• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
Jinak co se týká slibům čssd,zní to krásně a je to děsná blbost...............snížit zadlužení,zvýšit mateřskou,zrušit poplatky u dr.......jak? Ani pan Paroubek na to nedokáže jasně odpovědět. Letošní kampaň je hnusně pomlouvačná jak ze strany čssd tak ods,ale jeden bilboard se mi opravdu líbí a to ten kde je Paroubek,za ním ufoni a nápis Vrátím vám Elvice,to přesně vystihuje reálnost jeho slibů :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
ja furt nechapu proc kazdymu vadej ty poplatky - za deti se neplatej, a dospeli mit tech par desetikorun snad budou vzdy ne :sweat_smile: kolikrat chodite k Dr? ja u prakticky nebyla snad 2 roky :sweat_smile: a kdyz by mi neco bylo tak me to neporazi... :unamused:
24. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
Hlavně za zdraví se prostě platí,není to samozřejmost,lidi si tu zvykli že je to švédský stůl zadarmo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když se může každej zadlužit kvůli kravinám,tak a´t si jdou půjčit i na pobyt v nemocnici.
24. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
no to je fakt, pujcit si na vanoce nebo dovolenou :unamused:
24. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Poplatky, respektive reptání proti nim, je úsměvné. Znám ve svém okolí pár křiklounů 50+, pro které je to nepřekonatelný problém, ale každý den vykouří krabičku cigaret za nějakých 65? korun. Je to směšné.

Když jsem ležela týden ve špitálu, tak byl účet na 420,- korun .... za tuto částku se doma opravdu za týden nezvládnu najíst, vykoupat apod. A to, co jsem stihla za svou pracovní kariéru odvést na zdravotním pojištění, nezaplatilo obě operace ani náhodou. Tohle by si měli lidi uvědomit .... peníze, které cpeme do zdravotního systému, mají sloužit pro výkony, které bychom z vlastní kapsy platili těžko ... třeba operaci srdce vašemu tatínkovi nebo umělý kyčelní kloub vaší babičce.
24. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
tak jsem dnes dostala lístky a nejvíc se mi líbí Česká pirátská strana, samý ajťáci a nejstaršímu je asi 40 :grinning: :wink: ale vážně, asi jdu do TOPky, hlavně kvůli knížeti a taky jsem slyšela že stranu financuje Bakala. Možná nebudou mít tolik chuť hrabat do vlastní kapsy jako ostatní :grinning:

Jinak já mám ráda billboard s knížetem - Jak tam chrápe a prej " Když se kecají blbosti tak spím" :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Rath je podle mě divnej, narcistickej, slizkej, ulíznutej tydýt :grinning:

Jo ale co mi dost vadí, je že v naší politice vůůůůůbec nejsou lidé vzdělaní v oboru politiky a ekonomie a práva. A jako kdo jinej by měl vládnout zemi? To je samej důchodce, učitel, elektrikář, dokonce je na lístku i servírka :grinning: pak je jasný že se nedívají na politickou historii, nepoučí se z chyb, apod.
24. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
Za chvíli zdaní i paštiku, ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U mě je to fakt magor, pardon....
26. kvě 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz
Šílený a zrovna on :angry: :angry: Autor dnes už kultovní hlášky "....nechci se vás dotknout pánové, ale kdo z vás na to má"
26. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
marti: Tady je vidět, co se od něj dá čekat.....mně už snad ani nepřekvapil....
No já jen doufám, že nevyhrajou - nevyhraje....se snad začnu i modlit :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
26. kvě 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
Renat2...já myslím, že vyhraje :frowning2: :frowning2: :frowning2: bohužel :frowning2: ...snad se mu ale nepodaří sestavit vládu, takového premiéra nechci za žádnou cenu. A jeho snem je prý prezidentský úřad :frowning2: ...to je druhá noční můra :angry:
26. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
já myslím tedy že nevyhraje ani omylem!!
26. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Pořád váhám mezi TOPkou a ODS...ale nedám hlas straně,ale čtyřem posledním co jsou napsaný na kandidátce. Škoda, že v TOPce je ten hroznej kníže...mě fakt vadí. Vypadá jak zfetovanej...ani mu nerozumím když mluví :frowning2:

Ale rozhodně můj hlas nedostane ČSSD - už jenom kvůli tomu půjdu volit, aby se ke korytu nedostali tyhle prasata....to každý musí vidět, že ty jejich sliby jsou naprosto nereálný. Dostal mě bilboard kde je vyfocený ten bradavičák s manželkou a jejich dcerou a u toho je nápis: Myslete na naše děti ....asi to bylo myšlený jinak, ale já to beru tak, že se chce dostat ke korytu aby si mohl co nejvíc nahrabat. A k tomu jim nepomůžu.
26. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
já si myslím že ti 4 poslední žádnou změnu nezařídí a bývají to docela outsideři, ale to je na rozhodnutí každého...
26. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Janinac...to nesouhlasím, kníže má sice vadu řeči a taky nevypadá jako Brad Pitt, ale já jsem s ním viděla pár dokumentů, četla jeho knihu rozhovorů s Hvížďalou /jmenuje se Knížecí život/ a je to neuvěřitelně moudrý pán, noblesní a elegantní, stará škola, křesťanská výchova, kavalír :slight_smile: :wink: Ale to je věc pohledu.
Ale janinac, pokud ti v TOPce kníže vadí, tak to je v pohodě, protože TOP je Kalouskova strana a kníže je jen její výkladní skříň /ale ne vždy funguje, jako v tvém případě :wink: /
Kníže je jednou dokonce bezelstně vyjádřil, že ani pořádně nečetl program TOP09 :grinning: :grinning: :grinning: Takže takový je to ani předseda :grinning:
Já knížete zbožňuju :wink: ale právě kvůli tomu, že stranu fakticky řídí Kalousek a určitě to bude on, kdo po volbách povede vyjednávání, buť přímo nebo skrytě, TOP fakt volit nemůžu :unamused:
26. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
Marti vadu řeči??? mě přijde, že ani nemluví česky :sweat_smile: Já jsem o něm nic nečetla, stejně jako bych si nic nepřečetla o Paroubkovi protože mi prostě nesedí tím co říká. Nejde mi o vzhled, to fakt neee, ale o to co říkají a ani jeden z nich mě nenadchnul. Knížete jsem viděla u nás na jedný akci a on jí prospal snad celou.
U Kalouska mi vadí, že se už jednou dohodl s Paroubkem, že se spojí s komunisty a vytvoří silnou vládu...tohle podporovat nechci.
26. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Jen nechápu proč všude čtu - nebudu volit Paroubka...nedám hlas Paroubkovi atd - a pak řeknou v tv, že ČSSD má největší šance na výhru :unamused:
26. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
kníže je borec, ten je ve své "šílenosti" jeden z mála normálních tam :slight_smile: a pro prachy to určitě nedělá :grinning:
26. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
To je mi taky záhadou :unamused:
26. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Sophie nee pro prachy asi neee :grinning: hele a myslíš, že zaplatil tu složenku, co chodila poštou??? :grinning: By mohl něco přispět a trochu nás vytáhnout z toho dluhu, ne? :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
paroubka volí ti co mu ty kecy věří a letí na ty jejich "sociální jistoty" a takových je pořád bohužel hodně...a taky důchodci a starší a těch je taky hodně
26. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
ale myslím, že ty nové strany toho tentokrát urvou docela hodně, včetně hlasů pro ods
26. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
On je problém, že starší lidi a důchodci jsou zvyklý volit a oni mají pocit, že jim přece nikdo nemůže lhát...protože to se prostě nedělá. Je to stará škola a byli tak vychovaný. Takže těm kecům ČSSD a KSČM prostě věří :frowning2:
Mladý lidi mají pocit,že jejich hlas vůbec nic neznamená a že ten jeden hlas nic nezmění a tak volit nepůjdou :frowning2: Ale s tímhle přístupem se hodně rychle přibližujeme k Řecku :frowning2:
26. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
no když jsem viděla ty výsledky studentských voleb tak si myslím že už to mladým taky není úplně jedno
26. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Sophie sím uklidni mě, že nechtějí volit ČSSD, KSČM nebo Dělnickou stranu.
26. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Klidek, ted mam pred sebou zrovna minulej Reflex a studenti by volili zhruba stejne jako ctenari RX, zebricek je:

TOP 09 - 26,5 %
ODS - 17,5 %
VV - 12,1 %
ČPS - 7,7 %
DS - 7,1 %
SZ - 5,3 %
ČSSD - 5,2 %
SPO - 3 %
KSČM - 2,9 %
KDU-ČSL - 1,7 %

Kuk jeste http://zpravy.idnes.cz/unikly-dalsi-vysledky-skolnich-voleb-zatim-vsude-zvitezila-pravice-1gv-/studium.asp?c=A100430_111943_domaci_klu
27. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Já budu volit zelené. Přišel mi tenhle mail a je to přesně ono:

Ahoj,

nikdy jsem netušil, že vás někdy budu spamovat volební agitkou. Ale tentokrát jsem se rozhodl, že to udělám, protože nějak cítím, že jde o dost…

Hodím to tam zeleným. Jasně, nejsou bez chyby, ale ve srovnání sostatními jsou pro mě jedinou rozumnou volbou. Proč? Jako jediní se nenamočili vžádných kšeftech, mají dobrý program, ale hlavně by bez nich zmizela jediná strana, která se dívá dál než čtyř roky dopředu, je alternativou velkých stran, ale i těch menších, co se dneska tváří jako nové naděje.

Nechci přesvědčovat ty z vás, kteří jste už nad svoji volbou přemýšleli a došli k závěru, že dáte hlas některé z jiných stran. Chtěl jsem ale povzbudit ty z vás, kteří váháte.

Hlavně vám chci ale napsat, ať se nenecháte ovlivnit různými pochybnými průzkumy. Zelení jsou možná těsně pod nebo těsně nad 5% a záleží tedy na úplně každém jednom hlasu, na rozdíl od stran, které to „mají jisté“.

Takže, jestli jenom trochu váháte, tak to tam těm kopřivám hoďte.

Tolik má agitka, doufám, že mi ji nebudete mít za zlé. Ale nedalo mi to, prostě si myslím, že by byla škoda, kdyby zelení zpolitiky zmizeli.

Mějte se,
petr

P.S.: Mimochodem nejlíp myslím shrnul důvody proč volit zelené tenhle blogger http://michalberg.cz/proc-volit-zelene-nazory-a-fakta-pekne-pohrom
27. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Zelení nejsou špatná volba,pro mně osobně je jejich volební program moc úzkoprofilový :wink:
27. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Nejak toto zajimave tema zapadlo a zrovna, kdyz jsou volby v plnem proudu.
Takze - byli jste volit?
28. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.