• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojky u nás díky bohu taky ale otazka je jak dlouho konečně jsem udělala očistu celého těla včetně plet.masky oholení atd huráááá. konečně člověk

malej měl zase prdy a hrozně trpěl chudinka už aby ty kapky zabraly a budu měnit doktora. dnes jsem tam nebyla spokojená je divnej nic moc mi neřekne a nelíbí se mi ta ordinace ani nemá pláš t je tam v civilu prostě si najdu nějakýho kvalitního lékaře klidně i soukromého ale lepší než tohle.
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
anitt ja jsem taky menila a jsem moc rada,že jsem to udelala,pro maleho je to opravdu lepší,akorat dojíždíme do Zlína
me se v kozupwelce už večer nic nechce,umyt a spat :angry: přitom pak stejne sedím na koníkovi :grinning:
ale už jdu,dobrou noc
1. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dnesk den jak sen :slight_smile: Malá skoro vůbec nespala, akorát na prochajdě v kočárku a pak na večer dala tak půl hodinky. Ale mezitím nebrečela!! Dala jsem jí do lehátka a povídala si se žirafou - dokonce jí i cucala nožičku :slight_smile: Akorát se po tom včerejším nutráči nemohla vykakat, tak se mi u prsa kroutila a vztekala. Tak jsem jí nakonec pomohla rourkou a to byla kanonáda :grinning: Naposledy jsem ji dokojila v osm, v půl devátý usnula a spí doteď. Tak nevím, kdy se probere, ale raději jdu zalehnout taky.
Bemo, na ty náušnice se chci ve středu zeptat dr., ale doporučují je píchat až ve 3 měsících :slight_smile:
Anitt, u nás je vítání občánků jednou za rok :astonished: a to na den matek. Mazec, co? Jsem myslela, že blbě slyším, když mi to na matrice říkali... :angry:
Tak holky, dobrou noc vám i miminkům - já doufám, že tu za hodinku nebudu znova :grinning:
1. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj holky! Tak dnes zubák fuuuuuuj :confounded: Dělal mi ten zub snad 100let a ještě jsem si to nechala píchnout páč kaz byl snad až za dásní a to tam mám ještě jeden takovej a pak už jen mezizubní jeden a budu mít klíídek. huráá, na to, že jsem to měla dodevastovaný to jde.
jinak jsme byki s malou na pohotovosti, protže odpoledne začla dost zvracet vodu, tak jsem tam volala a prý ať přijedem, je úplně v pořádku, i když to v ní chrastí jak v rádiu tak na průduškách nic nemá. Má jen zadní rýmu, ta ji pad do krku a z toho i do bříška a to pak vyzvrací chudinka. Proto se i dost kroutí, protože ji to bolí a jak spinká a leží, tak začne natahovat, dostane škýťu, ublinkne a vzbudí se, pak je přeažená a nemůže zabrat. Není ani moc zahleněná, jen řídká rýma, ale i tak je to sviňa, páč nás trápí už 14dní :angry:
Holky, co je to prevenar? Na co je dobré to očkování?
anittko, tak to je dobře, že přibíráte z mála, to bych taky brala. přísavku mám taky, ale naštěstí ne jen vyloženě na mě, stačí ji prostě někdo. babka, taťka, tetka, já...nechce být moc sama. s kapičkama vydrž ještě ten týden, pak budeš mít andílka, jak mi napsala peta a hlavně se nám spravilo i kakání. Máme už zas míchaná vajíčka, sice zelenožlutá, ale to je po spešl nutrilonu.
1. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak prcek to asi mysli vazne s tim nocnim vstavanim, takze pohodove spinkani od vecera do 5 hod rano je fuc :unamused: Dnes se opet probudil pred 2 hod. v noci a pil jako o zivot a pritom vecer vypil 150 :astonished: Fakt by porad papal :slight_smile: Ale vcera odpoledne byl zlatej, protoze jsme spolu lezeli v posteli a pekne si povidali a ani nebrecel. Az pak vecer po koupani, protoze uz mel hladik. Zacala jsem mu sabik davat 3x denne 5 kapicek, tak to asi pomaha :wink:

S tou pojistovnou je pravda, ze ja jsem se musela prehlasovat od Metalu k OZP, protoze moje byvala gyndarka nemela s metalem smlouvu. Od OZP jsem dostala prispevek kdyz jsem byla tehotna a ted mrknu na co prispiva na prcky.

Jo, neuvazujete nekdo o Synflorixu - to je ockovani proti pneumokoku a zanetu stredniho ucha?
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Andy, chudera Kristynka. Poradili ti jak se toho rychle zbavit? Asi ne co, je to "jen" ryma a na tu jen kapicky do nosu:wink:
2. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
hrusti, já budu dávat synflorix. Už nám ho ale dvakrát mudra odložila kvůli Týnčině děsné rýmě. Ted má ATB, tak snad to konečně pomůže.

andy: i my s tím bojujeme. Jsem z ní už zoufalá. Chudinka moje malá. Ale sirupek papá statečně, i když jsem ji kvůli tomu musela v noci budit. Je moc hodná, myška moje.
2. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Anit tak co už ti dorazila mateřská?
Mě konečně jo za 2 měsíce tak aspon nějaké penízky konečně!!!!
Jinak dneska jsem koukala na ramínko Davídkovi a měl to nějaké nateklé tak jsem mu to jemně zmáčkla a vyteklo z toho hodně hnisu tak sem mu to vymačkala tak doufám že to bude ok, ve čtvrtek jdeme k dr. tak se jí na to zeptám,
Jinak máte všichni krásné miminečka , já to sem trochu víc nestíhám, omlouvám se, ale mám hodně moc práce , svatby , e-shop atd... takže hrůza
Jo holky objednala jsem se už ted na plavání batolátek chodí se od 6 měsíců a je to na dlouhém láně v Praze , čeká se zda se uvolní místo takže kdo tam chce chodit tak at se nahlásí už ted , myslím si že to je dobré.
A já kupuji plenky happy bella jsou dobré kvůli těm kyčlím že jsou nožičky hodně rtoztažené a nemusím dávat ani plenky obyč ale střídám je s pemprskama.
Mějte se hezky a přeju úspěšné kontroly pak sem přidám nové fotečky :wink: pa stýská se mi po Vás :frowning2:
2. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky holčiny tak prcek konečně spinká a sám v pokoji tak doufím že vydrží dnes máme návště vu tak poklízím a budu něco chystat a vyžehlit a pak zapakovat na dlouhý výlet do Prahy to bude bágl

marek mateřská mi dorazila , ten vřídek ale nemačkem myslím že by se to mělo nechat volně. :confused:

jinak mám dobrou zkušenost s plenkama hugies jsou taky ty nožičky hezky od sebe dokonce mi přijdou lepší než pamprsky tak uvidíme možná nakonec budeme kupovat ty.

až najdu lepšího dr. tak budu konzultovat ta očkování s dr. trochu z toho mám strach ale zase když už to existuje tak by to asi bylo rozumné naočkovat.
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky,
kdy Vám očkovali ty ramínka? Já nějak ani nevím, jestli je Anča na ramínku očkovaná, to je proti tuberkulóze?
Ambret, hezký nový fotečky. Taťka musí být u vytržení z tolika ženskejch, hehe.
Bemo, my budeme naušničky píchat ve 4 měsících.
K.
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky, super, ze konecne prisly penizky :slight_smile:

Ja jsem to ockovani taky nemackala, ale i kdyz jsem mu to prelepila naplasti na koupani, tak mu to stejne po koupani trosku prasklo a vyteklo, tak jsem to lehce potrela lihem. Zitra odpo jdeme k dr., tak uvidime, co nam na to rekne. Ale sama bych se bala mu to vymackavat, musi ho to bolet :pensive:

Anitt, mamca uz je zdrava, takze plati cesta do Praglu? :slight_smile: Ja jsem ted mela plenky Pampers vel. 2 a koupila jsem Huggies, protoze je meli v Tescu v akci za 299 Kc a uz jsme je meli a jsou dobre. Ted mame na plinkach obrazky medvicka Pu :grinning: Holky z diskuze maminek z porodnice Krc mi doporucovaly plenky Huggies premium a ubrousky Huggies pure. Ty ubrousky jsou fakt super, jsou neparfemovane a prcek ma po nich peknou prdelku bez opruzenin :dizzy_face: A meli je ted v Tescu taky v akci - 4 ks za 169 Kc.
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Karco, nas ockovali proti TBC uz v porodnici, ale nekde to dela asi az detsky dr., protoze se me moje dr. ptala, jestli nas v porodnici ockovali. Poznas to podle toho,jestli ma Anicka na rameni takovy maly cerveny pupinek, vypada to jako bedar :grinning:

Holky, jdu zehlit a uklizet a jeste na nakup a po obede dorazi kamoska, tak musim pohnout. Do ted jsem tady krotila divou zver, mel hrozny hysterak a nechtel zabrat, nic nepomahalo, tak jsem ho nechala vyrvat a do 5 min byl tuhos :grinning:
2. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešní noc byla supééér! Malou jsem nakojila naposledy kolem osmé, v půl deváté vytuhla a probrala se až v půl druhé. Do půl čtvrtý jsem ji teda kojila, přebalovala a uspávala (no, nakonec stejně skončila u mě v posteli :slight_smile: ) a spali jsme až do půl deváté. Usnula v půl jedenácté. Takže jsem krásně vyspaná. A zvládli jsme to bez nutráče, takže na tom, co psala Andy něco je. Prostě jsem se hodila do klidu a je to znát. Řešit to nebudu, když nebude mlíčko, dám Nutráč, ale když vydržela s mým mlíčkem šest hodin, tak je asi dobré :slight_smile: Já mám takovou radost!!!
Karco, nás taky očkovali proti TBC už v porodce a zatím nic neprasklo, tak snad to tak vydrží. Já bych to teda taky nemačkala :slight_smile:
My jsme po příchodu z porodky dostali zásobu Pampersek vel. 2, teď mám načatej poslední balík a teď jsme koupili Huggies Classic. Tak snad budou dobré. Na opruzeniny netrpíme, ale je fakt, že po každém přebalení mažu a mažu Seba Medem :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Zuziku, to je super. Jste s Verunkou moc sikovne :slight_smile:
Ja jsem taky prdelku mazala, ale stejne se mu udelala vyrazka, asi mu nesedli ubrousky, protoze byly parfemovane. Tak jsem presla na neparfemovane a osvedcenou Rybilku a prdelku mame ukazkovou :grinning:
Holky, jdu na nakup a trosku prcka provetrat nez dorazi kamoska. Mrknu na vas odpol.
2. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
hrusti vše platí nemůžu se už dočkat :slight_smile:

huggies mě mile překvapily fakt

tbc už v porodce zatím to máme jen červené
2. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
holčiny pak mi písněte v kolik srazík u našicvh nemám net kdyžtak od zítřka pište na mobil kdyby byla zněna
2. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj holky, no asi ta Metalka neni tak v Čechach rozšířená. U nás na Moravě ji má každý dr. :grinning: Já právě měla OZP a nebyla jsem tam moc nadšená. Nám taky TBC očkovali v porodnici.
Huggies jsme taky jednou zkousely a nebyly spatny, ale ty pampersky nam vyhovuji vic.
Mareka ta reakce na raminku by se fakt mackat nemela.
Tak ja jsem asi jedina komu penize jeste neprisly :frowning2: Sice mi vcera napsali, ze uz to poslali k vyplate minulý čtvrtek, ale pořád nic :angry:
My meli noc bezva, malej usnul tak o pul devate a vzbudil se az o pul čtvrté na papaní. A pak v sedm. No ale pak už byl samozřejmě vyspanej a chtěl si povidat. Ja chtela jeste spat :sweat_smile: no vzala jsem si ho k sobe ale nezabral tak jsem ho asi za hodinu supla zpatky do kose a tam konecne usnul a ja taky. No ale o pul desate rev, silenej hysterak. Ani poradne jist nechtel. No uz je v pohode.
2. čer 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik to je super ze je to lepsi, ale jsi dobra. Musela jsem se smat ze ti prijde dobra noc i kdyz od pul druhe do pul ctvrte uspavas :sweat_smile: To ja v noci nakojim, dam malyho do kose a okamzite spim, malej taky vetsinou hned vytuhne. Jinak bych mela asi oci jak tenisaky.
Jo jinak jak jsme vcera byli u dr tak uplne zbytecne, mela tam ceduli ze odpoledne neordinuje. Sli jsme pesky takze pekna prochajda a dneska to absolvujeme znovu.
2. čer 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
misi ja jsem u kojení jednou normálně usnula ale jen na dvě vteřinky uplně jsem se lekla :grinning:
v noci to je taky ok nakojim a odříhne a hned jdeme spinkat každý zvlášt až to druhé noční kojení jde většinouke mně do postýlky a spíme až do 7.00
2. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak nemocenská konečně dorazila, hurááá.

Dneska máme takové malé výročí, jsou nám 3 měsíce :dizzy_face: to už jsme velký holky :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Anitt ty kojis v leze? Ja to zkousela ale vubec nam to neslo ani me ani prckovi :slight_smile:
Ambret gratulace ke trem mesicum :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti, tak to je super, že do 5 minut zabral při vyřvávání. Mně minule selhala má metoda počítání do 50 a byla z toho snad půl hodina hysteráku, až mě rozbolela hlava. Někdy mi přijde, že si ty miminka rozhodí sandál a už ani neví proč řvou a nemůžou přestat.

Koukala jsem do očkovacího průkazu a je tam taky uvedeno, že očkovali proti tuberkulóze v nemocnici, ale na ramínku jsem jí nic nenašla, tak snad to udělali.

Já mažu hlavně bepanthenem a taky je zadeček nádherný, rybilka mi nevoní, tak tu nepoužívám, taky používám občas hipp.

Já jinak používám na utření zadečku perlan a mám misku s vodou na přebalováku, ve kterém ten ubrousek namočím a vyždímu, nechtěla jsem právě používat ty ubrousky non-stop, protože je to přeci jenom nějaká chemie. Ale jinak používám Tesco ubrousky a i pleny a děsně mi vyhovujou. Pampers pleny jsem zkoušela, ale ty mě teda štvou, pokaždé protekly.

Misi, mně taky peníze ještě nepřišly, achjo.

Ambret, všechno nejlepší k výročí.

Jinak já kojím v sedě, ale umim i v leže a včera na prochajdě dokonce ve stoje a i za chůze, Anče je to šumák, hlavně že mlíko teče :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
No a taky ty ubrousky jsou docela drahý a to já mám děsnou spotřebu, minimálně 3 padnou na každé přebalování a když je hodně kakání, tak i 6-7, takže perlan mi šetří i penízky.

Misi, zkoumala jsem blíž tu tvojí klokanku, akorát se bojím, že bych Anče tak ty nohy neroztáhla, jak je to tam na fotkách, neumim si představit, že nožkama obejme můj trup.
2. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Misi, ještě k té klokance, proč si zvolila Manduca a ne Bondolino?
2. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
Karci ty pidi mimi neobjimaji nozickami trup, ale podsadi si zadecek a ty nozky jim jen trosku trci, ono se to spatne vysvetluje, ale na tech strankach je i fotogalerie a tam je to na nekterych fotkach videt :
http://www.nosenideti.cz/galerie.php?volba=zobrazit_kategorii&kategorie=Nositka_podle_znacek%2FManduca&typ_alba=&id=
aspon mi to tak prijde.
Jinak mi prijde ta Manduca takova festovnejsi a vic se mi libi, u bondolina se mi moc nelibi to zavazovani vepredu
2. čer 2009 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky maminky,
tak jsem dnes poprvé dobrovolně dala mamce Natálku a drandí spolu venku a já jsem z toho tak vyklepaná, že stejně nemůžu spát a už jsem jí volala, jestli nepláče a kde jsou a ať na ni dává pozor. Jsem fakt asi pěkně ujetá a přecitlivělá matka, ale když jsem je vypravovala, tak jsem sama se sebou bojovala, abych ji vůbec pustila.
A teď jsem už po několikáté slyšela dětský pláč ..... :astonished: fakt úplně mimo :grinning:

Ambert mě zase řekla Dr. že můžu po šestinedělí a že čím dřív, tím líp, že to ty miminka tolik nebolí. No, pak se v tom vyznej. No, naušničky sice máme, ale raději taky počkám až po tom očkování.

Misi, naši bydlí ve Vážanech nad Litavou, je to taková díra hned vedle Slavkova u Brna.

My jsme pojištění u VZP a tam ty příspěvky stojí za prd.
2. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Jinak vše nej k Nelinčinýmu výročí.
2. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Nelince všenej nej :slight_smile:

misi někdy v leže ale já usnula při poloze v sedě :confounded:

bemo nedivím se jsem stejná jako ty, Davídka neměl zatím nikdo sám :fearful:
2. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak jsem volala dr. a ta mi řekla že to mám zmačknout pokud mu z toho jde hnis, že se to stává a že to je normální reakce na tbc a že to občas miminka mívaj že se to špatně ta injekce vstřebá a mám mu to pak potřít lihem , takže sem ráda že jsem neudělala nic špatně a mám to potvrzené .
Měl už to takové že mu z toho tekl hnis takže aspon ten hnus už tam nemá
2. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Ambret, gratulace Nelince. Uz je velka holka :slight_smile:

Karca, ja pouzivam ty ubrousky a kdyz je pokakany, tak mu utru zadecek mokrou zinkou a pak jeste plenou, aby to mel suche.

Anitt, srazik plati v 11 hod. pred OC Novy Smichov.

Pred chvilkou odesla kamoska, tak jsem si pekne pokecala :slight_smile:
2. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.