• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
no a je tady mezi nami nekdo kdo volil socany? :grinning: asi se nikdo neozve :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 v 17:20  • Odpověz
A přitom jsou to jediné osoby v tomto státě, které nejsou politicky debilní :sunglasses: ....
20. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
určitě tu volila socany většina, ale ti jenom čtou tuhle diskuzi a vztekají se. A reakce na naše příspěvky jim večer podá manžel, až přijde z práce :sweat_smile:
20. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
resp. jim vysvětlí, co si mají myslet
20. říj 2008 v 17:23  • Odpověz
elana :grinning:
20. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
já se třeba ozvu, že jsem volila starosty pro kraj a v našem regionu dostali 10 % hlasů, což mě hooodně potěšilo :slight_smile:, ale jinak jsem byla vždycky ODSák
20. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
No já můžu podotknout, že jsem vždycky volila osobnost, ne stranu.
20. říj 2008 v 17:26  • Odpověz
:sweat_smile:
oni si říkají, že těch 30 za návštěvu je pro ně dost......:wink:

jsem o tom četla článek, že se sice platí 30 korun poplatek, ale na druhou stranu pojišťovny hradí náročnější operace než předtím. vyznělo to tam ve smyslu, že acylpirin si může dovolit každý, ale drahou operaci neuplatí téměř nikdo a co je lepší....... jestli dát miliónům acylpirin zadarmo a nebo několika vážně nemocným lidem pomoct.......

my jdem s malou ven......
20. říj 2008 v 17:26  • Odpověz
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=619785

To je pro všechny, kteří volili ČSSD kvůli poplatkům...a že hodně lidí jezdí do nemocnic do větších měst, že :grinning: :grinning:

Souhlas s hankah: Já jsem taky ráda, přestiže platíme u lékaře, že jednou pro mě když bude potřeba přijede špičkově vybavená sanitka, možná i vrtulník, že operaci, kterou budu třeba potřebovat, tak se jí dočkám...
Prostě s poplatkama souhlasím, ale to jsem to už psala několikrát, vyhazuju vše oranžové ze šatníku, dneska jsme to diskutovali v práci a nikdo nechápe výsledek...
20. říj 2008 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj...Nejprve bych asi měla napsat-abych vás naštvala hned na začátku,že jsem volit nebyla.Lístky jsem hned nevyhodila,pročetla jsem to,ale prostě jsem nenašla nikoho,pro koho by mi to stálo za to.Podotýkám,že až dosud jsem volila vždycky a to především ODS.Jsem spíš pravicově založená(ačkoli manžel je spíš levičák,což u nás občas vyvolává diskuzi).
Ale musím se docela ohradit.To,co tu některé z vás píšou o voličích ČSSD mi teda příjde příliš.Fakt si nemyslí,že jsou lidi tupé stádo,co jde volit nějakou stranu,co jim slíbí hory doly(porodný v takový výši je nereálné,to snad musí pochopit každej).
A poplatky ve zdravotnictví?Já se nedivím,že se to lidem nelíbí,ani mně ne.Systém pojištění a celého zdravotnictví potřebuje změnu jako sůl a nemyslím,že můžu mít vše zadarmo,ale tohle mi příjde nesystémové a kolikrát i doktoři si na to spíš stěžují.
Takže to je můj názor,tož do mě... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2008 v 17:45  • Odpověz
jesteze se to tady nejmenuje oranzovykonik.cz, to uz bych semka nesla.... :slight_smile:

Petrunka, no evidentne to kazdej nechape, spis nad tim taky nejsou ochotny premyslet, oni nechteji Topola, tak radsi bradavici, je to furt dokola. Tady proste lidi nenechaji zadnou vladu dotahnout veci do konce, to me neuveritelne stve, protoze co jeden zavede, druhej pak zrusi a proto si takhle krasne s****e do vlastnich kalhot, pac to odneseme jen a jen my a nase deti a deti nasich deti taky...

men ty poplatky nevadi, neirituji mne, ja jeste vzdycky taham 30 kc, pac nikdy nevim, zda tentokrat platim nebo ne....
20. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
Petrunka01: nikdo se tady do tebe rozhodně navážet nebude, prostě je to tvůj názor a všichni ho tady berou. nemám pocit, že se tu objevila až taková kritika jakou ty píšeš, nikdo tady samotný voliče neurážel, jsme demokratický stát (nebo se o to aspoň snažíme), takže každý má právo volby...
možná jsem celou diskusi nečetla, ale opravdu tu výroky, že je někdo tupý apod. jsem neobjevila (a výrok absolutní politický debil přednesl Paroubek...).

prostě se taky rozvinula diskuse a o tom to je, je dobře, že nemáme všichni stejné názory, to by taky vypadalo, všichni nemůžeme souhlasit se vším...ale je prostě evidentní, že hodně lidí na sliby dalo (což se asi děje normálně).

problém naší republiky je, že se něco uzákoní a uza půl roku se to řeší, že je to špatně, bodový systém, poplatky...apod. nechápu, proč se teď řeší, že je budou rušit...Já je nechci zrušit. Ale taky se nebudu obhajovat proč ne, jak jsem tu už kolikrát psala, v zahraničí se mi stal úraz, poplatky tam jsou běžné...a já prostě dala těch15 euro za ošetření ráda, věděla jsem, že jsem měla kvalitní péči a pod.

tohel mi prostě přijde tupé, řešit tady posr... 30, 60, 90 Kč, jdyž nás všichni okrádají o víc!!!!!!!! Ale na to ty lidi neslyší.
20. říj 2008 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
renat2: No, můj pocit je, že spíš lidi volili proti ODS, než pro ČSSD, jak psala kristi, pořád se to točí dokola :rolling_eyes:
20. říj 2008 v 17:55  • Odpověz
Kristi, s oranzovymkonikem.cz jsi mě dostala, poprvé od voleb jsem se fakt zasmála:grinning:
20. říj 2008 v 17:56  • Odpověz
No nic, jdu koupat a krmit dravou zvěř, takže se prozatím vzdaluji
20. říj 2008 v 17:57  • Odpověz
mne proste to toceni dokola hrozne vadi, furt se jen napadaji, delaji si naschvaly. Opet na to doplacime my...
20. říj 2008 v 17:58  • Odpověz
gtver: A to mi vadí taky, ODS se neosvědčila, leccos se taky třeba nepovedlo, to neříkám, proto hned jdeme proti a neudědomujeme si, co to bude znamenat (a že to bude znamenat oranžovo červenou - to by se v demokracii asi stát nemělo.), ale za čas to bude jinak, socani to pos... lidi se nas.... tak zas zvolíme jiný...to ale tak nejde.

To je vytloukání klínu klínen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Problém se neřeší ale odsouvá...
20. říj 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
To máte holky pravdu,že se nic nedotáhne do konce a co udělá jedna vláda,to druhá vláda hned ruší.To je pak jako začarovanej kruh.Nemyslela jsem přímo urážky,ale spíš takový ťukání na čelo,co je z těhle příspěvků cítit-směrem k voličům levice.
Já bych teda ČSSD nevolila právě už kvůli Paroubkovi,s těmi výroky to přehání neskutečně.
20. říj 2008 v 18:00  • Odpověz
renat, presne tak. Ja to fakt nechapu. Ted to zase posloucham, nechceme do koalice s nikym, budeme mit mensinovou vladu v kazdym kraji......
20. říj 2008 v 18:01  • Odpověz
To je přesně jádro pudla-ta neuvěřitelná malicherná závist, která nedovolí opozici sebemenší uznání činů koalice, prostě jen nadávat, držkovat, ponižovat, hezky to vypsat na plakátech, aby potom stádo honem došlo zabečet k urnám taky a hezky nahlas.

Jak řekl Schwarzenberg-politická zodpovědnost v této zemi neexistuje.
20. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
kristi: Oranžový koník - Kdyžtak mám rovnou i maskota :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1994164&vReferer=%2Fphotos%2Fgtver
gtver: dobrej oranzovej konik :grinning:
sakra, nepředbíhej :grinning: :grinning:
Já prostě nechápu, proč, když budu makat, abysme si žili podle našich představ, obětujeme tomu spustu času a energie atd. tak proč budu nehorázně dotovat někoho, kdo prostě dělat nikdy nechtěl a nikdy dělat nebude. A "oranjes" v tomhle spoustu lidí podporují. Co to jako je, že jeden se má dobře, vydělává dost, tak prostě bude dotovat toho, co nedělá. Kde je podpora podnikání? Trochu mi to zavání rokem 1948 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
jsem koukala na Risu, je krasnej, no....

lukajda: no, kazdej druhej to radsi zabali, pac dotovat nechce nikdo nikoho. Progresivni zdaneni je prece uplna debilita
20. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
a teď už fakt jdu :pensive:
20. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
Lukajdo, tohle já nechápu taky a vůbec už jsem si kolikrát říkala, co jako od tý (s prominutím, ale nejde jinak) lůzy jako čekají? Vždyť oni stejně volit nechodí, vyvalej se radši na lavičky s pívem a pořvávaj na holky.

Jeden by řekl, že normálního člověka musí rozčilovat, že pracuje, dře se a snaží a potom mu měsíc co měsíc seberou dávky pro nějakýho nemakačenka.....
20. říj 2008 v 18:07  • Odpověz
elana - někdy i volit jdou...za guláš :unamused: A pak to podle toho vypadá.
20. říj 2008 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.