• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarně - letní miminka 2009

(Zamčená)
31. prosince 2008 
renatica: tak to se nedivím, je to fakt úžasný ho slyšet, je to pak mnohem víc reálný:slight_smile:
6. pro 2008 ve 13:47  • Odpověz
ahoj holky, můžu se taky přidat?
hned se taky zeptám - kdy jste měli srdíčko?
6. pro 2008 v 17:39  • Odpověz
Ahoj Fed: já někdy v 8tt, ale je to hodně různý, někdy bývá dřív a někdy i dýl
6. pro 2008 v 17:54  • Odpověz
ahojík, nejdřív jsem váhala jestli se přidat když mám termín v červenci, ale koukám že tu jsou těhulky po mě, tak se přidám :slight_smile:
Máme doma už 1,5 roční rošťandu a 2.7. čekáme další přírůstek :slight_smile:. 19.12. mě čeká velký ultz a už konečně dostanu fotečku :slight_smile:
VŠEM DRŽÍM PALEČKY A HLAVNĚ PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍČKA :slight_smile:
6. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
Ahojky u mě bylo vidět v 7 tt, ale je to asi různý, ale nejčastěji 8 tt
6. pro 2008 v 19:45  • Odpověz
VITAM VSECHNY NOVEEEEEE TEHULKY :wink: :grinning:

No ja bych ted mela byt 8 tyden a v utery jdeme na tu paradu,tak doufam,ze bude vse v poratku a srdicko bude bit,tak jak maaaaaaaaa!!!! A Mudr rikala ze mozna uz dostanu i prukajdu,na to se taky mocinky tesim. Jak to tak sleduju,tak my jsme tady s mym malinkatym fazolkem tady nejmladsi 8 tyden- vy uz jste dal!!!!! Tak se teda poradne opatrujte a preju uzasnpou nedeli.
7. pro 2008 v 11:49  • Odpověz
renat: uvidíš, že všechno bude v pořádku, držím palečky a dej v úterý vědět !:slight_smile:
7. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
My měli srdíčko v 6tt+0 :grinning:
Jak vám je maminy??Mě je hrozně,nemůžu jíst a mísa je moje nej nej kámoška :grinning: :frowning2: Už mám dole 4kg,hrůůza
7. pro 2008 v 15:07  • Odpověz
Ahoj Holky,

asano to je to fakt tak hrozný? Já naštěstí musím zaklepat nemám žádné nevolnosti, ale je pravda, jak si nevezmu vitamín je mi zle. Jsem za to ráda při našem čertíkiovi, kdybych nemohla fungovat, to by bylo zlé.

Renat: držím moc palečky, ať to dobře dopadne.
7. pro 2008 v 17:30  • Odpověz
asanaa: mě už je dobře, ještě tak 4 týdny vydrž a zas to bude dobré...docela pomáhají lízátka na těhotenské nevolnosti dají se sehnat v lékárně, mě bylo taky blbě, sice jsem nezvracela, ale celý den jsem měla žaludek na vodě a nemohla se na jídlo ani podívat. Lízátka fakt zabíraly a pak taky jablka, něják neutralizujou ty žaludeční štávy, ale co fungovalo na mě na tebe nemusí...ale zkusit to můžeš, třeba se ti uleví
7. pro 2008 v 18:18  • Odpověz
sabuse tak lízátka mám doma a vůbec mi nepomohla :angry: Ale jablíčka jím taky,ty jsou v pohodě.
unka jo je to děs,ale musím to vydržet.Manžel mi pomáhá jak může takže je to dobrý.
renat já jsem taky 8tt tak jsme na tom stejně :wink: držím palečky,ať je vše ok!!
7. pro 2008 v 18:27  • Odpověz
ahojky
k tomu srdíčku, já ho měla vidět v 6tt+5. Už se nemůžu dočkat další kontroly, občas mi bývá také na zvracení tak snad to brzy přejde
7. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
Holky a co průkazka??Já ji dostanu za týden :grinning: ale hlavně se těším na mimi,jsem zvědavá jak drobeček vyrostl
7. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
No teda mam z vas ohromnou radost ,konecne se to tady taky rozjizdi :grinning: !!! Taky mam takove malinke nevolnosti,spis jen nechutenstvi,ale kdyz se donutim a snim aspon neco tak se to da. Jediny co me malinko traopi jsou prsa. Dost me boli i kdyz lezu z vany a utiram se tak muzu vyskocit z kuze. Jinak dobry. Ted resim takove dilema- jestli jsem tak pribrala a nebo to uz pomalinku roste brisko,ale asi si to jen namlouvam a pak se tak koukamé a hladime a rikame si ze uz rosteme. Ale asi blaznim,co???? Jeste je na me brzo???
Holky- jak to mate se spanim, ja strasne rada usinam na brise ,jinak neusnu,takze az to nepujde tak se snad ani nevyspim a to se pry nema spat ani na zadech,jo????????????????????? Do kdy muzu spat jak se mi chce??? Nebo mi to rekne Mudr????

Jsem se asi rozjela stema otazkama co??? No jo je to poprve a nikoho kolem sebe se skusenostma nemam.

asanaa: je to fajn ,jsme na tom o jeden den. :wink:
7. pro 2008 v 19:30  • Odpověz
asanaa: A jak ti to vsechno dopadlo,uz jste s mimiskem oba v poratku??? Krome te tve nej kamosky,to je docela blby ze jdes s vahou dolu,ne!!!! Hlavne klidek maminko ,vzdyt mas kolem sebe skvely chlůapy,vid!!!!!!! :slight_smile: :wink:
7. pro 2008 v 19:33  • Odpověz
Ja mam prukajdu slibenou ted v utery ,tak jeniom prej asi tak tajne doufam,ze uz mi ji daji!!!!!!!!
7. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
Asanko vydrž hlavně, že ti pomáhá manžel a určo to brzo přejde. Jaké bylo první těhotenství?

Renatico - já spím taky nejradši na bříšku, u Vanessky prostě jsem to poznala, že mi to je nepříjemný a neřešila jsem jestli se smí nebo ne spát na zádech prostě, co mi bylo pohodlný, tak jsem spala, ono s tím velkým břichem moc poloh není
7. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
renat máme toho společného docela dost,třeba i jméno :grinning: :grinning: :grinning:
na bříško je opravdu moc brzy,to až dýl.A s tím spaním,já taky spím na břiše a při matýskovi jsem pak spala na boku a podložená polštářem :grinning:
unka první těhu bylo ještě horší takže tohle je ještě pohoda.Tenkrát jsem skončila v nemocnici na kapačkách :angry:
Jak se Vanesska těší na mimi??
7. pro 2008 v 19:52  • Odpověz
asanaa: tak snad to brzo přejde. Když jsem to Vanessce vysvětlovala, myslela jsem, že to nepochopí, je přece jenom malá, ale převezla mě. Chodí sama od sebe mi hladit bříško a občas přistane i pusinka a říká, že hladí mimi. Docela přemýšlím, že bych jí vzala na ultrazvuk ve 20 tt, aby viděla mimčo, ale ještě nevím.

A co Matýsek jak se těší?
7. pro 2008 v 19:58  • Odpověz
asan: :grinning: :grinning:
7. pro 2008 ve 20:01  • Odpověz
renatica: dokud ti to tělo dovolí, tak můžeš spát na břiše-aspoň takhle mi to řekla dr
já dostanu průkazku 19.12. :slight_smile:
7. pro 2008 ve 20:06  • Odpověz
unka no Matýsek se nemůže dočkat,jen nám řekl,že žádnou holku domů nechce,prý jen bráchu :grinning:
renat taky jsme chtěli Kristínku,jenže ta má svátek v červenci tak to asi neklapne.
7. pro 2008 ve 20:13  • Odpověz
No aspoň víš, co by to mělo být
7. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
unka když my bychom chtěli spíš holčičku :grinning:
8. pro 2008 v 09:36  • Odpověz
Mi zase kluka, ale vzhledem k tomu, že u nás v rodině se rodí samé baby, tak tomu moc nevěřím, u holky to bude těžké rozhodnout se s jménem
8. pro 2008 v 10:27  • Odpověz
asanaa: fakt ti nepomáhají? to je škoda, mě se po nich vždycky dost ulevilo. A co mléčné výrobky, ty ti taky dělají špatně? těma do sebe taky nějáký živiny dostaneš a třeba mléko na někoho taky působí dobře. Já třeba hodně jím různé cereálie s mlékem a pohoda, to mi nic nedělalo ani při těch "kocovinových" stavech
8. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz
renat: bříško záleží i na postavě, pokud si hubeňour určitě bříško být vidět může, tvoří se placenta, plodová voda a někde se to projeví. Spaní na břiše se moc nedoporučuje, ale asi až tak nevadí pokud to není vyloženě nepohodlný, mimčo je chráněný plodovou vodou
8. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
asan: no vidíš,to jsem ještě ani nekoukala,kdy má Kristínka svátek,je to fakt skoda,mít to v jeden měsíc :unamused: Kdyby to byl u naás kluk,tak to máme jasný- bude to po tatínkovi,dědečkovi,atd. Me se to sice moc nelíbí,ale když si to ten můj miláček tak přeje,tak to neřeším a holčičku,že si rozhodnu spíš já(lepe řečeno oba budeme vybirat ale já budu mít rozhodující slovo)- hijhi :grinning: aspoň v něčem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sabus: :frowning2: myslím si že já určitě mezi hubenoury nepatřím,takže si asi s tech svých hroznych spíčků a mých divokých představ jen sama dělám těhu bříško. Moc se totiž na to těším,asi proto,že ještě nevím do čeho jdu ale opravdu se těším na to jak budu přibírat a pohyby- to je pro me úúúúúúúúúúúplně nepředstavitelné!!! Strasně moc to prožívám. A i když mám knížkua na internetu taky přečtu ledaco,tak mi připada,že toho moc nevím,že nevím co můžu,co vyloženě nesmíma tak .Kdybych Mudr neřekla,jestli mi může doporučit nějaké vitamíny,tak by mi ani nic neřekla. Přijde mi takova jště se neraduj, ještě nemáš za sebou ani 3 měsíce,tak se neplaš. Ale třeba je to jen můj pocit,protože chci mít vše dokonale aby se nic nestalo. Strasne moc se bojim,protoze 4 kamaratky z prace to neudrzely. Tak se bojim aby to nebylo kvuli te praci a tak!!!!! :frowning2:
8. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz
renat: a co děláš za práci? nemůže ti dr.napsat neschopenku? Vitamíny v prvních 3 měsících ber, to je nejdůležitější pro vývoj, pak stačí listovka, ona teda stačí od začátku, ale jistota je jistota:slight_smile: mě řekl dr.v nemocnici ať hlavně přestanu brát vitamíny typu centrum materna, calibrum apod...,že se po nich rodí velikánský děti, že fakt stačí listovka. Jinak nic jisté není po celé těhotenství, já sem třeba byla celou dobu v pohodě a ve 13 týdnu sem začala dost krvácet a zjistili mi nízko placentu takže od té doby jsem doma. Teď už je zase vše v pohodě, ale člověk nikdy neví. Taky sem si říkala, že nejhorší období je za mnou a ono ne...Takže od dr.se nenech strašit, jestli vše probíhá jak má buď úplně v klidu
8. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
sabus: no ono zatím,všechno probíhá,tak jak má!!!! Díky BOHU!!!!!!!!! Ale prostě ten respekt,mam pořát!!! Pracovala jsem na Lakovně(4 roky jsme vsichni cichali smrady a bordel, ikdyz je to tam moderni a odvetravane,tak kluci co primo strikali ,tak meli nalezy na ledvinach a tak) no a my holky jsme hned u nich a kontrolujeme jim to ,takze to v podstate takly čicháme a máme v sobe. Hned mi řekli,že těhotná tam být nemůže,takže jsem šla za Mudr at mi rovnou vypíše neschopenku. Takže už jsem doma. Jo aty vytamíny mi doporučila CALIBRUM BABY PLAN- na ty prvni 3 měsíce a pak mam brát CALIBRUM MIMI-se to myslim jmenuje- az do konce těhu. Ale taky zž jsem slyšela ,že se potom rodí velký děti,tak co mam dělat ,když mi to doporučuje Mudr. :frowning2: Ach ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Treba jestli mi už zitra daji tu tehu prukajdu ,tak mi rekou neco vic,co mam a nemam delat a tak.

Ty jo,to ses musela pekne vydesit,kdz jsi zacala krvacet,brrrrrrrrr :frowning2: mam uplne husinu. Hlavne ,že už jste v poratku. :wink:
8. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.