• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky maminky,

tak od našich asi nikdy neodjedu. Natálka je tady jak mílius neviňátko :grinning: Teď spinká v kočárku na dvorku a za chvíli už bude mít určitě hlad, protože jsme drandili venku hodinku a půl.

Akorát mi tu chybí manžel :frowning2:
Ten přijede až v pátek.

V sobotu jdeme na svatbu, tak už jsem si koupila šatky a už se moc těším.

Dotaz na maminky HOLČIČEK, kdy budete dávat naušničky?

Jinak, malé se hrozně moc líbí v tom křesílku od fisher price, to byl fakt dáreček :wink:

Přeji všem vašim mimískům hodně zdravíčka a vše nej nej k dnešnímu dni dětí :slight_smile:
1. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
Jsem zpatky z ko po sestinedeli. Vse v poradku, akorat nesmim brzo otehotnet, cim dyl tim lip. Dr se divila, ze nechci antikoncepci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem se opet rozcilila v MHD. Jela jsem busikem, abych nemusela jet metrem, ale busik precpany, 4 kocarky, ridic nervni, blbe mi zastavil, ze jsem myslela, ze nevylezu, daleko od chodniku a lidi jak pitomci se cpou, i kdyz vidi, ze tam pres ten kocik neprojdou a nemuzou jit druhym vchodem. Fakt jsem byla vytocena jako blazen :angry: :angry: :angry:
1. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Kremca, my jsme u OZP, ale zatim jsem nijak nezkoumala ty prispevky na prcky. Musim na to mkrnout :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Bemo, my budeme dávat až po 3 měsících, dříve se to podle naší Dr. nesmí. Jsem jí tuhle přemlouvala a prý v žádném případě, prý až bude mít za sebou 1 očkování. Nevím asi na tom něco je, nechtěli mi to píchnout dříve ani u Elišky ve Žluticích.
1. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
ambret krásné fotečky fakt toztomilá beruška :slight_smile:
bemo tak aspon jsi si odpočinula od plakání vid? já mám práve taky to křesílko a moc tam nechce potvůrka být :angry: tak treba pozdeji :slight_smile:

mně manža odjede ve středu do soboty tak budu v praze akorát mi volala mamča že má trochu rýmu tak doufám že to přejde to bych tam nemohla :frowning2:
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
bemo nasi bydli v Morkovicich to je napul cesty mezi Kroměřižem a Vyškovem. A kde mas rodice ty? Třeba je to blizko :slight_smile: Anitt to kresilko skoro nepouzivame. Asi proto ze ho hodne davam na hraci deku a pak uz zive tak ho supnu do kosika a s tim muzu popojizdet po byte. V kresilku byl jen dva krat a chvilku dobry ale pak se mu tam nelibilo.
1. čer 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti super ko. a lidi jsou debilové fakt , ale to už víme z dob těhotenství
a řekli ti kdy už se můžete muchlovat :wink:
holčiny kdy jste měly vítání občánků? už se na to těším
1. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Anitt, dr se me jen ptala, jestli uz jsem mela sexik, takze predpokladam, ze muzeme delat tuli tuli hnedka :wink:
Vitani obcanku mame az v zari, protoze v Praze to delaji ve 3 mesicich ditete a nam to vychazi na prazdniny a to vitani obcanku nedelaji, takze az po prazdninach.

Misi, mne zase prcek nechce byt moc v kosi, protoze tam nic nevidi a radsi je v lehatku a jeste radsi, kdyz je v lehatku s tatkou u televize :grinning: To lehatko se da poponasek, aspon to nase ma takove popruhy po strane na noseni.
1. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
tak tuli tuli už bych taky zkusila snad to bude ok.

holky jsem jediná co má doma klište?????????
prostzě beze mě nedá ani ránu :unamused: co s tím??
1. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
My jsme se pokusili delat tuli tuli o vikendu, ale prcek zacal rvat, tak bylo po tuli :slight_smile: Tak snad tenhle tyden :grinning:
Ja jsem na manzu predelegovala koupani a vecer kdyz prijde z prace, tak mu strcim prcka, aby si prcek zvykal na oba a nebyl fixovany jen na me :slight_smile: Ted tady zrovna prdi do kalhot :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Anitt, jak vam zabiraji ty probioticke kapicky? Davas je spolecne se sabikem? My o nich taky uvazujeme, ale jeste jsme je nekoupili.
1. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
no zatím nic moc ale má je teprv 3 dny a prý zaberou až za týden tak uvidéíme snad to bude ok a sabika dávam jen trošku na dudel
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Hrusti gratulace ke kontrole :slight_smile: Vyhoda kdyz prcek vecer spi ze si muzeme uzivat celkem v pohode. :slight_smile:
Ja ho do kosiku davam jen kdyz uz na nej vidim, ze se mu chce spat. Jinak se taky ozyva, ale ja mu tam dala na jednu stranu plysovou spiralku se zviratkama, tak na to rad kouka. A na te spiralce je dokonce MODRY KONIK :grinning:
U nas je prcek taky zvyklej i na manzu. Hodne se mu venuje. Presne jak pise hrusti, jak prijde z prace tak mu ho vrazim at se stara :grinning: A taky chodim kazdy tyden plavat s kamoskou, minulý tyden jsem mela masaz, tento jdu na pedikuru. Tak by to moc neslo, kdyby nechtel byt s manzou.
1. čer 2009 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem právě zaplatila obr objednávku Sunarů, tak budeme mít pořádnou zásobu :dizzy_face:
1. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Ambret, objednavas Sunar pres net? O kolik to vyjde levnejsi?
1. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Dneska jsem prckovi ke dni deti nadelila takove klauny na kocarek, tak mu je tam zitra hned dam. Jsem zvedava,jak se budou libit. Jsou sice od 3 mesici, ale snad si s nima bude hrat, tedy jestli driv neusne :grinning:
1. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
Hrusti, objednávám od jedné maminky na MMB, zřejmě prodává v lékárně. Beru od ní Sunárky, které mají třeba natrženou nebo pomuchlanou krabičku. V záruce jsou, nic jim není, jen ta papírová krabice je trošilinku poničená a mám jeden za 140Kč a malé balení za 75Kč. Teď mi přijde 11 velkých balení a jedno malé :slight_smile: Takže budu mít doma 6.90Kg Sunaru a ještě to mám bez poštovného :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
ahojky,

hurá, konec pracovního dne :slight_smile: Teď už jen mateřské povinnosti a zítra nanovo. :unamused:
Já dávala holkám náučky ještě před očkováním a jsou v pohodě. Nikču jsem nechala asi ve dvou měsících píchnout na ORL a Týnuš píchala mudra taky ve dvou měsících. No, ale byla pěkně zmodřicovaná, jak ji držely. Byla jsem na ně pěkně naštvaná. :angry: Ale už dobrý a jsou to kočky s náuškama. :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
Kupuji je od ní pokaždé, ani do lékárny nemusím :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
Ambret, ty jo, to budes mit zasoby :slight_smile: A kolik Nelinka ted spapa mlicka? Jite kolikrat za den a kolik vypije?
1. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Hrusti, jíme 5x- 6x deně a vypije jak kdy. Od 150ml - 250ml, jak kdy :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
A deně vypijeme kolem 200- 300 ml čajíku
1. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
To ma Nelinka tedy dost velky rozptyl v tech davkach :wink: A cajiku tedy vypijete taky hodne. Ja se ted snazim davat prckovi v tom teplu taky cajik, ale vetsinou si jen cucne, takze vypijeme tak 20 ml za den. A jaky davas cajik?
1. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Dávám bylinkový od Hipu
1. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ona si někdy ty dávky i rozdělí. Třeba dneska ve 13 hod snědla 250ml, pak jedla v 17:30 to snědla 150ml a teď jedla v 19:30 a snědla 130ml a už spinká a jíst bude až v 5:30 hod, to počítám že sní kolem 220ml :slight_smile:
1. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Prcek to ma taky vetsinou na noc a pak rano papa vic a pres den min. No, hlavne ze jim chutna :grinning:
1. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
anitt parada krasna vaha,takže žadny dokrm,když mu chutna :wink:
hrusti gratulace ke kontrole a víš jak je to,odříkaneho nejvetší krajíc :grinning:
ambret teda pekne papate,to zíram,šikulka a pekne fotky
bemo tak hodne odpočívej,sama to vydím že se neda furt jet na plno,užij si to u vašich :slight_smile:
andy 150ml je dost,proste nebude trhat rekordy ve vaze,taky nema po kom byt velka,ty jsi taky drobek,hlavní že přibíra ne?
kremco a jak to mají s tema přispevkama,nevíš? taky nad tím přemyšlám,přejít jinde..

my jsme dnes spali za celí den asi 3 hodky dopoledne,pak byl do 18h hore a v klidu,pak začal plakat s bříškem,berem železo a to je zas hruza :frowning2:ted spal hodku a zas ho slyším :unamused: tak letím
1. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
My jsme u Metalky, prckovi prispivaji 1000 na Prevenar na kazdou davku coz je super. A pak 300 na plavani a jeste jsme dostali 300 do lekarny :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
petra: mně mudra doporučila OZp, že je jednosznačně nejlepší, i když nemá nejvyšší příspěvky. Dívala jsem se na to a rozhodla se, že se teda přehlásím. Dávají ročně 1000Kč a může to použít na plavčo, očkování, prostě na co libo. Je to tam vypsáno na co se to může použít. Dávají příspěvky i dospělým. Už si to přesně nepamatuju, ale je to rozhodně lepší a víc než VZP.
Metal dává prý hodně, ale je malá a mnoho doktorů s ní nemá smlouvu, takže by to mohl být problém, což u OZP nehrozí. Tu mají téměř všichni jako VZP. Obdobně je to i u ostatních menších pojišťoven.
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
misi s tím přispevkem na prevenar to je super,to by meli davat všem zadara a pry to snad i ma byt,ale kdo ví kdy..
my ho teda mít asi budem,a kdyby ne ,tak mu ho stejne zaplatím,když si představím ,jak byla Elin večne nemocna,nosní,ušní,krční byl naš druhy domov, večne po nemocnicích a tehdy ješte prevenar nebyl,kdyby ho mela,tak by se jí to vyhlo obloukem
plavat chceme taky,ted začnem doma ve vane,znama plave s kojenci a bude k nam chodit,jen co to dr povolí a pak asi až na jaře bazen,přes zimu bych mela strach.že bude nemocný

u nas se spinkaaaaa :wink:
1. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.