• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
volit nejdu,není koho,všichni v závěru budou stejně myslet jenom na sebe a ne na nás obyčejný lidi
18. říj 2008 v 18:09  • Odpověz
Holkám,které tady psaly,že je to moje povinnost a blbost nevolit chci říct,že je mi 37 let a volila jsem do 35.Je jedno,kdo tam nahoře bude,stejně budou všichni hrabat do vlastních kapes a pro nás obyčejné lidi udělají hovno.Politika je svinstvo.Až hodíte ten lístek do urny tolikrát jako já,tak pak mluvte a urážejte. :wink:
18. říj 2008 v 18:17  • Odpověz
Já to beru tak,že pokud nevolím ODS,volím alespoň to menší zlo. :wink:
18. říj 2008 v 18:19  • Odpověz
Já volím hlavně proto že bych tu moc nerada měla komunisty,takže jdu dát protihlas :wink:
18. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
chce se mi zvracet, zaplatbuh ze ziju v Praze......

skuli, nikdo te neurazel, jen jsme se pozastavily nad tim, ze je to nekomu jedno.....
18. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
Já se tady nechci nějak pouštět do emocionálních debat, ale mám pocit, že tu nikdo nějak extra neurážel nikoho, kdo nejde volit...každý na to má holt jiný názor, já to beru, když se někdo rozhodne nejít, je to jeho věc, ale ať si pak nestěžuje...s tím se pak setkáváme. Každý nadává, přitom si to zvolil sám...ať už tam dal příslušný hlas nebo nešel volit...

Ale naprosto s tebou skuli souhlasím, to co se poslední dobou děje, to není politika...byla jsem v Německu, kde jsme měli besedu, bylo to v době, kdy tu bylo fakt dusno, po volbách do sněmovny...a když jsem se zeptala, co si myslí o naší politiské situaci (v tu dobu, tak se jen smáli a říkali, že větší šačkárnu neviděli...což o něčem vypovídá. Nejvíc mě štve, že z nás fakt mají v zahraničí jen srandu...ale s tím, co tam je, se není ani čemu divit...
18. říj 2008 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
kristi:mně děsí výsledky celých voleb :angry: :confounded: :frowning2: Už vidim ten manšaft ČSSD+KSČM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ať si lidi volit nechodí,ale pak ať mlčí.Já bych volila i na smrtelný posteli protože si vážím tý možnosti že se můžu účastnit svobodných voleb.Tak třetina světa by za to dala nevímco.
18. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
Takže souhlas s Kristi...Budme rádi, že volit můžeme........
18. říj 2008 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz
Leni, presne tak....nejak to nechapu. Jenze lidi si proste neuvedomi, ze vzdycky pulka lidi bude proste pravicaci a druha levicaci. A s tim mancaftem souhlas, to bude bude oranzovo-cervena krasa vsude, fakt bozi
18. říj 2008 v 19:03  • Odpověz
nesnáším oranžovou a pana Bradavici...navíc u nás bude pan doktor Rath :confounded: velebnosti jdu blej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
drago:já viděla teď bradavici v telce a blejt jdu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
ja uz jsem blila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
leni já právě taky jak on je nechutnejjjj ...a Rath u nás v kraji...brrr no ale kam se odstěhovat když je oranžovo všude :astonished: :cry:
18. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
kristi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:17  • Odpověz
Drago, do Prahy jedine.......nebo nekam do haje, pac tohle je fakt spatenka
18. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
ty jo ale Praha ty senátory taky nic moc...hele já nevím oni si ty lidi myslí, že se něco změní, že pan buh paroubek nám dá všechno zadara...fakt nechápu...už vidím ty babky za měsíc jak budou u doktora tvrdit, že nebudou platit bo volily čssd a ty řekli že se platit nebude :wink: :grinning:
18. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
oni prej rekli, ze kdyz budou oranzovy v krajich, tak zaplatej lidem poplatky, to je super....a z ci kapes to asi tak pujde?? no, z nasich
18. říj 2008 v 19:24  • Odpověz
kristi jj to fakt říkali...a já viděla osobně Rátha jak tu kandidoval na ulici s mikrofonem, kolem samý starý babky a plakaly dojetím div ho neběžely líbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
já jsem volit nebyla nikdy ani nikdy nepujdu stejně si daj hlas komu budou chtít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
A zase budeme živit každou socku ze svých daní...
18. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
nensy promiň ale to je divný názor :slight_smile:)

Leni jj zase budeme sociální stát :grinning: :sunglasses:
18. říj 2008 v 19:30  • Odpověz
Leni, presne to rikam...to je fakt sila.
18. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
to mkožná jo ale nechodím volit tak co je na tom divnýho :confused:
holky měly bysme založit nějaku svoji stranu Stranu matek :grinning:
tak jsem byla až dnes, volila jsem právě oranžové, protože je to jediná větší strana (krom komunist.) která může soupeřit s ODS a ty nevolím kvůli tomu blbečku julínkovi, pracovat 48h týdně povinně se mi tedy nechce.
ale na druhou stranu neříkám že bliju když vidím že někdo volí jinak... tohle mi přijde nechutné...
18. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
gabi, ja chapu, ze pokud makas ve zdr. tak to vidis jinak....kdybych byla zdravotnik, tak na tom asi budu stejne...
18. říj 2008 v 19:36  • Odpověz
gabka:já nepsala že bliju z těch co volí jinak,ale z paroubka :wink:

Já jsem zdravotník a právě proto nevolím oranžové. :sweat_smile:
18. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
sice nám nikdo nedá platy jako jsou obvyklé jinde, holt furt je zvykem že havíř má více než doktor, ale to asi nezmění žádná strana. ale kdybych si měla vybrat Ratha tak to asi k volbám raději nepůjdu...
18. říj 2008 v 19:37  • Odpověz
gabka jj já taky psala že bliju z Bradavice a Rátha...vol si koho chceš jsme svobodný demokratický národ...nic proti :grinning:
18. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
leni - asi každá vidíme zdravotnictví jinak. jsem asi sobec ale přijde mi důležitější moje práce než poplatky...
18. říj 2008 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.