• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky vypínám PC a popřípadě pište na mobil........
773617972
:wink:

A ještě jednou MOC SE NA VÁS TĚŠÍM
3. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,
ten čas tak letí, za chvíli je fakt pátek. Jsem zvědavá, kam se s těma kočárkama v pátek vmáčkneme, no, nějak to dopadne.
Jinak ta voda z kohoutku se doporučuje dávat až od 6 měsíců, protože v ní jsou dusičnany (a těch se člověk nezbaví ani když tu vodu nechá projít varem). Dusičnany umí miminko zpracovat až od 6 měsíců, jinak je prej voda z kohoutku kvalitou lepší, než kupovaná, chutí ale zase ne. Nicméně za komoušů žádné balené vody nebyly, sunar se taky míchal vodou a všichni žijem, takže myslim, že to zase takové drámo být nemůže.
Anča dnes spala v noci 7 hodin a měla zelené hladové hovínko, se jí nedivim, ale krásně jsem se vyspala.
Jo a já používám fialové tesco pleny a jsou superior, mohu doporučit a stojí skoro půlku jak pampers.
K.
3. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
holky a vam ten srazík tak zavydím :wink: my zatím jezdíme všude autem a ja jsem neřidič :angry: totalní poleno ,nooo

my davame happy plínky,ted mam ješte 2 balíky,jsou dražší,ale super,mam je nakoupene že na jipku,ale byli velke a meli jsme nedonošenecke,tak nam zustali,ješte davame pampers active,ale jsou normalne drahe,takže jezdíme do Tesca na akce,a parkrat mi je pročural,naposled dneska jsem mu dala čistou plínu,když jsme jeli na rehabku,cca 20minut jízdy a dojeli jsme a mel mokre bodyčko :unamused:
ty z DM baby love si chvalí hodne holek i ty tecso,ale až ty 2,1 protečou,teda pryyy
:wink:
3. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky, tak jsme zpatky z kontroly u pani dr. Vazime 4,83 kg a merime 55 cm. To znamena, ze 2 tydny a 2 dny jsme pribrali 450 g a vyrostli o 3 cm. Jsme kluci sikovni :grinning:
3. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
Hrusti gratulace jste sikulky. :slight_smile:
3. čer 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti super gratuluji :slight_smile:
kolik ti prcek vypijedenne?
3. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojík, tak jsme dneska byly na 3 měsíční. Máme 6,61kg/60cm. Měli jsme dostat i očkování, bohužel máme stroupek na ramínku po očkování, tak to odložili až bude tohle zahojený úplně. Takže naušničky se přesouvají na neurčito. Jinak s tou vodou. Nikdy jsem jí ani u jedné nekupovala a ani v porodnici neříkali že bych měla vodu kupovat. Když jí převařím, nemůže jí nic být :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Jo, Ambret, souhlasim s tebou, dneska se to všechno strašně řeší, je to holt business ty balený vody, troška pravdy na tom je, ale nepodstatná.
3. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Hrusti, krásná váha, ale nás už asi nepředhoníte, hehehe. V pátek prcky porovnáme, kdo bude vypadat nejstarší, troufnu si soutěžit i s únorovým Štůfkem :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme zpátky z ko, vážíme 4520g ( o 240g víc než před týdnem - HURÁ :grinning: ) a měříme 58cm. Za šest neděl vyrostla o 8cm :astonished: Paní dr. se divila, že tak vytáhla. Njn, tatínek má 190cm, tak má po kom být :grinning: Já mám hroznou radost!!!
3. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Zuziku, gratulace. Vidis, jak je Verunka sikovna :slight_smile:

Karca, no s Anickou opravdu nemuzeme soutezit. Ona byla velke miminko uz pri narozeni :wink:

Anitt, prcek pije 6x denne cca 130 - 150 ml. Tu 150 vetsinou vecer pred spanim nebo v noci kdyz spinka delsi dobu, tak mu pak vyhladne a ma hrozny hladik :grinning:

Jinak tu akci v Hypernove opravdu maji, ale nejmensi plinky v akci jsou vel. 3 tzn. 5-9 kg. Tak jsem je vzala do zasoby, protoze hranici 5 kg uz neni daleko :slight_smile:
Jsem se zase vytocila v MHD. Jel tam nejaky chromak na vozicku. Normalne byl tak drzy ze mi vzal kocarek a tahal mi ho na stranu, at pry se tam vejde nejaka pani :astonished: Tak jsem mu rekla, at mi laskave nesaha na kocarek, tak cumel jako puk a kdyz jsem chtela vystupovat tak jsem nemohla projet, protoze mel moc siroky vozik a prosila jsem ho, at si popojede na stranu. Tak si nepopojel a tak jsem musela za ridicem, at pana vyveze, abych mohla vystoupit. No fakt jsem zase vytocena. Opravdu musim oprasit kondicni jizdy a jezdit autem, jinak z te MHD dostanu infarkt :angry:
3. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Teda Hrusti, tak to je síla!!! Byl nějakej zamindrakovanej, nebo co... To já furt žiju v naivní představě, že jestli se vydám v pátek sockou, že to bude příjemný zážitek. Nenech si rozhodit sandálek, dej si něco dobrýho. Já si dneska koupila nugát, mńam, mńam a čoko roládu a melouna a hroznový víno, takže mně sandálek jen tak něco nerozhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Zuzíku, tak to bude čahounek, nebo spíš čahounka, moc Ti to přeju, jak hezky roste panenka.
3. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak jsem se šla Misi pokochat tvojí manducou a koukám, že olive zmizela z nabídky, si jim vykoupila poslední kousek, ne? Pak mi musíš říct, až Ti přijde, jak si spokojená.
3. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
hrusti, já vám zapomněla poblahopřát ke ko :frowning2: Honzík už je pěknej chlapák - to je moooc dobře!! S tím invalidou to moc nechápu. On by měl víc než ostatní vědět, jaký to je v MHD a je takhle nepříjemnej - to byl fakt nějakej divnej :frowning2: Ach jo...
karca, no, hlavně, aby neměla taky dva metry jako tatínek :grinning: To by si pak těžko sháněla ženicha :grinning:
3. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Karca, treba budes mit stesti a cesta MHD probehne v pohode :wink:
Zuziku, mne jako invalida moc neprisel, protoze nohama hybal, ale byl na vozicku. Tak nevim :unamused:
3. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Teda holky, hezké míry. A pak, že nemáte mlíčko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dnes poprvé zažila rodičák také z druhé strany a ne jen jako úča. Byla to příjemná změna. Seznámila jsem se s učitelkou Nikči a požadavky, atd. Nakrmila jsem u toho Týnuš a pak ji chovala. Celou dobu byla vzorná a až na konci při oblékání kvikla. :slight_smile:

Já zatím v MHD všechno v pohodě. Zvládáme s Týnou metro, schody i tramvaje. Akorát na Palačáku musím v metru vždycky těm natvrdlounům přejet nohy nebo na ně houknout, aby uhnuli, protože jsou nacpaní ve dvěřích a nedá se tam vůbec projet. Někdy se tváří, jak kdybych jim šlápla na kuří oko. Fakt nechápu, co by jim udělal trochu se uhnout.
3. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahoj holky! tak my dnes užívaly návštěvy babičky. ráno jsem byla u dr., štítka je oki, ale snižovat dávka se nebude. těhotenství mi ji vyčerpalo a léky mám tak akorát. malá je dnes andílek i v kočárku byla a hezky baštila. přišla mi láhvička Mam.
blahopřejem ke ko, jste kusanci o proti nám :wink:
co se týč vody, tak uznávám názor, že lepší je kojenecká, my kupujem tomu, ale když se jednou za čas dá normal, tak se svět nezboří. jak říká karca, dřív kojenecký vody ani nebyly, a když se normal třikrát převaří, tak se i dost těch dusičnanů zničí.
my máme hugisky nazkoušku z globusu a jsem docela spokojená. mám zásobu bell, pampersek active i sleep a tesco plínek :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky gratuluju ke kontrolám, krásně rostete :grinning: Já MHD nastesti nejezdím, bud chodím pesky a nebo autem. Chtela jsem jet MHD jednou, ale po te co mi to 2x ujelo tak jsem to vzdala :grinning:
Karca jj taky jsem se divala, ze uz tam neni. Asi jsem jim to vykoupila :grinning:
3. čer 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

já ted vůbec nemám čas,tak vás jdu jen pozdravit :wink:

my už jely MHD 2x-nízkopodlažním a zatím dobrý,ale max.3 kočáry,tak to je mazec se tam vecpat a ještě když je špička :unamused:

jinak Kačenka se pořád směje a furt by si povídala,ale dnes byla odpo.nějaká protivná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už krásně spinká v postýlce,takže chůvičky a monitor dechu jede na plno,bez toho bych byla hodně nervozní,je ve svém pokojíčku sama :wink: :pensive:
3. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
A zítra nám už budou 2 měsíce,valí to neskutečně rychle,už jsme velký holky. :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Buni, gratulace Kacence k 2.mesicnimu jubileu :slight_smile:

Jsem ted dosnidala, prcek zatim spinka, tak mozna zalezu na chvilku do postele se jeste dospat. Mam nejakou lenoru, ale musim zehlit, protoze tam mam vrchovaty kos s pradlem a nejak se do toho nemuzu dokopat :unamused:

Andy, kde jsi objednavala tu MAM lahvicku. Ja jsem ted chtela prckovi koupit vetsi, mame jen 160 ml a ve vsech drogerkach, kde jsem byla, jsou vykoupene :astonished:
4. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
holky, MAM mají v DM :slight_smile: Taky ji máme a plná spokojenost.
4. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
hrusti: m§žu se ti odpolko kouknout a jdyžtak koupit a přivézt na sraz. :slight_smile: Máme tu dvě DM
4. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Kremca, to by bylo super! Potrebovala bych tu 260 ml v modre barve. Tady je vsude vykoupena :astonished: Dekuji moc!!!!!
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
dobře, tak já se kouknu a když bude, tak koupím a zítra dovezu. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Dekuju moc! :slight_smile: Kdyby ji nemeli, tak zkusim zitra mrknout jeste na Andelu.
4. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, teda uz nas je strasne hnusne, prsi a je tma. Dneska mame premieru v hlidani. Prijde kamaradka s kamaradem a budou hlidat malocha. Jdeme do kina. Tak snad bude malej hodnej. :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, to je teda kamoska odvazna :slight_smile: Ale Eli je v pohode, ne, tak snad bude pekne spinkat :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Misi, na co jdete do kina? Já teď nově zavedla kartičku do DVD půjčovny, protože se nám nechce nikomu řikat, aby pohlídal, tak si zapisuju filmy, co běží v kině a chtěla bych je vidět a pak je půjčim a uděláme si kinečko doma.
4. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.