• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je něco co Co vám v dětství vadilo na rodičích a vzpomínáte na to dodnes

(Zamčená)
27. dubna 2010 
Moji mamku mam rada ale rada o vsem rozhoduje narizuje do dnesni doby.
Kolem puberty i pozdeji jsem ji nachytala jak mi cte v denicku. nekdy jsem prisla do pokoje a tam byl otevreny muj denicek na stole :frowning2:
26. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Jo tak o tom bych mohla psat romany, bohuzel. A prave to absolutni nerespektovani soukromi (presne jako u vas) by byla jedna z hlavnich stiznosti, u nas to ale bylo opravdu pritazeny za vlasy - napr. musela jsem povinne stat a divat se na to, jak mi matka probira supliky v psacim stole a vyhazuje vsechno, co se ji nezda a jeste k tomu zada komentar, vetsi potupu jsem snad nikdy nezazila :rolling_eyes: :angry: Takovych prihod mam bohuzel nepocitane, ono se to bohuzel, ale zcela pochopitelne odrazilo na nasem vztahu, ted s nasima komunikuju minimalne a o svem soukromi jim sdeluju jen naproste nutnosti, kdyz neni vyhnuti. Uz jsme zazili i to, ze jsme spolu nejakou dobu vubec nekomunikovali prave proto, ze i jako dospele mi upirali pravo na soukromi, uz temer 4 roky jsem nebyla u nich doma a nespecham tam ani na navstevu...
26. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Vzah mame tak nejak normalni...
Moje mača mi také četla deníčky, zjistila jsme to když mi bylo asi dvacet let:(.Dřív jsme to njak přešla, ale poslední dobou si na to vzpomenu, sama mám dceru a tohle bych jí nikdy neudělala :frowning2:
27. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.