• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Vždyť oni to nějak chtěli změnit na ten řeckej systém, či co... I když já teda nevím, při představě, že u nás má něco fungovat jako v Řecku - děkuji, nechci :grinning:
25. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
ten systém se zdá dobrý, líbí se mi jak to mají v USA, vyhraje jedna strana a ta vladne a at se opozice treba stavi na usi. Ale tady se od začaátku vlády jen handrkují a nic pořádného nedělají, kdyby měli být placený úkolem tak jsou nejchdší občané státu.
25. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
ano, presne tak.
25. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
Mě se dneska líbilo, jak Rath útočil na Topolánka slovy, že je první premiér, jemuž padla vláda...načež on mu opáčil, že jde o úhel pohledu, protože je zároveň první premiér, který držel 3 roky vládu 100:100:slight_smile: což je fakt.

Jinak souhlas s (momentální) většinou, Apo, Len, Kristi...jestli to tu vezmou znova do ruky socani, tak všechno všem rozdaj a nikdo nebude mít nic. Doufám, že brzo budou volby.
25. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
elana, ja jsemt o nevidela, ja okamzite prepinam, kdyz vidim Ratha, jsem na nej opravdu alergicka. Nevidely jste toho Saska v Uvolni se u Krause??? fakt debil
25. bře 2009 v 16:34  • Odpověz
Mě to interpretoval kolega...já to hovado taky nedávám :confounded:
25. bře 2009 v 16:41  • Odpověz
to je v pytli, co se v Čechách děje, i kdyby vláda nepadla teď, tak by to socani zkoušeli tak dlouho, jednali by o dalším a dalšímm vyslovování nedůvěry, až by stejně padla. Jinak volby a vládnutí jako v USA by u nás byl začátek konce, jedni by něco zavedli, další by to zrušili, druzí by to zase zavedli a tak by to šlo dokola a bylo by to jen o tom, že by se trumfovali pořád se stejnými věcmi.
25. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
No, aspoň by byla jistota, že 50 % času by to tu fungovalo přijatelně :grinning:
Ale pravda je, že česká mentalita je jaksi... svoje a jiná :wink:
25. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
25. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
teď už je ať socani uspíšej ty předčasný volby, který zase budou stát daňové poplatníky majlant, ale to je každýmu jedno. se mi chce zvracet velebnosti.
25. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
Holky, viděli jste ty záběry ze sněmovny? Oni si tam vypínají mikrofony, chovají se jak puberťáci, šílený. Podle mě se absolutně nemohou dohodnout, je tam ohromná averze, je to cítit přes obrazovky. Takže to vidím na předčadné volby, ale alespoň tam neuvidím ty dvě pipiny Jakubkovou se Zubovou, ta prostota spojená s vyčůraností z nich přímo čišela. To byla fakt vykutálená dvojka.
25. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
Mě se líbí jak se chtějí zrušit poplatky ale pan Rath si už asi nepamatuje http://www.novinky.cz/domaci/9339-rath-pozaduje-vysokou-spoluucast-pacientu.html :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
Marti my se koukali už ráno s přítelem a bylo to tam jak ve školce :grinning: :grinning: :grinning: "...sedněte si zpátky do lavice pane poslanče...." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
Aguaverde: dobrá práce :wink:
25. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
já viděla jen kousek a je fakt dost smutný, že tihle lidé "reprezentují" národ.
25. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
Hlavně ať jsou brzy volby a jestli vyhrajou socani,tak jsme v p.deli, s prominutím :sweat_smile: Pád vlády se dal jednou čekat v poměru 100:100 :unamused:

Nedávno jsem se zasmála nad jakýmci reklamním letákem čssd....nepřišlo vám to taky?Jak tam píšou jak dají všem prachy a bude po krizi?Já jen pořád nechápu jak to bude fungovat..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
Lenkabu...jak v p.deli??? Víš, jak se budeme mít krásně? Všechno zadarmo, zdravotnictví, školství, kultura...Co na tom, že na to nemáme? Po nás ať přijde potopa. A velet tomu bude večně nasranej, neusměvavej buřt s bradavicí spolu s bigamistou Rathem. Panbůh s námi a zlý pryč.
25. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Máš pravdu,my budem mít všechno zadarmo a naše děti zdědí úžasný po uši zadlužený stát.......ale my nebudeme muset makat,tak co že?
25. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
jojo, peníze se prostě někde vezmou samy :slight_smile:. mně to někdo hodit do schránky, tak by to asi chudák odnesl :wink:
25. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
vcera to byla fraska, i kdyz Langer me stve taky teda.....hlavne jak spuli tu hubu :grinning: :grinning:

ted sjem cetla, ze Klaus nepoveri Topola sestavenim vlady, no potes Panbuh
26. bře 2009 v 07:45  • Odpověz
Teď jsem to akorát četla, ještě chybí, aby začal dělat naschvály a obstrukce Klaus, to pak bude teprve veselo. A že on teď teprve bude ve svém živlu, protože je nyní tím nejdůležitějším hráčem.
26. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
Když tu bylo včera řečeno, jak má náš národ vlády dost a její pád si přál, tak dneska v MF vyšel průzkum, kde 70 % lidí tvrdí, že to fakt nebyl dobrý krok :wink: A hlavně taky trochu sebevražda, protože nikdo, včetně oranžových a rudých, netuší, jak teď z toho...
26. bře 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky, Langerovi doma říkáme kamenná držka :grinning: :grinning: Včera jsem se musela smát, jaký dostal céres ve sněmovně :grinning: :grinning: Hlavně ten pád vlády je šílená ostuda před EU, ale co, tu nám prezident dělá všude, tak už beztak máme z ostudy kabát, tak proč ne ještě šálu a rukavice, že? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
Já touto vládou také nadšená nebyla, jsem ten poslední, kdo by obhajoval Topolánka, nevadily mi reformy, ale spíše způsob prezentace a komunikace, také vláda vznikla řekněme diskutabilním způsobem /Pohanka, Melčák/...ale je pravda, že odvolávat v dnešní době vládu je nezodpovědné, vidím v tom neukojenou Paroubkovu touhu vládnout a Tlusťochovu přízemní pomstu /když se mu to nepovedlo ve vířivce, nasadil silnější kalibr/
26. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
To se dalo čekat :slight_smile: Ostatně je před volbama, ne? :wink: To zas bude slibů....
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
on jim to senat stejne vrati
15. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: už zase melou a melou a melou a všechno vědí nejlíp a mají jedinečnou pravdu a všechno jak není tak jak říkaj tak je špatný!že děvčata!k smíchu!se vám divim kde berete pořád tolik času tady vysedávat a kafrat a mlet blbosti!se asi celý dny nudíte nebo co.... :sunglasses: :pensive: :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
a co v tom pripade delas ty? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
kristi promiň já jsem tu jednou za 14 dní a to asi na dvacet minut většinou po obědě když děti spí!za to jste tu koukám mnohem mnohem častěji----já se raději věnuji svým dětem a domácnosti než tu oplývat rozumem! :pensive: na to kolik většině z vás (soudím dle úvah a fotek)je se chováte jako puběrťačky :unamused:
15. kvě 2009 ve 13:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.