• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Pamatuješ, jak tam Milouš mluvil o tom, že ta Hanička Zagorová je sice hodná holka, ale že to až hezký není kolik si vydělá? :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
luky jj pamatuju dokonce jsem si ten projev i koupila na cd :grinning:
22. říj 2008 ve 13:40  • Odpověz
lukajda :grinning: :grinning: - No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok :grinning:

Mně se nejvíc líbí jak byl v tom družstvu a tam měli bojlery, deset tisíc bojlerů! :grinning:
22. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
a zase ty veci jako solidarnost, a hlavne bankeri atd by to meli odvadet nejvic.....
22. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
Jestli on ten Jirka po večerch ten projev tajně neposlouchá a neinspiroval se, když už má ten sexy mozek :grinning:
Jasně hlavně solidárnost, což ODS neví, co to je táhnout za jeden provaz...fakt už nevím, jestli se tomu smát nebo brečet - spíš to druhý.

jabber - bojler nebo brojler, vždyť je to jedno, ne? :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně když jsou oba dostatečně teplý :grinning:
22. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
lukajda - chachá :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Tak za ten svůj výstup by si Rath zasloužil minimálně angažmá v Národním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2008 v 16:46  • Odpověz
Mám teď zakázanej stres, takže mi radíte, abych si večer nepouštěla zprávy? :wink:
22. říj 2008 v 16:48  • Odpověz
Len: zpravy si klidne pust,ale dej si MUTE :slight_smile:
22. říj 2008 v 16:50  • Odpověz
Když mě rozčiluje už ten jeho ksicht :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Si radši pustím nějakou pohádku, tam bývají aspoň dobré konce :pensive:
22. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
ja mam CT24 zapnuty cely den, posloucham, nekoukam. Rath me jen utvrzuje v tom, ze je to proste debil. Mirkuv projev taky nic moc, ale aspon vyzdvihnul nejaky body, ktery ta vlada proste udelala a delat chce...
22. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
Oni to neuměj prodat :unamused: Dneska asi v 7 ráno byl v TV Julínek, bohužel jsem to neviděla celý, ale mluvil tak rozumně a věcně, že bych mu snad dávala na poplatcích stovku za každou návštěvu u doktora :grinning: A to ho, jako člověka, zrovna nemiluju... Akorát už jsme dneska odvyklí, že taky politik umí promluvit, aniž by pourážel všechny kolem sebe, a v pár větách dokázal říct něco, co má hlavu a patu :unamused:
22. říj 2008 v 16:57  • Odpověz
ja jsem videla rano cca poslednich 5 minut a mluvil fakt dobre. A hlavne ho to bavi :slight_smile:
22. říj 2008 v 16:58  • Odpověz
Tak jako Bursík se mi hodně líbil, konečně jim někdo řekl, že jim o nic jinýho než o funkce nejde...Rath podle mě absolutně neumí řečnit na veřejnosti - tak neskutečně ho pohltí emoce,že jenom plácá a uráží
22. říj 2008 v 17:01  • Odpověz
Což maj lidi rádi :wink: V hospodě se taky plácá a uráží... No nic, mějte se, jedu domů...
22. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
lukajda: ja myslim, ze Rath neumi recnit nikde a jemu bych neverila absolutne nic z jeho historek....
22. říj 2008 v 17:05  • Odpověz
22. říj 2008 v 17:06  • Odpověz
Mě je z něj prostě blběěěěě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proslov o hýkajícím oslíkovi fakt zaváněl Červeným Hrádkem...
22. říj 2008 v 17:08  • Odpověz
Kristi :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
uff, tak duveru stale mame.... :slight_smile:
22. říj 2008 v 17:48  • Odpověz
Ani čtvrtý pokus bradavici nevyšel..zaplaťpanbu :wink:
22. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
to mohl vedet, ne? proc tady neni nakej smajlik s bradavici?
22. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
lendy: :grinning: :grinning: :grinning: Jen ať se to nedostane do zahraničního tisku,proboha :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz
Co to je za výrok...to jsou sliby pro případ, že vyhrajeme volby do poslanecké sněmovny? Oni fakt hrajou na to, že lidi často nerozumí rozdílu mezi volbami do sněmovny a krajským volbám...
23. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
no, to jsem se taky pozastavila, ze preci jejich volici mysli dopredu a vedi, ze tohle udelaji, az vyhraji do snemovny...coz doufam,ze se nestane
23. říj 2008 v 09:05  • Odpověz
Boooooože, to je zas fraška... :sweat_smile:
23. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
No, člověk se zasměje, ale pak mu zatrne, že je to spíš k pláči... :confused:
Dneska ve vlaku jedna paní (netuším, o čem) vykřikovala, že tohle by měl platit stát, že to je jeho starost... Tak to je přesně ono - já budu sedět na pr**** a stát ať se postará, je to jeho povinnost :unamused: Asi jí nějak nedošlo, že co platí stát, jde v prvé řadě z její kapsy.
23. říj 2008 v 09:30  • Odpověz
lendy už jen ten název článku mě tu rozesmál :wink:
23. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.