• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
ja jsem neotehotnela v 17.

a jeslti to, ze sem dam clanek z novin znamena to, ze jsem pubertacka, tak budiz. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nastesti mam uklizeno a uvareno a dite spi, tak holt se muzu a chci venovat takovym kravinam jako je momentalni situace v tomhle state. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
kristi, tak toto bylo pěkné! :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Nevím proč by sem krsti nemohla něco dát. Jestli ti to vadí, tak na toto téma nechoď :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Myslíš že otěhotnět v sedmnácti je nemoc nebo smrtelný hřích????????? :grinning: :grinning: :grinning: bože to snad ani nemůžeš myslet vážně!tak přinejmenším tahle tvoje poznámka byla pubertální!myslím,že mnohé věci by jsi mi mohla i závidět díky tomu,že jsem otěhotněla v 17!a hlavně myslím,že je to moje věc a nemá to s tímhle tématem či diskusí nic ale vůbec nic společného!!!!nebo si snad myslíš,že to že sem otěhotněla v 17 ze mě dělá třeba hloupou méněcenou či nějakou jinou???naše(takže i tvoje)mamky i babičky taky rodily v 17 18 takže ty jsou vlastně taky všechny divné.p.s:já mám taky doma uklizeno,čisto,uvařeno atd... nebo snad kůli tomu že jsem otěhotněla v 17 je to divný???a že spousta lidí v celém širokém okolí mi neustále připomíná jak úžasně se starám o děti jak jsou chytré a šikovné a jak se jim krásně věnuji atd...nebo počkej proč to sem tahám :astonished: vždyť jsem přece otěhotněla v 17 :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:45  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
já neřekla že sem nemůže nic dát a už vůbec nepadlo jméno Kristi!!!!!!!!!!!!!!!!takže vlastně tím,že jsem otěhotněla v 17 se vám asi nemůžu rovnat a tudíž diskuse se mnou je pro vás zbytečná atd...!ještě že takových jako vy je málo...
15. kvě 2009 ve 13:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
no coment :rolling_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
To je řečí po 14 dnech :grinning:
Hele, nechci ti do toho kecat, ale je tady strašná spousta témat a diskuzí, než to všechno oběhneš a zjebeš na hromadu, tak abys to stihla :wink:, když jsi tu jen na 20 minut :wink:
15. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
marti a proč mi to jako říkáš???co s tím mají ostatní témata společného?ono se tu o nich někde mluvilo???nepamatuju se!trochu přestřel vedle ne
15. kvě 2009 ve 13:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
hmmmm a nevim kdo tu řeční.......den co den od rána do večera :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
žij si svůj život a prosím, nepleť se do nečeho, čemu nerozumíš nebo holt rozumnět nechceš. Dle tvých měřítek a hodnot prostě neexistuje nic jiného než tvůj pohled na věc, který je velmi sociálně zaměřený a který já prostě nebudu nikdy akceptovat, protože mi přijde nefér. A budiž ti přáno, že nebudou tvé děti platit poplatky v nemocnici a že tvoje mamka dostane větší důchod atd atd... Ale já s tím nesouhlasím, protože to prostě není fér. a podotýkám, že mám mámu v inv. důchodu a musím se o ní starat a platit za ni atd....

jsem si jen pročetla pár stránek zpátky, ty jsi vážně hrozně negativní člověk
15. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ty jsi tu ještě :confused: 20 minut už uběhlo, už máš přesčas
15. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, nebudeme jí raději ignorovat? Zkušenosti mi říkají, že s některými lidmi se stejně nejde domluvit, tak třeba je to tento případ :wink: , co?
15. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
marti, myslím, žemáš pravdu. Asi to nepůjde, už jsme se všcichni snažily vícekrát.

a proto otázka k věci? jdete volit do evr. parlamentu?my samo ano, ale máme to o fous, 5.6 se vracíme z dovči, ale 6.6 určitě půjdeme volit p. Vodrážku
15. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
oooo tvrdý zásah...... :pensive: kristi nápodobně---taky tu hájíte jen jeden názor a tím to hasne tak si nejdřív zamětte před vlastním prahem.......
15. kvě 2009 ve 14:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
Já chodím k volbám pokaždé, ale co se týká voleb do EP, zatím jsem nějak nezaznamenala kandidáty, takže mám informační skluz :wink: to musím přiznat /vlastně ne, už jsem viděla plakát Bobošíkové, ale nejsem masochista/
15. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
já mám zameteno a svůj názor si bohudík dokážu obhájit zcela normálním a lidsky pochopitelnými argumenty.
15. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Holky, dítko se mi budí, loučím se...

A jen na okraj :wink: : r123, kristi tuto diskuzi otevřela skoro po 2 měsících a ty jsi zrovna náhodou tady, i když jsem vlastně prakticky nechodíš, to je náhodička, alespoň jsi se mohla konstruktivně :grinning: zapojit do diskuze, za to dík. Jako zajdi častěji, je příjemné podiskutovat si s tak milým, neagresivním, charismatickým člověkem :wink:

Hezké odpoledne všem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
hele ...stejně bude nejlepší až dostaneme porodné 100 tis. :sunglasses: :grinning:

a nebo taky, jak mě jako podnikatelku zdaní a pak mě podpoří jako matku :grinning:
jenže s tím, že z každé koruny, co mi seberou se něke při tom transferu ztratí na byrokraty asi 80 halířů
kdyby mi je třeba nechali .....
no jo ...jenže čím by nalákali jistou část voličstva, že
15. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
r123: že jsi otěhotněla v 17 není smrtelný hřích,ale je vidět že máš dost omezené obzory.........sorry,jen čekáš co ti kdo dá ale proč by to měl někdo dělat?Protože máš děti a v životě jsi nepracovala?Taky mám dítě,u mateřský pracuju a prostě stihnu i koník aniž bych měla doma bordel.Někdo prostě umí a druhý mu za to nadává,no. I tvoje děti budou tvrdě platit za sociální stát........ale hlavně že ty máš dost sociálních dávek že?
15. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
lenka : skvele napsano...se pod to podepisuju.....
15. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Leni, ja ti normalne tleskam a nezbyva mi nic jinyho nez s tebou souhlasit a koneckoncu napr. i s Kristi, tenhle nazor ani ja v zivote nehodlam akceptovat natoz podporovat, pac je vic jak nefer.
16. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Jinac teda ja chodim volit vzdycky, pac si mysilm, ze ta chvilka me rozhodne nezabije. Nejvic me dostavaj lidi, ktery si v jednom kuse porad jenom stezujou, nadavaj, ale sami nejsou schopny zvednout zadek a neco pro to udelat tim, ze pujdou volit. Nekteri si rikaj, ze s tim stejne nic neudelaj, ale kdyz se jich takovych sebehne vic, tak vime, jak to muze dopadnout. :unamused: Pokazdy volim ODS, podle me je kazdej hlas proti komunistum, CSSD apod. dobrej, to at si rika, kdo chce, co che. Jako ja miluju oranzovou i cervenou, to jsou jedny z mych nejoblibenejsich barev, ale v tomhle spojeni se jich uprimne desim. A kdyz uz tady byla rec o tech soc.davkach, tak ono to nekomu muze znit vazne hezky, ale premyslejte nad tim jak je tohle udrzitelny z dlouhodobyho hlediska, kam to asi povede???
16. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
16. kvě 2009 v 10:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
jestli nekdo veri pruzkumum verejneho mineni sponzorovanych Novinky.cz ( potazmo denik Pravo), tak jo....jediny cemu se da verit jsou vyzkumy pro Otazky Vaclava Moravce ke konkretnimu tematu....

r123: jednou za 14 dni, tak ti nevim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
o průzkumech tu píšete častoviz:jak si 70procent lidí myslí,že svržení vlády byla chyba atd.... nono tak kdo že tu nevěří průzkumům??jo a len díky za urážky,ale já žádné sociální dávky nepobírám.pobírat nebudu a ani nechci.nemám to za potřebí!a myslím,že jsem tu ani nikde nepsala,že nějaké chci!jo a mimochodem pracovala jsem od 15 let!jelikož jsem z finančních důvodů u nás doma musela!a chodím na občasné brigády i teď!mám ti líčit ještě něco ze svého života než mě začneš napadat aniž bys něco věděla?a obzory omezené nemám nebo když mám tak vy taky jen si občas přečtěte jak vy si hájíte jednu svou pravdu já dělám to stejný jen na opačné straně barigády
marti marti ke kristi ještě jednou opakuji nenapadala jsem ji její jméno jsem nenapsala,ale psala jsem všeobecně to vy jste to stáhly na ni!kaj mě zase přídou nefér vaše názory!
16. kvě 2009 ve 12:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
r123, takže Ty nepobíráš ani rodičák? :astonished:
16. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tuhle někdo řekl, že kdyby se udělal průzkum veřejnýho mínění, jestli má stát pivo dvě koruny za litr, taky by bylo 70 % národa pro :grinning:

R, jsi fakt DOBRÁ. Vážně! Jako vychovávat takhle mladá dvě děti a nevzít od státu ani korunu, ani mateřskou, ani rodičák, ani přídavky na děti, nenechat za sebe stát platit zdravotní a sociální pojištění - klobouk dolů!
16. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Leni :wink: škoda, že tu není smajl "palec nahoru" :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Koukám, že vášnivá politická debata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já když jsem doma, tak volit chodím, ale abych svůj program přizpůsobovala volbám, to ne. Abych řekla, nemůžu jet na dovču, protože budou volby a nemohla bych volit, tak to nedělám.
16. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
A se zrušením poplatků ve zdravotnictví nesouhlasim! Nevim, kdo přesně to tu psal, ale vim, že jsem to tu četla - souhlasim s názorem, že prostě těch 30,- klidně dám (a myslim, že je může dát každý), ale v případě třeba léčby rakoviny nebo v případě porodu v porodnici o mě bude postaráno...
16. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.