• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jdete volit? Koho? A proč?

(Zamčená)
20. června 2010 
gtver: dobrej postřeh, naštěstí dočítám do konce, takže mě první dvě odpovědi nevyděsily:slight_smile:
19. říj 2008 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz
renat2 :wink: Jenom k účasti: Právě volební právo, nikoliv volební povinnost, je jedním z významných znaků demokracie (myslím i v teoretické rovině), ikdyž mám holky stejný názor, jako vy, tedy volit, volit, volit, netroufla bych si to státem přikazovat :slight_smile:
19. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz
tak jestli to porodný a všechno další schválej, tak to bude stát ještě ve větším průseru než je teď. :angry:
19. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
jojo, volit je právo, s tím souhlasím, ale na druhou stranu znám lidi, kteří akorát krafou, jak je všechno blbě, ale volit nejdou
19. říj 2008 ve 14:35  • Odpověz
kacko: a to mi vadí, že si stejně dřív nebo později lidi začnou stěžovat, ale volit nebyli...ano je to právi, proto já jsem tady nikomu neřekla ani a na to, když nebyl, je to jeho rozhodnutí...Nikomu to přikazovat nejde.
19. říj 2008 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
kacko, jo tomu se říká volební právo v praxi :angry: :angry: :grinning:
19. říj 2008 ve 14:44  • Odpověz
Holky, moc hezky se mi tu diskutuje, jsem ráda, že je někdo, kdo se tomu nebrání a neřekne: mě je to stejně jedno apod., ale povinnosti volají, takže musím jí tněco dělat. Zatím se mějte, třeba se ještě ukážu..
19. říj 2008 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz
Eraserhead: přesně tak, radši volím menší zlo. Bohužel svou stranu zakládat nebudu tak vybírám alespoň z toho co je. Mimochodem jak jsem již psala tak jsem u voleb taky nebyla, ale ne z důvodu, že bych se na to vykašlala. A hrdá na to nejsem.
19. říj 2008 v 17:49  • Odpověz
Ahoj holky, já volit byla, přijde mi to správné:slight_smile: volila jsem do senátu zástupce zelených (nedostal se), protože je to ředitel domova důchodců a je mi to velmi sympatické:wink: a do kraje (Hradecký) jsem volila ODS, protože tam jsou teď a dělají to dobře dle mého názoru:wink:
obecně volím ODS, jsou mi bližší :sunglasses:
19. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
když si vezmete, tak se to stejně pořád točí dokola :frowning2: a stejně si myslím, že všichni jsou všiváci, ale taky se snažím volit menší zlo. rozhodně nejsem pro, abych pracovala na někoho jiného. jasně, v určitých ohledech by měl být stát trochu sociální, ale myslím, že tady toho každý jen využívá, místo aby se sám snažil s tím něco dělat. :frowning2:
19. říj 2008 v 19:41  • Odpověz
eraserhead:pochopila jsem s čím nesouhlasíš,ale nechápu jak si to tedy představuješ :fearful: Jako anarchii?A jak to mám udělat aby za mně rozhodoval někdo koho znám?Pozvat se k MUDr.Hegerovi na chalupu? :sweat_smile:

Mimochodem...za Hradec jdou do 2. kola MUDr.Dryml (ČSSD)..ředitel nemocnice ve Vrchlabí,poslední co jsem o ní četla že je dost zadlužená ahrozí jim i odpojením tepla :sweat_smile: Ale dotyčný slibuje zrušení poplatků ve zdravotnictví.

Za ODS MUDr.Heger, ředitel FN v Hradci...pracovala jsem tam a obdržela mimořádné odměny protože nemocnice byla v zisku!Ovšem pan Heger souhlasí se zavedením poplatků.....

..a kdo měl většinu?Samozřejmě pan Dryml.Může mi někdo říct kam lidi dali mozek?
19. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
lenkabu: no takhle to vypadá všude. bohužel, lidi slyší na to, když jim stát dává :frowning2:.
19. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Leni to samé je u nás...za čssd kandiduje Dienstbier (ani nevím jestli to píšu dobře) je to už 71 letej dědek kterej kdysi byl politik...protikandidát je chlap, který celou dobu dělal pro Kladno a je hodně oblíbenej...no a coo myslíš...jsem zvědavá na druhý kolo...ale už začínám pochybovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dneska ve zprávách co předvedlo čssd by se měli jít léčit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz
Já zprávy naštěstí neviděla,se miz nich fakt dělá blbě, připomíná mi to sjezdy Strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 ve 20:42  • Odpověz
tyjo holky, se mi to rozleželo v hlavě... a jsem ták naštvaná :angry: říkám si, že vláda je odrazem národa, bohužel... takže co bychom chtěli :confounded:
Lidi jsou tak krátkozrací, kvůli blbejm 30ti korunám a podobnejm hovadinám jdou volit tohle... a nikdo nepřemýšlí, že sakra volíme i pro naše děti, vnoučata, kam tohle může vést, když stát bude všechno platit a zadlužovat se až někam do absurdna...
chjo... sorry, musím to vstřebat...
Kéž by se lidi teď zmobilizovali a šli k těm senátním volbám a hodily aspoň tam někoho modrího nebo neutrálního :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
Tak nevím. Nemyslím si, že lidé volící soc.dem. je volí pouze kvůli poplatkům ve zdravotnictví. To je zjednodušený pohled. Jde spíše o to, že u soc. dem. je zásah státu větší než u pravicové politiky, a to ať se to týká jakékoliv oblasti. Osobně si myslím, že dobré by bylo něco mezi, ale taková alternativa tu není. Zásadně jsem ale proti převodu nemocnic na akciové společnosti a myslím si, že tato americká cesta není úplně supr, taktéž vidění trhu a financí jako jediný samospasný níástroj efektivity státu.
20. říj 2008 v 07:48  • Odpověz
Holky jsem členkou jedné strany,není důležité jaké,ale nechápu to rozčilování lidí,nad tím jak dopadly volby,když zrovna v našem kraji byla účast myslím 40%?
A názory že ODS prohrála kvůli tomu že nebyli lidi volit :sweat_smile: :confused: Tuším v roce 2004 bylo volit míň lidí než letos,a ODS to stejně nestačilo.
Překvapila mě strana zelených,že jí volilo tak málo lidí.
Byla jsem i ve volební komisi,a nikdy víc :sweat_smile:
20. říj 2008 v 08:20  • Odpověz
ja nad tim premyslim furt dokola. Ano, myslim si ze vetsina lidi na to zruseni poplatku, porodne 100tisic, 8 let rodicovsky dovoleny a spol proste a jednoduse slysi.

taky jsem pro, aby se dalo volit elektronicky a jeste vubec nejlip, aby to vse bylo povinne.
20. říj 2008 v 08:23  • Odpověz
jen pro zasmání i pár lidí hodilo prázdnou obálku,či obálku s dvěma hlasovacími lístky. :sweat_smile:

Jasně nikdy nebude spokojený každý,ale opravdu nejvíc nadávají ti co volit nebyli :sweat_smile: já jsem člaenkou už asi 5 let?A u minulých voleb moje strana neuspěla ale byla jsem ticho,protože si to rozhodli lidi a já volit byla :confused:
Nejvíc to asi u lidí u všech stran kazí její hlavní představitelé. :confused:
20. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
Já si myslím, že kdyby nějaká strana slíbila snížit cenu piva na půlku, tak má taky hromadu voličů - lidi prostě nechtějí tahat peníze z kapes, ať je to za cokoli :wink:

Jinak mně osobně se teda fakt hodně dotknul včerejší Paroubkův výrok - cosi ve smyslu, že snad jen blbec nevoli ČSSD. Teda, ať by tohle řekl kdokoli o kterékoli straně, dovolit si takhle veřejně nazvat půlku národa blbcema (že si to evidentně vždycky myslel, to je jiná, ale říct to do televize?) :zipper_mouth:

Doufám, že se mi konečně podaří otěhotnět, protože asi tak jediný pozitivum bude, že ženská na mateřský za komunistický nadvlády se bude mít jak prase v žitě :unamused: A za ty ušetřený tři stovky na poplatkách (a to jsem od začátku roku u doktora skoro každý týden) to přeci stojí, ne? :wink:
20. říj 2008 v 08:30  • Odpověz
on rekl, ze by jen politicky debilni clovek nevolil CSSD.....to jsem taky nepobrala
20. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
Většina lidí si třeba nepřeje, třeba privatizaci Budějovického Budvaru n.p. a další rozfofrování státního majetku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jaký je rozdíl mezii zadlužování státu a zadlužování rodin formou hypotéky? Vydělávat na tom budou akorát nadnárodní banky, jelikož žádná, kromě centrální nezůstala v českých rukách- je to ostuda. :astonished:
20. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
jo s tím nesouhlasím to se mi nelíbilo.Oni politici fakt nepřemýšlí co vypustí z huby :sweat_smile:
20. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
zadluzovani hypotekou delam dobrovolne. Stat dobrovolne dotovat nechci vic nez je nutne
20. říj 2008 v 08:36  • Odpověz
No, konkrétně Paroubek je teda expert na předvolební projevy - ať už prohrají nebo vyhrají... Uvědomila jsem si, že bych vítězství ČSSD ve středočeském kraji překousla (nevadilo by mi zdaleka tolik), kdyby - neměli v čele Ratha a nechtěli rušit poplatky. Jejich vítězství mě sice mrzí, ale beru názor lidí, ale Ratha - toho bych zrušila místo těch poplatků :zipper_mouth: Nějak to bolí míň, když vím, že já udělala, co mohla (hodila do schránky svůj hlas a pod hrozbou Ratha ukecala pár lidí, co by jinak volit nešli).
20. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
len, ja to same. Toho saska fakt k smrti nenavidim, sleduju dost casto jednani parlamentu a jeho vyjevy mi proste nahaneji husi kuzi. Mel ho Macek zfackovat vic
20. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
ale on si to dělá sám,přitom ve skutečnosti takový není,škodí sám sobě :confused:
20. říj 2008 v 08:43  • Odpověz
Jak - takový není? Že to občas může ujet každému, no budiž, ale on cokoli řekne, tak z toho čiší vlastní sebestřednost a absolutní pohrdání všema kolem :unamused: Platí vlastně na Paroubka i Ratha :grinning: no, ale evidentně to lidem nevadí...
20. říj 2008 v 08:45  • Odpověz
len já ho tu obhajovat nebudu :sweat_smile:
20. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.