• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
r123: já si o sobě nemyslím, že jsem nějak zvlášť chytrá (vůbec to nesouvisí s tím, jestli má někdo vysokou nebo ne). a nikdo se tady hloupým nevysmívá. A hlavně nevím, jak určit hloupého člověka, každý člověk má buňky na něco jiného, takže v některých věcech ví víc než já, v některých ne, na něco je šikovnější, na něco bych byla zase já. takže tady nešiř takové lži, že se někdo někomu vysmívá. Přijde mi, že akorát ty tady chce rozvířit hladinu a možná máš z něčeho komplex, protože jinak si to neumím vysvětlit, proč tu píšeš něco, co není pravda a co nikdo netvrdil. A přijde mi od tebe dost hloupé napsat, že se nebudeš snižovat na naši úroveň. Jak víš na jaké úrovni jsme??? Jen proto, že s tebou nesouhlasíme...
A další věc, pokud tvůj manžel hodně vydělává, tak se dost divím tvému smýšlení ohledně daní a podobně.
28. led 2009 v 11:24  • Odpověz
tak to
4. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
kristi ..no to je peklo..myslím, že reflex to s tím knírkem vůbec nepřestřelil..
4. únor 2009 ve 22:50  • Odpověz
a je to tu vláda padla!!! :slight_smile: jak je to možnéé?asi proto,že nejen třičtvrtě národa ale už i víc jak polovina ps jí má plné zuby!myslím že to svědčí o hodně věcech!! :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:25  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
já teda z toho moc nadšená nejsem, pořád lepší než ta oranžovo-červená pseudo opozice, to zase bude sociální stát, spousta lidí si nepamatuje asi co bylo před 19 lety a Paroubek si jen umocňuje svoji sílu a to zakaždou cenu. Modrý mají plno chyb ale pořád to je demokratická vláda.
25. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
no jasne a ted socani vsem daji vsecko,vsecky zadluzi a sme v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
tady by pomohlo kdyby se vyměnila celá poslanecká sněmovna a ještě senát, chce to nové lidi.
25. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
apo no nevim kdo nás zadlužil a za čich vlády si domácnosti braly nejvíce půjček atd za to nejmíň hypoték
ali o té demokracii si právě nejsem u ods jistá.jejich politika vše bude po našem a ty občane drž hubu a krok jinak máš smůlu mi nepřijde demokratická.koneckonců ono toplánkovo vyjádření (omlouvám se,ale nevím jak se to píše-německy jsem se neučila)čechyše ajn simulante mluví dost jasně o tom jak on a jeho vláda o obyčejných lidech myslí!
25. bře 2009 ve 14:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123 nebudu to s tebou resit :sunglasses:
25. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
já s tebou taky ne :pensive:
25. bře 2009 ve 14:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123 já to tak nevidím, spousta věcí mě vadí asi nejvíc že nezačali dělat razantní kroky při hospodářský krizi ale jinak pro mě je to lepší volba než Paroubek a komunisti, který jen slibují nesplnitelné
25. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
a o těch simulantech, to je bohužel pravda.
25. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
r123 tak co na me reagujes :sunglasses:
25. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz
ali určitě máš pravdu na každým se něco najde.mě se topolánek zhnusil hlavně tím,že začal doslova zbrojit proti normálním lidem a cpát do kapes bohatším.a i ty jejich aféry hlavně ty korupční i ty novinářské.a konec konců topolánek nemá vychování.možná kdyby vedl ods někdo jiný tak by to vypadalo uplně jinak :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
Si teda myslím, že pád vlády závisí na trochu něčem jiným, než jestli je má někdo rád :grinning: Mimochodem, vybavujete si některou vládu, na kterou by lidi nenadávali? :grinning:

A když budu rejpavá, vybavujete si cokoli, na co by R123 v týhle diskuzi kdy nenadávala? :grinning:

Jinak bych byla taky pro kompletní výměnu naší politické scény, ale - za koho, lidi, za koho? :confounded:
25. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
aponchie:nápodobně :grinning:
len to bylo dost trapný :sunglasses:
25. bře 2009 ve 14:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123 a paroubek ti přijde blíž lidem??? mě jen když potřebuje hlasy, to je pak doslova člověk z lidu, pak už ne páč dostal co potřeboval. Když jsou lidi blbý a uvěřej mu. vedení ODS Topolánkem není zrovna bezproblémové ale není staa není přece Topolánek, je to o ideích a o nějakým programu a ten je realný.
25. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
za zvirata :grinning:
25. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
Apon, no, asi bychom to ani nepoznali :grinning:

Jojo, trapný, ale holt pravdivý, já vím, prvoplánovej vtípek, ale fakt jsem si nemohla pomoct, pardon :grinning:
25. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
r123 ja na tebe nereagovala ty jsi se hned chytla a odepisovala mi jmenovite takze.. :sunglasses:

alisek:ja myslim,ze tribek co uveri kecum bradavicnika jak hned prida duchodcum a jak vsecko honem napravi je bezpocet i mezi mladejma nejen chudaci babicky ,ktere obyvaji 100m byty na Vinohradech a hulakaji jak to nemaji z ceho platit a zerou drobecky :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
bych věděla, chvilku bych nechala vládnout jenom ženský a v omezené míře sem tam nějakej chlap, myslím, že svět by pak vypadal jinak.
25. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
Když já mám pocit, že je to začarovanej kruh. Nikdo opravdu schopnej a morálně čestnej do politiky nepoleze (včetně ženskejch, co mají na práci taky trochu něco jinýho než honit kariéru). A zase dokud tam nebudou takovýhle lidi, tak stále nebude z koho vybírat. Jsem si dneska pustila TV a tam spokojenej Tlustej, moc dobře si pamatuju, jak byl v čele středočeský kandidátky a můj drahý říká - volit blbce, co ani neumí používat vlastní mobilní telefon? Nikdy! (pamatujete na tu aféru? :wink: ). Já mu dala šanci a chachá, kam to dneska dospělo? :grinning:
25. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahojda, tak se pridam, nadsena nejsem, mam ten pocit, ze radsi teda svrhli vladu ted, protoze ODS stoupaji a to dost, reference a socani se bolej, aby nahodou lidi neprisli s tim, ze je to lepsi.

holt v dobee krize, ktera dopada na kazdeho z nas bez ohledu na to, koho jsme volili je to stejne jedno

a aby muj zivot zavisel na nakych prebehlicich, ktery se akorat chteji zviditelnit??? tak to radsi nic.
25. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz
jinak doufam, ze volby budou co nejdrive, snad uz v lete, nejlepe hned. Volit budu stejne, to je presvedceni, mne totiz nikdo na naky populisticky kraviny nedostane
25. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
Vláda je fakt rozdělená a pak to záleží kdo koho přetáhne a bude mít navrch, to je vláda oničem a hlavně neřeší závažné věci, zákony atd. Taky půjdu znova volit modrý, jak píše kristi je to o přesvědčení.
25. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
ahoj Ali, ja kdyz uz to lidi zase podelaji, tak tezce doufam, ze ta Praha bude furt modra...akorat me fakt nenapada nikdo, kdo by se tam na misto Topola hodil....
25. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Hele, ale tohle už bylo celkem jasný hned, jak se sečetly volební výsledky, ne? 100/100, z toho prostě nikdy nemohlo vzejít nic dobrýho :confounded:
25. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
Kristi, taky mě nenapadá nikdo, možná Bendl, Mirka Němcová..straně akorát škodí langr, je populistickej idiot.
25. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
Mirka je dobra, tu mam rada....

len, mas pravdu, ale ono to nebude jinak, to by se museli spojit s komousema a to nikdy neudelaji. Chtelo by to spis zmenu vol. systemu,aby takovy patovy situace proste nemohly nastat
25. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.