• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarně - letní miminka 2009

(Zamčená)
31. prosince 2008 
renat: tak aspoň, že už si doma, zase si myslím, že kdybys v sobě nějáký jedy měla a mimču to vadilo už by se to projevilo...no mě dr.řekl, že mi stačí listovka, teď ještě dobírám vitamíny a pak najedu na pregnium - tam jsou nějáký 2 kyseliny, jedna z nich je listovka, pak hořčík - dobrej proti křečím a stahům dělohy a železo, jinak nic jinýho takže na velikost mimča to vliv nemá.
No vyděšená sem byla, ležela sem 14 dní v nemocni s diagnozou - hrozící potrat. Ale teď už je vše jak má být. Ta placenta dole prý bývá v hodně případech, v nemocnici mi i řekli, že krvácení po 12tt je běžný, že se to prostě stává tím jak rychle roste děloha, občas praskne nějáká žilka, jenže když tohle vyplašená těhule neví je to docela mazec...
8. pro 2008 ve 14:08  • Odpověz
sabus: no hlavni je ,že už jste na tom dobře. Je to fakt,že tu těhulku zase doktoři asi nechtějí plašit,tak jim to ani neříkají,ale pak když se něco takovyýho stane,tak je to mazec.
Já jsem celkem v pohodě,jen mam obcas takove ty opilecke stavy- zaludek na vode a nehutenstvi,ale dobrý. Nic strasnýho. Snad máš pravdu a kdybych v sobe mela něco špatného,tak už se snad tělo dávno začne bouřit.
8. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz
renat: určitě, uvidíš, že bude všechno v pořádku. Nechutenství taky brzo přejde a budeš si to už jen užívat:slight_smile:
8. pro 2008 ve 14:25  • Odpověz
sabus: dekuji mockrat. Dost si me ulkidnila,musim pádit- postarat se o TAŤÍNKA!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Přeju krasny den
8. pro 2008 ve 14:29  • Odpověz
renat pokud jde o ty vitamínky,doktorka mi řekla že to vůbec není nutné,mimi má prý vše co potřebuje.Já jím jen listovku,to stačí.To co předepisují doktoři,podle mě jim jde jen o peníze,mají smlouvy a doporučují to,za co dostali zapalceno!!!A to mám z dobrých zdrojů to mi věř :wink: A to že se po těhle vitamínech rodí velká miminka je pravda,já bych to nejedla :confounded:
Mě je dneska fain,ani jsem nezvracela,dokonce jsem se i najedla a mám děsnou chuť na ananas,tak pro něj kluci jeli :sweat_smile:
8. pro 2008 v 16:06  • Odpověz
Holky s těma vitamínama fakt nevím, mě pomáhají a Vanesska měla 2,80, takže nebyla velká a v USA je zase doporučují, takže asi věc názoru
8. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz
unka a v čem ti pomáhají???
9. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
Při každodenní zátěži nejsem, tak unavená a nemám žaludeční potíže, jakmile si ho nevezmu, tak zvracím a objímám mísu, takže mě pomáhají, ale každá a každej doktor na to má jinej názor.
9. pro 2008 v 09:45  • Odpověz
unka7: fakt? to slyším prvně, asi to fakt působí jak na koho, já když si ten vitamín vezmu ráno na lačno tak je mi pak pěkně blbě. A co bereš?
9. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
sabuse jsem na tom stejně,v prvním těhu jsem měla jíst maternu a bylo mi po ní akorát zle,tak jsem se na to vykašlala a prcek byl v pořádku a vážil 3100g.no v pořádku...byl přidušený chudáček :frowning2:
9. pro 2008 ve 12:10  • Odpověz
sabuse beru Mamavit, no holky vy jste pravej opak, asi fakt záleží, na každé z nás, jak to snáší
9. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
unka jojo :wink: každé tělo reaguje jinak.hlavně ať jsou mimi zdravá :wink:
9. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
Holky,

jak jste na tom s dárkama?? Mě jich ještě dost chybí hlavně pro mužskou část u ženských je to jednodušší
9. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ahojda.

Já dnes byla v poradně a krom toho že jsme viděli s manželínem mimíska jak si kope nožička a máchá ručičkama a je v naprostým pořádku (juchůůů), tak jsme s doktorem řešili moje hubnutí (od poslední kontroly jsem zhubla dvě kila). A Dr.nec říkal, že "v našich podmínkách těhotná žena nepotřebuje na víc vůbec nic! Že vitamíny a to kolem je věc reklamy." Nicméně já baštim Calibrum mami a nějak nemůžu říct, zda to působí nebo ne. :confused: Ale ty kapsličky jsou hrozně velký a blbě se polykaj. :frowning2: Takže si taky myslím, že by každá těhulka, mělajíst,cojí vyhovuje. :wink:
9. pro 2008 ve 13:07  • Odpověz
asanaa: třeba je to tou maternou, asi je v ní tolik vitamínů, že se tělo bouří...už se těším až to doberu, je mi to líto vyhodit za ty prachy, ale už to beru po jídle a je to trochu lepší, ovšem v prvních 3 měsích to bylo krušný
9. pro 2008 v 16:20  • Odpověz
andul tak to moc gratuluju :grinning: :dizzy_face:
9. pro 2008 v 16:21  • Odpověz
unka: no asi jo a může to být i značkou. Jestli ti to vyhovuje tak proč to nebrat
9. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
andulinka: gratuluju k úspěšné kontrole:slight_smile: co říkal dr.na to hubnutí? dal ti nějáký tip jak to dohnat?
9. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
andu: já taky gratuluji!! Jak reagoval manža na ultrazvuk? :slight_smile:
9. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
ukna: dárky už mám naštěstí všechny, ale jen díky tomu, že jsem doma, jinak každý rok nakupuju tak douhle dobou v tom největším zmatku
9. pro 2008 v 16:28  • Odpověz
autor
Děkuju za gratulace. :slight_smile:

Muž byl nadšen a dojat. :dizzy_face: Myslím, že se mu to líbilo. Dr.nec ho pozval, aby přišel, kdy bude chtít. :slight_smile:

A dárky máme cca 3 a zbytek ještě nemáme a vůbec netuším, kdy ho koupíme, když jsem doma. :frowning2:
9. pro 2008 v 16:53  • Odpověz
andulko mám stejný problém,ležím doma a nevím kdy ty dárky nakoupit.No a na manžovi to nechat nemůžu,to by to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: Máme nakoupeno jen pro matýska :sweat_smile:
9. pro 2008 v 18:00  • Odpověz
ahojík, já také baštila celé těhu vitamíny Calibrum a malá měla 3,350kg, takže velké děti se určitě nerodí kvůli vitamínům ale určitě proto, jak se maminka stravuje. A hlavně dneska ta strava není tak výživná jako dřív, protože je to všechno vyhnané umělými hnojivy
9. pro 2008 v 18:25  • Odpověz
autor
Mirko, tak nevím, jak velk se nám narodí mimi,když jediný, co jsem schopná a žaludek ochotný sníst je chleba s vysočinou :frowning2: Dneska jsem snědla 4 krajíce a 2 jablka, jinak nic. :frowning2: Ne že bych se nesnažila jíst líp, ale z ostatního se mi dělá zle už při pohledu. :cry:

Sabuse, doktor mi řekl, že to do toho 20tt nevadí, když budu hubnout. Že stačí, když budu aspoň trochu jíst a hlavně hooodně pít. Tak uvidíme... :confused:
9. pro 2008 v 19:04  • Odpověz
andulinko: dr mi říkala, že mimčo si bere z maminky. Já do 5 měsíce nepřibrala ani deko, nezvracela jsem ale prostě váha nestoupala. A za 4 měsíce jsem přibrala 17,5kg. Miminko krásně rostlo i když jsem já sama nepřibírala.
Napsala jsem to kvůli tomu jak každý říká o tom, že se po vitamínech přibírá víc. Moje ségra je nejedla, protože v té době nebyli a obě holky měla přes 4kg
9. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
autor
Mirko, 4 kila!?! Ježkovi, tak to snad ne! 3 - 3,5kg by mi mimi bohatě stačilo. :slight_smile:
9. pro 2008 ve 20:38  • Odpověz
andul: tak dr.ví co říká - snad:slight_smile: tak já přibrala do 12tt 2 kila, v nemocnici pak 3 kg shodila a pak to pracně doháněla a poslední 4 týdny už to jde nahoru samo, od toho 16tt to fakt lítá po kile týdně a je to fakt vidět jen na bříšku a prsou tak je asi vše jak má být. U dr.si teda chválí jak krásně přibírám tak to snad nebudou říkat až budu mít nahoře 100 kg:slight_smile: Zkus jíst aspoň hodně ovoce jestli to sneseš, třeba banány trochu zasytí a nějákou živinu taky mají nebo mléčný koktejly, prostě zkoušej co žaludek snese a neboj za chvilku začneš přibírat:slight_smile:
10. pro 2008 v 08:01  • Odpověz
Andul: nedělej si s tím starosti, ty nevolnosti brzy přejdou a pak půjdou i kilča nahoru, u Vanessky jsem začla přibírat až kolem šestýho měsíce, do té doby na mě nebylo nic videt a na konci jsem měla 15 kg nahoře
10. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
andul: ségra se švagrem jsou velcí, takže holky byli po nich-za to teď vypadají jak obtloustlé nítě :grinning:.
10. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
Ahoj,

tak jsem na vás dneska ráno vzpomínala - vzala jsem si vitamín na lačno a za pár minut blila jak amina. :confounded: Pak jsem si říkala, hlavně že jsme o tom na Koníkoj mluvily!

A já to hubnutí nějak extra neřeším. :wink: Jen mě trochu štve, že se nemůžu dobře nadlábnout. :angry:
10. pro 2008 v 17:05  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.