• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
kristi: vem si, že by měl takový bordel v evidenci běžný živnostník ..o by dostal pěkné sankce :angry:
6. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
jak jsem ted koukala na zpravy, tak jsme nebyli jedini...tak asi stiznost podame, clovek by chtel volit a nemuze, to je bordel
6. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
My to teď nějak nezvládli :grinning: proaktivně jsem vyhodila "volící papíry" do kontejneru .... páč se domnívám, že je to kokot vedle kokota :sunglasses:
6. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
kristi to je divný, já když si po svatbě předělala trvalý bydliště a za pár měsíců byly volby, tak mě tam taky neměli napsanou, ale koukli mi na občanku a když viděli, že tam patřím, tak mě do seznamu dopsali :sweat_smile: tak nevím, změnily se pravidla? je to 3 roky
6. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
S manželem jsme chtěli jít volit, ale nakonec jsme to vzdali.Je to poprvé co jsme od svých 18 let nešla k volbám :sweat_smile:
Kristi :no to v tom mají bordel slušnej :angry:
6. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
my volit nebyli ... v pátek jsem byla v práci a v sobotu se vrátila nevyspaná, takže jsem dala přednost peřinám :grinning: :grinning:

chvíli jsem uvažovala jestli přece jen jít, i když mi dcerka některé lístky roztrhala :grinning: , dala bych nejspíše přednost menší straně. jenže mě naštvala tahle hloupá kampan, kde to není o programech, ale o tom kdo na toho druhého nahází nejvíce špííny.
navíc lidi ani neví, co je to vlastně evropský parlament, kolik má členů, jaké je zast.jednotl.zemí.... myslím že kdyby udělali osvětu v tomhle, přišlo by určitě více lidí...

na podzim určitě půjdu, ale zas nevím koho :confounded:
7. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
kristi určitě vych to někam zveřejnila...protože pak píšou jak je malá účast...a tohle je fakt hodně divný...můj taťka vzkazuje jestli platíte odpady??? :grinning: protože to buzerujou hned jeslti jako nově přistěhopvalý plníte povinnosti ale aby vás dali po půl roce do seznamu voličů... :wink:
7. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
byyz, u normalnich ceskych voleb to parlamentu by to dopsat slo, ale tyhle maji jiny pravidla.

drago, odpady platime :grinning: :grinning: :grinning: mame vsechny papiry v poradku, a jeste nam rekli, ze tam nebyly ani ostatni pop. cisla baraku tady u nas. Mazec, fakt ze jo....

asi tu stiznost podame, mne to fakt sere
7. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
kristy, zveřejni to, takový bordel, to fakt hnus

http://www.blisty.cz/2009/6/5/art47242.html
7. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ten rozhovor s Brožovou je síla :sweat_smile: Já si o ní dlouho myslím že je hloupá barbína ale že až tak............
7. čer 2009 ve 23:59  • Odpověz
autor
Lenkabu, jo to jsem taky dost čuměla.
8. čer 2009 v 00:19  • Odpověz
Teď jsem dočetla rozhovor s Brožovou a nezdá se mi nijak hloupý.
8. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
myslíte ten v magazinu Dnes? ten jsem cetla a opravdu jsem se zasmala

reci ve smyslu: " Klidne budu platit vyssi dane, kdyz to nekomu pomuze."
8. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
kristi: A co je na tom zlého?
8. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
aurecon já to teda nečetla, ale z věty co píše kristi mi to stačí :grinning: já ze svých daní živím minim. 2 nepřizpůsobivé a že bych nad tím jásala, se říct nedá, obzvlášt ted na MD musím počítat s každou korunou :unamused: a je jedno jestli vydělávám hodně nebo mám min.mzdu, rodičák je stejný :angry:
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
jj ...taky jsem se smála ...ale nevěděla jsem jestli nemám spíš brečet

jinak výsledky voleb ...co naně říkáte ..to jsem zvědavá, jak to zdůvodní paroubegg :grinning:http://www.novinky.cz/domaci/170738-eurovolby-v-presnych-cislech-podivejte-se-jak-se-kde-volilo.html
8. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
aurecon..tak plat taky jestli mas velkej prijem :sunglasses: hele az budes podnikat ted v dobe krize a snazit se podporovat nase vyrobky pro nasi zemi ne pro vyvoz a bude ti nekdo hazet klacky pod nos bude te to srat a radsi se pujdes zaregistrovat k lepsimu danovemu subjektu potazmo k jinemu statu kterej te podporovat bude..kecy jako ja mam milion a klidne dam pul na darmochleby co nechtej makat je ubohost..neverim tomu ani za mak a neverim ze ty sice nevim kdo jsi vubec :grinning: by dala nebo dal 50procent sveho vydelku jen tak statu :sunglasses:
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
hupi, rekl, ze prohra ted, je vyhra na podzim, jako bychom ho neznali.....
8. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
kristi: no jen to ne ...bych musela emigrovat :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
co by říkal že za to může ODS :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nejlepší hláška Brožové......"tady jde přece o lidi, kteří řeší jestli si koupit dva tryskáče nebo čtyři" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: =moc blicích smajlíků
8. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
lenka: mamíííí ...já nemám ni jeden a chtějí nás danit
8. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz
no ja jsem moooc zvedava na volby na podzim..jako nechapu porad ty kecy v TV na tema..mate se maminky u nastaaak dobre kde jinde maji tak dlouhou MD atdatd..kdo jim o to kurna stoji???ja teda ne..ale nikde nerikaji jak maji jine socialni vymozenosti ty maminky ad hlidani skolky pol uvazky danove ulevy atdatd to se to dela a brzo bezi do prace ..tady je to jen o tom dame vam porodne drzte zobak..ale v delsim horizontu o nicem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Já nevim, jestli vítězství ODS ve volbách je nějaká výhra :sweat_smile: Přijde mi to prašť jako uhoď :confounded: Jako určitě furt lepší Topolánek než Paroubek, ale myslim, že ani ODS v současném složení není pro nás nějaká spása :unamused: Jenže taky nevim, kdo by pro nás ta spása byl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
nun: no neříkám, že ods jsou hvězdy jasné padlé ...ale alespoň nás nezadluží, respektive naše pravnoučata a neseberou mi podstatmou část příjmu, která plyne z toho, že makám jako šroubek, aby ji dali někajému nemakačenkovi, co už roky nemá chuť jít do práce, jelikož se mu to neoplatí:wink:
8. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
hupcza: Přesně jak říkám, sice nás nespasí, ale pořád lepší než Paroubek :grinning: :wink: Jsem zvědavá na podzimní volby :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Mám to jako hupcza, hlavně nás tak hrozně nezadluží,chudáci naše děti jestli na podzim vyhraje paroubegg :rolling_eyes:

apon:jj tak bych brala radši možnost hlídání a vrátit se na částečný úvazek do nemocnice..........daně by ze mně plynuly,ale asi je nechtěj.........jsou tu jediný jesle kde mně dneska odmítli na 5 dní v měsíci dceru vzít...
8. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Tak si to po sobě čtu a jen čekám kdy na mně někdo naběhne že mám být s děckem doma :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
lenkabu: Nestraš!!! Neumim si představit, co by se dělo, kdyby na podzim vyhrál Paroubek :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
lenkabu: Proč by na tebe někdo nabíhal, je to přeci tvoje věc :wink: A hlavně, pokud se budeš trochu věnovat i práci a ne jen dítěti, tak nebudeš mít aspoň doma mamánka, které já naprsto nemůžu :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.