• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
čtu tady poslední stránku a zjišťuju, že už asi nebudu nikdy chodit do práce :grinning: , Paroubek se o mě postará skvěle, jdu si koupit oranžový svetr. To jsem ani netušila, co všechno nám sexy mozek z našeho minusového rozpočtu rozdá, to bude fajn :sweat_smile:
18. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz
tak prej nic nebude, manža těm slibům taky nevěří, na foťák si radši nastřádá a mimčo prej až za rok
ani trénovat prý nebudem - nechce ode mě dostat rýmu :frowning2: :grinning:
18. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz
aby jsme pak v těch oranžových oblečcích nevypadali všichni jak popeláři
18. říj 2008 ve 20:52  • Odpověz
jaju to je blbý :sunglasses: ale zvažte to 60litrů je 60 litrů to by stálo za jednu rýmu :grinning:
18. říj 2008 ve 20:54  • Odpověz
Já teda makat taky nejdu,ať mně živí daně milionářů :grinning:
18. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
až to bude v zákoně tak si klidně pořídím 3 děti ( za třetí dávají 120 000) ale dokud to nebude černý na bílým tak do toho nejdu
18. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
To by člověk neřekl, co všechno se může v sexy mozku urodit...
Tak si otvírám to Lambrusco, ať si trochu zlepším náladu :wink:
18. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
jen se bojím, jestli přiklepnou, aby se nám pak z některých národnostních menšin nestaly většiny
18. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz
"podporou nájemního bydlení a dalšími ekonomickými nástroji zabezpečíme, aby výdaje domácností na bydlení včetně služeb nepřesáhly 30 % příjmů; domácnostem, jejichž výdaje na přiměřené bydlení překročí 30% příjmů, poskytneme sociální příspěvek na bydlení"

jsem to říkala že mi tu hypotéku zaplatí :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz
tak nám dnešní volby zabrali 5minut času při cestě na procházku :sunglasses: (to jen pro ty, co považují jít volit za zbytečně promarněný čas) a ta doba mi nepřišla teda nijak závratná a v klidu to zvládnul i malý a nemyslím si, že by to pro něj byla nějaká újma, že přišel o 5.minut ze své procházky :slight_smile:
Volit chodím od té doby, co mám volební právo a přijde mi to jako jedna z velmi důležitých věcí a nechápu lidi, co nechodí volit z důvodů: zbytečnost, nemám na takové blbosti čas, nejdu z principu...apd.

Jinak jsem také nekoukala na zprávy, protože vidět všude usmívajícího sexy Fantomase fakt nemusím a šla bych asi brzo blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Každopádně i když jsem volič ODS, v krajských volbách ODS nevolím (a teda taky ani KSČ ani ČSSD, který považuji za druhý komunisty :stuck_out_tongue_closed_eyes:). U nás v Lbc je dost vyhrocená situace už několik let, co se týká ODS, kdo zde nežije, těžko pochopí...V krajských volbách dám spíš na konkrétní lidi než na jednotlivé strany a doufám, že v příštích volbách bude vše jinak.
18. říj 2008 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
sexy Fantomas :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
jaju tak to nám teda bude muset zaplatit taky :slight_smile:) to se budeme mít :grinning:

lendy hezky napsané :wink:
18. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz
Přijde mi, že si tady dost lidí myslí, že nás oranžový spasí, sakra mějte rozum, stejně to tu za chvíli bude vypadat jak ...

K poplatkům, nedovolím si nenapsat poznámku: sakra lidid, buďte rádi za 30, 60 a 90 korun, s poplatkama samozřejmě souhlasím, sice to je nedomakaný systém, ale to je tady v tom státě normální - nejdřív se schválí zákon a pak se dodělává...
stal se mi úraz v Itálii, dokud jsem nezaplatila 15 euro tak by mě neošetřili, takže lidi nebláznětě, co je proti tomu blbých 30,-

prostě nezlobte se, ale Rath jediný co udělá je koalice s komunistama--to jsme se dostali daleko v naší úžasný DEMOKRACII (omlouvám se za velká písmena)
18. říj 2008 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
zrovna mi ségra říká (byla v komisi), že tam dorazila i jedna paní (90 let), která nemohla zdolat dva schůdky vedoucí k volební místnosti, tak lezla po čtyřech! A ještě se jí chudákovi zasekla hůlka mezi nohama, než jí pomohli... pochopitelně nevím, koho volila, ale ať to byl kdokoliv, je to pro mě hrdinka :dizzy_face:
18. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
lendy:já taky nepoberu proč v demokratický zemi nejdou lidi k volbám :sweat_smile:
18. říj 2008 ve 21:09  • Odpověz
wobludka :slight_smile:) to je výborný...chudinka ale jo i kdyby volila komunisty má u ěm tato paní sympatie :grinning:

renat2 přesně souhlas já toho Rátha fakt nemůůůůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Lenkabu: souhlas...
18. říj 2008 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz
wobludka:tak to klobouk dolů..paní si dobře pamatuje tud louhou éru kdy se dala volit jen jedna strana
18. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak to teda smekám :wink:
Jj, taky nerozumím, že je pro někoho pár minut promarněný čas - momentálně mám svůj volební obvod 100km od místa, kde teď žijeme a ani na chvilku mě nenapadlo, že by to měl být důvod k volbám nejít.
18. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz
já včera večer uspala dítě a šla jsme o půl desátý když hlídal manžel, který akorát dorazil z práce :slight_smile:) krásná večerní prochajda :wink: :grinning: no trochu kecám jely jsme autem ještě se sousedkou, která taky uspala dítě a předala manželovi :sunglasses: :grinning: ale na komisi jsme zapůsobily :grinning: :sunglasses:
18. říj 2008 ve 21:19  • Odpověz
Prostě to schrnu tak, že děkuji všem co šli volit a těm co nešli chci říct, ať si pak nestežují...(a vím, že k tomu dojde)
18. říj 2008 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
jj taky jsem zažila pár starých lidí , přišla nám tam i cikánka která neuměla čísta a chtěla po nás ať jí dáme do obálky lístek --- prej toho fousatýho (tenkrát to byl Ruml), to se ale nesmí tak si šla odchytit někoho na ulici
jinak věkový průměr voličů byl - většina lidí nad 60, pár lidí 30-60 a pod 30 tak skoro nikdo nebyl ... nějak je asi budoucnost netrápí
18. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz
jaju:a ty nad 60 právě volí hodně komunisty a průser je na světě
18. říj 2008 ve 21:24  • Odpověz
tak dneska asi cikáni u nás říkali dejte do obálky toho s motejlem :grinning:
18. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
no právě, teď jsem koukala že u nás levice 28, pravice 17 mandátů .... to je masakr
bych se přestěhovala ... ale není kam... všude je to stejné
18. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
Tak to je megahumus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
No, tak u nás vyhrála KDU-ČSL, taky žádná sláva. Druhé místo ČSSD, třetí komunisté :unamused:

Jenže tady to bylo jasné. Máme něco přes tisíc obyvatel, valná většina křesťané a volit šly zejména starší ročníky, mĺadí se jaksi neobtěžovali :confounded:
18. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
lenkabu jsou rychlejší než smrt :slight_smile:)
18. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
já šla včera rovnou z nákupu, zabralo to asi 5 minut i s nošením naloženého kočáru po schodech k urně :sunglasses:
18. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.