• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jo a ten dort snedl tatka,naštestí bylo vytřeno ,ale byli toho 4 porce :grinning:
31. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz
teda ja si píšu sama,ale ješte vam musím napsat,že co mam ten slunečník,tak pořad leje :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrou a klidnou :wink:
31. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ráno, tak dneska jsme spaly od 23h až do půl čtvrtý - zbaštila 80ml nutrilonu a byla spokojená. Teď mám nalitý prsa jak blázen - teda jedno, druhý mi můj odběratel vysál :slight_smile: Teď je v postýlce a já doufám, že spí, abych mohla taky zalézt :slight_smile:
Misi, to nosítko je moc hezké, Eliáškovi se v něm bude určo líbit!
1. čer 2009 ve 04:27  • Odpověz
Dobré ráníčko mamičky! tak my dnes spaly od půl12 do 7 :astonished: jen ve 2 kvíkla, že chce k nám do postele. ale to byl luxusní hládek 130ml :fearful: to neznám. já ji jinak budim, ale měla protivný víkend, moc nespala, jen u mě a po přenesení hned vzhůru nebo max.hoďku, tak říkám, že se potřebuje vyspat nebo to bude začarovaný kruh a vyplatilo se, protož jinak jí kolem 70 a takhle si to vlastně to vynechaný jídlo vzala :slight_smile: půjdem asi ještě hajnout. pak jedem ke tchýni, bude hlídat, já jdu k zubaři :confounded: jo a tom ji naučil blbost... vyplazoval na ni včera jazyk a ona se chytla a začla ho vyplazovat taky, ale jako dost :grinning: jsem myslela, že se z ní počůrám :sweat_smile:
misi, jo já chápu, že chceš do toho investovat, když ho budeš hodně využívat, to já ho chci jen na krátký přechody třeba pro pečivo a tak. je moc hezký.
peto, odpočívej. nestačilo by jak píše kremca 4x za den vyprázdnit prsa? nebo se z toho zhroutíš zachvíli :cry:
zuzik, jo, on ten nutrilon zabírá dobře na psychiku a pak je hned mlíčka. to já, když zatím dávala jen MM tak najednou přestalo míň být a já byla na nervy a můj koupil nutráč, tak hned pak zase bylo mlíčka, když jsem tam měla tu berličku...
1. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
tak jdu ještě zdřímnout. zítra přijede mamča, tak užije malý a já udělám generální úklid. relativní pořádek tu máme, ale musím trochu přehlížet prach a to se mi teda vůůůůůbec nelíbí... :angry: kord, když tu jsou plouvoučky :confounded:
1. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:

andy jak pišeš s tím nutrilonem,je to pravda :wink:

zuzí tak vydíš jaky maš doma poklad,ono se to všechno zklidní,holt jsou to ješte prdolky :wink:

andy a tušíš kolik ted važíte? na to jak mín jí,ale přibíra,ne? u nas už jedou 100ml,nekdy dam jen 90ml,protože jí 7x denne a to by mel už hodne,hodím vam sem potom fotku,jake ma škranky,strašne ted porostl
1. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj mamuška!
U nas dneska teda noc nic moc, jako kdyby prcek tusil, ze se chci vyspat, protoze me dneska ceka ko na gynde :wink: Okolo O:40 zacal kvikat, definitivne se rozbrecel ve 2 hod. a cumlal dudana jako divy, tak jsem mu dala papani jen 130, jsem si rikala, ze to ani nevypije, ze hned usne, ale on popotahoval, ze chce vic, ale nakonec usnul a kolem pul 6 opet jekot, ale vypil jen 100 a trapily ho prdiky. No a kolem pul 7 jsme spolu vytuhli v posteli, snad tam jeste chvilku vydrzi. Akorat me stve, ze poslednich par dni jedl ve stejnou hodinu, tak jsem si rikala, ze snad se nam podarilo mu udelat nejaky rezim a ted je to v cudu. Nevim, jestli nema ten rustovy spurt, protoze je protivny, ubreceny a porad by jedl :frowning2:

Misi, ta manduca je moc hezka. To ani nevim, ze existuje. Mrknu na to. Ja pro ty klokanky moc nejsem, protoze pry to nici zada, ale pokud tohle by tolik zada nenicilo, tak bych byla taky ochotna do toho investovat.

Zuzi, vidis jaka je Verunka sikovna. Neboj, ono se to srovna. Mamca me taky uklidnuje, ze az se prcek bude vic hybat, ze ho nebudou tolik zlobit prdiky a nebude tolik plakat :astonished:

Hezky den!
1. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky my už zase spíme tak do dvou.Už jsem se bála,že budu pořád kojit dvakrát v noci :astonished:

Na srazík se těším a Hrusti tak si dáme spicha jak píšeš.Před hl.vchodem a pujdeme rovnou na 7 :slight_smile: Nebo počkám u autobusu :wink:
1. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Vikul, tak bud pockej u busu 213 a kdyz tam nebudes, tak dorazim pred hlavni vchod.

Prcek uz krici :frowning2:
1. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Dala jsem malého spát tak musím rychle to tu pofackovat,udělat ze sebe člověka a na to mám 40min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak odcházíme s Vikulkou na prochejdu.Tak pá na já se odpo ukážu a domluvíme to papa
1. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky jsme od dr a malej mí 3900g a 52cm takže dost přibral nevím z čeho :wink:
1. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Anitt, gratulace Davidkovi :slight_smile:
My ted vyrazime na ko mamky po sestinedeli :wink: Budu na netu az nekdy odpoledne.
1. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
hrusti tak držím palce at jste ok :wink: pak napiš
1. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Dobre ranko, Anitt gratulace ke ko. :slight_smile: Hrusti taky drzim palecky at je vse v pohode. Jinak to nositko je fakt super, vubec nenici zada, kdyz v tom je tak ma nozky vys nez zadecek jako v satku a krasne schoulenej. A da se rozepnout uprostred zip a zvetsit zada. Je tam i vlozka pro novorozence takze se to da vyuzit uz na maly prcky.
Zuzik to je super, ze jste meli konecne klidnou noc. Petrach odpocivej, zdravi je na prvnim miste. Andy to je dobre ze mala tak hezký papa. To hlidani zavidim :slight_smile: Ja dneska uklizim s prckem, vzdycky kdyz usne a ted dopoledne teda nic moc, vzdycky zabere tak na 20 minut ani ne.
Odpo jdeme k dr s tim raminkem, prijde mi ze to ma zas nafoukly tak at mu to radsi vycisti nez aby mu to zase prasklo.
Jinak dneska jsme si poprve zazili pokadeni az na zadech. Byl totalne az skoro na krku, to jsem fakt nechapala :sweat_smile:
1. čer 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
:confused: misi pokadení už máme taky zasebou byla jsem z toho uplně v šoku :confused:

to nosítko jesuper zauvažuju taky třeba na tůry na hory by bylo super

malej taky moc nechce spinkat vždy čeká na mě až si spolu hajneme

jinak reakce na tbc už se nám taky klube mám to nechat nebo jste to něčím mazaly?
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
peto, jí pořád málo, teď mi od ranního krmení snědla 40 a culí se na mě ještě jak kdyby to dělala naschvál. teď si bude zase hrát dva dny na šípkovou po tom víkendu protivným. jíte docela dost. to my máme jíst taky 7xdenně, ale vidím to bez většího smyslu, protož ona si ty dávky rozdělí, tak jako když jí 6x :sunglasses: přibíráme, ale málo :confounded:
anitt, to je dobře. třeba máš dost tučný mlíčko :wink:
misi, taky máme bouli na ramínku...zítra jdem na vážení, tak ji to ukážu.. hlídání mám, ale ten zubař mě moc netankuje :confounded:
1. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
peto, tak podle domácí váhy máme 3,9kg - pamperska, - věci, asi 3700g. To se docela překoná, 150g za týden :astonished:
1. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
andy a kolik toho sní za den. Davídek sní fakt málo a přibral 250 to je fakt síla
1. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak v pátek se pokusím dorazit, ale nic neslibuji. Snad to vyjde, už se moc těším :slight_smile: Jinak nemocenská stále nic, tak jsme opět alarmovali OSSZ a prej že to posílali ve čtvrtek, přitom paní nám slíbyla, že to pošle hned jak dovoláme a to bylo pondělí. Fakt mě z nich picne, tak doufám že do pátku dorazí, vlastně do čtvrtka, abych měla na cestu, protože už jsme totálně vyždímaní :frowning2:
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Andy hlavne ze pribirate, to je dulezity. A pokud mala nerve, tak asi ji to staci. Kdyz to vezmu podle vahy tak me prcek kdyz vazil tolik co ona snedl taky 40-50 na jedno krmeni.
1. čer 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Neluška se vzbudila a vypila 250ml. Teď si povídá s taťkou, hodila jsem do alba jak si povídají :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešek opět ve znamení rýmy a odsávání. Šla jsem s Týnkou zas k mudře a ta naznala, že to prostě už nejde a musí se to přeléčit, takže Týnuš dostala svoje první ATB a nechala jsem jí udělat stěry z nosu. Jsem zvědavá na výsledky, které budou ve čtvrtek. :frowning2: Doufám, že léky zaberou a bude mít klid. Protože ty věčné nudle jsou děs. Chudák malá.
Moje chřipajzna je zažehnána a dnes nás jdu přehlásit k OZP, protože mě VZP neskutečně točí s těma příspěvkama. Stejně už jsem to chtěla udělat dávno. A aspoň dostanu příspěvek na plavčo a na očkování. :slight_smile:

Jinak se na srazík taky těším. Aspoň poznáme další miminka. :slight_smile:

Peti: to je pravda. já se taky hodila do klidu a mlíčko naskočilo.

anitt: Týnuš taky přibírala, i když nic nepila (dle mého a váhy) - přibírala 300g týdně. Fakt nechápu z čeho. :slight_smile:
Takže koj dál a uvidíš.

ambret: 250ml? No, to je fakt síla. Týna udělala max 180 a to ještě jen 2x. :slight_smile: Jinak si cucá ty svoje 100vky a poslední dny ani to ne. Nějak mi holka nechce jíst.
1. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Anitt tak vidíš,máš to jako já také papkal málo a jak jsme prospívali.Já ti to říkala,že se ozve pokud bude mít málo a ty pořád s příkrmama :wink: Prostě jim to stačí a máme kvalitní mlíčko :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky já vím ale to mlíko mi haprivalo celou dobu jednou bylo pak zas neee :angry: no uvidíme jak to povedeme dál kazdý den navíc dobrý

myslela jsem si že není tučné a netučné nlíčko :confused:
1. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
anitt: není slabé a silné mlíčko, ale záleží co jíš. Někdo tam toho tuku má víc a jiný míň, ale výživově je by to mělo dítěti stačit. Proto se říká, že není slabé mlíško. :slight_smile: Já mám třeba tuku až hanba. Vždycky je usazená na lahvičce pěkná vrstva. No, a pak proč má Týnuš skoro 7 kilo. :grinning:
1. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
kremči aha tak to jsem nevěděla takže i když prcek vytahne jen 50ml tak to může stačit?

v kuchyni na mě čeká hnus :grinning:
1. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
To víš že to může stačit mamino :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
A přeji ti dobrou chut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Já to potírala lihem a máme to dobrý,říkal dr. :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
hnnus mám v sobě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: piju sice jen odvar ale snad to trochu pomůže

no po jídle davídek někdy pěkně řve ale fakt už nevím jak přesně poznat že z hladu

jinak misi dáváš už eliho do toho křesílka? a chce tam být? Davídek moc nee zatím

takže až tam bude vřídek tak začít potírat lihem nebo až to praskne?
1. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.