• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak to jsem rada,že tohle zahadne bolení není jen u nas :grinning: ale už jsem z neho opravdu hotová,dyt to nedelal,nejdřív jsem mu to veřila,ale fakt už je to hooodne divné..

jsem ho chtela nechat poplakat,že tam hned nepujdu,jenže naše mala to nevydrží,jen kvikne a ona letí,hned cumel a dela opičky,holky ona je z neho tak hotová,že když mu třeba v noci chystam mliko a trva to než se to ohřeje a jak on řve na celou chalupu,tak slyšim dole ve vysilačce v kuchyni tapat nohy a ona jde do ložnice davat mu cumel a at pry neplače,manža ten chrní aq ji to zbudí :grinning:
4. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
To je od ní moc pěkný, krásně ho ochraňuje a očividně vůbec nežárlí. Já myslim, že jak ty miminka začínají víc vnímat, tak si asi vynucujou víc pozornosti, viz. falešné bolení bříška, ono je přeci jenom zábavnější být s někým, než sám v postýlce, se jim nedivim prckům, ale aby si je člověk moc nerozmazlil, že jo...
4. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
no, tak takový bolení máme taky, ale já už vím, že to hraje :grinning: Je u mě a nic, usne, přendám do postýlky a začne se kroutit a točit a pak brečet a pořád se kroutí.... a pka, že takový malý miminka nemůžou být vyčůraná :astonished:
peto, jj, pošli, třeba ji bude milovat :slight_smile:
buni, kačka je kouzelná, řásky má pěkné.
4. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
Hrusti, tu vyrážku měla Anča taky, samo to přišlo a samo odešlo, teď už to má jen na tvářičkách, předtím to bylo dost krutý na čelíčku, no zítra to porovnáme a prodiskutujeme, jestli je to to stejné. Já to nemazala vůbec ničím, nechala jsem to být.
4. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
jj, holky, takový "problém" máme taky :slight_smile: Teď zrovna měla hysterák a pomohlo zase jen chování :grinning: Je to pěkná přísavka, jenže já nemám to srdce se na ni koukat, jak pláče. Vím, že když ji chovám, tak je klid. Takže já už ji rozmazlila :frowning2:
Petrach, Eliška je zlatíčko, že se o malého tak stará :slight_smile:
4. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem tady na skok, musim to tady jeste trosku poklidit a pripravit veci na srazik, hlavne moji sadu maleho chemika, abych mohla prckovi umichat mlicko :slight_smile:

Karca, super, ze je auticko doma, aspon se nemusis stresovat v MHD. Pupinky prodiskutujeme.

Ambret, to je skoda, ale dneska neni pocasi nic moc, tak treba spachame neco v lete, az bude hezky teploucko :slight_smile:

Peti, ja sterilizuji stale po kazdem papani. Ale mam 2 sklenicky MAM a 3 sklenicky NUK, takze sterilizuji vsechny najednou az kdyz vytaham vsechny sklenicky. Mam sterilizator na 5 sklenicek, takze fakt nesterilizuji po jedne.

Andy, to jsem tedy z tech pupinku zmatena. Tak ja mu to nebudu behem dne mazat a uvidime. Ale ma to fakt osklivy a nevim proc mu to ted vylezlo. A ma to jenom na tlamicce a to ho nijak zvlast nenabaluju :unamused:
5. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobre ranko, petrach to je s eli uplne dojemny jak se stara. To ja kdyz byla mala tak jsem se miminum vyhybala obloukem :grinning:
Tak jak vas tak ctu tak my mame studeny odchov :slight_smile: Ja malymu davam teplacky, nebo kalhoty nebo dupky pak bodycko a mikynu teplejsi a teplou deku. Puncochacky se u nas nevedou, ja je jako mala nesnasela tak je ani neporizuju :grinning:
5. čer 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
tak doufam,že si užívate srazík a budou fotky,aspon neco at z toho mame i my :wink:

misi my nemame klasiku punčošky,takove tenke polodupky a když je moc zima,tak mu na to dam ješte jednu vrstvu,ale už ho nenavlíkam,jak ze začatku,to byl jak medved :wink:

hrusti my se zas loupem pro zmenu v hlavičce,to je pořad neco,že?
andyale ja to myslím važne pošli ip adresu,jsou to ty obyč flašky,kupují se do toho cumle co byli i za nas,v porodnici se používají doted a mam i sklenenou,dyž tak to vyhodíš,me to tu leží,tak jak chceš :wink:
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Tak hlasim ze mi prisla manduca, je fakt suprova. Jsem nadsena, malej uz min, kdyz jsem ho tam davala tak rval, ale pak uz jen tak funel, tak snad si zvykne. On neni moc nosive dite. Ale tu novorozeneckou vlozku ani nebudeme potrebovat, tam se teda fakt nevleze :grinning: Ale oproti satku mi prijde ze muze mnohem lip dychat a neni na me tak nalepenej.
Jen jsem bojovala s rozepinam prezky u bederniho pasu. Jsem musela napsat te pani co mi to poslala jak se to rozepina, jinak bych v tom byla uveznena doted :grinning:
5. čer 2009 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré, chtěla jsem napsat ráno, ale už není :grinning:
peto, tak já Ti pošlu ip, zkusit se má všechno :grinning: Když nevím jak ji navnadit k větším výkonům.
misi, Ty jsi nerada chovala miminka? Já když jsem byla v předchozím zaměstnání, tak mě zaučovala holka, co jsem šla za ní, bylo ji tenkrát 27 a říkala, že nemá ráda miminka, že ji přijdou ošklivý, ale jako děti od těch 10měsíců už jako jo, a že jsou s manželem dohodlý, že na mateřskou půjde on :grinning:
Užijte srázek, cholkyyyy.. a dejte pak fotaaa.
hrusti, já když jí to mázla krémem, tak se ji to zhoršilo. Ta mastička od dr.je vynikající, ale je to dělané v lékarně.
Já jsem teď nějak berunku míň oblíkla na noc, po dvakrát měla studený čumáček. Dala jsem ji body s krátkým, slabý dupky a na to slabý kabátek. Spí se mnou a já jsem přikrytá 2dekama, ale stejně byla ledová, asi ji v noci čóruju peřinu :astonished:
Jinak je to mrška. Unavená jak blázen, voči se ji zavíraj, dám ji do postýlky, ale ona tam prostě spát nebude, tak si ponadávala z posledních sil, pak jsem akorát přišla dala ji na bříško a už tam úplně vytuhávala, ale před chvílí měla ještě pootevřený oči. čekám až víc zabere a půjdu vysávat a vytírat. Ráno měla culivou, ale nevím, co to je, docela sebou dostv noci mele. Možná to opravdu bylo tím, že ji byla zima, chuděrce. Já teda jsem jen v krátky košili, ty dvě deky a taky mi bývá zima.
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
díky holky,za pochvalu Kačenky :slight_smile:

Karčo-Anička je mooooc pěkná holčička a na kluka teda nevypadá,ale já se těším až my dáme naušnice,protože Kačka nosí hodně modrou,tak nám taky říkají že je pěknej chlapeček :grinning:
5. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jinak klíštátko mám taky :grinning: A moc jí nenavlíkám,nenosíme ani moc čepice-nemá je ráda a punčošky jsme měli jen jednou
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti-Eliška je zlatíčko :wink:
Miši-pak vyfot tu manducu s Elim,ju?
:wink:
Andy a ty se vyspíš,když máš burušku u sebe?Já ji taky někdy na chvilku nechám,ale moc nevyspím
:sweat_smile:
HOLKY UŽIJTE SI SRAZ A VŠE DŮKLADNĚ NAFOŤTE! :grinning: :wink:
5. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
buni, vyspinkám se. ona chce hodně dudlík, ale neumí si ho moc držet, i když jsme ji koupili speciální od aventu a pořád ji padá a ona pak brečí. takhle ji ho držím a je klid. akorá je na kraji, protože můj ji jednou málem zalehl, tak už ji doprostřed nedávám a u kraje mám takový dlouhý polštář..taky už se těším na naušničky :slight_smile:
5. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim navrat domu. Byli jsme jeste s manzou v parku, tak jsem se dostala na net az ted. Vsechny miminka i maminky byly uzasne :grinning:
Srazik byl super. Vikula fotila, tak az se dostane na net, tak doda fotecky :slight_smile: Jinak dneska jsem sehnala tu vetsi flasticku MAM, tak mame flasticku, az budeme navysovat davky nad 160 :slight_smile:

Andy, to docela malou na noc navlikas :astonished: ja malemu davam jen overalek a kdyz je chladnejs tak ma pod nim body s kratkym rukavkem :astonished:
5. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
hrusti, to je fajn, že jste si to užili všichni :slight_smile: já ji taky nechávám jen overal většinou, ale předevčírem měla 36,6C v noci a byla dost ledová, tak dnes jsem ji dala víc, ale všechny vrstvy byly slaboučký. navyšovat dávky? to neznám... my si je spíš kolikrát snižujem :unamused: teď už má druhý den zase moc nejedlou. a jak si tam zvládla prckovi dát najíst? v poho?
5. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
JJ, vsechny jsme prcky nakrmili a prebalili. Mela jsem sebou termosku s teplou vodou a odmerenou davku suseneho mlicka, tak jsem mu to jen smichala :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojky, srazík byl super. Jsem moc ráda, že jsem vás poznala. Mimča jsou boží. :slight_smile: Už se těším na další. Srazík. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I Týnuš sraz prospěl. Vzala si z Honzíka vzor a doma slupla 160ml. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufejme, že jí to vydrží. :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky, srazík byl super a taky se těším na další. Příště snad bude hezky a budeme moci někam na zahrádku.
Misi, tak to je super, že si z manducy nadšená, těšim se na nové informace, jak si malej zvykne a tak, mně naštěstí ještě stále nepřišly peníze, tak jsem je za manducu zatím neutratila, ale asi do ní taky půjdu, v babyvaku už se mi dost mačká a je tam taková zkroucená, i když v něm bývala nejradši, ale teď mi fakt přijde, že jak roste, tak už je tam fakt nějaká pomačkaná.
Já mám teď nějakej rozhozenej sandálek, nevim čim to je, spustilo se to, když jsme šli s manžou volit a pak do restaurace na pivko a jídélko a on zapomněl vzít dudlík a malá se rozeřvala, přitom jsem řikala, že bez dudlíku nesmíme odejít, ať ho vezme, no, takže taková blbost mi rozhodila sandál, pak manža odešel malou uklidňovat pryč, takže jídlo stydlo a z hezkého posezení bylo prd, sice se za pár minut vrátili, ale to já už měla sandál rozhozenej a mám po náladě, už začínám být nějaká debilní kojící matka, co jí přelítne blbost přes nos a šla by kvůli tomu skočit z mostu :angry: a má po náladě na několik hodin, někdy se fakt nenávidim, jenomže jak se toho debilního rozhozenýho sandálu zbavit... grrrrrrrrrrrrrrrrr
5. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Karca, klidek, ja jsem obcas uz taky tak pretazena, ze na manzu vyjedu kvuli blbosti nebo mi neco zkazi naladu a jindy bych to presla.
Kremca, prcek odpoledne a vecer vysosnul 150 ml a ted mel sileny hysterak, asi ho bolelo brisko, protoze dopoledne toho moc nesnedl, asi nechtel vypada blbe, ze toho sni nejvic :grinning: a doma to dohanel a bolelo ho brisko. Nastesti jsme ho zpacifikovali a uz lezi v postylce a jak byl vysileny z toho place tak uz zabral. Kez by spinkal az do rana :zipper_mouth:
5. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Misi, vyfot nam Eliho v te manduce. Ja o ni vazne taky premyslim :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
karco bud v klidu,me ted bralo na bulení u zprav,bylo tam o volbach :grinning: a šla k nim 98leta babička,no řeknete není to duvod k plači???? :grinning: me už taky hrabe,no co už potřebujem se vyspat,to je celé,hlavne to neřeš a bež spinuškat :pensive:

misi hod fotku jak ho v tom neseš,jsem taky zvedavá :slight_smile:

holky teším se na fotky,tak to je dobře že jste si to užili,tiše zavydím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas se celí den spí,jsem už z neho nervní,že se neco deje,takhle on už nespaval,tak nevím,jestli dospává :astonished:
5. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
u nás asi kojí můj. já se tady snažím jak můžu, on mi s ničím nepomůže. malou pochová jen, když brečí a já nemůž nebo ho o to poprosím. o tom, že by ji přebalil nebo dal najíst to ani nemluvím. na procházku s náma nejde. jídlo nebo aspoň pečivo koupit nikde nedokáže a to jezdí služebně dost všude. doma po sobě akorát nechává bordel a pak mi nadává, že se o něj nedokážu postarat. normálně tady řval-malá spinkala, až se z toho vzbudila a začla plakat. já sice chápu, že má dost starostí kolem. ale já taky nejsem androiit a sama vše nezvládnu. mám toho dost. zítra jedu k mamce. mě může říct cokoliv, ale malou řevem budit nebude. mně přijde, že nemám jedno dítě, ale dvě.
5. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andy, já mám doma něco podobného, chápu tě :wink:
5. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
ambret, já vím, už si to tu taky psala. je to na palici. to všechno zvládat nejde. nebo já to teda nezvládám :cry: mně vždycky napomínal, když jsem jen malinko před jeho synem zvýšila hlas a teď tu bude řvát jak na lesy a budit jí? ještě teď nespí a prví hodinu pobrekávala, i když ji chovám.
5. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Andy, tak to je taky děs, koukám, že dnešek je den blbec pro víc z nás, i když ty k tomu máš o 100% víc důvodů. Chjo..., běž k mamce a odpočni si od něj, jinak ho klepneš po palici něčim, což by si zasloužil.
5. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Holky, jdu poslechnout Petrach a spinkat, jsem si trochu zlepšila sandál u TV, ale po spánku bude ještě líp.
Jinak Petrach, 98 letá babka u voleb je fakt k pláči, hehehe, jsme už asi vysílený či co. Ale je fajn, že jedeme všechny na stejné lodi, člověku je líp...
5. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj holky!
Andy, to bych tedy pritele poslala nekam. S nicim nepomaha a jeste si bude otvirat hubu! To tedy nee!! Jed na vikend k mamce a odpocin si, babicka si uzije prcka a snad pritel trosku vychladne :wink:
U nas jsem tedy vyjela ja vcera na manzu. Nevim s cim otravoval, asi banalni otazka, co bude k veceri a ja jsem potrebovala uklidit a dat vyprat pradlo atd. Litala jsem taky jako hadr na kosteti, navic jsem byla docela utahana, tak jsem mu vynadala, ze mi s nicim nepomuze atd. Tak me vecer, kdyz jsem nakrmila prcka posilal do postele, at si odpocinu a dneska rano jsem mu strcila prcka, ktery mel hysterak a nechtel spinkat, at si ho pekne uzije, ze ja se chci konecne trosku vyspat :grinning: A kdyz jsem se vzbudila, tak se prcek krmil a dokonce byl i prebaleny :astonished:
6. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
noc jako obvykle. Až na ten ranní poklad. Přidala jsem fotky, tak se můžete kouknout, co ten můjčuník vyved. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti: príma manža. :slight_smile: Chci takýýý. :grinning:
6. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
:grinning: Tynka je sikovna :grinning:
No, az tak sikovny neni. Ted jsem mu rikala, ze bych potrebovala vyzehlit a to nejak neslysi :grinning:
6. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
doufám, že to půjde vyprat. Bylo to úplně všude. :grinning:
6. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.