• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
zonja: ale to jestli je dítě parchant nezáleží na tom, jestli je s ním matka v dětství doma nebo ne. Znám plno mamin, které chtějí být na rodičovské co nejdéle, ale o dítě se nestarají, ráno mu pustí telku a celý den mají od něj "pokoj".
21. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz
ještě, že otázky týkající se bezpečnosti státu, spadají do vysoký politiky a tudíž nejsou určeny k rozhodování v referendech.
NATO se dle mého zachovalo správně.
21. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
Už se to tady zmiňovalo výše, kdyby se tady neprošustrovalo kde co, tak zisky co nyní chodí zahraničním majitelům a nadnárodním společnostem, by zůstaly doma a rozpočet by se dal plácat, takhle se všechno prodalo a poté prožralo.
21. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz
a ktěm pomocným rukám jak psala jelenice stát se vám může cokoliv takže když se něco takovýho stane tak třeba chcípněte jo!jelikož je to vaše věc aha tak to pak můžem zrušit stát a založit království české co vy na to???
21. říj 2008 ve 13:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
No ono s tím vzděláním u nás je to spíš opačný problém - všichni studují a je velký nedostatek dělnických profesí :confounded: , mluví se o tom docela často :wink:. Za chvíli nám ty domečky nebude mít kdo postavit :unamused:. Nebo je budou stavět lidi, kteří se ve svém vystudovaném oboru pro nadbytek lidí nebudou moct uplatnit a to to pak nechci vidět :sweat_smile: ......takovej domeček postavenej např. od ekonoma místo zedníka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 13:31  • Odpověz
darin..a nebo spíš kdyby nadnárosní společnosti co unás mají tak báječné podmínky platili daně ze zisku tak by to nebylo špatný ale když slavná čssd každé zahr.spol. dala tak výhodné dańové prázdniny, tak naco si stěžuješ?
21. říj 2008 ve 13:32  • Odpověz
darin: a víš jaká jsou pravidla rozdělování peněz ve státním rozpočtu??? jinak zisk by zůstat pořád ziskem společnosti, ať je česká nebo zahraniční, asi jsi chtěl zmínit daně, ne?
elitera: naprostá trefa!!! Zrovna tu s malou studujem Bezpečnost v jaderném věku :grinning: :grinning:
jabber:stopro souhlas :wink: ted chodí na střední i trojkaři..což za mě vůbec neexistovalo..měla jsem co dělat, abych se dostala na ekonomku s jednou dvojkou :confused: každej chce sedět v kanclu...ale dělat profesi nikdo :pensive: taky je ted řemeslo mnohem líp placený než sezení u compu..já se se svojí OA můžu jít klouzat..stejně jsem celej výdelečnej život seděla za kasou..a max. k tomu dělala administrativu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
alisek: jojo přesně, zvýhodnili se zahraniční firmy, které po těch daňových prázdninách a čerpání všech výhod, které jim stát dal, závod zavřely a zase z toho nic nebylo
21. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
jabber, s tim taky souhlasim. Kazdej i ten kterej na to proste nema, je tedka na skole, coz je pekna kravina. Kdo bude neco umet rukama,bude se mit nakonec stejne dobre jako ten, co ma skolu, bude jich totiz malo...
21. říj 2008 ve 13:34  • Odpověz
Souhlasím se Siss, já mám též OA, a nebylo v té době před 15 lety se tam snadné dostat. Teď hrůza a děs. Co vím z vyprávění. Lezou tam i čtyřkaři, chtěj maturu. Pracuji, ale za jaké peníze, když se ozvu kvůli platu je zle. I když si chci udělat státnice z jazyka, používám ho v současné práci, tak mi to stejně k lepším penězům nepomůže. A toto nechci vidět jednou po mateřské, kam půjdu. Hrůza. Lepší o tom nepřemýšlet.
:sunglasses:
21. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
Alisek,já vypisuji rozdíl mezi kSČM a ČSSD, Česká spořitelna byla zprivatizována taky za vlády ČSSD, vojenská dobrodružství taky podporavala ČSSD atd. Když levice tak skutečná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
jojo, ono už jich je málo teď, dobrého zedníka, tesaře, elektrikáře... aby člověk pohledal, jsou v jednom kole a mají práce nad hlavu
21. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
jj, tenkrat to byl mazec dostat se na obchodku
21. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
jo holky, to mi povídejte o té obchodce. :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
no u mě to není zas tak tenkrát..maturovala jsem 2003 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted tam fakt chodí každej..takže ta škola nema vůbec žádnej smysl..pokud si člověk neudělá ekonomickou VS..nacož já nemám...takže jako po MD hnít v obchodáku opět se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: proto se chci věnovat úplně něčemu jinýmu :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
aha a sme u toho když někdo není tak inteligentní jako ostatní tak už je něco míň a je odsouzenej dělat podřadný práce za nic jo aha tak to potom jo.tak a co já podle vás mám dvě děti je mi 21 školu mám rozdělanou a chystám se jí dodělávat od příštího roku tak já sem podle vás co černá ovce asi ne.to sem fakt zvědavá co mi řeknete na tohle.a mimochodem to byla škola sociálně zdravotní .
21. říj 2008 ve 13:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
každá vláda udělala průsery..žádná není bez skvrny ale červeno-oranžový nejen že dělaj průsery ale ještě si dovolej rozdávat když není z čeho..
21. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
Pamatuji si, že táta se tam byl předem ptát, a ředitel mu sdělil, že pokud nemám samé jedničky, mám smůlu, tak jsem se celou osmičku dřela a dřela a nakonec jsem se tam dostala, ale teď je to vlastně škola, ke které je třeba další vzdělání, aby člověk mohl dělat dobrou práci. Aspoň že mě bavěj jazyky.
21. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
siss, to je prece rozumny, ne? kosmeticka nebo nehtarka by ti sekla. Se hlasim jako prvni potencionalni zakaznik :wink:

kacka: ja doufam,ze se to zmeni. muj bracha chce byt kucharem nebo opravarem zem. stroju...na skolu proste nema, no
21. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
Jo, úroveň vzdělání bohužel strašně klesá, moje Bc. za chvilku bude mít hodnotu jako maturita před 15 lety. Z toh ojsem teda ohromně nadšená :confounded: Ale rozhodně za to nedávám vinu politikům, to já si tak obecně stěžuju tady teď do větru :grinning:
21. říj 2008 ve 13:43  • Odpověz
To bychom mohly založit téma - maturita na OA kdysi a dnes :sunglasses: . Já maturovala teda už v roce 1998. A ještě jsem ji měla na pět let. Ale hned v září 98 jsem nastoupila do práce, ale taky to byla naprostá náhoda.
21. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
no ale proč chtějí všichni studovat? Podle mě i proto, že to má ve společnosti větší prestiž, studovaný člověk má víc peněz atd. Nemůžou přece všichni, sakra, studovat :confused:, kam by to vedlo?
21. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
r123: víš, nad tím se každý musí zamyslet, kdy mít děti, jestli ještě při škole nebo později :wink:. A rozhodně jsem si nevšimla, že by tu někdo říkal, že kdo pracuje rukama, je méně inteligentní, pořád tu spíš řešíme, jak se kdo snaží si polepšít, takže to tu pořád nepředhazuj.
21. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz
kristi: víš, co je blbý..že já jsem totálně levá na ruce..takže i když by mě tohle bavilo...tak k tomu nemám dispozice :unamused: dřív jsem si myslela, že mám aspoň nějakej mozek..ale postupem času zjišťuju, že to nebude tak horký :sweat_smile:
21. říj 2008 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz
R, a co bys tak se svým vzděláním ráda dělala a kolik za to brala, smím-li se zeptat? :slight_smile: To není myšleno nijak urážlivě, jenom by mě prostě zajímala realita tvých požadavků...
21. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
jabber kam????ježiš tam kam to tady furt vyřváváte k lepšímu životu lepším penězům atd...tak asi proto chce každej studovat tak vy ste fakt divný z jedný stránky píšete že kdo nemá školy jeho chyba ať si nestěžuje a pak napíšete že každej chce studovat a jak je to otřesný že to nejde a co tam všichni chcou atd...no děs ani nevíte co píšete a o čem
21. říj 2008 ve 13:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123..to je právě rozdíl mezi modrejma a červenejma...já bych si v 21 nedovolila mít děti, nevím kdo by se o ně postaral..což ty červený je mají a chtějí zabezpečit od státu

ale je fakt, že daleko horší jsou lidi, co nemají děti, jdou si do předčasnýho důchodu, před ním léta na podpoře a pracovali tak akorát na černo a nebo skoro vůbec.
21. říj 2008 ve 13:47  • Odpověz
siss, aha kua. to nevadi, neco te urcite bavit bude,ne?
21. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.