• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
holky tady stále čssd rozdává růže a dneska mi taková zažraná baba dávala tu růži a jeslti mě může pozvat na druhé kolo senátních voleb, tak jí říkám, můžete ale stejně nebudu volit kandidáta čssd a ona se na mě tak podívala a vycenila zuby se srtnulým úsměvem a růži mi nedala...no ale o kus dál zase postávali chlapi a rozdávali růže a pán mi říká Jé vy ještě nemáte růžičku...říkám: Nemám paní mi jí nedala, když jsem řekla, že nebudu volit čssd ..A pán povídá ale volit půjdete a já :Ano ...a on tak si růžičku zasloužíte...No to byl přístup :grinning:
23. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
no vidis, aspon kytku jsi dostala...se asi taky pujdu projit :slight_smile:
23. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz
Hmmm, k nám nikdo nejezdí... Ale tak jsem si teď uvědomila, že se to zlepšilo - v minulých senátních volbách postoupili do druhého kola kandidáti ČSSD a KSČM :zipper_mouth: Takže ano, přiznávám se, jednou v životě jsem zcela dobrovolně a vědomě volila socana :wink: A byla jsem ráda, že vyhrál :grinning:
23. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
Draga: to byla asi nějaká "oranjes" Švorcová :grinning:
23. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
manželovi nutili dáreček nějací komunisti - šupli mu to do ruky ..a pak si teprve všiml, že to je agitka komančů - tak to pánovi s díky vrátil :grinning:
23. říj 2008 ve 14:30  • Odpověz
jinak to s těmi sliby socanů je fakt bezva - už jsem se dusila u snídaně

jj ..asi se voliči,kteří v anketě říkali,jak jevolili,protože oni jim ty sliby splní,musí tuze podivovat :grinning:
23. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
My jdem kolem divadla, tam nějaký mlaďoch rozdává letáky, tak říkám chlapovi: "Že bychom někdy zašli do divadla? rozdávaj asi program...", tak jsem to vzala, a to byla knížečka komančů, rudá jak... :angry:
23. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
holky u nás za komanče kandidoval pan Levý a rozdával letáčky a omalováky pro děti...vypadal jak úchyl pedofil...když jsme k němu došli blíž říká...nechcete pro dětičky omalovánky a já se koukla na to jeho jméno (studovala jsem předtím pečlivě volební lístky :slight_smile:) a říkám mu Jo tak vy jste ten pan Levý? a on anooo a já na něj no tak to máte příhodné jméno....hele a nepsala jsem to už tady? já fakt mám dost :grinning: :wink:
23. říj 2008 v 15:14  • Odpověz
jezisi ja si pamatuju,ze pred volbama me zastavil nejakej dedek u Alberta prej jestli chci med pro deti a jakesi kecy tak ze jo a ,ze dava ochutnavku tak rikam fajn okostuju a on ,ze ale musim volit komunisty!normalne mel plnou tasku letaku a nejakeho zradla a predmetu propagacnich a daval i med zadara,ale musela jsi poslouchat ty kecy brr sem to vyplivla a sla pryc a on rval,ze muj deda by me ohnul a narezal mi nacez sem panovi rekla,ze muj deda byl zavrenej za to ,ze na namesti ve Zline rval komunisti do plynu a ze ma na zahrade zakopanej asi 5kg balicek peronitu jeste co delaval u povodi Moravy a ze se chysta tu bandu zasranejch komousu vyhodit do luftu dedek jak to slysel lapal po dechu a brunatnel :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2008 v 15:18  • Odpověz
Teda holky, u těch vašich scén bych chtěla být :grinning:
23. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
aponchie: jj ...taky mám za to, že by můj děda nařezal spíše jemu :grinning:
23. říj 2008 v 15:38  • Odpověz
Cau holky, nejak to tu nectu vsechno, tak doufam, ze nebudu opakovat neci postrehy, ale teda jednak s tim uchylackym rozdavanim predmetu, jste mi pripomnely, manzel sel nekdy minulej tejden nekam s Helenkou a jakasi pani mu cpala, jestli pro ni nechce lizatko a dalsi serepeticky, pak ale kdyz mu cpala igelitku s tresinkama, tak rek, ze to fakt ne, a pani na nej koukala uplne vyvalene, ze si neveme neco, co je zadarmo :slight_smile:

A pak me docela bavi, jak nam tady furt nekdo cpe masazni letacky te ci one strany. Rudy letacky ani nectu, v modrym letacku jsem se dneska docetla, ze vlastne nesouhlasej s Julinkem ani s deregulaci najmenyho ;) a ze kdyz jejich kandidat vyhraje, ze si muzu za kupon z letacku jit dat v nedeli do proseckyho central parku pivo a parek zdarma :slight_smile:.
23. říj 2008 v 15:50  • Odpověz
s tim Julinkem me dost stvou jako....
23. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
Taky mi to prijde nechutne podbizivy.
23. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
apo, tak to je skvělá historka :grinning: Já se teda pohybuju jen do práce a z práce, ráno ještě nejsou vylezlí a odpoledne je buď míjim, nebo nejsou na mých zastávkách MHD, takže já svou troškou nepřispěju. Ale klidně ještě nějaký přidejte, protože ty vaše se mi líbí moc :grinning:
23. říj 2008 v 16:02  • Odpověz
gedren fakt jako párek a pivo jo??? to je přesně pro tebe co :slight_smile:)
23. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
Mě to fakt štve, jak od toho Julínka dávají všichni ruce stranou :unamused: Sakra, fungujou mu ty poplatky? Fungujou! Ale ono je mnohem jednodušší ho odsodit, protože to lidi chtějí, než českýmu národu donekonečna vysvělovat, že to je vážně k něčemu a že jsou na to nevyvratitelné důkazy :unamused:
23. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
koukám, že tu mluvíte o poplatcích. musím říct, že já jsem taky celkem pro. když je někdo hodně nemocný,tak existuje určitý limit, takže pak je mají odpuštěný a pokud jde opravdu o lidi sociálně slabé,tak je stejně platit nemusí - tak proč je nenechat.
když jsem dneska čekala u doktora,tak jsem chytla do rukou časopis VZP - a to by jsme se divili jak se všude v Evropě platí. všichni mají plnou pusu jak se v Evropě mají lidi líp, ale to že taky platí i jiné věci než my, na to už nikdo nekouká...... chjo, my jsme teda národ,....... :confounded:
23. říj 2008 v 18:56  • Odpověz
To je hnusný jak házej přes palubu Julínka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 19:10  • Odpověz
hankah, on ten limit pro poplatky bohužel nezahrnuje např. ležení v nemocnici. Moje mamka onemocněla začátkem roku leukémií (samozřejmě, dokud nebyly poplatky, tak byla zdravá jako řípa :grinning:) a v nemocnici celkem pobyla přes 3 měsíce a to musí prostě zaplatit. Ale na léky snad moc nedoplácí, přesně nevím, zeptám se.
Druhá stránka věci je teda ta, že se v nějakým vnuknutí mysli pojistila před pár lety na pobyt v nemocnici, takže na tom naštěstí netratí.

Obecně, abych nebyla nařčena z něčeho takovýho, jsem pro poplatky! :slight_smile:
23. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
elitera:nejsem si 100%jistá,ale myslím že zaplatit to musí,ale co zaplatí před 5000 tak jí pojišťovna vrátí :confused:
23. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
No ja mam pocit, ze do toho limitu 5000 se prave nezapocitavaj ty pobyty v nemocnici...? (kazdopadne ale ty pobyty v nemocnici maj pomerne logicky zduvodneni, clovek tam precejenom neco sni, spotrebuje nejaky energie, jako "hotel" je to jeste furt celkem levny ;)) - nicmene o, ze za pobyt plati i novorozenec, kterej toho tak sni :slight_smile:, to mi samozrejme prijde taky usmevny - ale ten uz snad neplati, ne?

Celkove jsem urcite pro poplatky, protoze v cekarnach neni tolik konverzujicich duchodcu, na pohotovosti se clovek opravdu docka rychleho osetreni apod.
23. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
Já fakt nevím,každopádně poplatek za pobyt v nemocnici je víc než logický.
23. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
elitera - to je mi líto.......... :pensive:

já teď nevím, ale asi se to tam fakt nepočítá. ale jak píšete, přece jen se tam něco sní, nějaká energie se taky vyplýtvá a sestry tu postel taky nepřevlečou zadarmo.......

gerden, myslím, že od 1.8. a nebo od 1.9., teď si nejsem jistá, by se ty poplatky za pobyt pro novorozence platit neměly...........

já celkem beru i ten poplatek za pohotovost. tu člověk nenavštěvuje tak často a tak ho to tolik nestojí. když si vezmu,jak byly pohotovosti zneužívané.....
nedávno jsem jela na pohotovost s malou, bylo něco před pátou, když jsme se tam dostaly. od pěti, že se vybírá za pohotovost, vyšetřily náš až někdy kolem šestý (bylo to na infekčním) a doktor nám napsal papír, že máme platit jen 30kč, za běžné ošetření - tak mi to od něj přišlo docela dobrý......
23. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
elitera: ta nemocmije samozřejmě líto, ale věcné - pokudbytvá mámabyla domy,neprojedla by za 60 kč?

rozesmál měmůjděda, který je vlastně tennejvětší chudák, kterého by se to mlo týkat -starý,navíc měl nedávno příhodu se srdíčkem a tak si poležel i ve špitále ...no a říká: fakt nechápu, co s těmapoplatkama všichni nadělají, na to snad má každý :slight_smile: (jen na okraj nemá horentní důchod- celý život dělal řidiče autobusu)
24. říj 2008 v 08:14  • Odpověz
hupcza:děda je borec,víc takových by to chtělo :wink:
24. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
lenka: jj....když si vezmu,jak měkteří čtyřicátníci, co mají zdravé ruky i nohy skuhrají,vzarila bych jim facana

jinak - mám za to, že do limitu se ty poplatky za pobyt nepočítají - ale rozumně -přeci ty léky a léčba ve špitáleje mnohem dražší

včera psali v mfd, že nadprůměrně vydělávající člověk si za rok vydělá jen na pár dní pobytu na aro - to fakt nejde platit se svého ...ale aspirin?

jako když mě má d léčit jen aspirinem, tak sek němu ani nedostavím -co bych tam dělala - nakoupímsi sama a do postele s hrnkem čaje trefím taky sama
24. říj 2008 v 08:48  • Odpověz
:slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak myslím že včerejší a dnešní senátní volby mluví za vše děvčata :slight_smile: !!!!!!no a praha?ta byla vždycky stát ve státě!!!!!tak myslím že asi tak dokonalý a úžasný jak si myslíte a píšete ods nebudou no a každopádně už sem si teď stopro jistá,že nejsem jediná kdo si to myslí a je pro čssd!!!!je vidět že je nás hodně kteří nesouhlasí s ods a jejích politikou hlavně jejich reformy atd...!myslím,že se ukázalo že se český národ nezblázniil! :sunglasses:
25. říj 2008 v 17:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123, bez urážky, neber si to osobně, ale počtem voličů snad nebudeš argumentovat o kvalitě strany a programu. Kvantita není vždycky vše.
25. říj 2008 v 17:19  • Odpověz
r123 spíš se český národ zbláznil... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.