• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarně - letní miminka 2009

(Zamčená)
31. prosince 2008 
andul: a že tě to nevarovalo co?:slight_smile:)) já tu blbost udělala včera, jela sem ráno k dr., tak sem si vzala vitamín nalačno, naštěstí sem to ustála, ale bylo to s chlupem:slight_smile: Možná je lepší dát si ho večer a zaspat to. To věřím, že tě štve, že se nemůžeš najíst, ale snad už se to tělo trochu umoudří a nechá tě sníst aspoň něco, držím palce.

Mě se snad začínají vracet těhu nevolnosti nebo co, dneska sem málem omdlela na poště, ještě než jsem tam šla jedla jsem tak z hladu to být nemůže, ale ani nevím jak jsem se tam podepsala, měla sem normálně temno před očima v tu chvíli, pěknej hnus a něják se to moc nelepší...a to jsem si ještě včera říkala jak si to začínám užívat a je mi dobře:slight_smile:
11. pro 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Sabus, já beru Calibrum mami a to se jí 2x za den. :frowning2: Ale možná to zreguluju na jednu pilulku - jsou děsně velký, blbě se polykaj a jsou hnusný :confounded:
Já jsem se už naučila nosit si s sebou v kabelce M"usli tyčinku a půllitrovku s pitím, páč mám taky jinak sklonyk omdlívání. :frowning2:
11. pro 2008 ve 13:02  • Odpověz
andul: koukni kolik čeho obsahuje jedna tableta a podle toho klidně 1 vysaď, důležitá je hlavně ta listovka, ale i ta je nejdůležitejší v 1.trimestru a něco do sebe dostaneš i v zelenině pokud jí jíš.
Asi taky budu muset začít něco nosit sebou. Hlavně po 2 měsících ležení to bylo na tělo asi moc velkej záhul, sice hned naproti poště je obchod, ale tam bych asi nedošla:frowning2:
11. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem tady nejakou dobu nebyla ,ale myslela jsem na Vas. Druhy ultrazvuk mame za sebou a jsme sikovni ,srdičko je v pořadku a všechno ostatní taky. Dostali jsme prukazku a nechala jsem udelat i fotecku,ale moc to videt není. Ale já tam vidím úplně všechno :grinning: je to nádhera!!!!!!!!!! Tak jsem moc štastná!!!!Byla tam taková dobrá sestricka,tak jsem ji tak rikala,ze mi porát není nějak špatně,že se bojim aby to ještě nezačalo,a ona se jen usmala a rekla že ted uz by se mi to mohlo vyhnout. Tak mam radost :wink: Mějte se moc pekne a budte na sebe mooooooooooooooc opatrny :wink:
11. pro 2008 v 16:49  • Odpověz
renat: gratuluju k úspěšné kontrole:slight_smile:
12. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
dekuji,moc to potěší
12. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj Holky,

tak kdepak jste? Já jsem se vrátila z prodlouženého víkendu a tady ani noha, no takhle by to nešlo, asi budu rozdávat puntíky :slight_smile: :wink:
14. pro 2008 v 18:54  • Odpověz
autor
Ahojda! :slight_smile:

V pátek jsem se nějak nestihla omluvit z víkendové nepřítomnosti. :sweat_smile: Byli jsme u našich v Pardubicích - teda vlastně u babiček, páč naši nebyli doma. Půlku víkednu jsem proležela a spáteční cestu autem jsem málem prospala. Když jsme se včera vrátili domů, pozvali nás tchánovci na večeři a taky jsme s nima jeli a protože s náma byli i švárovci, a mně to už asi nějak začalo být jedno, řekli jsme jim o miminku.

Dneska jsem už zase v práci a budu tu až do příštího pondělí (neschopenku do 30.12. mám doma...). :angry: Tak aspoň holky hodně piště, ať mám co dělata a ať mně něco potěší.

Jinak taky gratuluji k povedené kontrole! :wink:
15. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Andulinko, to nechápu máš neschopenku a chodíš do práce? Já jsem ted taky doma Vanesska má virozu
15. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz
autor
Unko, neschopenku sice mám, ale jsem v práci tzv. nezastupitelná a šéfová má dovolenou, takže tady být musím. :frowning2: Tak se pořádně s Vanesskou vylež a nenech se nakazit!
15. pro 2008 ve 14:31  • Odpověz
No, jsem už taky nakřáplá a bohužel musím taky odlítávat do práce
15. pro 2008 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky těhulky tak jak se máte??Já jdu zítra na odběry-nt screening.Doporučila mě tam doktorka tak to mám zdarma.Docela jsem koukala,ale supeer :grinning:
17. pro 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Těhulky,

Jak jste si užily Vánoce? Mi nádherně, ani se mi nechtělo zapínat pc, užívala jsem si pohody, klidu a samozřejmě všech dobrůtek, které k Vánocům patří. Asi mi kila pěkně narostly :frowning2: :unamused: . No, jo ale nedalo se odolat.

Jo, mám novinku, už jsme to oznámili. Zabalili jsme bačkůrky pod stromeček, u nás se slzelo u Standíka byla zase sranda, mám unikátní tchýni. No, prostě velitelka hadr, která vše musí vědět první a myslí si, že vše hned pozná. Ale na mě nepoznala nic, takže když rozbalila bačkůrky, bylo dvě minuty hrobové ticho a její první věta byla. Proč jste mi to neřekli dřív? Jaktože se to dozvídám z ostatníma a musela si jít chudinka zakouřit. :wink: :slight_smile:

No, zkousla to, ale měla co dělat.

Jinak v pondělí jdu na kontrolu, tak držte palce. A písejte
27. pro 2008 ve 21:52  • Odpověz
autor
Holčinky moje!

Já se strááášněěě omlouvám, ale já jsem se na net od 22.12. nedostala a ani jsem vám nestihla popřát hezký Vánoce. Jsem ostuda :cry: Tak vás alespoň v rychlosti těďka zdravím a slibuji, že se tu do konce roku ještě objevím, přečtu si, co jste probíraly a něco vám napísám i o našich Vánocích. :slight_smile:

Tak se zatím s-mějte bájo a zatím pápá! :wink:
30. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj Těhulky,

přeji Vám:

Do noveho roku hodne pohody, stastne nahody, zadne nehody, vyznamne dohody, legracni prihody a dalsi zivota vyhody. PF 2009

Krásně si užijte Silvestra papa
31. pro 2008 v 16:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.