• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Hani, no hezkej clanek.

Lenko, i ja bych chtela driv, ale nevim nevim, jak skolka. Na castecnej, zrovna tedka jsem videla od 8-13 hodin, idealni pro me.
21. říj 2008 v 16:27  • Odpověz
ahoj

hankah: jj ..s těmi poplatky to je prča :confounded:
lidijsou jako idioti..socanům nalítla třetina národa - že nebude radar, nebudou poplatky ... bože jakby to vkraji dokázali
jinak typoplatky - někde jo aněkdene už řeší antimonopolní úřad :grinning:

to senárod zase vyznamenal
21. říj 2008 v 16:34  • Odpověz
to se zase budeme smat zitra jak budou hlasovat ve snemovne a ten kohout Rath se bude prsit se saleckou a bradavicnik vyvali pupek to bude cirkus :grinning:
21. říj 2008 v 16:35  • Odpověz
a já komu říkáte bradavičník a teď mi to došlo........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo, pokročilé stádium těhotenství...... :grinning:

zrovna dneska jsem koukala ještě na ty předvolební bilboardy - ony tam fakt nic jinýho nemají, než ty poplatky a našla jsem jeden NE Topolánkovým experimentům - jiný jsem fakt tady u nás nenašla.....
21. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
leni tak játo vidím jinak já sem ráda že sem doma s dětma a že si jich můžu plně užít a pořádně je vychovat neříkm že matky co je dají dřív sou kariéristky nebo si je nechtějí užít.to ne.jen to vidím třeba na malým chodí od září do školky a je to pro něj těžký.nedovedu si představit že bych třeba roční mrně závislé na mámě stčila do školkky či jeslí jen abych mohla do práce a nemusela být doma.podle mě je důležitý se dítěti pořádně věnovat učit ho a být s ním pokaždé když to potřebuje.a né nechat půl péče na učitelkách a vychovatelkách.dítě nechápe že máma chce pracovat.můj názor.
21. říj 2008 v 16:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123:ono asi jak který dítě...moje je hodně společenské,miluje lidi a děti obzvlášť.Nejradši má když chodíme do společnosti.V jeslích bude minimálně jestli vůbec,jinak si ohlídáme navzájem se švagrovu co má stejně starou holčičku.Od 3 let ji dám do školky určitě,jen se budu snažit aby tam nebyla celé dny.
21. říj 2008 v 17:32  • Odpověz
jj jasné taky to tak myslím.malej je taky hodně společenskej, a miluje děti,ale až tam začal chodit tak pochopil že to není tak parádní.a moc se mu tam nechce!!!
21. říj 2008 v 17:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
jj taky je tam jen do oběda!
21. říj 2008 v 17:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
leni, nejsi krkavčí matka......:wink:
já taky uvažovala, že dám malou do jesliček na chvilku a budu chodit na část úvazku. je teda pravda, že pak jsem otěhotněla a změnilo to trochu situaci. ale to jsem nechtěla, chtěla jsem jen říct, že když už byla pak Maruška starší a když jí vidím te´d,tak se mi od ní nechce. když byla jako Vanda,tak bych šla hned.....:wink: a teď už vím, že určo půjdu na tři roky i s druhým. dělala jsem dost dlouho (si myslím) abych chvíli orazila....:wink:

a jinak, jsem z éry, kdy nás mamky dali do jeslí v půl roce a myslím, že to na mě žádné následky nezanechalo........:wink:
21. říj 2008 v 17:59  • Odpověz
jo, myslim, ze ty mensi se lepe "opousteji" . Kdyz to vezmu podle sebe, tak uz jen rok a kousek, ono to utece....ja se do prace tesim
21. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
já se teda netěším na ranní vstávání :rolling_eyes: :rolling_eyes: no,ale to mě za chvíli stejně čeká...... :wink:
21. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
..hele holky...teda UPLNE mimo tema, ale vite, co me tady dost stve na pracovnim trhu...ta mala moznost nekde pracovat na zkraceny uvazek. Mam ditka tri, vsechny chteny, planovany. Uzivime je bez problemu, na to zadnyho "bradavicnika" (necetla jsem vsechno, doufam, ze je to to, co myslim :sweat_smile: ) fakt nepotrebuju, ale musime se o ne postarat, zavest do skolky, skoly, vyzvednout, krouzky...atd. atd. Rada bych nekde...teda az nase nejmladsi nebude tak mala (je ji ted skoro 10 mesicu) pracovala treba na 5-6 hodin, ale bojim se, ze ani nic takovyho nesezenu...Pritom si myslim, ze uplny debil se ze mne materstvim nestal, ze bych makala jako diva (bo bych byla vdecna, ze muzu pracovat :wink: ), ale holt bych potrebovala na min nez na 8 a pul hodiny. Tak jako nejakou takovou moznost bych uvitala...+ tedy v nejaky fajn firme a zase ne za uplne minimalni plat...Asi chci moc, co?

K volbam jsem nesla a ted si rvu vlasy z hlavy...fakt ze me to stve :confounded: !
21. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
hankah:já mám odpracovaný jen rok,tak toho ještě nejsem přesycená a na chvíli bych někam šla :wink:

maart:já bych sehnala práci na částečný úvazek,ale chybí mi firemní jesle...škoda že to u nás není zvykem,bylo by to ideální.
21. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
já toho taky moc odpracovano nemam, byla jsem pryc a to se nepocita...
21. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
kristi:tak to by mně sr.lo kdybych makala jinde a tady se to nepočítalo :sweat_smile: Ale daně jsi odváděla tam,tak to je asi logický,no.
21. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
neodvadela, neboj :slight_smile:
21. říj 2008 v 19:51  • Odpověz
kristi: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 19:53  • Odpověz
tenkrat to jeste neslo
21. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
miláčkové a co za komunistů to nás dávaly maminky do jeslí už od několika měsíců (já osobně jsem byla od 9.měsíce, manžel taktéž) dneska máme možnost být doma 4 roky a ještě pořád frfláme...já osobně vidím, když je Dála mezi dětma, že je celkem spokojenej a že ho to baví...ono být pořád doma s maminkou to si mylsím taky není úplně to nej...proto se docela těším až bude moct chodit do školky a hrát si...
takže Leni určitě nejsi krkavčí matka :wink:

jinak jste toho teda hooodně nakecali (byl tu i Lukas tak proto to měkké i )
21. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
jako spravny zensky, rozebirame problem ze vsech stran.

a taky jsem byla v jeslich, myslim,ze neznam nikoho, kdo by nebyl
21. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
ja jsem tam nebyla :slight_smile:
21. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
ty mlc :slight_smile:
21. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
tak jo, ja jdu varit :slight_smile:
21. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
já byla :unamused: :grinning:
Já nebyla :sweat_smile: Teď to bude znít blbě,ale mně hlídala do 4 let dědova přítelkyně :grinning: Ale měla jsem pak velký problémy s kolektivem,neuměla jsem se zařadit jak jsem do 4 let znala jen bráchu a sestřenku.
ne, zustan....nevar, je pozde.
kristi, my vecerime v osm, takze mam 50 minut na to neco udelat :grinning:
21. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
Leni no právě a toho se trochu bojím toho začlenění...navíc si mylsím, že ty děti to víc baví mezi dětma...
21. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
zanett to máš dobrý u nás už osm je a já ještě véču dopejkám :grinning:
21. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.