• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi, tak jsem našla tu fotečku s 3. týdenním miminkem a už to vidim. No, asi do této klokanky taky půjdu. Jsou tam ale docela velký rozdíly v cenách podle toho, jakou barvu si člověk vybere, co?

Hrusti, ten sraz je z té strany, jak je knihkupectví?
2. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Taky bych ráda pokecala s kámoškama, ale nějak na mě všechny prdí, prý nemají čas, já jim dám, nemají čas, ať si pořídí miminko a pak teprve poznají co je to nemít čas.
Natálku jsem nakrmila a teď je u babičky :slight_smile:

Jinak jsem byla teď v sobotu na kámoščiné rozlučce se svobodou a pobyla jsem tam jen hodinu a pak jsem šupajdila domů. Byla jsem docela zklamaná, vůbec si nás nevšímala, jen nás pozdravila a věnovala se kamarádkám, které zná s bídou rok a my, kamarádky od dětství a dělala, jako bych tam nebyla.
Tak jsem se o půl noci sbalila a šla jsem domů.

Holky, dělaly jste některá v těch vedrech čajík na osvěžení?
2. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Karca, jj, srazik je u toho vchodu jak je knihkupectvi. Prijedeme s Vikulou tramvaji :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
marek a ambret tak konečne korunky doma,super holky :wink:
ambret gratulace Nwelince k 3 mesíčninám,hooodne zdravíčka
andy teda vy mate trapení,proto ti nechcve pít,že ma v bříšku ty hleny,to bude určite tím,až se vylečí tak začne papat,uvydíš,tak hlavne at je to brzo :wink:
zuzíku uvydíš že bude líp a líp,musíš odpočívat

ja sem se dnes nedostala,malí skoro nespí,byli jsme rano nakoupit a projít se,to spal a ted až v 18 hod kdy ma jít koupat tak usne a zas v kočarku,,aspon teda v noci spí,nají se zas vytuhne..
zitra mame zas rehabku,tak se budem chlubit,minule se ptala,jestli se točí po hračce,když mu ji ukažu a pak s ní ujedu na druhou stranu a ješte to nedelal,začal v sobotu a ted už stabilne točí hlavou :wink:
ty fotky nejsem schopna dát,musím se dokopat

jooo marek mate je hezky :slight_smile: ty fotky
2. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj holky, my jsme byly dnes u dr. a pro babičku. Vážímě 3760g :slight_smile: Přibraly jsme 215g, to jsme šikulky, že? Na to, že tomu moc nedáme, i když je to zase o něco lepší, abych ji berunce nekřivdila :zipper_mouth: U nás to ramínko už bylo nafouklý jak blázen, dr.to dnes vymáčkla, chuděrka plakala a za týden zase na ko s tím, dnes máme zákaz koupání :confounded:
karca, neboj, určitě ji oočkovali, u nás to taky nebylo vidět, ale pak najednou hups a zanícený jak blázen :unamused:
Nelince blahopřeji ke čtvrt roce :slight_smile:
bemo, já čajík nedělala, udělala jsem flašku z um a po hoďce ji vždy trochu šoupla, a po 2hod.vylévala, co nedopila. Takhle jsem trochu zvýšila příjem jídla. Jinak asi ji vždy šupnu v létě 2lžičky čajíku nebo převařený vody. U kojících prý stačí dát prso na pár tahů.
Jinak dnes jsem malou u babičky dala pást koníky a víte, co udělala? Normálně si holka usnula a moooc se ji to líbí, spala 2 a půl hodiny a to od pátka dýl jak hodinu a půl v kuse nespala. A teď už je v postýlce zase na bříšku a úplně spokojeně spinká bez chrutí, bez nekoordinovaných pohybů ruček, co jí budí-máme monitor, jinak bych asi moc ji takhle nedávala. A koupila jsem další balení probiokapek, ale mýmu se to asi moc nelíbilo. Dostali jsme z Polska nějaký kapky bobotic, tak si myslel, že asi budou stačit, ale já se je bojím dávat bez těch probio, protože kdyby nepomáhaly, tak než probio zase zaberou, bude to trvat týden a já nechci mít ubolenou berunku :frowning2:
2. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Andy, super zpravicky. Vidis jake jste sikulky!
Vam tedy ty probioticke kapicky zabraly? My o nich taky vazne uvazujeme.
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
andy, Týna taky milovala spaní na bříšku.

Blahopřejeme Nelince ke třem měsícům. :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
jj je tam rozdil skoro 600, ale kdyz me se libi ta drazsí :sweat_smile: Hrusti to je super aspon se clovek odreaguje. Bemo a to nikam nechodí ty kamosky, ze bys sla taky?
2. čer 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti, jj, já jsem s nima spokojená. spíš se bojím je vysadit dřív než v těch třech měsícech. Určitě do nich jdětě. Náš známý teď pojede na Slovensko, tak si ještě 2nechám dovézt, využiju jen jedny a pak uvidíme.
kremco, a už tak teď nespinká? Ona je tak na něm spokojená...
peto, no je to fakt šikula, to my neumíme nic a místo pasení spíme :grinning:
2. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Andy to je super, ze jste tak krasne pribrali :slight_smile: To spinkani je v pohode, nam PA rikala ze jeji dcera chtela spat taky jen na brise, tak koupili monitor dechu a hotovo.:slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
misi, my ho máme taky. Jinak bych se asi bála. Stejně zajímavý, mamina mi říkala, že já taky tuhle polohu pro spaní milovala a do dnes miluju :dizzy_face: Elík je hodňous, když v noci po koju tak hezky usne. My někdy válčíme, ale většinou je to dobrý :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
blahopřejeme Nelince ke čtvrtroku :slight_smile: Všechno nejlepší!!!!
My dneska krásně pásly koníky, zítra hodím fotečky. Jinak jsem byla v koupelně a najednou cítím na břiše takový divný vlhko, tak si říkám, kruci odkud sem teče (myslela jsem, že nám protejká strop :slight_smile: ) a ono to bylo mlíčko :grinning: Já byla tak šťastná. Malá zase chrundí od devíti, tak snad jí to vydrží alespoň do těch dvou. Poslední dva dny je hrozně hodňoučká - ťuk ťuk ťuk.
Andy, to je moc dobře, že jste takhle přibraly! Uvidíš, až ji přejde ta rýma, bude to ještě lepší! My jdeme na ko s malou zítra, tak uvidíme, kolik přibrala - docela se toho bojím.
A dneska po koupání jsme zjistila, že se jí na tom ramínku taky objevila boulička - tak na to zítra upozorním dr. A teď jdu chrnět, přeji vám dobrou noc!
2. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
zuzik teda tys me rozesmála s tou koupelkou :grinning: tak vydíš,nakonec vytopíš koupelku mlíkem :wink:
andy a to ji nechaš i v nocim,ja mam strach i s monitorem,pořad si tu hlavu na břiše točí,davam ho na bok a vetšinou vytuhne tvrde a vydrží tak,teda v noci,přes den mi nechce spat,večer jsem ho budila20.30 na koupaní a jídlo a byl rozespalí :unamused: nevím jak mu to otočit to spaní

andy krasna vaha,taky už třídíte veci,že jo :wink: přibrala hezky,počkej jak se rozjede,to budou přírustky na váze
ješte odstříkavaš?
ja teda mínkrat a zatím zas mléko je,tak se nestresuju,nejak to dopadne

kremčo kolikrat ted odsávaš? ja tak 5x a celkem zas hodne,davam i neco malo na mrazak,zítra povezu mlíko do porodky detem na jipku,ješte tam mam 2 mesíce stare,at se to nezkazí
2. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahojky děvčátka,

tak až teď jsem se dostala k PC :unamused: A musím napsat,že zítra jedu do Prahy k Babče a nemáme tam PC.Budeme tam do soboty a se srazíkem počítám.Kdyby něco tak mi písněte na mobil :slight_smile:

Dnes jsem malého také musela dát spinkat na bříško vůbec nemohl zabrat :frowning2:

Nelince také gratulujeme.A když to tak vezmu kolem a kolem tak nám budou v neděli 4 měsíce :confused: Letí to :astonished:

Jinak už se zdá,že prdíky jsou asi už opravdu zažehnány.Snad to nezakřiknu :unamused:

Hrusti já jsem pro očkování asi tou novou vakcínou,ale pořád si nejsem jista zda teď nebo kolem toho roka.Musím se poradit se svím dr.na ORL je opravdu dobrej.
Kryštof po koju také v nóci hned usne je n to vstávání by mohl trochu posunout třeba na 12hod. :grinning: :grinning: Aby se maminečka mohla pořádně vyspinkat :wink:
2. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jo Pétí poraď mi prosím.... jsi tam!!!!!
2. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
jsem tu :wink:
2. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Mám mlíčko v mrazáku a zítra ho vyndám a použiju.Tak jste říkaly,vyndat a do teplé vody a tak ohřát v kastrrůlku???A co když ho nebude manža potřebovat???
2. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
do teplé ne,bud do vlažne,nebo jen dat do lednice,rozmazuje se to max 3 hodky,nebo to z lednice bude odlívat,co povolí..no pokud ho nepoužije do max 24 hodin,tak vylít..
v te vode to rozmrzne dost rychle..ohřat ve flašce v kastrulku,ja v ohřívačce,ale tu ty nemáš a nepotřebuješ
2. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak já to zítra povezu do Prahy tak už to nechám povolit a pak si to teda jen ohřeje v kastrůlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:Ufff mám divný pocit zda to klapne :slight_smile:
2. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
Myslím,že se na kojo vrátím,ale jistota je jistota.Máme slezinu s holkama z práce :grinning:
2. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
ale klapne proč by ne??? mate premieru co? tak se neboj :wink: hlad je prevít :grinning: manža to taky zvladne
užij si to u vašiich a hezky srazík,pak udelejte fotky,at z toho taky neco mám,joo?

vikulko dobrou a klidnou noc,nikym nerušenou :grinning: to asi neklapne,ale co kdyby,že? :wink:
2. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jo a Pétí a ještě jedna otázečka .....jsi tam??? :grinning:
2. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
no???
2. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Když to¨rozmrazím postupně a budu to slíval do flašky a už mi tro bude stačit ohu to vrátit třeba zase do mrazáčku??? :wink:
2. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
to asi ne,to jak povolí,tak se musí spotřebovat,bohužel :unamused:
davej do mrazaku radši menší davky,ja bych ti dala,bydlet blíž,mam toho kvanta
2. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jsi hodá,že tu čekáš na moje debilní otázky :grinning: A už nebudu otravovat slibuji
2. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak dobrou zlatíčko a pohlaď dětátka
2. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
tak když spolu nesnídame :wink: tak aspon před spaním :grinning:
ja si slibuju dycky,jak pujdu brzo spat a zatím se mi pak nechce,horší pak v noci vstavat :angry:
2. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
tobe taky :pensive:
2. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
papa pusííí
2. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.