• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
gabko:vždyť jo, o tom ta demokracie přece je :wink: Já už od školy řvupo částečným zpoplatnění péče tak by bylo pro mně pokrytecký volit oranžový.
18. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
sice jsem nevolila ale jsem happy, že vyhrála ČSSD :dizzy_face:
18. říj 2008 v 19:43  • Odpověz
18. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
kristi :astonished:
18. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
Jsem z toho naprosto otrávená, takovou "oranžádu" jsem nečekala ani v nejšílenějších snech :angry:
18. říj 2008 v 19:53  • Odpověz
lukajda to je dobrý oranžáda :slight_smile:) :sunglasses:
18. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
njn je to peklo,ale dalo se to cekat pac lidi slysej hlavne na zvysovani prispevku ,vsecko zadarmo atd ,ale neuvedomuji si ,ze to realne nejde jen na dluh a to bychom zase byli vseci v prd..ale za cenu penez ..ono malokdo to pochopi ,ze z dlouhodobeho horizontu ty rreformy jsou dulezite
18. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
Nečekala jsem,že vyhrají ve všech krajích :confused:
Ale popravdě,myslela jsem si,že ODS slábne.
18. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
Taky jsem otrávená z výsledku voleb a nejvíc mě štve ten magor Rath u nás v kraji...to mě uráží, za Bendlem (kterého jsem i volila) byly aspoň nějaké výsledky v mnoha směrech, teď to bude podle mě jen o jednom..a jak se tu už objevilo, jak je oranžovo, tak celý sociální systém bude na H.... bude se opět platit na socky, feťáky a cikány...
18. říj 2008 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Draga si jdu dát si panáka, protože tohle mi hlava fakt jako nebereeeee :unamused:
18. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
lukajda jdi my s Kristi už chlastáme :grinning:
18. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
ale kdo je volil, to mi vysvetlete.....

apii, jo z dlouh. hlediska je to prece fakt nutny a vzdycky tomu musi predchazet to nutne zlo. Ale na to,aby bylo vse zadarmo a jeste kvalitni, tak na to fakt jako nemame...potazmo si to stejne platime porad sami,akorat je to jinak zabaleny
Volby děs a hrůza. Souhlasím, jdu si dát panáka :angry:
leni taky jsem pro poplatky, ale čssd by nedala žádné, ods to podle mě vyhnala do extrému... tak nějak napůl by to chtělo :slight_smile:
no každopádně můžem být rádi že je možnost výběru a nemusíme jako kdysi povinně volit jen jednu stranu.
už jdu na tv, tak přeju hezký večer :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
renat2 jj budeme tu mít pana Důležitého ...to jsem zvědavá co ten poděs pro kraj udělá...s tím Bendlem máš naprostou pravdu...

krsiti neboj oni ti to vysvětlí :wink: :grinning:
18. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
proboha svateho kterej stat na to ma???aby daval zadara??a jestli nejakej jo tak neni dobre se porovnavat preci no ne??to je hruza co ti lidi i mladi si mysli..viz duchody..prece v kazde te"dajne"zemi si kazdej musi povinne sporit na duchod jinak ma prd jen u nas se breci jak na nas nema kdo delat jak nic nedostaneme a ja nevim co..hruza.. :astonished:
18. říj 2008 ve 20:01  • Odpověz
My už taky zapíjíme tu hrůzu :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:01  •  2 děti  • Odpověz
konečně lidi dostali rozum a ty modrý ptáky poslali do patřičných míst :sunglasses: Nadělali se tady bugru až dost :rolling_eyes:
18. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
kristi psala,že kdo nevolí je línej tam dojít a bebinka že jsme ignoranti.Líná nejsem,raději jsme dneska vzali děti na výlov rybníku a včera jsme byli na koních.Podle mě lépe a užitečně strávený čas.
18. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
aponchie to je právě to že nikdo nevidí nic dlouhodobě...mě nevadí si platit důchododvé připojištění ale co mě naštvalo je důchodový věk 65 let...si myslím, že to je fakt už trochu moc...ale stejně bych nikdy nevolila socky nebo komáry .. :sunglasses:
18. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
kruci, od čeho paltíme zdravotní pojištění :rolling_eyes: asi pro to, abychom to měli zadarmo.... a jestli po mě chtěji nějaké peníze za stupidní recepty a běžnou péči, tak ať to zdravotní zruší :rolling_eyes:
18. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
cherub...nevím co očekáváš od oranžových růží :grinning:

skuli když myslíš, že by vám těch 10 minut narušilo výlet...je to každého věc...já zažila dobu kdy se volit nechodilo bo to bylo fuk, ale dneska volíš i pro svoje děti :wink:
18. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
skuli, my jsme zase jeli 40 km na vylet, abychom volili a mala byla s nami atd.

cherub - bez komentare. Aspon precist by sis mela, co a proc a se plati zdr. pojisteni.

duchod je mi jedno, doufam,ze se ho nedoziju......budu makat do posledniho dechu, lepsi nez si stezovat a zebrat
18. říj 2008 ve 20:07  • Odpověz
no jasne je to jeste nedopilovane ,ale chce to cas ne kazdej stat umel hned kazdou reformu spickove udelanou od prvniho dne holt nekdy se ty chyby musi ladit az za pochodu a urcitym se musi dat cas aby s eprojevili a jak vlastne aby s epak dalo napravovat
cherub:tvé zdravotní pojištění za celej život nezaplatí ani 14 denní pobyt v nemocnici :wink: Proto jsem pro poplatky,zdraví prostě není zadarmo.

Až tady navrtáme ropu tak si můžem dovolit vše zadarmo a kvalitní,do tý doby se o sebe prostě lidi budou muset postarat sami :wink: :slight_smile:
Fakt nerozumím...copak ty lidi nechápou, jak je ta vize socanů krátkozraká? Vždyť přece musej vědět, že žádnej "oslíček otřes se" neexistuje :unamused: Že to furt platíme my.
Taky nechápu, kdo u těch voleb byl...já bohužel ne - páč se u nás nevolilo (P4)

Na toho panáka fakt jdu :wink:
18. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz
kristi tak to já bych si chtěla užít důchod jako němci na lodi snů :slight_smile:) ale máš pravdu stejně máme do 65 hypo tak makat budeme muset :grinning:

aponchie ale takhle když budeme začínat pořád od znovu a znovu budeme za chvíli v té pr*eli jaks psala :grinning:
18. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
lenko...no na ARu je to i 200tisic za den.....hmmmmm. Asi pak zavolam bradavici, at to za me zacaluje
18. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
kristi:no někdy i víc...jako jedny nitrožilní ATB za 30 tisíc a podávané po 6 hodinách a další takový věci.....a 60 kč za den každýho zabije,že.
18. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz
Cherub, zdravotní pojištění neplatíme na kašlík a rýmičku, to platíme (zcela v pořádku a zcela solidárně) proto, abychom si nemuseli potom nechat umírat před očima blízkého na rakovinu, roztroušenou sklerózu, prasklý slepák, nedonošenost...což jsou léčby, které stojí mnohonásobně víc, než kdy Ty (a kdokoli jiný z nás) zaplatí na zdrav.poj.

Jinak Praho, nezávidím toho naboba :confounded: my jsme tu dopadli asi relativně slušně, bude nám hejtmánkovat nějaký mladý starostík nějaké prdele...
18. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.