• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarně - letní miminka 2009

(Zamčená)
31. prosince 2008 
Ahojda všem těhulinkám, které čekají jarně - letní miminko v roce 2009.

A stejně jako mně se jim nechce naskakovat do již "rozjetých" témat. Snad se toto téma brzo rozjede taky a nebude uzamčeno. :sweat_smile: Takže jarně-letní miminka pojďte dál! :wink:
4. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj andu :slight_smile: . Nebýt těch "blbých" okolností, hned bych se sem k tobě přidala. Takhle ti jenom držím palce ať tu máš brzo co nejvíc těhulí :dizzy_face: ...
5. lis 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Weroušku, děkuju :slight_smile:

Léto končí až v srpnu, tak se sem třeba ještě dostaneš. :wink: Držím pěsti! Ale obávám se, že tu budem sami dvě. :confused:
6. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
Andu: tak já tě zase šoupnu trošku dopředu diskuze, ať je taky vidět. Hmmm... já už jedno srpňátko mám :wink: a stačí. Navíc u nás hrozí úplně, ale fakt úplně nejdřív září. Ale já si teď vysnila ledňátko (jako já :wink: :sweat_smile: ), tak uvidíme... A co jinak, roste pupík???
9. lis 2008 v 09:27  • Odpověz
ahojky Andulinko,já se bohužel k tobě zatím nepřidám,ale chodím ještě do jedný diskuze a tam to vypadá na nový těhulky,tak jsem jim říkala o tvý diskuzi,tak třeba tu za chvilku sama už nebudeš :wink: :wink:
10. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
autor
Jéje,holky, vy jste na mě takový hodný. :dizzy_face:

Weri, bříško zatím neroste, teda když není zrovna nafouklý jak balon. :unamused: Ale prsa to plně vynahrazují. :grinning: Už by si to skoro mohli prohodit. :slight_smile: Větší prsa nechcííí! :frowning2:
10. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
ahojky, tak já se taky hlásím... :wink:
20. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahojda Etihw, vítej, ale obávám se, že si tu moc nepopovídáme, páč sem vlastně nikdo nechodí. :frowning2: Ale můžeš se třeba zkusit přidat k Letním maminkám, kam chodím i já. Tak nějak pravidelně tam chodíme 4, takže se lehce zorientuješ. :slight_smile: Ale třebas se sem k nám ještě někdo přidá a rozjedese to tu. :wink:
Každopádně Ti přeju krásné těhulkování a bezproblémový průběh :slight_smile: !
22. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky tak ja se teda taky pridam. Ikdyz vlastne presne termin nevim,protoze teprve pujdu na prvni ultrazvuk az za 11dni a az pak Mudr pozna stari. Zatim nebylo vubec nic poznat az z krve. A prisla jsem na to s teh. testu. Udelala jsem si jich behem 2 dni snad 5. Nemohla jsem tomu uverit. Tak strasne jsem po tom touzila a ono se nam to podarilo hned prvni mesic. Takze jsem uplne tak nejak v zacatku,ale kdyz jsem si to tak odhadem pocitala podle posledni mens. tak to asi vychazi na 22. června. Uvidim co mo rekne Mudr. Zatim mi teda neni vubec spatne,nic me trapi jen ty prsa, ty me boli neuveritelne jsou porat nality a jsou strasne citlivy.
22. lis 2008 ve 14:17  • Odpověz
Holky, nez vas zamknou(doufam, ze ne)...preji vsechno nejlepsi a krasny prubeh tehu... :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky tak já se taky přidávám :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. lis 2008 ve 14:47  • Odpověz
renat koukám že jsme na to úplně stejně co?? :grinning: já jdu k dr. ve středu tak jsem zvědavá :confused:
U nás se zadařilo hnedd na první pokus :wink:
22. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
Jéje, tak to mám radost, že to tu ožívá! :grinning: Holky, vítejte!! :dizzy_face:

J.a.n.u.s., proč nás chceš zamykat?? Jinak děkujeme za přání. :slight_smile:

Tak já taky o sobě něco povím. :slight_smile: Je mi 23 roků a 20. června letošního roku jsem se vdávala, v srpnu vysadila HA a ze zářijové svatební cesty jsem se vrátila těhotná. :slight_smile: Skříteček Špendlíček má 10+2tt od početí a 12+2tt od MS. Takže termín nám vychází někdy mezi 13. a 20. červnem 09´ :slight_smile:

Asann, jsem rodilý Pardubák, ale po 3 letech na škole v Praze, jsem se před dvěma lety přestěhovala za mužem do Č. Budějovic. :slight_smile:

Tak co holky, povíte osobě taky něco?
22. lis 2008 v 19:01  • Odpověz
NOO tak mě je 25,v srpnu jsem se vdala a doma už máme 4 letého lumpa.
Mám trošku problémy a veliký strach,včera jsem začala špinit tak jsme hned jeli do nemocnice.Mimi je v děloze,odpovídá 5tt+3.Musím ležet a beru utrogestan.Musíme čekat jestli se mimi udrží :frowning2: :frowning2:
23. lis 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
Asann, moc držím pěsti a vůbec všechno, aby bylo mimi v pořádku!! Teď hlavně lež a nenech se mužem ani Matýskem přesvědčit k něčemu jinému! Snad bude všechno brzo v pořádku. :wink:
23. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
anduli děkuju,kluci jsou skvělí,moc mi pomáhají.Snad to všechno dobře dopadne :dizzy_face:
23. lis 2008 ve 14:35  • Odpověz
asanaa: to je ale nahodicka vid,mame to fakt skoro na den stejne
budu ti moc moc drzet pesti at mate s prckem stesti,hlavne budte ted v klidu. To je skvele ,ze ti ti tvi chlapi tak pomahaji. Hlavne se ted nijak nerozptyluj.

Jinak neco o me - no v lednu budu mit 25 let, svatbu jsme nejdrive planovali na duben,jelikoz jsme nepocitali s tim ze se nam ten fazolek chytne tak rychle ,takze to asi uspisime tak na ten unor. Ikdyz vahame malinko jestli to nenechat az po narozeni ,ale do toho se me moc nechce. Jeste uvidime. Je to me prvni tehotenstvi,tak jsem ze vseho uuuuuuuuuplne unesena. Dneska jsem byla na prvnim ultrazvuku,podle doktora je vse v naprostem poratku ,vsechno mi ukazal a popsal a rikal ze mam prijit za 14 dni a ze by uz melo bit srdicko,tak jsem se malem rozbrecela . Kdyz jsem to rekla tatinkovi,takl by tam sel nejradeji semnou,ale tak si rikam aby to nevypadalo blbe ,kdyz jeste poradne neni nic videt - jen ten nadherny FASZOLEK. Holky ja jsem tak silene stastna. Doufam ze bude vse v naprostem poratku. pro jistotu mi Mudr. doporucila vitaminy- Calibrum babyplan- to je pro tehotne do 3 mesice. Pry by tam mely byt veskere potrebne vitaminy.

Tak devcatka hodne stesticka jo a moc tomu nerozumim ale na ZPRAVE bylo napsano 6 NECO a 3 NECO. Ale co to je to nevim a pry za tech 14 dni az tam pujdu znovu tak mi ASI daji uz i teh. prukaz tak tam uz bych se v tom snad mohla vyznat v kolikatem jsem vlastne presne podle nich atd,ze???????????????? a jak je ten fazolek velikej a taaaaaaaaaaaak. :grinning:
25. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
autor
Ahojda.

Renat, nebylo tam 6tt a 3dt? To by znamenalo 6 týdnů těhotenství a 3dny těhotentství. :slight_smile: Taky se to píše jako 6+3tt a znamená to to samé. Jinak Tě asi trochu zklamu, ale mně do průkazky nenapsali nic jiného než 8-9tt, váhu a termín porodu. Ale třeba to dělá Tvůj doktor podrobněji. :wink:

Holky,dávejte na sebe všechny pozor,ju!
25. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz
ahoj Andul- asi mas pravdu. To jsem ale pitoma,ale ja jsem s toho vseho tak vyhoukana,ze uz si rikam ze se s toho s takovou brzo zblaznim. A sedi ti termin co ti vypocital tady ten programek s tim terminem co rika doktor???

Mejte se pekne maminky,opatrujte se a brzi zase napiste at vim ze v tom nelitam sama :wink:
26. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Renat, termín my vychází 13.-20.6. a do toho se Koník trefil. :slight_smile: Jinak si nic nedělej z těch "zmatků". Ona to není žádna prča to těhu. :sweat_smile: A chvilku každé "začínající" těhulce trvá, než se zorientuje sama v sobě (pokud to vůbec jde :grinning: ) a v těch kvantech informací, který dneska jsou. :slight_smile: Tak na sebe dávej pozor a užívej si, jak jen to jde! :wink:
26. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz
Nejak se nam to tady zaseklo. Tehulky,piste,piste,...................... :frowning2: at mame co nejvetsi prehled co se u Vas odehrava. U me celkem nic noveho. Porat mi nebyva spatne. Jen obcas ,ale vetsinou odpoledne,nebo spi v podvecer mam uplne zaludek na nic,jak na vode. Misto toho abych ted lepe jedla,tak vubec nic mi nechutna,nemam na nic chut a musim se do vseho nutit. A co vy :grinning:
29. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
29. lis 2008 v 16:09 • renulinda
Ahoj Holky,

můžu se k Vám přidat?
1. pro 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Ahojda Unko, jen pojď. :slight_smile: Snad se Ti tady bude líbit.

Renat, buď ráda, že Ti je dobře! Mně bylo blbě celý den a nemohla jsem vůbec sníst. :frowning2: Teď už je to naštěstí ( ťuk ťuk na dřevo) cca dva týdny dobrý a vracím se postupně zpět do normálního života. :slight_smile:

Jinak my jsme se rozhodli říct o mimi rodičům, páč se nám to už blbě maskuje a nejhorší je snad už za náma. A tak jsme koupili malinký přáníčko z ručního papíru s obrázkem (blíže neidentifikovatelného) ptáka s uzlíčkem s miminkem v zobáku, připíchli ho v obálečce na adventní věnec a taťku vytáhli do restaurace, kde jsme mu dali věnec. Když rozbaloval tu pidi obálku, tak už asi tušil, co v ní je, protože ji celou (!) úplně rozložil, než se dostal k přáníčku. A pak už měl jen slzičky na krajíčku... Bylo to hrozně krásný a mám obrovskou radost, že je šťastnej a že jsme mu to už řekli. Dokonce se ptal na jména.

A s tchánama jdem dneska na véču, kde jim taky dáme přáníčko. Mamka se včera celá rozzářila, když jsme je zvali - myslím, že ví, co jim chceme říct. Tak nám držte pěsti, ať to dobře dopadne.
1. pro 2008 ve 14:11  • Odpověz
andulinka- jo,jo tohle je neco krasnyho,obzvlast kdyz se vsichni i dedecci i babicky tesi. Nasi to vzali taky super,se slzickama v ocich. Ale nevydrzeli jsme to tajit. Hned po krvi jsme to vsem oznamili. :grinning: Jo a hlavne ,ze uz je ti lepe. Me to treba jeste porat ceka,zatim tak nejak O.K.

unka7 - ahoj urcite se pridej a casto pisej,ju. At to tady malinko ozivime. :wink:
1. pro 2008 v 15:35  • Odpověz
Ahojky,

tak to mě naštěstí špatně není, ale ze začátku těhu jsem měla velké bolesti v podbříšku, ty už naštěstí také přešly.

Tiše závidím, že už jste to oznámily, mi jsme se domluvili, že to ještě pár týdnů vydržíme a zabalíme tohle překvapení pod stromeček. Tak snad to vydržíme a nikdo to nepozná
1. pro 2008 v 16:47  • Odpověz
autor
Ahojda.

Tak já jsem zase doma. Včera mě škrábalo v krku a objevily se první nastříknutý skvrny. A dneska v noci jsem se začala dusit a smrkat děsný hrůzy, který mám úplně všude. Krom toho mě děsně bolí hlava od těch zahleněnejch dutin. Manželín i tchýňka se shodli na tom, že je to virový a že musím zůstat ležet, aby se do toho nedaly ještě baktrie, páč to by byl průšvih.

Jinak večeře byla super. Tchýňka se tetelelila blahem a tchán dloubal do ní a ne do mě (Radost a rozpaky většinou dává na jevo tím, že do někoho začne "rejpat".). Prý se už doma uzavírají sázky, zda těhu jsem nebo ne - doktoři a jejich děti, no. A zbytku rodiny to řeknem na Vánoce (zatím to ví vlastně jen rodiče). Babičky asi dostanou nějaký předpis na pletený svetřík a vlnu a té nepletací babče to budem muset ještě nějak vymyslet.

Unko, my to taky chtěli ještě nechat (až po genetice), ale segra (jediná z rodiny, která to věděla) mě ukecala, abychom to řekli našemu taťkovi, že už nějakou dobu mluví o tom, že by chtěl být dědeček a tak jsem to teda rodičům řekli (oběma, aby jim to nebylo líto :slight_smile: ). A jsme fakt rádi, že to vědí. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
autor
Ahojda,

jak se vám těhulky daří?

Přeji vám prima Mikuláše a klidný víkend! :slight_smile:
5. pro 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahojky můžu se k vám taky přidat?
5. pro 2008 ve 23:29  • Odpověz
sabuse1: Ahoj pridej se,cim vic nas tady bude,tim lepe. Vitam Te
6. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
A co vy tehulky ,ja se strasne tesim na 9.12- snad uz nam bude bit srdicko je to tak nadherny zazrak.
6. pro 2008 v 09:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.