• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Nějak nevím, zda, proč a koho...
Nějak nevím, jestli to má smysl.
Asi se rozhodnu na poslední chvíli.
Co vy?
17. říj 2008 v 08:50  • Odpověz
Jdu...zastavam nazor ze kdo nevoli,nema pravo si stezovat na vladu v dalsich letech.

Volim ODS,co se tyka predstavitelu tak jsou to s prominutim stejny ko.oti jako u vsechn jinych stran,ale je mi blizka pravicacka ideologie :wink: Hlavne chodim davat "antikomunisticky" hlas :wink:
17. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
jo, jdeme oba zitra, pro středočeský kraj volíme Bendla - už jen kvůli tomu, aby tam nááááhodou neprošel ten kokot Rath :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
Nejdu.Volební lístky jsem hodila do koše hned když jsem je vytáhla ze schránky,ani jsem to nerozbalila.Podle mě to nemá cenu. :angry:
17. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
Jsem na tom stejně jako Kristi... Asi bych volila někoho jiného, ale při té hrůze z toho, že by nám hejtmana dělal Rath (já bych se snad vystěhovala!), považuju za svou povinnost volit toho jediného, kdo ho dokáže porazit - Bendla :unamused: Manžel to samé.

Do senátu ještě netuším, ale někdo tam zbyde vylučovací metodou (nevolím komunisty a lidé povolání jako pokladní nebo obsluha čerpací stanice - nic proti, ale v senátu bych si přeci jen představovala někoho jiného :wink: )
17. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
Do zastupitelstva volim Hegera za hradecky kraj,reditel fakultky a tu vede velmi dobre podle mne :wink:
17. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
určitě půjdu, naprosto souhlasím s lenkoubu a s heslem nějaký brněnský (nebo celorepublikový?) strany "VOL NEBO MLČ". Lístky jsem probrala a vyházela komunisty, republikány a podobný exoty, zbylo mi asi 5 lístků, který ještě chci projít a rozhodnout se. Po posledních volbách ale možná budu volit ODS, nerada bych, aby hlas propadnul jen kvůli tomu, že budu volit někoho slabýho.
17. říj 2008 v 09:13  • Odpověz
elitera:vol nebo mlc je vystizne :wink: Ja prave nevolim maly strany pac to je stejny jak ten hlas hodit do kose...
17. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
Rozhodně k volbám půjdu, do kraje budu volit Miloše Vystrčila (ODS), myslím, že za jeho působení se tady podařilo hodně věcí :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
já budu volit zelený :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ODS už nikdy více a v zelených jsou v Naší oblasti kandidáti Naši známý:grinning:
17. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
Chtělo by to nějakou akci na nemakače a jim podobné. Třeba - dáte-li nám volební lístky komunistů a socanů, dostanete guláš/pivo... zdarma :grinning:
17. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
olbramko, ale oni si je ve volební místnosti můžou vyžádat... :unamused:
17. říj 2008 v 09:23  • Odpověz
skuli, takhle kdyz si to rekne kazdej treti, tak tam ty komouse nakonec budem mit, pac jedinej kdo pujde k volbam budou duchodci a spol. Volit by mela byt povinnost
17. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
jinak já půjdu a koho z těch lístků nakonec vyberu, to ještě přesně nevím. vím, koho ne: komunisty, republikány, socdemáky. ods se mi taky volit nechce, ne kvůli programu, ale protože nemám chuť podporovat ten jejich monopolismus - vždyť jsou všude. spíš právě sáhnu po některé z těch menších stran, protože nevěřím, že je to házení hlasu do koše (kdyby si to myslel každý, tak tady brzy máme modrou nebo oranžovou "totalitu")
17. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
kristi, souhlas. volit by měla být povinnost. já jsem dokonce takovej magor, že volby slavím jako "svátek demokracie" :grinning: (slavit v tomto případě rovná se dobrá večeře :grinning:)
17. říj 2008 v 09:28  • Odpověz
já jsem říkala, že kdyby některý z nich místo investic do propagace koupil něco někam na dětský hřiště nebo dávali příspěvek např na vakcíny na žloutenku, tak by jim to množství volebních hlasů zvedlo, štvou mně ty promrhaný peníze, kdyby to dali na dětskou nemocnici a pak to pustili do médií
17. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
my to spojime s dobrym obedem, kvuli volbam pojedem 80 km, tak at aspon mame z toho vylet
17. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
Vyžádat lístky? tak to jsem nevěděla. A nějak nechápu proč by to měli dělat - aby si pak mohli zkontrolovat, jaký lístky tam zůstali? tak to teda ne, to je každýho věc a myslím, že by na to nemají právo - chtít zbytek lístků a tím pádem kontrolovat, koho kdo volil a koho ne... to už by to u voleb vypadalo jak za komoušů...
17. říj 2008 v 09:34  • Odpověz
lennis, ale to je každá reklama :slight_smile:
simply, ono to strašně dělá to, co ze strany udělají média. Před posledníma parlamentníma volbama by nikdo neřek, že se do parlamentu dostanou Zelení. Vyhlásilo se ale, že mají šance (ať to bylo založený na pravdě nebo ne) a pak je volilo o to víc lidí. Kamarád - politolog mi to jednou vysvětloval, že hlasy pro strany, který se nedostanou do parlamentu, se pak rozpočítají mezi ty, který se tam dostanou, tj. se započítají i komoušům. A proto není rozumný volit malý strany. Jak je to ale s krajskýma volbama, to přesně nevím.
17. říj 2008 v 09:35  • Odpověz
ahoj, já asi půjdu, ale nevím ještě koho... taky jsem to protřídila od těch exotů republikánských a komunist. ale ještě nevím. politika ODS se mi teda vůbec nelíbí, takže možná socdem.ale fakt ještě nejsem rozhodnutá.
a raději bych spojila všechny ty volby v jedno - takhle jsou furt nějaké kampaně na komunální, krajské, parlamentní, senát... nestačilo by zajít jen 1x?
17. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
Olbramko, asi to bylo myšleno, že volič si může vyžádat ve volební místnosti kompletní novou sadu lístků - třeba proto, že mu někdo sebral lístky "nevhodných" stran :wink:
17. říj 2008 v 09:36  • Odpověz
taky mě štvou ty kampaně. nechápu, že si někdo myslí, že ho budu volit za propisku s logem strany (tu bych se teda spíš styděla někde vytáhnout :grinning:), a ty prosklené volební "maringotky" na náměstích větších měst jsou taky drsné. o volebních koncertech ani nemluvím. ovšem zaklincovala to čssd s oranžovými růžemi.
17. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
Jo aha... nepřemejšlím :wink: tak nevim, ale stejně, tyhle 2 strany bych fakt zakázala... no a pak ještě různá vlastenecko nacistická uskupení.
Jinak nečetly jste Román pro muže? je tam krásná věta - že ani ten socdemák tu politiku nedělá pro lidi, jde mu jen o moc a vlastní prospěch (některé strany se tím alespoň netají :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
17. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
len, přesně tak jsem to myslela. olbramko, komise po tobě nic takového samozřejmě chtít nemůže, ale volič svoje práva má :slight_smile:
17. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Mně to fakt mrzí, že dneska člověk vybírá podle toho, co je menší zlo :pensive: Já si nevybírám nejlepšího kandidáta, já si vybírám toho, kdo dokáže porazit toho největšího magora :rolling_eyes:
17. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
tak Wievegh je antiklaus a antiodeesak, to se divim, ze to tam napsal
17. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
eli, to s tím rozpočítáním vím, vyloženě mrňavou stranu bych taky nevolila, ale zase na druhou stranu radši vyberu z těch malých, které určitou šanci dostat se tam mají, než abych potom koukala, jak vznikají jednobarevné vlády a pakty typu "opoziční smlouva"
17. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
Nejdu, nevolím, volit nebudu a na vládu nenadávám, tento systém jako takový neuznávám...
17. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
ono je stejně jedno kdo je nahoře. platy si zvýší a výhody přidají at jsou v jakékoli straně....
17. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
a pokud se tam ta strana nakonec stejně nedostane, tak to už je holt riziko podnikání. jen si zkrátka myslím, že není dobré, aby volby drtivě vyhrála jedna strana, tak se to svým malým nevýznamným hlasem snažím trochu nalomit a doufám při tom, že to spolu se mnou napadne i někoho jinýho :grinning:
17. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
olbramko-určitě to není myšleno jako "tajná akce" co kdo volil...Dostaneš prostě kompletní sadu lístků,takovou,jaká chodí všem do schránky a ty si z ní vybereš.
Jinak já budu volit ČSSD. Dost bylo totalitního ládnutí ODS a je potřeba volit velkou stranu a myslím si že ČSSD jeko jediná má velikou šanci je porazit A já věřím tomu,že je porazí.
17. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 47
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.