• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
k výsledku voleb nebo politické situaci tady vůbec se vyjadřovat nechci, ale k Topolánkově agresivitě vůči fotografovi jen tolik: Nepřeje-li si, aby bylo jeho dítě fotografováno, ať ho netahá s sebou do práce,ne? Fotili ho cestou k poslaneckému klubu ODS, kde měli čekat na výsledky voleb, což je dost jiná situace, než kdyby ho naháněli na nedělní porocházce parkem.
Jo, a pokud jsem dobře hledala, mladej se narodil loni v červenci,je mu tedy 15 měsíců a stále ho vozí ve vajíčku, takže jestli se chce starat o jeho blaho, mohl by na to jít i z jiné stránky. Mj.taky tím, že ho naučí se chovat :sweat_smile:
26. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
Souhlas Nelinko, taky jsme si to říkali. kdyby se to stalo někde na Proseku v parku, neřekla bych ani slovo, ale tady to opravcdu nemělo co dělat. prostě to přehnal a už si to musí uvědomit...
26. říj 2008 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
Taky se mi to moc nelíbilo, ale myslím, že měl asi zrovna nervy na pochodu. A pokud bych byla v jeho situaci asi bych se nechovala zrovna příjemně. Prostě ruplý nervíky, no. I veřejně činná osoba je obyčejný člověk.

Jo a k té spekulaci, v čem malého Topola vozí. To je sporťák Bugaboo ne vajíčko.
26. říj 2008 v 17:01  • Odpověz
No já nevím mě to teda zase tak až moc silný nátlak na reportéra nepřišel...a co novináři a vlezlí fotogragové umí jsme mohli vidět už x krát...mě by to naštvalo teda a pokud je vzpurná povaha tak to je hned :grinning:
26. říj 2008 v 17:11  • Odpověz
Tak kdo volil Pablbka hlavně kvůli armádě se dneska přesvědčil o tom, že armáda prachy asi má :rolling_eyes: dát přes 15 milionů jen za "skvělou" přehlídku - to je super :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz
Neviděl jste včera dopoledne náhodounněkdo jednání ze sněmovny? Jsem myslela, že při vystoupení Schwarzenberga snad hodím šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , to bylo něco úděsnýho :rolling_eyes:
30. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
nejlepší byl přelet letadel... :grinning: :grinning: to byla krása :grinning:
30. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
nejlepsi bylo,co psali v Blesku, ze prece kdyz toho syna s sebou bral, tak prece dal najevo, ze chce, aby ho fotili. Top je uroven, fakt. Bych ho jeste nakopala do prdele a ten fotak mu rozbila, kretenovi.

je jedno, proc ho s sebou bral, ale je to jeho soukromi a nemaji pravo mu do nej lezt.
30. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
kristi to fakt napsali? no to jsou hlavičky :sunglasses:
30. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
no, mam ten blesk nahodou koupenej - me zaujala ta titulka...
30. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
to jsou fakt ku*vy :grinning:
30. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz
vid :slight_smile:
30. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
30. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz
hele, ja vam to prepisu, jo:

V pripade, ze se premier snazil chranit syna pred fotoaparaty, nabizi se otazka: Proc ho s sebou do sidla ODS bral, kdyz vedel, ze tam novinari budou a budou ho chtit fotit?
30. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz
jabber: trapas
30. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz
no tak oba články velmi skvělé :grinning: :sunglasses:
30. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
jj, myslim, ze za cvhili nam zdanej asi vsechno, a pak se odstehuju....ale nevim kam
30. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
kristi - jo, celkem ostuda :rolling_eyes:

odstěhovat se do Monaka nebo na Seychely :slight_smile: anebo Belize
30. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
kristi, to jsem dneska ráno četla v novinách a naštvalo mě to tak, že jsem je málem vyhodila z okna. :rolling_eyes: :angry: Zbývá snad jen doufat, že za dva roky už to těm klukům ušatejm oranžovejm ve volbách nedopadne.

Možná by se měly zavést regulační poplatky za volby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
24. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz
to je fakt des, z dani lidi, ktery si umi vydelat budou platit pridavky rodinam, to je fakt smysluplny...
24. lis 2008 ve 14:40  • Odpověz
Holky, není nic optimističtějšího, než si tohle přečíst dva dny po zamlklým potratu, to vám povím... To si říkám - z těch přídavků se mě netýká ani koruna a ještě mi za to, že nemůžu mít děti, seberou spoustu peněz na daních. To je holt ta sociální spravedlnost :wink:

Mimochodem, během dvou dnů jsem si vyzkoušela poplatky 90 za pohotovost, 30 za běžné vyšetření, 60 za hospitalizaci a 30 za recept. S tím, že kdyby to těhotenství mělo nějakou budoucnost, neplatila bych ani korunu, ale tím, že ho klasifikovali jako neprosperující, ještě během jeho trvání jsem platila jak mourovatá - přesto všecko jsem stále pro poplatky :grinning:
24. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
no to jo, vždyť je to děsně důležitý pro budoucnost národa - to máš pastelkovné, sešitkovné, slabikářovné, za chvíli přijde svačinkovné a botičkovné, to je pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mně přijde v tomhle kontextu děsně vtipný ten Paroubkův relativně nedávný projev "No řekněte, kdo z vás to má?" Ale je to tak trošku hořký smích...
24. lis 2008 ve 14:45  • Odpověz
len, četla jsem, co se ti stalo, je mi to moc líto a máš můj obdiv za svůj černý humor. je fakt, že v tomhle kontextu je to všechno ještě absurdnější. však on ten náš úžasný sexy mozek vymyslí ještě další perly, asi se máme fakt na co těšit... :rolling_eyes:
24. lis 2008 ve 14:50  • Odpověz
Vero, díky, já to sem nepsala ani tak proto, abych se politovala, ale prostě v posledním týdnu jenom chodím a nestačím kroutit hlavou... Princip poplatků mi přišel celkem srozumitelný, ale v týhle realitě vážně nikdy netuším, kolik a komu mám vlastně dát...
Taky se obávám toho, s čím na nás ještě přijdou, mám pocit, že je to vážně výsměch, člověk léta dře na škole, aby něco uměl, a ve chvíli, kdy to začne společnosti splácet, ta se mu za to začne mstít :unamused: Sakra, co je špatnýho na tom, že jsem chytrá a šikovná? Ze svýho platu mám dobrovolně trvalej příkaz na charitu, kam chci, aby ty peníze šly, ale tady mě vážně děsí nikoli to, kolik peněz mi seberou (na dobrou věc dám i mnohem víc), ale spíš to, kam se pak nacpou :confused:
24. lis 2008 ve 14:56  • Odpověz
len, já vím, ty nejsi člověk, který by chodil a bolestínsky všude plakal, to už jsem si stačila všimnout. ten paradox, co zmiňuješ, taky naprosto nechápu. myslím si teda, že je potřeba, aby určitá základní sociální solidarita ve společnosti byla, ale zase nedělat z rozpočtu prasátko na (neopodstatněnou) charitu. tohle oranžové rozhazování mě děsí...
24. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
Aby bylo jasno, já nejsem proti daním všeobecně :grinning: (i když jako příklad, když lidi hromadně chtějí zrušit poplatky, říkám, že kdyby jim někdo navrhnul rušení daní, taky je naprostá většina jednoznačně pro :wink: ). Ale jsem proti tomu, aby byl lépe vydělávající člověk trestán tím, že mu pak víc seberou. Víc procent. Ten 40 000 limit vymysleli chytře - většina lidí (stopro většina voličů ČSSD) na něj nedosáhne, ale zároveň je dost nízký na to, aby do té skupiny spadlo opravdu dost lidí :unamused: A přesně, jak píšeš - to hromadný rozhazování a podlejzání lidem mě děsí :unamused:
24. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
jasně :grinning: já to zase myslela tak, že nejsem pro masivní hromadné rušení veškerých možných sociálních dávek a přídavků, protože jsou lidi, kteří jsou opravdu potřební, ale jsem pro zrušení (a pokud možno zakázání ústavou :grinning:) těch úplně debilních (pardon za ten výraz, ale napadají mě i horší přívlastky :grinning:)

mě ten sexy mozek tak štve! nedávno jsem si říkala, že by ho mohli vykopat někam do lesa, aby tam po vzoru nejmenovaného důchodce objímal stromy a nefušoval do rozpočtu, ale pak mi došlo, že jemu by se objímalo trošku blbě... navíc nemám iluze, že by po něm nepřišel "důstojný" nástupce... :rolling_eyes:
24. lis 2008 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.