• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
peto, no já přemýšlím, má hlavu v klidu na jedný straně, ale je tak zvláštně zabořená. A co se může stát? Nemá co vdechnout, jen kdyby ublínkla. Já nevím, ale je tak úplně klidňoučká..
2. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz
Dobre ranko maminky
Ja ted nejak nestiham, v patek deme s mrnousem na to kardio. Moje dr dohnala toho doktora a ukecala ho uz na tento tyden :grinning:
Jinak gratuluji ke KO
A ja se zkusim dostavat castej :wink:
3. čer 2009 v 06:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Bobas, to je super,ze to vyslo tak brzo a nemusite na to kardio cekat.
Nas dneska taky ceka ko u dr. Jsem zvedava, co nam rekne, protoze prcek se zase posledni dny hrozne krouti v postylce, chce se pretocit na bok, ale pretoci se jen horejsi pulkou tela a spodkem lezi na podlozce a pak je tam zkrouceny jako paragraf a kdyz ho chci narovnat na rovno nebo na bok tak rve jak tygr. My jsme fakt asi zrali na prohlidku neurologem nebo na nejakou rehabku, protoze on je to fakt hadi muz :grinning:

Jinak jsem prckovi nasla cviceni s maminkami kousek od nas, tak ho musim prihlasit a od zari bysme zacali chodit. Aspon se trosku rozptylime a seznamime s jinymi maminkami :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
dobre rano :slight_smile:
andy spíš když by se chtela otočit a zustala hlavou zabořená dolu,ono by to řvalo to zas jo :unamused: nevím,ja jsem plašan víš
bobasku tak uspešnou kontrolu,at nic nenajou
hrusti neboj,to deti delají,ja ho taky pořad pozoruju,mam naštudovane kde co a ted to praktikuju,jestli ma dobre postavení při pasení a tak :wink:

za chvilku jdem na rehabku,tak jsem zvedavá co nam řeknou..
jo a ted byl posranej až od krkem,durch a s oblečením,zlate probio kapky :grinning:
3. čer 2009 v 08:29  • Odpověz
Haha, tak to se mam na co pripravit, az zacneme brat ty probio kapicky. To nebudu prat jeho pradlo obden, ale kazdy den :grinning:
Jinak pry maji v Hypernove akci na plenky Huggies 2 baleni za cenu 1. Chci se tam jit odpo mrknout, ale silne pochybuju, ze jeste budou :grinning:
3. čer 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky

Hrusti nekendej to super akce.Pojedu tam také zda to tak opravdu je.
3. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
ahoj mamči,

tak další noc za námi a jsme zas o den starší a šikovnější. :slight_smile:

andy: ona tak přestala chtít spávat, když se naučila, že na kobylky toho hodně uvidí. Takže už nelehla, jen koukala a koukala a nemohla tak zabrfat. Trvá to cca měsíc, co už nechce.

petrach: já odsávám tak 6 - 7x denně a taky hodně. Mám v mrazáku dobře 8 litrů. Co s tím budu dělat nevím. :slight_smile: A už to nemám kam dávat. Ale vylévat to nechci. To je škoda.

vikul: zmrazené se nechá rozmrazit postupně v lednici nebo venku. A musí se brzy spotřebovat. Znovu mrazit nééééé.
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky holčiny tak do Prhay jedeme zítra ráno. tak jsem ještě tady.
hrusti taky se mi pokakává víc po těch kapkach díky bohu že to jde ven ale ještě to není uplně ono chce to čas snad až to bude týden tak to bude ok.

já zítravečer začnu odstříkávát mlíčko abych měla zásobu na sraz kdyby chtěl papat :slight_smile:

ta akce s plenama je teda super to bych taky koupila ale hypernovu nemám poblíž :unamused:
3. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska spaly od půl deváté do půl páté :astonished: Začínám si myslet, že se mi vrátilo mé staré spavé dítko :grinning: Jenže já usnula až kolem půlnoci, protože jsem furt čekala, že se probudí :slight_smile: Dneska je venku nádherně, tak se těším, až vyrazím s kočárkem na prochajdu. Odpo vyrážíme k dr. na ko, tak jsem zvědavá, kolik prďolka přibrala - teď si ze mě udělala polštář, tak na mě krásně chrupká, princezna moje :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
zdravim vas maminky,

holky vy pouzivate huggies?Jak jste s nimi spokojene?Ja je jeste nezkousela (pouzivame babylove a nebo pampers) ale jestli vyhovuji tak bych je zkusila. Vsechny me kamosky na ne totiz nadavaji :unamused:

vcera jsme byli cely den u kamaradky u Brna a bylo to moc fajn. Seznamili jsme se na beremese :grinning: jen nase melinka je skoro stejne velka jako jeji osmimesicni holcicka :grinning:

Holky melca ted nezavre pusu - mele od rana do vecera - bude to pekne ukecana baba a ve zvysene poloze si uz seda - takze to bude pekny dablik. Dva dny zpatky se me sama pretocila tak uz musim mit porad oci v pozoru :grinning: Jinak je to zlaticko jako vzdy :slight_smile:

Dneska jdeme na kycle a vyridit rod.prispevek. No kycli se trochu bojim - snad to uz bude mit mala v poradku a nebudeme muset nosit pleny na noc - musi v tom byt hrozne horko :frowning2:

Ja si koupila homeopatika na podporu kojeni a uz zase plne kojim - teda dva dny jen nedavam prikrm tak snad to vydrzi. :wink:

Holky blba otazka - jakou vodu davate na prikrm? Kupovanou?
3. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Já Hagisky nekupuji, nebyla jsem s nimi spokojená a snad ani nevím o nikom kdo by byl. Ale když někomu vyhovují, tak proč ne, nám pořád protékaly a malá byla pořád mokrá. Mám doma jeden celej balík, ale ani jsem ho neotevřela.

Jani já převařuji normálně vodu z kohoutku, nikdy jsem vodu nepupovala :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Já mám hagisky nejraději.jSOU NEJ PRO CHLAPEČKY :slight_smile:

Jani kupuji kupovanou,ale já zatím jen na čajíky.Já se také rozkojila a papá super a ani se nekroutí :grinning:
Já bych z kohoutku teda mimču nedávala,ale to je každého věc.Nic proti Ambret :wink:

Karco děkuji také za radu :slight_smile:

Zuzí vidíš vše se v dobré obrátilo a máš také hodnou Verunku :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Už si balím batůžek do Prahy :slight_smile: Anitt už nebudu odpol na netu.Pojedu tak ve 13,30hod.

Kryštof také pořád mele :slight_smile: Po mamince :zipper_mouth:
3. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Jani ja kupuju kojeneckou vodu horsky pramen osvecil se nejvic :grinning: . No a plenky nam zatim vyhovuji jen pemprs tak jsme na nich :grinning:
3. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak my zase používáme nejraději huggies premium (huggies clasic jsou děs bes) nebo fialové tesco. Ty jsou taky super. Pampers nic moc a ostatní jsem nezkoušela. Vodu na čajíček kupuji - Anna aqua - nemusí se převařovat. :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Vikul, psala mi to o tech Huggies plenkach jedna holcina v diskuzi maminek z Krce. Sjedu se odpoledne mrknout na CHodov. Ja jsem kupovala Huggies plenky minuly tyden v Tescu v akci za 299 Kc, ale tohle vyjde lepcejc :grinning:

Jinak kupuji balenou vodu, tu z vodovodu bych se bala dat. Meli jsme Horsky pramen a ted mame neperlivou Aquilu.
3. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
JJ, taky mame Huggies Premium. Ty tesco plinky chvalily kamosky, ale jeste jsem je nezkousela.
3. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
holky diky za radu - no ja kupovanou nedavam ale nasi maji specialni cisticku ktera vodu prefiltruje tak davam tuhle cerstvou - pry je lepsi podle rozboru jak ta z petek ale kdovi - snad neco nedelam blbe :unamused:

Vikulka to je sranda jak povidaji ze?Vcera jsem se bavila vecer s mamcinou kamoskou a mamka mela malou a ta se nas sbazila prehlasit.Videla ze vykladam ale ne s ni tak porad zvysovala hlas a zvysovala az jsem ji odpovedela tak zase zeslabila - to se s ni zblaznim pokud me nepusti ke slovu :grinning: Ja jsem taky totiz strasne ukecana :sweat_smile:

Bobas a pampers davate active baby nebo sleep and play?Me jednou segra koupila ty sleep and play a nic moc - jsou tenke, ze jsem i nehtem tu gumicku protrhla a navic nemaji gumicky na tech zapinatkach - zas ale ty active jsou super ale zase docela drahe tak si clovek asi nevybere. My jsme i hodne spokojeni s babylove z DM. Prijde me to jako levnejsi varianta pampersek active baby :wink:

Holky vy mate sraz?Ticha zavist :grinning:

Misi ohledne sraziku ti pisnu do IP - mrknu do kalendare zda mam volno ten den. :grinning:
3. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Dneska mi prisla podprsenka, co jsem si objednala pres net, kosicek B a je mi to velky :sweat_smile: Manza vcera neco pronesl, ze pry ty proporce behem tehu byly lepsi :angry: Tedy aspon ty pres prsa :grinning:
3. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jani, v patek se uvidime s Vikulou, Anitt, Karcou, Kremcou a mozna Ambret. Ambret tedy obdivuju, jestli se vyda do Prahy kvuli sraziku. Po Praze s tim kocarkem je to fakt sila!!!
3. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Hrustiku ja chci taky - :grinning: No snad vas uvidim aspon v tom srpnu
:wink:
3. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
ahojky taky pakuju vikul :grinning: akorát nevím co na sebe achjoooo. jinak vodu převařuju kojeneckou

huggies jsme dostavali v porodce a byly ok právě že se nepročůral a u pampers jo tak to nechápu. jinak už máme pampers 2 už ty větší 3-5kg :wink: takže je to chlapík. :grinning:

ty jo to se ani nikam nevejdeme s šesti kočárkama :grinning: to bude akce
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Jani, doufam, ze to v tom srpnu vyjde.
Ja ted zrovna hledam nejaky penzion na dovcu, chceme jet koncem srpna nebo zacatkem zari nekam s prckem - bud Sumava nebo Krkonose. Tak hledam penzion vylozene pro deti. Ale jeste se musim domluvit s dr. ohledne ockovani.

Anitt, no ja mam zatim obleceni jasny, protoze nosim porad tehu dziny co jsem nosila na zacatku tehu. V tech normalnich jsem moc nafest. A k tomu nejaky trico a svetr nebo mikcu :slight_smile:

Jsem taky premyslela do ktereho "lokalu" pujdeme kdyz nas bude tolik :grinning:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, ja bych taky z kohoutku nedavala. My pouzivame pampers nekdy active nekdy sleep and play a jsem spokojena s obema, huggiesky taky nebyli spatny. Ale kazdemu vyhovuje neco jineho :wink:
V tom srpnu bych mozna taky dorazila :slight_smile:
Holky hlasim ze ja uz mam vsechno z tehu dole huráááá. Ted sbalim prcka a vyrazime k vode se psem. Jo a uz mi dosli penizky tak jsem si objednala tu manducu. Ja se na ni taaaak tesim.
Jani urcite pisni, bemo sice nemuze, ale byli by jsme aspon tri :wink:
3. čer 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
To já nosím už normal,ale nevím protože je to počasí tak a podruhé onak :confused:

Já už se tááááák těším :slight_smile: A neboj vejdeme se.....Přeci nás nevyhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani také jsem ukecanááááááá až někdy hrůza :slight_smile: Já miluji lidi a ráda je i poznávám a to bude mít Štůfulka po mě.
3. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
V srpnu uděláme hromadný výlet na Moravu :grinning:
3. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
hrusti to pojedeme taky tak do krkonoš tak se tam potkáme :grinning:

vikula je ukecaná potvrzuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
Anitt proto si tak rozumíme :grinning: :wink:
3. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
Já už mám zbaleno a čekám na mého miláčka až se mi vrátí z prochajdy :slight_smile: Nakrmím ho a vyrazíme :sunglasses:
3. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Jinak se mi váha zase hýbe dolu.Tak jsem ráda,ale je to hlavně tím cvíčem a nepapkám tolik slädké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.