• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jdeme na Andele a Demony. :slight_smile: hrusti jj kdyby byl eli nejaky urvanek tak do toho asi nejdu, ale vetsinou je v pohode. Ale snad to nezakriknu :slight_smile: Dneska mel rano Eli svuj den, trikrat vsechno pocural pri prebalovani a pak jeste kdyz jsem ho konecne prebalila, celeho prevlikla tak se pokadil a prebalovala jsem znovu :grinning:
Ja do dvd pujcovny mam taky karticku ale nechodim tam, kamarad mi stahuje vetsinou filmy z netu :slight_smile: je to mnohem rychlejsi nez prijdou do pujcovny.
4. čer 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
Je, na to bych chtela jit taky, ale pockame asi az to budou davat v Beroune a zkusime dat prcka mamce na hlidani. Ona se porad nuti, ze nam pohlida :grinning: Tak mi pak poreferujes jestli to stoji na to jit. Na netu to docela zkritizovali :confused:
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky,jdu Vás pozdravit.Stále jsme 2v1,Vojtíškovi se na svět prostě nechce jít.Dneska jsem byla na monitoru,doktor říkal,že se mu tam vede dobře.No jo,jenže já jsem z toho už na paličku,žádné kontrakce,žádné bolesti,prostě jako kdybych byla tak v osmém měsíci.Jestli neporodím do pondělka,tak budeme domlouvat vyvolávačku :unamused:
No ale ani se mu nedivím,že nechce jít ven,když je venku pořád tak hnusně :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Andrea tak drzim palce, vim ze je to narocne to prenaseni, ja prenasela 7 dni a bylo to fakt na hlavu, Hlavne at jste zdravi. Hrusti to mas fajn, u nasich je v patek venku muzikal ale vecer tak nechci maleho brat aby se nenachladil ale mam strach ho dat tchyni. Jeste uvidim.
4. čer 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz
Andrei, drzime palecky. Ja se taky Vojtiskovi nedivim, ze se mu nechce ven do te zimy :grinning: To je fajn, ze je ti dobre, tak odpocivej a nabirej sily na porod. Ono to pak prijde rychle, ze nebudes vedet ani jak :grinning:

Misi, nas ceka v sobotu vecer grilovacka u znamych. Kamoska slavi 30. No, jsem zvedava, protoze hlasi zimu a dest, takze tam s prckem asi moc dlouho nepobudeme. Jo, tchyni bych prcka taky nesverila, ale moje mama se porad nabizi, je z prcka totalne hotova, tak toho musim vyuzit :grinning: Ono ji to po prvnim hlidani prejde :grinning:
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Tady je kosa jako blázen, ale aspoň neprší - zatím.
Misi, tak si kino pěkně užijte :grinning: Taky bych vyrazila za kulturou, ale to si ještě počkám :slight_smile:
Andrejko, neboj, Vojtíšek už brzo vykoukne na svět! Hlavně, ať je zdravý! Máš moc krásné fotečky v albumu - jsem se pokochala :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky díky moc,malý mě opět hezky okopává a ještě k tomu dostal škytku,tak mám v břichu veselo.Na to že jsem trošku po termínu se cítím fakt dobře.Kdyby i ten porod proběhl tak hladce jako celé těhulkování.
Zuziku díky :wink:
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj hoky,
andrej, no jestli se cítíš skvěle, tak nezapomeň, že za 5min. ti klíďo může prasknout voda a bude :grinning: 'Já se pár hodin před porodem cítila úplně výborně jako dlouho ne :slight_smile:
my jsme byly s malou podívat se u mě v práci a všem ukázala jaká je to vzorňačka, jen si dudlala a koukala kolik je kolem lidí a nakonec usnula. jen zase dneska moc nebaští. ráno 100, v 8 a v 11 jen 50 a teď 70, ale lepší než nic.
jinak je tu taky kosa jak blázen a já mám hlad jak vlk. malá zase nechce říhat, místo toho chrápe :unamused:
misi, vy se máte, tak si to užijte :wink: . já zase malou v klidu můžu kdykoliv nechat mamce. umí ji i dát najíst. ona u toho totiž dělá psí kusy a hraje si s tím a já už mám trošku zmáklo jak na ní a mamče to jde taky dobře :slight_smile:
mam láhvička respektive savička nic moc, na ní je to docela pracný, zkusím do ní koupit savičku s rychlejším průtokem, ta 1 ji jde pomalu. tam jde o to, že ona nerada dlouho tahá, tak je potřeba, aby co nejrychleji a nejvíc do ni nateklo, i když třeba těch 10ml proteče. to je trápení, že?
4. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Andy, no, nas Honzula je taky hrozny herec. Kdyz jsme byli u me v praci tak byl hodny a nez jsme vyjeli z domova tam mel takovy hysterak, ze jsem premyslela, jestli vůbec do te prace pojedeme :wink:
Jinak mne prijde, ze ta MAM flasticka tece docela dobre, aspon podle toho jak rychle Honzik papa. My mame pak jeste NUK a ten by tedy pro tvoji berunku nebyl vubec, protoze s tim se obcas pereme :unamused:
4. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
hrusti, vždyť jo. u dr.je taky vždy jak mílius, ani si nemůžu postěžovat, že hysterčí v sedačce :grinning: mjně se z té mam taky dobře tahá-vždy to prozkouším :grinning: tak nevím co, jen na ni asi teče pomalejc. proto zkusím s rychlejším průtokem.
4. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
tak zitra mi dorazi manduca, pak reknu jaka je, strasne se tesim :grinning: Ja byla v obchode a koupila jsem spoustu veci v lekarne a mela jsem koupit listky do kina a ja trubka nechala volnasky doma. No jo ta hlava. :grinning:
Malej je taky strasne hodnej kdyz jedeme do prace. Uz mi tam rikaji at taky nekdy prijdu az bude vzhuru :grinning:
4. čer 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti: tak modrou nemají, jen růžovou. Ale zítra dopolko má přijít zboží, tak než pojedu na srazík se tam stavím a uvidíme jestli už bude nebo ne.
4. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
Andrej, držím palečky s porodem. Já měla vyvolávačku, takže vim, jaké to je, ale zase nevim, jaké je to rodit normálka, tak Ti ani nemůžu říct, jestli je to lepší, nebo ne, ale je to jedno, jak půjde malej na svět, hlavně že půjde a už brzy. :slight_smile: Písni nám pak určitě, až to na tebe půjde, jestli bude příležitost, budeme na tebe myslet.
4. čer 2009 v 17:04  • Odpověz
Kremca, dekuju moc za ochotu :slight_smile:

Holky, můžu se zeptat, jak prcky oblekate kdyz je takhle chladnejs?
4. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Ja s tim oblekanim porad nejak bojuju :unamused: Dneska jsem dala prckovi na body a dupacky oteplenou mikinku a capku, ale kdyz jsem videla, jak deti okolo maji bundicky a jeste pod tim mikinky tak jsem lehce znejistela :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
hrusti, já dávám dupky, body s dl. rukávem, teplou fleesovou bundičku s kapucí, čepici a zabalím ji do deky :wink: Ale stejně pořád od mámy a babičky slyším tu okřídlenou větu, že má studený ručičky a že bych ji měla oblékat víc :unamused: Nemůžu jim vysvětlit, že studený ručičky má pořád, ale pěkně mě ty poznámky štvou.... :angry:
4. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Hmn, ja jsem ho taky mela v dece a prikryty kocar. Rucicky ma studene porad, ale nosik mel teply a predlokti taky, akorat se porad mlel v kocarku a nechtel spinkat a pobrekaval, tak prave jsem si rikala, jestli jsem ho nemela oblict vic.

Kremca, kdyz by zitra nemeli modrou, tak mi kup tu ruzovou. Lepsi neco nez nic :grinning:
4. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
holky, já oblíkám vrstvy jako sebe, ta jedna navíc, co má být vidá za deku a kořárkovou pokrývku.
dnes jsme měly body s dlouhým, fleecovku, přes čepku kapuci a dole slaboučký dupky, tepláčky, látkový botky, slabší deku přeloženou a na 4x. Mně se většinou princezna zimou nebudí, ale teplem teda jo.
zuzik, taky mě štvou ty poznámky, že má studený ruce :angry: Přitom i dr.říkala, že většinou ručky studený mívají.
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Andy, to mela ty slabe dupajdy misto puncochacku?

Normalne Honzulovi se udelala takova oskliva cervena vyrazka na obliceji. Dr mi rekla, ze mam mazat modrou indulonou, ale nejak to nezabira :frowning2:
4. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
hrusti, to můžou být potníky a na to indulonu neeeee. ty se musý vysušit. my to měly taky dost červený a na tvářičkách. napsala nám nějakou speciální mastičku a máme už krásnou tvářičku.. joo, dupky místo punčoch, ale byly ještě slabší.
4. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahoj holky,hodila jsem fotečky,tak jestli chcete,koukněte :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky mamulky,

Buni, Kačenka má fakt kouzelný úsměv a ty řásky, hmm... těmi oslní nejednoho chlapečka.

Natálka už bucá v postýlce, dnes měla nějaký spavý den, tak jsem zvědavá, jaká bude noc. Zítra konečně přijede manžel, už se na něho hrozně moc těším a věřím, že Natálka taky :slight_smile:

Ty úsměvy miminek jsou fakt něco úžasného. Natálka už se směje pěkně a dost často a těší mě, že nejvíc na mě :wink:
Já bych ji láskou sežrala, když se na mě ze široka uculí.
V sobotu jdeme na tu svatbu a nějak si nedovedu představit, že nechám Natálku samotnou u našich (bez manžela) a půjdeme se někam bavit. Stejně budu furt vyvolávat mamce, jsem fakt asi přecitlivělá.
Kdy jste nechaly poprvé miminko na starost příbuzným a šli někam pryč?
4. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Bemo-díky moc,Natálka je taky princeznička,jsem na ni koukala :slight_smile:
Já jdu na svatbu příští víkend do Znojma a malou berem sebou(sice odjedu dřív,ale mě to nevadí) :slight_smile:
Já jsem ještě hlídat nenechala a zas tak brzo nenechám,takže neboj nejsi přecitlivělá sama :grinning: jsme přeci jenom maminky a náš mateřský cit je tak silný,že se snažíme to naše robátko co nejvíc chránit :wink:
4. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky tak ja mela prvni hlidani dneska a ani ne od pribuznych ale od kamaradky a jejiho pritele. Byli jsm v tom kine. Film dobrej, hezky jsme si to uzili. A malej byl uplne vzorovej, hral si a krasne se smal a pak vytuhl v kosiku :slight_smile:. Takze snad mame i hlidani na priste. :slight_smile: Buni krasny fotecky.
4. čer 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti, já dneska Anču oblíkla do body, dupačky na ramínka, bavlněnou košilku přes, zavinovačku a mini peřinku v kočáru. Pak jsme byly ještě jednou venku a to měla jen dupačky s dlouhým rukávem a zavinovačku, peřinku a deku přes, spěchala jsem a nemohla jsem jí oblíknout a taky jí myslim nebyla zima, teplej nosáček byl..., jo a čepeček. Nicméně se furt snažim řídit tim, aby měla o jednu vrstnu víc jak já, ale občas to nevyjde a má stejně jako já.

Misi, tak to je super, že kino se vydařilo a malej byl hodnej, to se bude hodit :wink:

Mám opravený auto,teď ho manža přivezl, takže zítra na srazík nejedu sockou, jup, tak doufám, že s tim autem zase něco nevyvedu.
4. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Buni, krásný fotečky, je nádherná a je dokonce poznat, že je holčička, to u naší Anči to vidět není, vypadá jak kluk a má obrovskou druhou bradičku :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahoj holky,
misi chtela jsem napsat,at si to užiješ a ty už jsi doma :grinning: tak parada,jste se odreagovali,občas to chce tzrochu kultury :wink:
buni Kačenka roste do krasy,krasne se smeje :slight_smile:

hrusti me se ten Mam taky osvedčil,malí z ni pije ukazkove,z aventu mu to hrozne trva,ten teče teda pomalej,musim si taky koupit ješte tu vetší,mam 2x 160 a za chvilku nam to nebude stačit a velkou jen jednu,pořad je sterilizuješ po každem použití? ja jo

andy tak to by se Krystince libili ty naše flašky od Bočku,ty tečou sami,malí se furt topil,tak je nedavam,ti je pošlu :wink:

my jsme dnes meli oční KO a dobry,akorat nas ješte nevyřadili,pry nas musí sledovat,to je furt doktoru :unamused:
co nadelame,no..my jsme dnes meli bodyčko,punčošky,tenke plataky,tenkou mikinu a flísku a čepku,ale fučelo tu teda fest :angry:
malí začal ted každe odpolko vyvadet a řve a řve,ale není to jen bříško,chce se chovat,páč to bříško ho bolí jen v postylce,u me už ne a ani u nas v posteli,manža se smal,když jsem mu to ted večer říkala,jake že to ma bolení,jenže me to smešne není,nic neudelám :unamused: takže jsem mu vrazilas žehličku a smích ho přešel :grinning:
4. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Bohužel zítra na srazík nedorazím. Dnes volal majitel bytu, že zítra ráno ve třičtvrtě na 8 přijde a udělá se ta voda do kuchyně, takže ze srazíku nic nebude :frowning2: Jsem tak vytočená, že jsem kvůli tomu vyjela i na manžu, chjo, já se tak těšila :angry:
4. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
To je škoda Ambret a my se tak těšily. Ale udělám další srazík, až bude třeba trošku hezky, tak někde v parku u zahradní restaurace a pak přijedeš.
4. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Petrach, to znám, bříško bolí, jen když je mimík sám v postýlce, v náručí to nějak není problém :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.