• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete s miminkem ven, když fouká vítr?

(Zamčená)
3. prosince 2007 
Ahoj maminky. Mám možná trapnej dotaz, ale... Jdete dneska s miminkem na prochajdu? U nás fouká brutální vítr, stromy to ohýbá, vzduchem sviští, co nebylo dostatečně upevněno atd. Tak nevím... Říkám si, že jestli se to aspoň trochu utiší, zajdu s Edíkem dopoledne na hodinku a odpoledne na půl až hodinku, ale na víc to nevidím. A co vy???
3. pro 2007 v 07:55  • Odpověz
Nieg, nejdu, este by na nas neco spadlo..ozna jak se k veceru manzel vrati z prace abude min hnusne, tak je vyslu na pulhodku se poluftovat kolem baraku...dnes jsem nam naordinovala spanek, hry, telku a jidlo :grinning:
3. pro 2007 v 07:56  • Odpověz
jo jo jdeme...trochu pošmejdit(a taky k mudře)l
3. pro 2007 v 08:02  • Odpověz
autor
Alcatko: Hehe, super program :grinning: . Bohužel to Edíka asi nezaujme, páč spát moc neumí (nebo nechce?), díky tomu já spát nemůžu (ale chci!), telku nemáme a jídlo jsem přes víkend sežrala (ještěže to dítě se krmí z prsu), manžel se vrátí až večer a do krámu bych musela jít (kupodivu) venkem. Takže to dnes u nás vypadá na hry a řev :confounded: ...
My jdeme musíme do poradny.
U nás skoro nefouká,takže když nebude lít tak vyrážíme :wink:
3. pro 2007 v 08:17  • Odpověz
Jo kdoktorce a nakoupit. :unamused:
3. pro 2007 v 08:32  • Odpověz
Ahojky Niega, tak my musíme do centra něco pokoupit, tak pocouráme cca půl hoďky ale to je vše..je fakt hnusněě
3. pro 2007 v 08:49  • Odpověz
autor
Hlásím, že na Nymbursku došlo k dramatickýmu zlepšení situace, vzduchem už lítají jen lehký předměty :grinning: . Takže na prochajdu se stopro půjde, dopřeju Edíkovi ty jeho 2,5 až 3 hodinky pobytu na čerstvým vzduchu. Sláva!!!
3. pro 2007 v 09:03  • Odpověz
Ahojky, tak u nás je zatím krásně, dokonce svítíčko sluní, tak mi na ty naše 3-4 hoďky vyrazíme :grinning: .
3. pro 2007 v 09:10  • Odpověz
Já jsem dnes s malou byla venku, musela jsem k doktorce a ji neměl kdo pohlídat, tak jsem ji musela vzít... Vzala jsem ji do babyvaku, takže byla přitulená ke mě a zároveň schovaná před tím větrem, a celou dobu spokojeně spala, takže pohoda :slight_smile: Foukalo tady nepříjemně, ale jí to vůbec nevadilo :slight_smile: Ještě jsem si zašla na poštu a nakoupit do drogerie a malá to všechno prospinkala.
3. pro 2007 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.