• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
nunacek:naštěstí nám tatánka :grinning: však mně md baví až od tý doby co pracuju i přes net :wink: ale nějaký ty jesle by to chtělo občas no...
8. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
lenkabu: Tatánek, to jde :wink: :grinning: U nás jsou jedny jesle, za 6 táců na měsíc a dávat tam dítě jen občas prostě neexistuje :unamused:
8. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Tady jsou tyhle a docela levný, 1100 na měsíc + myslím 59 kč na den kdy tam dítě je,ale prostě jen jedny státní. ještě se zeptám v soukromých ale to bude jak u vás.......
8. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
nun:všichni jsme zvědaví, jen bradavičník už ví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
hupcza: Ten ví vždycky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No bodejť by nevěděl, když má ten sexy mozek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
nun: jo vlastně :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Cauky, tak já měla jasno... volila jsem ODS, a to z několika důvodů.
1, Leč nejsou ideální, tak pro mě je to teď jediná přijatelná strana
2, Stejný důvod jako vy, je to jediná strana, která má možnost porazit Paroubka a jeho bandu
3, osobní důvody - na volební kampani spolupracoval můj manžel
4, osobní důvody - jednoho kandidáta osobně znám a moc jsem chtěla, aby tam byl, protože mu věřím :wink:
A nakonec dodávám, že můj názor je, že volit se má chodit a říkat, že to nemá cenu, je trošku mimo... (pak si nestěžujme že)
9. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
nekde to maji narizene chodit volit :sunglasses: takze musej..
9. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
napr. v Recku, na Malte atd...
9. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Nenařizovat.......to už tu bylo :wink:

Když vynecháme stupidní argumenty jako "nemá to cenu" "všichni jsou stejní" apod tak nechápu,fakt nechápu že si lidi neuvědomujou jakej je to dar,mít volební právo a volit svobodně. Třetina světa nemůže,a dali by za to hodně. Lidi tu cinkali klíčema, byli mučeni,umírali pro to abysme my mohli svobodně volit. Takže když někdo vystoupí s argumentem "já nebyla,nemám koho volit" je to jako kdyby těm všem plivla do tváře :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz
Otázka je, když tak čtu ty kandidátky, jestli náhodou neplivou do tváře oni nám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Osobně mě teda nijak netěší volit systémem "nejmenší zlo," ale co už, sama do politiky nechci, tak pořád to nejmenší zlo je lepší než nevolit vůbec :unamused:
9. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
len:mně nejme nší zlo taky netěší,ale nejít je nejhorší :wink:
9. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
No vždyť, proto jsem taky šla :wink: Ale stála jsem tam za tou plentou a probírala lístky a vždycky, když už jsem nějakej málem dala do obálky, tak jsem viděla nějakýho extra debila na čelních místech a bylo mi z toho skoro do breku, kdo že to všecko tu naši republiku může reprezentovat :confounded:
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Leni, dobre jsi to napsala....presne tak.

tak aspon at udelaji volby pres net
9. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Já kroužkovala :slight_smile: Ženský, chtělo by jich víc do politiky.
9. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Nojo, taky jsem kroužkovala nakonec, ale bylo to k ničemu, protože daná strana se tam stejně nedostala a lidi, co jsem je zakroužkovala, byli tak vzadu, že by se stejně dopředu nedostali... Ale to nic nemění na faktu, že jsem ráda, že jsem volit šla a že mi bylo umožněno vyjádřit svůj názor - byť jen symbolicky :wink: Jó, kdyby se mohly dávat negativní hlasy, bylo by to poněkud snazší :grinning:
9. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
len:no já právě proto volím jen velký strany,ale máš recht,hlavně jít :wink: mmch,mnou kroužkovaná kandidátka se dostala,tak mám dobrej pocit,snad to nebude krafka :grinning:
9. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jo, to mi připomíná, že před pár lety při volbách byl v našem kraji v čele ODS Tlustý. Tehdy jsem ODS volila, Tlustý se dostal do parlamentu a kolikrát já si u televize rvala vlasy hrůzou, že se tam dostal i díky mýmu hlasu :grinning:

Já velký strany volím při volbách do parlamentu, ale třeba do místního zastupitelstva ne, protože vím, že tam mají reálnou šanci i lokální sdružení. A nějak jsem si myslela, že i do EP budou mít šanci i menší strany - minule se tam opravdu dostaly. No, chybná úvaha.
9. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
lenkabu: no jo ...třeba ta parobková kravka - borůvková, že :grinning: :grinning: a nebo druhá blběna - brožová
to fakt raději bez ženských

jinak ti, co nevolí by si měli uvědomit, že na dané volební období de facto ztrácejí možnost kritiky - nechali to na nás, tak ať si nestežujou :sunglasses:
9. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
12. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
kristi: nevěřila bych, že má víc rozumu než paroubek ..to není jeho dobrá vizitka :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Zajimave tema - a brzy bude zase aktualni :wink:

Tak se chci zeptat, co rikate na novou Kalouskovu stranu? Myslite ze je perspektivni?
22. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
majdul ja myslim ze je :wink: a pokud mi to vyjde a budu v CR, budu ji volit
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
majdule, ja taky verim tomu, ze maji sanci uspet
22. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Že by se blýskalo na lepší časy a to hovado už v poslanecké sněmovně nesedělo?

http://www.novinky.cz/domaci/172692-socialni-demokrate-uz-nechteji-ratha-do-voleb.html
2. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
no, je to dost zajimavy, kazdopadne jsem pro. Ja bych ho odstranila uplne, vazne me neuveritelne irituje
2. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
jeho mentální vyšinutí už je hodně veliký když ho nechtějí ani oranžový :sweat_smile:
2. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
vis jak, vedi,ze lidi ho fakt nesnasej, tak se naoko pred volbami distancuji :angry:
2. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
to by se měli nejdřív distancovat od bradavičníka ale to si ještě počkáme
2. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.