• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
majdula: Ano, byla jsem volit :wink: Myslim, že tyto volby budou mít asi slušnou účast...
28. kvě 2010 ve 23:57  • Odpověz
Jasně, že jsem byla volit ...
29. kvě 2010 v 06:32  • Odpověz
Já včera,dneska to budou nervy
29. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
@martimarti Jj muj muz sel taky volit poprve, protoze uz je naprdlej a rika, ze teprve ted je sance na nejakou zmenu. Netajime se, ze jsme oba dali hlas Topce.
Ale pak jsem klikla na dalsi clanek a to bys blil, Ivane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.novinky.cz/domaci/201655-v-janove-sli-k-volbam-i-lide-kteri-ve-ctyriceti-voli-poprve.html
29. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Já taky nechápu lidi, co volit nechodí :frowning2:

Fakt jsem letos zvědavá, jak to dopadne, doufám, že šlo volit hodně mladých :slight_smile:
Ta povolební vyjednávání, tak to bude hodně zajímavý.
No uvidíme.... :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
No, ja jsem predminule taky volit nesla, protoze proste nebylo koho :frowning2:

Krasnej prispevek u toho clanku... zkopiruju, to je presny :rolling_eyes:

Historicky ověřený scénář. Nejubožejší vrstva povětšinou neschopna vzít život do vlastních rukou vždy spolehlivě volí toho kdo nejvíc naslibuje. Konce jsou vždy stejné. Dotyčný autokrat navozující dojem vlády pevné ruky vše spolehlivě rozvrátí a zdevastuje. Nejvíce však, jako vždy, nejnižší vrstvu, která byla jeho voličskou základnou. Tato vrstva si to ovšem jako vždy neuvědomí a bude svého tyrana na věky velebit, jelikož zařídil buřty za 1Kč. To že jsou vyrobeny z pilin a bláta už nikomu nevadí.
Vše stále stejné kam paměť lidstva sahá. Sus triumfans.
29. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Romská část nikdy nechodila volit a najednou když cítí, že by mohli přijít o dávky a dostat práci, tak se tam hrnou. By mě zajímalo, kolik jich je, už se začínám těch jejich oranžových hlasů bát....
29. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Zatím to nevypadá špatně,převaha pravicových křesel snad bude a vláda čssd a ksčm nebude :wink: No uvidíme jsem nervozní víc než o hokeji :slight_smile: A vypadá to taky že šlo volit hodně mladých,to je dobře.
29. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
:wink: taky Topku oba s MM, ale kromě schwarzenberga a provařeného Kalouska z toho nikoho jiného neznáme - takže na výběr suma sumárum stejně moc nebylo:confounded: Mezi mnoha zly to nejmenší.
Dav je vůl, to je známá teze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 16:49  • Odpověz
ja nevim, ja neznam ve svem okoli n ikoho, kdo by volil pravici. asi je to v rakousku jine, tady potrebujeme dobre zdravotnictvi a skolstvi pro vsechny, takze tu vladne levice. a diky bohu za ni, lide tu potrebuji tzv. socialni sit. pravice tu byla jen chvilku, byl to samy tunelar, zkratili materskou, zavedli poplatky na skolach (uz jsou zase zrusene) a doted maji na krku soudni tahanice za vytunelovani bank. pravici bych nikdy nevolila, nasi volili zemana, ale ten se asi do parlamentu nedostane.
29. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
moravanka tak jestli u vás vláda levice funguje tak proč ne :wink: :wink: tady nás vedou cestou Řecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
A dobré zdravotnictví a školství právě tady levice vůbec nepřináší.
29. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Levice v Rakousku není totéž jako levice tady...
29. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Já mám z těhle voleb hrozně dobrej pocit :dizzy_face: nakonec to u mě vyhrála TOPka s tím,že jsem zakroužkovala 4 členy - né ty poslední, ale vybrala jsem si - podle věku, postavení a místa.

před chvilkou jsem si přečetla, že Paroubek rezignoval a to normálně radostí zapiju :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
tak konečně jsou volby přinesly pořádnou koalici a bude se dělat dobře většina v parlamentu. :slight_smile:
Levice u nás jen rozdává nesmyslné milodary, které nic neřeší - ta jejich trapná hláška, že zruší poplatky u doktora - koho zabije 30 korun - kdyby to byly 3 tisíce, tak už by to každý chápal. Ale stavět to jako pomoc "obyčejnému člověku" Vůbec hláška "obyčejní lidé" - ať už s tím jde Paroubek do ř...i. :sunglasses:

On nakonec je největší problém, že u nás, co se prosadí, tak za pár měsíců zase neplatí. Na zákony se nedá spolehnout, plánovat podle nich - za chvíli už zase neplatí. jako společné zdanění manželů, celý daňový systém, který je každý rok nový atd. Ve všem nadělají takový binec, až hanba. Kéž by už jednou zůastalo něco stabilní a trvanlivé...
29. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Já mám vždycky špatnej pocit z patovýho výsledku páč je to pak samej kompromis a ve výsledku se nedrží programu nikdo. Teď by se snad mohli na něčem shodnout a dodržet,to ukáže čas :wink:
29. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Leni to jsem si taky řikala...jak bude napůl ČSSD s ODS nebo budou ve většině, tak je to v pytli, protože ČSSD by se určitě spojili s menší stranou. Tohle vypadá nadějně :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
Výsledek dobrý, ne? :slight_smile: Konečně zmizí buldozer Paroubek a ranaři z ODS. Já volila TOPku, a to hlavně kvůli tomu, že můj šéf byl v našem kraji na třetím místě a teda také kvůli charizmatu pana předsedy :wink:
Aspoň tak nějak tuším s čím by mohli přijít a do čeho za žádnou cenu nepůjdou. No, i když u politiků těžko říct :unamused:
29. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jupi! Bradavicnik odstoupil a to je pro me asi jeste pozitivnejsi zprava, nez celej vysledek voleb :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
právě jsem se dívala na volební program TOP 09 a mají tam, že "budou podporovat návrat žen matek k pracovní kariéře po narození dítěte". Jsem asi divná, ale já mám 2 děti a chci si je obě maximálně užít a ne jít z porodnice rovnou do práce. Podle mě má být dítě s matkou alespoň do 3 let ne se "odkládat" do jeslí...
30. kvě 2010 v 00:06  • Odpověz
martan. to ano, ale top 09 je pravicova strana, takze proc by mela nekomu neco vyplacet? kazdy at si na sebe vydela.
30. kvě 2010 v 05:47  • Odpověz
a doma muzes prece byt tak dlouho, jak ty budes chtit.
30. kvě 2010 v 05:52  • Odpověz
blahozelam, dievcata, do Ciech! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vyborne vysledky.... :dizzy_face:
bodaj by volby tak dopadli aj u nas....caka nas to o chvilu... :unamused:
30. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
Martan, ale tím se nemyslí, že budou muset matky povinně do práce:wink: Spíše, že by měly přibýt zkrácené úvazky atd. Já to mám zase opačně jak ty, do práce se strašně těším, a vzhledem k tomu, že prcky vzali do školky, tak ukončuji rodičovskou dřív.
Filipal, tak snad to i u vás dopadne dobře :wink:
30. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
podporovat návrat je právě vytvářet takové pracovní úvazky, aby matky mohly trochu popracovat a zároveň být s dětmi. Práce z domova, poloviční úvazky. Zaměstnavatelé musí být motivováni k tomu, aby tyto místa vytvářeli. V zahraniční je to běžné. u nás tuhle politiku zaměstnávání matek na částečné úvazky dost využívá Siemens, protože zjistily, že v matkách mají pilné, nadšené a věrné zaměstnance, kteří si váží práce a za ten půlúvazek udělají totéž, jako mladý nespokojený absolvent za celou pracovní dobu. ... Dělá tam moje kamarádka - i mě lanařila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

výsledky jsou skvělé - snad konečně budeme mít stabilní vládu - vypadá že Karel s Nečasem se dobře domluví a VV budou rádi, že se dostanou ke korýtku, takže taky domluva jistá. A buldozer :grinning: může odejít na smetiště.
30. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
no tak nepříkala jsem že to dobře dopadne? :wink:
30. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
@kubaka, sakra, to je dobrý tip Siemens :wink: Ty jsou kousek od nás, přesně to bych potřebovala. Jinak budu dojíždět do práce přes celou Prahu, což mi dělá hodinu a čtvrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
mě s ehrozně líbilo jak paroub odcházel a řekl - prohráli "obyčejní lidé" - no asi už nechtějí být obyčejní!!
30. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
a třeba budou muset ti chudáci "obyčejní" co žijí jen z dávek konečně taky začít MAKAT
30. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.