda :wink:
31. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Srazík??? Kdy??? Kde??? V kolik??? :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj Ambret,
V Praze na Andelu v patek v 11 hod. :grinning: Dorazite s Nelinkou? :grinning: :wink:
31. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
No snad jo, ale nic neslibuji :wink: Doufám že do té doby dorazí ta nemocenská, dodnes ještě nedorazila :angry:
31. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hrusti a už máte program kam se půjde? Právě jsem koukala jak by mi jel autobus. Byla bych v 10:15 na Florenci, takže pohoda. Na Anděla už je to kousek :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky mamulky,

tak jen na skok. Jsme u rodičů a manžel jede zítra ráno pryč a my tu budeme s Natálkou u babi a dědy :slight_smile:
Dnes jsme si užívali v obchodě, koupila jsem si šaty a dvě halenky. A malá byla celou dobu moc hodná.
A teď už bucá v postýlce. Mamka s ní krásně zacvičila a ona u toho prděla o 106 a byla spokojená.
Natálka se už skoro pořád culí a já ji můžu láskou sežrat, když ji vidím.
A dnes dostala dáreček k zítřejšímu dni dětí a sice křesílko, to od fisher price a moc se jí v něm líbilo a hlavně když vibrovalo :grinning:

Jinak co se týče srazíku, tak určitě nemůžu celý červen, manžel školí a nebudu mít auto.
Teď jdu skouknout vaše nové fotečky.
31. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky nevíte jak je to kdybych jela s Nelinkou busem? Musím mít do autobusu autosedačku? Kočár mi daj do úložáku, ale nevím jak s Nelinkou
31. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ambert, Nelinka je krásňoučká a fakt se kouzelně culí a kde jsi koupila tu krásnou háčkovanou čepičku?

Hrusti, Honzíček se taky krásně usmívá a jakou má čepičku :slight_smile:

Anitt, Davídek taky krásně zvedá hlavičku, je to šikulka.

Karco, Anička má krásný jahodový obleček :grinning:

Kremco, Kristýnka teda nádherně pase kobylky :sweat_smile:

A všichni, které jsem konkrítně nejmenovala, tak mají taky nádherné fotečky a mimísky :slight_smile:
Jdu hodit spršku a šupky za manžílkem, teď se týden neuvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Bemo, veškeé obečení upji na MMB- mimibazárku :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Nějak zlobí klávesnice :angry:
31. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
ambret: já vím, že miminka lidi vozí v autosedačkách busem, ale jestli je povinná to nevím. Tuším, že ve studentovi jednou ta stewardka říklala jedněm, že sedačku mít nemuseli. No, zkus to najít na netu.
31. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Kremca, díky za radu, už jsem to našla. V autobusové dopravě být autosedačka nemusí. No nevím, nějak si to neumím představit. Jinak bych musela vlakem, to bych měla malou v kočárku u sebe, ale to my vyjde cesta ještě jednou tolik, takže asi zůstanu u busu
31. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
No, každopádně bus je rychlejší. :slight_smile: Máš krásný čtyři holky jsem koukala. Já zatím jen dvě a pokud náhodou nepotkám nějakýho príma tátu, tak u toho zůstanu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Přesně tak je to i rychlejší. Díky za pochvalu, jsou to naše sluníčka :dizzy_face:
31. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, Bemo to je skoda. Tak snad bude moct aspon Janinka s Bunickou. Ja jsem dneska uplne vyrizena. Malej mel dneska ubrecenou. A zlobi mi u kojeni. Kouka kde co lita, nechce vubec pit. Dneska jedl po 2 az 2,5 hodinach. Po jidle vetsinou celkem dobry, ale pak si chtel hrat, vubec nechtel spat a kdyź na chvilku usnul tak pak zas rev. Vecer uplna tragedie, pil jen ctyri minuty celkem z obou, rev, odtahovani, tak jsem mu ohrala mliko moje odstrikany a z lahve vypil asi 60tku. Pak jsem ale cetla na kojeni.net ze to hodne mimca kolem druheho mesice delaji, ze jsou lini tahat a mlicko netece tak snadno. Ze to chce vydrzet a klid na kojeni.
Jsem z toho ale strasne unavena.
31. kvě 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, jak tak čtu o těch problémech při kojení, tak jsem snad i ráda, že jsme od začátku na UM.
31. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Holky krasny fotecky, vikul malej je uzasnej frajer :slight_smile:
Jinak jsem se zamilovala do tohoto nositka a hned jak se mi soc. uraci poslat materskou tak si ho objednam :slight_smile:
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=133&zbozi_id=ManducaOliv1
31. kvě 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
Misi já mám vybrané tohle: http://www.aukro.cz/item645110002_novinka_exklusivni_nositko_klokanka_cervena.html
To tvoje je také hezké, na nás ale moc drahé
31. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
No jo vsechno ma sve vyhody a nevyhody. Ale prejen materina je to nejlepsi co mu muzu dat, tak se budu snazit kojit co to pujde i kdyz je to nekdy fakt zahul. :unamused:
31. kvě 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
hoj holky, já chci taky kolkánku pro malou...ona tuhle polohu miluje. jen se v tom vůbec neorijentuju, ale raději bych šla do levnější varinaty :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Andy, mě taky vyhovuje ta levnější. Můžu jí mít k sobě čelem, nebo k sobě zády a nebo jí můžu mít na zádech.
31. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
To neni klokanka ale manduca, je to ergonomicke nositko a na rozdil od klokanek nekazi zada prckovi. A da se nosit vepredu, vzadu i na boku. :wink:
31. kvě 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
kremco ja sem se rozhodla nestrsovat a mliko najednou je,ne kvanta,ale stačí a dneska jsem po tydnu dala trochu na mrazák,odsavam co 3-4 hodky,tak 7 x denne,po každem maleho jídle,akorat tou elektrickou skoro nic neodsaju,tak musím ručnímto budou brzo ruky v hajku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska my bylo tak zle odpo,že jsem celou dobu ležela,musela jsem si vzit i prašek,mela jsem zimnici a studeny pot a bylo mi zle,mamka me straší,že to dela cukrovka a je pravda,že když se najím,tak se mi uleví a sladke ted mít musím hodne,tak snad to bude jen totalní vyčerpaní,manža se snažil a hlídal celí den :wink:

misi to nosítko je super,a se psem se dostaneš všude,pokud ho využiješ,tak bych do toho šla
my jsme dostali od znamích klokanku,ale ješte ho nedavam,až co po neurologii

ambret s tou nemocenkou je to fakt hnus,človek ksdyž ma platit,tak musí hned,nebo dostane penale a oni nemusí nic,ten naš system nema konkurenci nikde ve svete
31. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.