• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
nešla, lístky mi sežral pes :grinning:
18. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz
lístky k volbám nepotřebuješ ... komise ti dá nové ... takže jako výmluva nic moc :wink:
18. říj 2008 ve 22:30  • Odpověz
já to brala jako vzkaz osudu :grinning: Eda jinak papír nežere :grinning:
18. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz
tak to jo ... když ti nenechal ani jeden lístek tak tím asi chtěl vyjádřit svůj názor na kandidáty
18. říj 2008 ve 23:01  • Odpověz
ty jo, tak uz se paktujou, no to je hruza a des.....jsem to cekala, to bude v krajich krasa....
19. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
kristi hezkou oranžovou neděli ..u nás už po ránu byla rudá záře nad Kladnem :grinning: ještě abysme se vrátili k pětiletkám a plnění plánu na 230% údernice Máša splnila na 250% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
nic, uz jsem mela zkazenou sobotu a nedeli uz jako asi ne......
19. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
drago:já bych se smála,ale když vidím tu oranžovo-rudou,tak je mi spíš do breku :sweat_smile: :confounded:
19. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
koukam, ze tahle situace vylozene zere dohromady tak 10 lidi a zbytek je asi spokojenej.

jdu ancist neco o tom Liberci, to vubec netusim, co se tam deje....
19. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
Kristi: Mě to opravdu tak se.., že jsme včera zalíjeli žal. Pakty s komunistama, hejtman Rath...mám 100 chutí se odstěhovat pryč z týhle republiky ...
Včera jsem o tom ještě hodně diskutovali, živá debata u šampaňského a shodli jsme se, že tohle je začátek jistého konce, ale oni to tady socani zase vše rozes...., lidi na to přijdou a když se pak uráčí jít volit, tak zas budou volit někoho jiného...který bude slibovat jistoty apod. A to je nejhorší, vytloukání klína klínem.......
19. říj 2008 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
ja myslim,ze lidi spis ani nevedi, co chteji - ono je samozrejme jednodussi nechat stat se postarat, ale za jakou cenu. Manzel ma prosperujici firmu, dari se a ja fakt nechci, abychom museli platit vetsi dane, protoze je to vyvazeny casem, kterej v ty praci travi, abychom se meli dobre....tohle me sere ze vseho nejvic...ze kdyz je proste nekdo sikovnej, tak mu sebereme co nejvic to jde...to pak ty lidi nemaji duvod podnikat,snazit se atd...
19. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
Kristi: Tak to věřím, že jste dopálení ještě více. Máš pravdu, lidi nevědí, co chtějí, prostě jim nevyhovovala ODSka, tak prostě dali jinou možnost, bohužel tu nejhorší, nevím, jestli si neuvědomovali, co bude, nebo jestli to nevědí.
Lidi hlasovali pro nějaký jistý systém, pro jistotu, jak říkám v této blbé době, kdy je krize, kdy končí ten život nad poměry (a je to bohužel pravda), ale nepřijde mi to jako šťastné řešení, protože to je blbost....Už když se kouknu teď na výplatní pásku, kolik nám srážejí ze mzdy, na kterou makáme, aby mohli zaplatit soc. dávky - hlavně sockám a cikánům, kteří prostě pracovat nebudou, je mi špatně. a proč by měli, když jim Paroubek a spol. dají měsíčně víc, než by měli plat...

..pardon Romům...
19. říj 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
no, bude to tezky..jesteze jsme v ty Praze, snad to tady nedopadne nejak moc blbe....
19. říj 2008 v 09:11  • Odpověz
tak se přidávám k nespokojeným a blijícím... :(((((((

kristi, ono v praze co se týká komunální úrovně to asi opravdu bude lepší než jinde, ale celostátně to bude stát za h.

my jsme volili jen do senátu a volila jsem ods. ne, že bych byla nadšená ze všeho, co dělají, ale myslím, že reformy byly krok správným směrem, tak jsem jim tím chtěla vyjádřit podporu. vím, že senátní volby jsou trochu o něčem jiném, ale já jsem to letos cítila takhle.

ono je hrozně jednoduchý dávat populistické sliby, uvidíte, že až se rudý kozel paroubek dostane k moci, tak z toho stejně nic nebude, to co on slibuje nemůže žádný zdravý stát dlouhodobě unést.
19. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
a ještě jsem zapomněla napsat, že jak bude u moci paroubek, tak zároveň s ním přijdou komunisté.... :((((
19. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
Já jsem středočeška (Kutná Hora), takže osud, sice to tu snad jako v jediným kraji bylo na těsno (tekže jsme si řekla, že aspoň někdo byl rozumný) - spíš proto, že je to blízko Praze, ale stejně to nepomohlo.

No teď budeme čekat, co se vyvrbí, když jsme si to zvolili (já teda rozhodně NE, takže mě i uráží, že se tímto někdo ohání).

A víte, co je nejhorší? Že teď se to tak rozhádalo apod., že čekám, že nějaké předsednictí bude fraška a ostuda našeho národa a bohužel za to nemohou lidi, ale ty "inteligenti" zezhora. V týhle době se měli semknout, aby to k nečemu vypadalo a my reprezentovali...holt osud.

Zlatá Itálie...až nás to opravdu nas.... do mezí, kdy už to nevydržíme, tak mě tu nidko neuvidí...
19. říj 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Terez: No jo, to si napsala hezky, ale to si asi mnoho lidí neuvědomilo... (pozn. k těm komunistům).
19. říj 2008 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
aspon,ze mate kam jit, kdyby nahodou....ja bych se asi v cizine taky neztratila. Jen me proste mrzi to, ze lidi jsou jak ovce..

ted odstoupi vedeni ODS, vcetne meho milovaneho Bema a to teprve zacnou prusery
19. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
Kristi: No my se asi fakt neztratíme, i když tam nějaké zázemí nemáme, to ne..

Stejné je to i u nás - za Bendla Rath, to se budeme mít....fuj
19. říj 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Čus, tak je mi z toho dneska ještě víc na blití než včera :angry: A to ta oranžová nádhera teprve začne :astonished:
19. říj 2008 v 09:51  • Odpověz
Nemám slov... :angry: :angry: :angry: no jo, co se taky dalo čekat v ově a okolí, tady to na sociální jistoty slyší :pensive:
19. říj 2008 v 10:16  • Odpověz
no včera mě teda výsledky docela dostaly :frowning2: to bude fakt "žůžo" Paroubek s komunistama. to se můžeme jít zahrabat. zase budou vymýšlet hovadiny, který si předem nespočítaj.
19. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
je pravda,ze socani slibovali auta???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vsecko zadara a vsecko zvysej a vymetou chudobu???hehehehehe a kdo to bude platit???neptej se pred volbama :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2008 v 10:20  • Odpověz
:grinning: zrovna včera jsme s manželem debatili nad tím, jestli když se mi podaří konečně otěhotnět, zůstanu v práci, nebo půjdu rovnou na PN... a přišli jsme ta to, že se mi docházení do zaměstnání jednoduše nevyplatí :sweat_smile: když zohledním svůj plat, náklady na benzín a to, co dostanu na PN, tak je rozdíl 1500,- :sweat_smile: kdo by se kvůli tomu namáhal :sweat_smile: jako státní zaměstanec se od rána do odpoledne dloubu v nose, tak se budu dloubat dál a ještě mi přidají. No to bude žůžo :grinning:
19. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
Už to vidím, oranžová jistota a prosterita:

hmm, jistota, že budeme platit víc na daních, abysme uživili nemakačenka apod.

a prosperita jen pro vyvolené (no jo Paroubek se bude mít dobře...to mě jako občana fakt těší a má mě to asi vytrhbout).

Si musím jt dát snad ještě panáka.
19. říj 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz
Holky, co budou těhulky, máme se na co těšit - výňatek z volebního programu

ČSSD navrhuje:

* Zvýšit porodné na první dítě na 60 000 Kč, na druhé dítě 90 000 Kč, na třetí dítě 120 000 Kč. Toto porodné bude rodičům vypláceno ve třech splátkách během tří let.
* Postupně zvyšovat rodičovský příspěvek tak, aby do roku 2010 přesáhl 10 000 Kč.
* Možnost rozložit si čerpání rodičovské dovolené podle potřeby až do osmi let věku dítěte.
* Motivovat zaměstnavatele ke zřizování zařízení denní péče o malé děti na pracovišti, případně k podpoře služeb péče o malé děti poskytovaných jinými subjekty za finančně výhodných podmínek.

(je tam toho víc...se budeme mít, co?? A to bude malých Romu a my budeme solit z daní, bohužel vše souvisí se vším...) dominový efekt...a z toho mám jásat.

No nic, jdu dělat něco, abych si zítra v práci zasloužila mou mzdu...jestli mi z ní něco zůstane...
19. říj 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
tak to je krasne..60tacu porodne hmmm a do 8let materska?tak to budeme nejbohatsi stat na svete pac tohle jeste nikdo nema..to je jak za komaru"sme nejlepsi a nejdokonalejsi a vzdy budeme,proletari vsech zemi spojte se :sweat_smile:
19. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
Wobludka: asi budeme řešit to samé...až otěhotníme...
19. říj 2008 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Však říkám, to jsou kecy, že jsme si žili doteď nad poměry a když přišla krize, tak nás to srazilo. Jak se budeme mít teprve teď !!!!!!! nevím, jak tomuhle mohl někdo uvěřit...

To snad nebudu dělat nic jiného než rodi a starat se o děti..se mi to vyplatí víc, než chodit do práce za pár šupů ...
19. říj 2008 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
no ja slysim a vidim ,ze tomu uverilo hodne mladych lidi :astonished:
19. říj 2008 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.