• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo kdo studuje VŠ ekonomickou nebo managementu?

(Zamčená)
5. dubna 2008 
Potřebuji poradit, uvítám radu i od lidí, kteří nestudují. Píšu bakalářskou práci na téma Firemní kultura jako významný faktor zvyšování efektivity organizace a nějak se do toho motám a času je málo. Poraďte, co vše bych tam měla uvést.

Předem za nápady moc díky Unka7
3. dub 2008 v 10:14  • Odpověz
Ahojky unko..
tak dej přímo nějaký dotazy..
jsem ze školy asi 3 roky a studovala jsem taky nějakou ekonomiku a tak..třeba bych věděla jak ti poradit..
3. dub 2008 v 11:50  • Odpověz
autor
Ahojky a co si měla za téma k bakalářce? Myslíš, že bys mi mohla poslat svojí práci, abych měla vodítko, co všechno má obsahovat? Nějak se nemůžu dopatlat ke konci.Teoretickou část mám vyjmul jsem jí z literratury, udělala jsem dotazník a zkontaktovala jsem pár firem, ale nevím jak to zakončit, jak zhodnotit
3. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz
Unka no já nemám vejšku ale VOš tam se dělá absolvenská práce, má hodně podobnej rozsah atd.
nevím zda by ti pomohla byla koncipovaná na analýzu kontrétní firmy, byly tym také dotazníky a pak jejich vyhodnocení.. ale celkově to bylo zaměřený právě na jednu firmu, v jaký je pozici a jak z ní ven když to řeknu jednoduše..
no tak ty dotazníky.. ty jsou dobrá věc... jak jsi koncipovala otázky? A co přesně ti měl dotazník ukázat nebo zjisit? dát tam prvně proč a jak jsi koncipovala jednolivé dotazy a pak jaký jsi předpokládala výsledek a jaký byl odopravdy, z toho určitě plyne nějaký závěr.. nebo ne?
3. dub 2008 v 15:05  • Odpověz
Ja bych to sesumirovala takhle = v uvodu sepis pouzite teoreticke modely, vysvetli cile prace a zkratky, v dalsi casti analyzuj zkoumanou firmu nebo firmy , shrnout SWOTkou, navrhova cast by mela prinest opatreni pro zmenu strategie firmy, pak zaver a pouzite zdroje :sunglasses:
5. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.