• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
hele ...já nechápu, že se netrefili ...takové plochy, co mohli zasáhnout ....fakt mě natvali :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak s těmi alimenty pokud to bude nějak rozumě uzákoněno musím souhlasit ( i když to je od socanů)

kristi: můjotec dával na mě a ségru dohromady 1550 kč!!! a hádal se o 50 kč...
no a když máma po něm jednou chtěla přispět na můj lyžák, vyhodil jí s tím, že jí už pllatí alimenty - jako by tyto alespoň pokryly půlku mé spotřeby :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
no, muj fotr rekl mame, ze cim je Adam starsi, tak ji bude davat mene, ze jako toho uz tolik nepotrebuje....napr. teplakovku za 4tis. a tak :grinning: :grinning: :grinning: tyhle lidi jsou k smichu.

mne se ty alimenty taky libi, ale myslim,z e to nemuze projit, stejne se to nejak obejde, kazdej si da zakladni mzdu atd atd....
18. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
kristi: otec tomu nasadil korunu před pár týdny, kdy mámě tvrdil, jak nám dával peníze, když jsme potřebovaly :grinning:
holt někteří lidi nemají soudnost a žijou v jiném světě :sweat_smile:

kri: možná by to mohlo být navázáno na posouzení celkové životní situace nějakým arbitrem ..je mi jasné, že se tím vytváří prostor pro korupci .... začarovaný kruh ...
ale logicky - pokud ženská doloží, jaký měli životní standard za trvání manželství (foto z dovolené, vybavení domácnosti ...), mělo by být povinností chlapa být nápomocen při udržení téhož pro děti i po skončení manželství ..a dle mého by měl on dokázat, že se po rozvodu jeho situace natolik zhoršila, že nemůže platit ...např platový vměr z datem po rozvodu je jasná účelovka (výplatní pásky do té doby jsou průkazné)
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
jj, presne tak. TO by mozna slo, velmi dobrej napad. NO, muj otec byl vlastne ve vazbe, je odsouzenej za zproneveru v radech milioonu, takze nic nema - maka nacerno, max. odvadi neco malu statu jako splatku. A ted cekaji se svou pritelkyni dite...tak nevim, jakt o hodla delat
18. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
kri: och díky :slight_smile:
jinak tvůjotec bude asi pěkné kvítko ... můj je jen sobc do morku kostí :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
tak ted jsem videla predvolebni spot CSSD v televizi a to je teda opravdu des. Hrajou na city...chudak babicka stara voli jistotu a nechce hazardovat se zdravim. NO, pekny fakt.
21. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
No, já se jen modlím, abych během doby kralování ČSSD nějak vážně neonemocněla... I když chřipečky, ty by se s jejich systémem jistě marodily pohodlněji a levněji :wink: A přeci jen chřipku má u nás stále větší část populace než rakovinu :zipper_mouth:
21. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
já jdu se dět přimo k volbám koho přímo budu volit ještě uvidím... :wink:
22. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Už vám přišly volební lístky? Naši už je mají od víkendu, my pořád nic... Dokdy musí dorazit?
22. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
tak to nevim, asi jak kde. My taky jeste nemame
22. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Díky :slight_smile: My byli o víkendu u našich a už se jim tam povalovaly na stole, tak jsem si říkala, jestli na nás někdo nezapomněl, protože volební letáky už samozřejmě chodí po kilech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych měla volit jenom na základě těchhle blafů, tak ty volby asi bojkotuju :unamused:
22. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
je to ta treti fotka
5. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
tak jak to s vámi vypadá ..už jste volili ...a kdo je ten šťastný :wink:

abych se přiznala, já zatím nebyla ....vyrazíme až zítra s manžou
no a co? tak to je asi z mých příspěvků jasné, že :sunglasses:
5. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Já už mám odvoleno, jsem normálně ještě za tou plentou stála a přebírala lístky, do poslední chvíle jsem nevěděla, koho volit. Načež pak na mě můj chlap zklamaně kouknul, jestli jako vím, že strana, kterou jsem volila, příliš nepodporuje palné zbraně :grinning: No, to jsem netušila, ale popravdě vztah strany k palným zbraním je tak asi jedna z posledních věcí, o které se starám :grinning:

Každopádně jsem volila pravici, ale ODS to nebyla...
5. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Já ODS, koukala jsem i pojiných pravicových stranácha ale nakonec mi hlas malé straně připadal jako vyhozený.........
5. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Nevím, no :unamused: Jsem před chvílí psala jinde, že ten EP zase tolik neřeším, o tolik tam nejde. Při volbách do parlamentu si třikrát přepočítám, jestli má dotyčná strana šanci se tam dostat, tam jde celkem o dost, ale u EP jsem to riskla, minule se tam dostaly i dost malé strany... Akorát je pravda, že ty pravicové strany jsou strašně rozmělněné, je jich nějak moc, i ODS se trhá, takže tuším, že socani vyhrají na plné čáře...
5. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
taky se přidám: poprvé za celou svobodnou éru v naší zemi jsem nešla k volbám, ačkoliv jsem pyšná na své občanské právo a volit chodím poctivě a ráda...
. Přijde mi, že ani jeden z těch chechtáků na billboardech není hoden naši zemi zastupovat. Tu ostudu, co dělají, stačí když dělají doma před náma - ještě aby tu svou úžasnou politickou pseudokulturnost předváděli ve světě. Stačí, že tam strašila Bobošice. Fakt jsem si nevybrala...
6. čer 2009 v 00:07  • Odpověz
Tak jsem včera odvolila ale účast bude asi mizerná.
6. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Mně se líbí humanistická strana... Mád dobrý program, i když trochu utopistický.
6. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
jdeme k volbam uz jen z faktu at nevyhraje bradavicnik..mimochodem cetli jste na idnes clanek s Katerinou Brozovou?doporucuji..

http://zpravy.idnes.cz/katerina-brozova-topolanek-mysli-na-sebe-ja-na-lidi-f8c-/domaci.asp?c=A090520_115024_domaci_ton
6. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
ha, bradavičník :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Me vhozeni kandidatu do urny:slight_smile: jeste dneska ceka, ale nejsem rozhodla, zda vhodit SZ nebo tu jejich rebelskou demokratickou odnoz. Pokud dojde na SZ, urcite nezaskrtnu Jacques, na kterou mam alergii. Nicnerikajici, nudna, necharismaticka oskliva veverka a hlavne uplne normalni. Nicim se nevymyka a Cermakovi, ktery ji pred lety zmydlil, by mela platit cast ze svyho platu za to, ze ji do vysoky politiky vlastne dostal. Takova Nemcova z ODS nebo Kuchtova ji svoji inteligenci a tim, cim vyzaruji, strci do kapsy asi tak 150x. No ale nic, to jsem pomerne nenavistnicky odbocila. Jdu se probirat listkama a seznamem budoucich europolancu.
Mikulka: a co ma v programu a kam patri Humanistic.strana? Nikdy jsem o ni neslysela.
6. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
holky ..mě cetou do volební místnosti posral pták ..tak nevím jestli to nebylo znamení ..ani nevím,jestli nebyl modrý ..snad to neposeerou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Zvolila jsem Humanistickou stranu, zvažovala jsem Zelené, které jsem volila v minulých volbách, ale vnitřně se nejvíce ztotožňuji s Humanisty.

Více info:

http://www.nenasili.cz/
6. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
hm, my sli volit ted a co? houby....nemaji nase trv. bydliste v systemu, takze jsme volit nemohli. Huste ze? a to tady bydlime pul roku, stejne tak dlouho prehlasene bydliste a vlastne vse okolo...ach jo. Asi napadneme vysledek, dle toho, jak to dopadne.
6. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
kristi...nekecej ...to je dobrý :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
no, fakt jako trapny. Omlouvali se, ze u nas je 38% ucast a ze chteli 40% a ze nase hlasy by jim pomohli atd., ale nic...
6. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
jéjda, já chtěla volit a nějak jsem zapomněla :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.