• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
gabka: jedno to rozhodne neni :astonished:
17. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
U nás za ČSSD kandiduje Rath :sunglasses: A to teda nevím, jesli kdybych se musela rozhodovat mezi Rathem a komunistama, kdo by mi přišel horší :zipper_mouth: ODS zrovna nemiluju, ale nikdo jiný toho nafoukanýho sobce neporazí :pensive:
17. říj 2008 v 09:48  • Odpověz
kristi ale at je u vlády kdokoli, jde jim hlavně o sebe. o opaku mě zatím nikdo nepřesvědčil. volební programy jsou pak rychle zapomenuty...
17. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
ja myslim,ze se tady za chvili zhadame, tak ja jdu radsi pryc
17. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
No, taky jdu pryč :wink: Nějak nezvládám akceptovat tu českou vlastnost pořádně si zanadávat - stejně jsou všichni debilové a my chudáci s tím nic nenaděláme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 09:56  • Odpověz
V Brně musí fackovat hanba, každého kdo hodí hlas Venclíkovi z ODS 1. náměstek hejtmana Jůránka, už jenom z důvodu provizí ze stavebních zakázek. Ještě bych chtěl vědět, kdo mu platí tak masivní kampaň.
Doporučuji kandidáta, který nehlásá nereálné sliby tj. v JMK Adam nezávislý za KSČM. jako starosta Ivančic vyvedl město z dluhů, po radní vládě ODS. Taky v Ivančicích dostal při posledních volbách více než 40% hlasů, rozhledna na Hlíně je též spoluzásluha atd.
17. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
me by jen zajimalo jestli kazdej kdo jde volit urctou stranu vi alespon neco malo o tech volicich nebo jestli jen voli dle toho je to ODS neboCSSD a ty volim,ono je potreba se taky kuknout co ti lidi udelali za posledni obdobi ne na sliby ..pac slibene vydrzi nejvic zejo,ale z okoli vim,ze lidi vi akorat tak prd o tech zastupitelich vi jen jestli je to ODSak a tim to pro ne hasne :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
ja k volbam urcite jdu. kdybych nemela v rodine tri lekare a nevidela - a denne nepocitovala - co se deje ve zdravotnictvi, asi bych vahala, koho volit. takhle v tom mam jasno, soucasna strana to rozhodne nebude, ac s nekterymi veci z jejiho programu souhlasim.
17. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
fender asi tak nejak :slight_smile: ale je každého věc koho jde volit, hlavně aby šel.
17. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Aponchie: urcite se najdou oba dva pripady, ale kdo se alespon trochu zajima o regionalni politiku, tak par kandidatu musi znat z verejnejch schuzi, vyboru mestskejch obvodu, obcanskej sdruzeni apod. Nehlede na regionalni tisk, kterej, jak jsi spravne napsala, ti muze pripomenout, kdo co pos...l nebo naopak, kdo je mistni Ivanhoe.

Skulin: promin, ale pekna blbost

K volbam jdu a rozhodne to "prava" ODS nebude, tak jako nebyla nikdy. Znam par jejich vzorku nasi generace a moje "krev" to urcite neni. Volim tzv. levy stred nebo dle myho doposavad neutralni SZ ci Volbu pro kraj.

Stredocesky, nezavidim, volba mezi Bendlem a Rathem je jako vyber mezu kulkou a provazem... Ale Ratha fakt ne, on musi bejt urcite psychicky vysinutej... Ale mate tam urcite i jiny kandidaty, ne?
17. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
Kandidatu ve střednich čechach spousta :slight_smile: , to jo... Já třeba na sliby nekoukám - nedá se jim věřit ať slibuje kterákoli strana cokoli... Na druhou stranu - nemám sice nikoho v rodině doktora, ale zato pár hypochondrů, co choděj po doktorech a cpou se lékama a nechávali si předepsat i ten blbej paralen. Takže např. regulační poplatky - díky za ně. Socany nebrat - je tu ten rath a paroubek, kterej mi teda nikdy nebyl sympatickej, ale vyvrcholilo to posledními volbami a jeho prohlášením o 48 roce. No a když bude člověk volit menší strany - bude to stejné jako nyní - křehká koalice... Ale to nic, raději také mizím...
17. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
Já hlavně nebudu volit ODS a komunisty. Takže zbývá buď ČSSD nebo KDU-ČSL.
17. říj 2008 v 10:43  • Odpověz
Mně teda příjde divná regulace -mastit kapsu majiteli lékárny, proč ta 30kč položka za recept nejde do zdrav. pojištění?
17. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
darin 30kč je položka za lék,takže klido i 60 za recept. no ty lékárny nechápu. jsem ráda za poplatky ve zdravotnictví, ale je jich nějak přehnaně. podle mě by stačily popl.za hospitalizaci a pohotovost.
17. říj 2008 v 10:52  • Odpověz
no mějte se, jdu raději ven, u nás svítí sluníčko.
17. říj 2008 v 11:00  • Odpověz
autor
Tak díky za příspěvky...zatím jsem u voleb nebyla, snad zítra, dnes ani nebyl čas.
17. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
17. říj 2008 ve 21:55  • Odpověz
ani ODS ani ČSSD, obojí stojí za prd, už je na čase, aby tu byla nějaká další silná strana, aby se to trochu pohlo
17. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz
čus

tak příbuzní dneska byli volit ODS
já půjdu ráno
ale koho?to tedy ještě nevím
ale odvolím to
ODS 100% né
17. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz
holky středočešky Kristi :slight_smile: a Len :slight_smile: jste mě pobavily...já byla dneska večer a moc jsem nadávala ale dala jsem tam tu ODS holt jsem konzerva ale Rátha nai za nic a to jsme ho dnes měla tu čest vidět osobně...nabádal nás Kladeňáky ať dáme červneou akrtu tomu Topolánkovi :grinning: ...a jinak mě pobavila ta obsluha čerpací stanice do senátu...u toho jsem se taky nasmála, když jsem ty lístky pročítala :sunglasses:
17. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz
Vidím v politice dva základní ekonomické směry a principy, a většina lidí volí mezi těmito dvěma, které se ve většině vyspělých ekonomik střídají, a tak by to mělo zhruba být, protože ani jeden z těchto přístupů není absolutně dokonalý. Mně je bližší ten, který uplatňuji i v soukromém životě - ten liberální, proto volím ODS. Politika je trochu jako výchova dětí, liberální výchova dětí také není vždy vhodná a naopak :wink: neoslovují mě strany typu zelených, kteří jsou postaveni na jednom jediném společenském problému a ostatní k tomu tak nějak vaří z mlhy. Nepodporuji extrémismus ať vlevo, či vpravo. Pochopitelně idioti jsou ve všech stranách a bylo by naivní si myslet, že přijde někdo, kdo to všechno ze dne na den spasí :sweat_smile: Ostatně zadarmo ani kuře nehrabe, já bych do politiky taky nešla jen pro úsměv svých občanů :sweat_smile:
17. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz
wobludko,promiň,ale ty nepodporuješ extrémismus buď vlevo či VPRAVO,proto volíš ODS ??????? To mi do sebe nějak nazapadá... :sweat_smile:
18. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
ods neni extremisticka strana..extrem jsou nacionalisty a spol.
18. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
Ahoj, tak se taky přidávám, protože jsem tak trochu veřejný činitel a měla bych jít tedy příkladem, tak jsem volit samozřejmě byla, už včera, beru to jako občanskou povinnost. I když na to mám svůj názor, stejně se pak objeví věty typu (poku jdeme volit) - "vždyť jste si je zvolili, tak co chcete", eventuelně, když je malá volební účast, tak "proč jste nešli volit, teď se Vám to nelíbí, mohli jste to změnit" apod. To už je problém dnešní politiky, na jakékoliv úrovni, bohužel i už při volbách do krajských zastupitelstev...
Takže jak říkám, já volila, volila jsem jistou stranu O.. (o tomto si ale myslím, že je to věc názoru a lidé o tom mohou spekulovat..) a z té strany jistého kandidáta, který se mi ve středních Čechách ukázal nejlépe...a za kterým jsou vodět výsledky...
18. říj 2008 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Volit je občanská povinnost, volit by měl jít každý.

Přece ze sebe nebudeme dělat dobrovolně ignoranty, ne? :wink:
18. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
máme to za sebou, byla to rychlovka...nechapu, jak je nekdo linej a nedojde tam
18. říj 2008 ve 14:19  • Odpověz
kristi když to tak vidím tak jsme radši měli jít na pifko :grinning: :grinning:
18. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
no ja tam sla. sama s kocarkem. zvladla jsem prvni 2 schody. pak jeste 2x 3 schody ale dalsi schodiste do patra 10 schodu bohuzel ne. siroko daleko nikdo kdo by me pomoh. priste si necham jako nemohouci donest urnu nebo si zaplatim hlidani. bohuzel je to poprve co sem neodvolila
18. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
Noangel já jsem na tom podobně, nic si z toho nedělej. Já taky považuju nejít k volbám za velkou ostudu, ale manžel nebyl doma a sama se už bojim vystrčit paty z domu takže jsem srab radši seděla doma. No hrdá na to nejsem. A to tam zrovna nikdo nešel kdo by Ti s kočárkem pomohl?
18. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
helcah ne cekala sem 15 minut a siroko daleko ani noha hlavne ze vsechny dvere byly dokoran s velkejma cedulema se sipkama kam jit

dam si tu praci a pisnu to na magistrat. sice se nic nezmeni ale treba casem nekdy v budoucnu nekoho napadne ze by rady volily i matky s kocarkem :wink:

je to ve skole tady za rohem a v prizemi je spousta trid nechapu proc to udelali v 1. patre
18. říj 2008 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.