• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je na fotce z ultrazvuku vidět pindík?

(Zamčená)
13. srpna 2008 
Ahojky.Ve čtvrtek na utz mi doktor řekl,že čekáme chlapečka,pindík byl vidět a dokonce jsem dostala fotku,ale kamarádka se na ní koukla a řekla,že tam žádného pindíka nevidí.Docela jsem spanikařila a teď vlastně ani já nevím jetli tam je.Nejlepší je,že jsem už objednala modrou vaničku a nějaké oblečky a taky přebalovací podložku v modré :sweat_smile: .Doposud sme nevěděli co to je takže vše máme v neutrální barvě jen teď jsem měla ohromnou radost,že to konečně víme a tak jsem objednala modré aby nebyl jen v neutrálním.A nevim jestli tomu mám věřit.Fotka je v albíčku.Chci poprosit jestli by jste se na ní nemrkli a nenapsaly mi svůj názor,děkuji :slight_smile:
9. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak já se přiznám, já tam nic nevidím..Zkouknu to ještě jednou :wink:
Každopádně pokud ti doktor řekl, že čekáte chlapečka, tak mu věř, myslím, že on jako odborník by to měl nejlíp poznat, hlavně už jsi 27tt a to už je pohlaví dávno vytvořené a těžko by si ho spletl.
9. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz
ahojky, tak kvalita fotky teda nic moc - jelikož taky čekám chlapečka, tak jsem si říkala, že se podívám. Je pravda, že kdyby mi dr. přímo neřekl, kde ho hledat, tak bych ho tam asi neviděla. Co takhle zkusit 3D nebo 4D? Mě to stálo 400kč a mám jistotu :slight_smile: - a ten zážitek fatk stojí za to.
9. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz
sarkal: ja tam taky nic nevidim, ta fotka je hrozne nekvalitni teda.. :confused: a myslim, ze nejake modre veci vubec nevadi, ikdyz to NAHODOU byla holcicka...porad je lepsi holcicka s modrym prvkem, nez kluk v ruzovem... :fearful: a koneckoncu snad to ten dr. videl lip nez udelal tuto fotecku.. :wink:
9. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz
autor
Chjo,neměla jsem hned šílet a objednávat modré,ale já měla takovou radost,že to konečně víme,ale dr. ke kterému chodím,hodně chválejí,že se nespletl.No příště se zeptám znovu,já myslela,že ten výčnělek je pinďa.
9. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
sarkal: ono se to nekdy hodne plete i s pupecnikem...jukni ke me do alba...mame tak jednu fotecku asi ze 13tt jen rozcabene nozky a tam neco fakt videt je a od te doby jsme nekolik tydnu verili, ze cekame kluka a ono to bylo uplne jinak.. :grinning: ale neves hlavu, ve 27 tt by se fakt nemel uz tak nejak splest... :dizzy_face:
9. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
Sarkal, možná Tě malinko uklidním - já tam toho pindíka vidím :wink: ale možná je to tím, že mám taky chlapečka - zkusím najít tu naši fotečku z utz, kde nám potvrdili chlapečka - tam to bylo opravdu naprosto jasné :slight_smile: ale ta vaše taky není špatná :slight_smile:
9. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz
luucie: to jsi teda dobra, ja vubec na te fotecce teda nepoznam co je co... :unamused:
9. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz
Sarkal já bych řekla že jsi modrou kupovala správně :wink:
9. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
Lisounek, já myslím, že je to tam hezky vidět - přidala jsem do starého albíčka "Náš Matýsek - od narození..." naší fotku ze 30tt - schválně na ni mrkni, jestli to v tom uvidíš :wink:
9. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz
luuciee - tak já se přiznám, ale ani na té tvojí fotce nic nevidím :sweat_smile:
Ještě že se tím neživím :grinning:
9. srp 2008 ve 23:10  • Odpověz
Nejbe - v pohodě - zkusím to popsat a vložit znovu :wink:
9. srp 2008 ve 23:20  • Odpověz
čučim na to znovu - nemáš náhodou opačně popisek na fotce? Hlavička je pindík a pindík je hlavička? Já jen že pak to asi vidím :grinning:
9. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz
Zklamu Tě, ale je to správně... :slight_smile:
9. srp 2008 ve 23:47  • Odpověz
sarkal: jen co jsem otevřela tvojí fotečku, tak jsem ho viděla. Máme uplně stejnou....fotku Kubíčka ve 28 tt :wink: . Jsou to roztažené nožky a ten výstupek mezi nimi je pindík :wink:
10. srp 2008 v 00:01  • Odpověz
luuciee83- u tebe ho taky vidím :slight_smile: . Přítel ale nejprv taky stále nevěřil, postupně nám pohlaví potvrdili 4 doktoři, první byla tedy doktorka už v 15 tt. A všichni nám pak říkali, že takového velkého pinďu u plodu ještě neviděli...a opravdu to byl kluk :wink:
10. srp 2008 v 00:05  • Odpověz
Tak jsem si to jednu chvilku myslela správně :grinning: - ale pak sjem nad tím viděla obličejík :slight_smile: - no nic, mám bujnou fantazii, ale už můžu jít v klidu spát - záhada rozluštěna - dík :grinning:
10. srp 2008 v 00:18  • Odpověz
Kikimaruska, já si myslím, že je to na obou fotkách pěkně vidět :wink: nám poprvé kluka prozradili ve 20 tt, pak ve 30 a nakonec ve 35 tt a když se malý čtrnáct dní před termínem narodil, byl to kluk jako buk! :grinning:
10. srp 2008 v 00:18  • Odpověz
když jsem čekala syna tak nám to řekly už ve 13tt nešlo to přehlédnout ani si to splést :grinning: :grinning: :sunglasses: a teď když sme čekaly holčičku to vypadalo uplně jinak než pindík takže sme si to taky nespletly :grinning:
10. srp 2008 v 00:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
autor
luuciee83:u Tebe ho vidím,halvně ty kuličky.Doufám,že doktro se nespletl,ale na obrazovce to bylo vidět hezky a to,že jsem řekli jestli to jde vyfotit tak to už doktor vracel snímač a musel ho znovu vzít a to už nebylo ono,protože mimís se hnul.Každopádně se příště ještě optám,ale myslím si,že se nespletl.Tak Vám všem děkuji za ochotu a písnu příště a přidám novou fotečku.
10. srp 2008 v 10:13  • Odpověz
sarkal,já myslim,že je to jasnej kluk,krásně mu tam trčí :wink:
u holčiček je vidět jen něco jako kávové zrno,mám fotku v albu,ale ještě to nemáme 100% potvrzené
10. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz
Holky, já myslím, že v tomto týdnu už to dr. musí vidět, a hlavně vidí, že mimi nemá ženské orgány, ne? Vidí přece i močátk atd.
10. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz
Taky čekáme chlapečka a Dr. to viděl hned, v 19+5 jsem byla na UZ. Nebylo u něj pochyb, já tam neviděla nic...takže jestli ti Dr. řekl, že to bude chlap, tak to bude chlap :wink: .Když to není dobře vidět, obvykle neřeknou, co to bude.
10. srp 2008 v 18:44  • Odpověz
tak jestli to má být zespodu..tak pindika vidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2008 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
holky vy vidite pindika a ja celou dobu myslela, ze je to hlavicka a ten "pindik", ze je nos - jsem to ale trdlo...ale jestli je to fakt pohled ze spodu, tak to asi jooo :sweat_smile:
10. srp 2008 v 18:49  • Odpověz
Sarkal tak já jsem tam ten pindík viděla na první pohled. Podle mě je to jasný. :grinning:
10. srp 2008 v 19:23  • Odpověz
sarkal: ahojky, tak sem se mrkla na toho tvýho zázraka a tak na 99% si myslím, že to je pindík.... máme natočené DVD jak se nám tam náš prcek pěkně hýbe a přetáčí a jelikož čekáme také chlapečka, tak máme uplně podobné foto... na té tvé fotce vidím, že tam jsou vidět pěkně stehna a uprostřed pindík... zkusím si ze svého DVD vystřihnout ten samý záběr a můžeš srovnat... my čekáme chlapečka na 100%... potvrdili nám to už 3 lékaři... že to je jasný kluk jako buk... takže se pak mrkni do mého albíčka a srovnej, jestli v tom vidíš rozdíl :slight_smile: já myslim, že ani ne.. Tak jdu na to... zkusím udělat tu samou nebo aspon podobnou fotečku... :wink: papa
10. srp 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
lisounek je to pohled zespodu.
Také si říkám,že kdyby si nebyl jistý tak by to neřekl takhle jistě,ale říkal,že je to úplně jasné.
Pajmis,děkuji hned se mrknu :slight_smile:
10. srp 2008 v 19:50  • Odpověz
Sarkal: chvilku to potrvá... musím si něco nainstalovat do PC aby mi to šlo sestříhat z toho DVD.. ale hned jak to budu mít tak si tam tu fotku dám... ale už se na tom pracuje... mělo by to být snad dnes... nejpozději zítra... ale neboj.... určitě čekách chlapečka... to je jasný :wink: na pravní i na druhý pohled :sweat_smile:
10. srp 2008 v 19:55  • Odpověz
Ahoj sarkal: tak sem si tam nějaké fotky toho našeho prcka dala... není to přesně stejné jako to tvoje, ale myslím, že by tě to mohlo uklidnit... jinak, taky tam jdou vidět stehna a uprostřed ten pinda... je to to samé, akorát z jiného úhlu... neboj :slight_smile: máš kluka jako buka a myslím, že z těch modrých oblečků a vaničky a všeho modrého se můžeš jen těšit... :wink: snad ted budeš klidnější :slight_smile:
10. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ahoj pajmis vidím ho tam naprosto přesně a ta první je velmi podobná té mé :slight_smile: ,to je super teď už jsem klidná,také si říkám,že se přeci nemůže splést,dr.už takových pinďů přeci viděl a navíc už jsem 28 týdnů.Určitě to je klučík,uff.Moc Ti děkuji,že jsi si s tím dělaal práci.Jinak koukám,že ty čekáš svého chlapečka jen o měsíc později než já.Tak Ti držím palečky ať je vše OK a rychlý porod,kterého se začínám pomalu bát :unamused:
11. srp 2008 v 07:28  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.