• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Já jen, že polit.strana, která bude chtít uspět ve volbách, tak si o Topolánka neopře ani kolo :wink: Proto se ho taky ODS zbavila :wink:
Makak...jestli jsi to někde četla dneska, tak by to fakt mohl být apríl :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
to pevne doufam, byla bych zase nahrana ze nemam koho volit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
Marti fakt jsem na to narazila hned ráno a když jsem to našla, tak to fakt vypadá na apríl :sweat_smile:
1. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Co to tady čtu??? Topolánek k TOP 09??? Snad to byl fakt apríl, protože to bych pak neměla koho volit :sweat_smile:
2. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Holky, klídek, Topolánek k TOPce nejde, to byla aprílová zpráva :grinning: Už to tam maj i napsaný.. Ale taky ve mně dost hrklo, tyhle vtípky by se radši neměly dělat... :angry:
2. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
Četly jste na novinkách, že u studentů by vyhrála TOP 09 a naopak se úplně propadla ČSSD a komunisti? Aspoň někdo má rozum :slight_smile:
29. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
To je dobře studenti vyrostou a budou tu mít hlavní slovo :slight_smile:

Já jsem pevně rozhodnutá pro TOP 09 a dneska jsem se v tom ještě utvrdila když jsem zjistila kdo je lídr pro Královéhradecký kraj :slight_smile: Býv.ředitel fakultky,já tam pracovala a ten člověk ji dokázal udržet v zisku,což u nemocnice považuju skoro na mission impossible.
29. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
no, ale to byli studenti jednoho gymnázia, to mě nepřijde jako velký vzorek studentů :wink:
29. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Bojím se, že dopadneme jako Řecko při našem rozhazovačném systému.
4. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
toho se nebojim uz proto ze ceske domacnosti jsou zvykle setrit, to v Recku neni, tam ziji nad pomery uz nekolik let a ted to na ne padlo, krize to jen urychlila ale asi by to tak dopadlo stejne, jen dyl....
4. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
beruska: Nejsem si jistá, že české domácnosti umí šetřit. Často čtu, že rodiny žijí od výplaty k výplatě, protože ji celou utratí. Navíc náš státní dluh je šílený. A místo, abychom se z toho začli trochu vyhrabávat, tak pořád narůstá.
4. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
tuhle zrovna byl nejakej pruzkum, uz si nepamatuju castku na osobu co maji domacnosti usetrene - zprumerovane - ale i jsem se divila ze dost...
statni dluh je sileny ale to maji ted vsichni, dulezity je aby se s tim konecne zacalo neco dit ale to do voleb neceka nikdo....
4. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
beruska: Aha, tak modrý koník asi není vypovídající :grinning: No právě, je nejvyšší čas něco se státním dluhem dělat, než taky zbankrotujeme. Do voleb se s tím těžko něco udělá, ale doufám, že po volbách se toho chytnou a nebudou zbytečně rozhazovat peníze.
4. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
no jo tak musis brat lidi co vydelavaji, ne na MD :grinning: ja bych nejradsi volila Fisera a tu jeho particku :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
přišel mi velmi zajímavý mail, nejsem rasista ale tohle je na mě moc jak se krásně rozhazuje pro naše nepřizpůsobivé občany
určitě volím TOP 09
# Ve sčítání obyvatel v roce 2001 se přihlásilo v České republice necelých 12
# tisíc občanů k romské národnosti. Náklady jednotlivých rezortů na tuto
# národností menšinu jsou tyto:
# - Ministerstvo pro lidská práva 4 mld. EU přispěje 1,5-2,5 mld.
# - Nová agentura bude stát 0,5 mld.
# - Ministerstvo práce a sociálních věcí vyplatí Romům 3-4 mld.
# - Ministerstvo pro místní rozvoj a kraje jako náklady na bydlení a platbu
# nezaplacených energií 1-2 mld.
# - Ministerstvo kultury a jednotlivé místní správy a samosprávy na podporu romské
# kultury 0,5-1 mld.
# -Ministerstvo vnitra na romskou kriminalitu 3-5 mld.
# -Ministerstvo školství na vzdělávání Romů nad rámec běžné populace 2-3mld.
# -Ministerstvo zdravotnictví vyplatí na nákladech spojených s absencí zdravotního
# pojištění 1,5-2,5 mld.
# -Ostatní (parlamentní komise, rozličné odbory a vládní příživníci - poradci) 2-3
# mld. Celkem: 25,5 miliard ročně!
# Součet:
# Na jednoho Roma 2 125 000,- ročně, 177 080,- měsíčně!
# Tak sis to přečet a teď běž makat aby mohli chudáci cikání být živi z tvých
# daní!!!!
4. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Já se stejně bojím, že ČSSD získá hodně procent, protože mladí lidé moc nechodí volit a staří (důchodci, kteří volí převážně komunisty a ČSSD) vnímají volby skoro za svou povinnost.
4. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Pár P proti TOP09

1P)Za každé narozené dítě by rodiče mohli dostat až 20 tisíc korun místo dosavadních 13 tisíc, tak zní nový plán TOP 09 a hnutí Starostové a nezávislí, kteří jdou společně do voleb. Peníze by ale podle Miroslava Kalouska dostávali jen sociálně potřební a o výši částky by rozhodovaly obce.
Takže samozřejmě tušíte kdo by dostával až 20 táců a kdo ne,
2P)83 miliard v rámci restitucí pro církve, ze státního rozpočtu
3P)z cca13% až 30%spoluúčast ve zdravotnictví-to je sociálně likvidační
4P)prodej Budějovického Budvaru n.p. -defakto likvidace tradiční značky, která hraje ve světě prim
5P)myslím si že výše daní by měla být odlišná -malý, střední podnikatel a nadnárodní firma
4. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
4. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
i když je to trochu mimo téma, ale s CSSD bysme tak mohli brzy skončit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Sophiejane: JJ, jenže hodně lidí myslí na TEĎ místo na POTOM :frowning2:
4. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
darin proč myslíš že by se měla lišit výšěe daní? proč by měl být někdo kdo je schopen si hodně vydělat za to potrestán? Daň by měla být jednoznačně rovná. Když budu vydělávat 15 tis měsíčně mám plati 15 % a když vydělám měsíčně 300 tis tak 38 %. Proč? Trest za to že jsem si dovolila být schopná a vydělávat?
4. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Sophie...díky za odkaz na Ostrovanku :wink: ...akorát čtu její knížku a pátrala jsem po jejím blogu a teď o něm díky tobě vím :wink: ...knížka je super, krásně popisuje mentalitu Řeků, kdo tam někdy byl, tak ví...a ani se nediví, že dopadli tak, jak dopadli :unamused:
4. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
lenkabu.. ono to neni jen o schopnostech, viz manazeri ČD, ruzne dozorci rady atd.. za jednu schuzi v mesici 150tisic? pekne... navic co se tyce firem tak by mely opravdu platit vetsi dane, vydelavaji na ne nase lidi a prumyslem se nici nase zdravi...
ja jsem taky pro...
4. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
TAk běžte dělat ty manažery :slight_smile: Není lehké se na ty pozice dostat. A co se týká firem....vydělávají na ně lidi? Firmy tvoří 90 % zaměstnanosti v čr co se stane když jim zvýáší daně? Budou snižovat náklady a proto propouštět :wink:
4. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
no, to neni pan Martin Roman a jeho milionove odmeny by mohly vypravet :grinning: Firmy s miliardovymi obraty kvuli par procentum dani propoustet nebudou...
4. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
berusko trochu se mezi podnikateli pohybuju a ujišťuju tě že budou :wink: a nejde jen o miliardáře,kolik jich tu je? ale firem které začnou propouštět protože se jim zaměstnanci po zvýšení daní nevsyplatí,těch je moooc
4. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
to se pohybujeme vsichni.. to je vec nazoru.. zase si odpisuji hafo veci atd...
4. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
Tu šanci máme taky všichni,podnikat může kdokoliv a at si to zkusí každý kdo si myslí že je to tak snadné a výhodné a měli by za to platit větší daně :wink:
4. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
tohle ale neni o podnikani, ČD, ČEZ.atd. to jsou vsechno firmy se statnim podilem a i tedy nasimi penezi se kteryma se zrovna dobre nehospodari, tak proc by za to mel nekdo brat nehorazne prachy?
a nadnarodni firmy? maji danove ulevy jen za to ze tady podnikaji..

tohle je proste o nazoru.. a tem mam jiny..
4. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Však ok,stejně jsme už lehce mimo téma :wink:
4. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.