• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu ještě někdo, kdo nedostal do dnešního dne rodičák?

(Zamčená)
24. ledna 2012 
Stále čekám na výplatu rodičáku a štve mě to neuvěřitelně. Už jsem si musela i půjčit, abych poplatila platby! Když zavolám na úřad, tak mi jen řeknou, že mám být trpělivá, že peníze určitě každým dnem dorazí a stále nic.
20. led 2012 ve 12:36  • Odpověz
Jáááááááááááááá
20. led 2012 ve 12:38  • Odpověz
@vafle @l.u.c.i.e holky, bylo to i ve zprávách,že mají problémy kvůli přechodu na nový pc systém,ale že do konce měsíce vyplatí rodičák všem. Akorát,že jim to má ještě prý pár měsíců blbnout,zklidnit by s eto mělo definitivně až v létě.
21. led 2012 v 09:05  • Odpověz
ahoj Lucie no jak vidím nejsem sama ja bila zrovna včera na úřade protože už 4měsíc od materské žádny rodičák.No pri to ješte pani nestihla udelat má pri toho hodne .Tak jsem im tam řekla že kdyby bili placené v úkolovke a né v hodinovke tak by si rozmyslela jakim tempem by delala slepice..No nám už doma dochádzají peníze už jsme začali mínet penízky co jsme mali odložené na dovču či veríš nebo né muj týdenný rozpočet s dvoma detmi je 1200kč chcěla bych videť úradníčky jak by s tolkýma penezi žili každý týden.Museli jsme si to s manželem takhle podeliť abych nemuseli pujčovat.Manžel ten jezdˇi na tˇydnovky)
24. led 2012 ve 12:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.