• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
komunisty? a proc?
21. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
njn komunisty..hele kristi videla jsi kolik maji komousi mladejch zapalenejch lidi ve strane?a jak umi recnit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 08:56  • Odpověz
nevidela, to fakt prepinam nebo vypinam. Je mi stydno, ze nekdo jeste muze v tyhle dobe nebo takovyho vypustit z pusy. Lidi holt asi zapominaji :frowning2:
21. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
ale ja nechapu jak tak zapalene mohou mluvit mladi lidi ,kteri komunismus ani neprozili tak aby si jej pamatovali :sweat_smile:
21. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
r123 - no nevím holka neví, kdo je větší arogant, jestli Topolánek nebo Paroubek, který nazve půlku národa idiotama..........

no, u nás se dostala hodně vysoko 22 letá komunistka - bych řekla, že tam jdou proto, aby se dostali někam do politiky a v těch velkých stranách jsou bez zkušeností málo platní.......

nechci se nikoho dotknout, ale co může 22 letá studentka vědět o životě a fungování státu.........
21. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
hanko, bych ti to rekla, ale nechci byt sprosta. Tuhle mladou generaci fakt nechapu, asi naockovany od soudruhu rodicu
21. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
Kozinka-co se týče platu, tak je to prostě dáno regiony, nabídkou a poptávkou. S tím se nedá nic dělat a je to normální.
Lenkabu-investice zahraničních společností probíhala jak za vlády Čssd i ODS. Zadluženost státu je taková hezká věta, kterou se snaží argumentovat všichni voliči ODS. Ani ODS rozpočet vyrovnaný. Např. USA je země s největším zadlužením. Jde tu totiž i o tzv.nevymahatelné pohledávky. Tím nechci říct, že by rozpočet neměl být vyrovnaný a mělo by se plýtvat na soc. přídavcích.
Vámi diskutované porodné a zrušení poplatků ve zdravotnictví jakožto hlavní důvod volby voličů ČSSD je hloupost. Porodné nikdy nebude tak vysoké, troufám si říct, že se nezvýší. Osobně si myslím, že sociální dávky budou muset být změněny, aby byly občané nutni hledat práci-což v současné době není ani náhodou(ani při vládě ODS).Jsem proti privatizaci nemocnic, takže ODS nevolím.
Jinak srovnávání mateřské s ostatními zeměmi je blbost, protože tam funguje jiný systém, kde děti mnohdy chodí do školek v útlém věku, školky jsou na pracovištích, je zde možnost variabilitiy prac. úvazku.
21. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
Já lituju že KSČM nebyla postavena po revoluci mimo zákon..možná to zní tvrdě,ale ty zvěrstva co napáchali za minulýho režimu...pro mně je ta ideologie na stejný straně jako fašismus.Mimochodem,ukažte mi na světe jedinej stát kde funguje komunistický režim...že by Kuba nebo Čína? :sweat_smile:
21. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
Teda já nevim ale když u nás před volbama komunisti sháněli lidi na kandidátku tak byste se asi divili, co tam bylo za výběr. Bez pardonu samej blbec a ožrala, kterej vůbec v životě neviděl žádnej politickej pořad. A opravdu by si chtělo občas zabrousit do historie. Tohle mě docela nasírá teda. A jestliže je Topolánek arogantní blbec tak absolutně nevim k čemu přirovnat Paroubka a jeho výroky po každých volbách. Ale holt kdo nevolí ČSSD je blbec no.
21. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
janab78: jenze jiny staty uz maji demokracii docela dlouho a tyhle podminky pro uplatneni matek na trhu prace taky museli vymyslet a odhlasovat. Ono u nas se to asi casem taky zlepsi a skolky a jesle budou zase na poradu dne, pokud nekdo bude chtit.

a super mi prijdou davky v podobe poukazu, co lidi si naslo praci od te doby,co to funguje
21. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
Lenko, akorát by se ti samí lidé sebrali a založili si stranu s trochu jiným názvem, postavením komunistů mimo zákon bysis nepomohla... Asi jediným opravdu účinným řešením je plynová komora, ale to už tady taky bylo a přestože komanče fakt nemůžu vystát, jsem strašně vděčná za demokracii a to, že si tu každý může dělat a říkat co chce... Přestože taky občas mívám tendence si přát, aby jednou z podmínek pro možnost voleb bylo IQ alespoň 100 :grinning: Teď doufám, že mě tu nikdo neukamenuje, je to myšlený s hodně velkou nadsázkou :wink: Trochu si dělám iluze, že ač komunisté nebudou nikdy vymýceni, jejich nejsilnější jádro prostě vymře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
hankah já jen vyjádřila svůj názor!!! :pensive: pro mě je přijatelnější paroubek než topolánek kterej očividně hrabe jen pro sebe a svou partu a nejraději by nechaal ostatní třeba i pochcípat hlavně že to nebude moc stát!!!a zbyde víc na jeho plány!!!
21. říj 2008 v 09:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
prace je dost staci se poohlidnout a kdo chce delat tak delat bude ,kdo nechce bud ehledat duvody to si myslim ja.co se tyce penez v regionech to je naprosto stejne jak v zahranici copak v Londyne a nekde nahore u Norfolku maji stejne platy????a kvuli tomu je moznost se stehovat za lepsi praci a podminkama,ale holt kdyz je nekdo lenivej zvednout prdel a jit za lepsim tak at si nestezuje na system a vladu to je podle me to nejpohodlnejsi a kdyz se stehovat nechce tak at je tam kde je a snazi se ,ale moznosti tu jsou a lid ena zapade to tak delaji,ze jsou za lepsi praci a nez kvuli tomu budou preskakovat od jedne ke druhe strane..jasne,ze je to nefer kdyz se to tak veme,ale v te Karvine jsou ceny buty jidla a sluzeb mnohem menzi nez v Praze :slight_smile:
21. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
Jéé, já jsem se zas rozohnila... :angry:.
21. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
A souhlasím s lenkoubu o těch komunistech, ale to samý bych udělala ze socanama :grinning:.
21. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
rezi, klid...at mas mliko :slight_smile:

apii, nevysvetlis to nikdy, u nas proste stehovani za praci nikdy nebude profanovany
21. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
vcera me mimochodem nasrala kamoska: ptam se,zda byla volit, ona ze ne, rikam proc, ona ze je to stejne jedno. Povidam, a vis kdo vam tam tedka bude vladnout? nevim a je mi to jedno. Ja nepochopim, jak to nekomu muze byt JEDNO
21. říj 2008 v 09:14  • Odpověz
no jasne ,ze ne ,protoze jsme silne konzervativni narod ,kterej si mysli,ze vsecko za nim prijde a kdyz ne je neco spatne :confounded:
ahoj, kdyby tupohlav neexistoval :sunglasses: , tak to mohlo dopadnout jinak
cert..ova: jak?
21. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
tak nevim jak se máme stěhovat za prací dvě děti rodiče který potřebují pomoct mojer mamka která je sama dělá dvě práce a je každý den od rána 6 do večera 9 v práci aby se vůbec uživila a mohla pomáhat mímu bráchovy kterej studuje! a je tu celá rodina.já fakt nejsem taková nelida abych se zdejchla a nechala tady na pospas celou rodinu!!!
21. říj 2008 v 09:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
at si bracha najde brigadu
21. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Kristi :grinning:
Ale uznejme, že to posrali voliči modrých, podcenili to...
A navíc holky klid, možná je dobře, že dostali ptáci nakupnutý teď než potom ve "velkých" volbách. To myslíš, že se zas lidi vzpamatujou a ODSka do té doby taky...
21. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
r123 a to je prave ten problem, vetsina lidi nechce pretrhnout pupecni snuru. Vsak sakra ta nase republika neni tak velka, aby se nedalo za 5 hodin dojet na druhej konec a navstivit se. A v dobe skypu a ICQ si muze clovek pokecat kazdy den a jeste zadarmo. O pomoci bliznim ok, moje matka to taky potrebuje, ale holt proste s ni byt nemuzu.....
21. říj 2008 v 09:18  • Odpověz
Rezi, ja jako volic mam nastesti cisty svedomi. A ano, doufam,ze za 2 roky to bude v klidku
21. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
kristi, hodně lidí nevolilo ods kvůli němu a jak je vidět, stále mu to nedochází, ale spíše je mu to fuk
no, holky já to vidím spíš tak, že je to ještě pozůstatek minulé éry, kdy lidi byli zvyklí, že mají všechno zadarmo, školy, byty a podobně. nedochází jim, že musejí taky něco objetovat pro to, aby jsme se jednou měli líp a mohli se s těma "západníma" státama srovnávat........
každý a v každé době bude na něco nadávat a vždycky bude někdo cítit nespravedlnost. my jsme bohužel národ, který neumí demokraticky a reálně myslet, ale vymýšlíme jen samé kličky......

pronás jako pro národ by bylo daleko lepší, kdyby jsme padli na "hubu", prostě na úplné dno a pak se z toho mohli pomalu vyhrabávat ven, pak by si lidi víc vážili všeho. mě se líbí co udělali se soc. dávkama na slovenku. pořád se říkalo, jak je na tom Slovensko hůř a jak za náma v hospodářství zaostává, a teď - šup, udělali pár razantních, nepopulistických kroků a jsou před náma.....

a taky se v Košicích žije určitě úplně jinak než v Bratislavě....

no jsem si taky vylila srdíčko a my musíme jít........ :wink:
jeste Zeman prijde na radu to bud ekomedie :grinning: :grinning:
Já jsem se neodvážila stěhování za prací zmínit :sweat_smile: Ale ta možnost tu je a když nejste spokojený tam kde bydlíte,zkuste to jinde.Ale sedět na zadku a čekat až mi přisypou soc.dávky,to prostě nepochopim.
21. říj 2008 v 09:20  • Odpověz
protoze moznosti tu jsou!!!staci se zvednout a zkusit to a pokud nechci nekafram :grinning:
21. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.