• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
katu.. ja jsem totiz trubka.. protze jsem nevedela a hlavne mi to ani nikdo nerekl, ze se v praze musí registrovat k porodu uz tak brzy.. ja to udelala,az kdyz jsem to slysela ve zpravach, ze na srpen,cerven..jsou prazské porodnice obsazene..a to jsem byla ve 26tt.. takze jedine volne misto.. Kazdopadne vim, ze az budu treba príste rodit.. tak vinohrady rozhodne ne...
Tam me nikdo nedostane ani se zarostlym nehtem.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
taky si myslim, ze bulovka bude v pohode.. na ni jsem slysela take samé dobré veci :slight_smile:
Charlie.. v tu chvili si to clovek ani tak neuvedomuje.. jen me to hrozne vzalo sily.. kdyz jsem si predstavila, ze takovouhle bolest bych mela vydrzet do druhého dne.., chtela jsem Epi.. ale s tim me poslali do pr...
24. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
andreasku.. jj natalka je hodnoucka.. :slight_smile: :slight_smile: teeda jak kdy.. ale nemuzu si stezovat.. teeeeeda.. az na to kojeni.. nevím jak dlouho to teda vydrzím.. :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
bell vida, v Praze se musí registrovat k porodu už tak brzo a já mám vybranou porodnici jenom tak, že mi dr.napsala do průkajdy název porodnice. Tam jdu až příští týden ve čtvrtek, no mazec. Takže v Brně to funguje tak, že si sedneš k netu a začneš obvolávat, kam můžeš přijet, no prdel :fearful:
24. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
andy, doufám, že vezmou, ono pak už moc možností není, kamarádka když rodila, taky chtěla a byla registrovaná u Apo a měli stop stav, takže ji poslali do Motola..., tak uvidím, snad ten stop stav nebude :grinning:
24. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
bell dokud to tak nejak pujde, tak budes kojit a kdyz to nepujde, tak ne no..
mne mamka porad rika jak dlouho nekojit a pak z ni vylezlo, ze me kojila asi jen dva mesice :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
andrasku.. me hrozne bolej ty bradavky.. tak doufam, ze se to zlepsí :slight_smile:
charlie.. je v tom proste bordel :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
a bepanthen nezabira? :confused:
24. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
tim mazu po kazdem kojeni.. a nic moc.. teda.. :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
aha.. a ja myslela, ze je to fakt dobra masticka.. je i pomerne draha.. zprava od luzzy ohledne jmisy.. ZPRÁVA OD JMIS
stále se nic neděje,kontrakce žádné,Alex si vesele kope,hlavně když odejde sestra s monitorem jinak při něm spí...a já stále čekám na jídlo
24. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
mela jsem chviku..tak jsem upravila nejaky fotecky natalky.. tak juknete.. pokud budete chtít :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
jee bell uz na tu vasi princeznu cucim.. to je ale brisko :wink: :slight_smile: je hezoucka :dizzy_face:
24. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
bell, mooooc pěkné fotečky.....malá je nádherná :slight_smile: , já chci už takyyyyyyyyyy mimi :grinning:
jmisa to má nějaké dlouhé :confused: , se malému moc nechce...
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Andreasku.. to jsem si prave taky myslela.. ale nejak zmenu nepocituju.. jen doufam, ze to brzy prejde.. :slight_smile: , ale dooost.. porad si jen stezuju.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
holky dekuji.. ja se na ni taky nejak nemuzu vynadivat :slight_smile:jmise drzím palecky.. at to ma co nejrychleji za sebou a prdolku brzy u sebe
24. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
jé bell-ta je krásná :slight_smile:
tak jmisa to má asi na dýl co?a ještě jí chudeře nedají ani najíst :sweat_smile:
tak já byla nakoupit a sem dney vyřízená,od rána sem se nezastavila,tak si nakrájím ovoce a dám nohy hore,stejně tak jak psala evča :slight_smile:

jinak ten opalovací krém sem koupila v DM od garnieru za 229kč je to faktor 50 a je pro děti s velmi citl.pokožkou,v lékárně mi tvrdila,že se všechny krámy pohybují kolem 500kč tak sem 250 ušetřila,a mám snad všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:jen až budu v porodce tak mi mamka skočí do lékárny pro borovou vodu na očenka a pro ondřejovku

unás začíná hřmět a je pěkně dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
reni na co je ondrejovka?
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
ty jo míša nemá ani kontrakce ještě?? :confused: a proč si ji tam nechali?? to ji odtekla voda??
24. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
jj smouli, mise nejak v noci prdla voda.. :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
copak dela vase kocicka nelinka? :wink:
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
ja jdu ted cucet na tv barrandov mate doma uklizeno? :grinning:
pak jeste juknu :wink:
24. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
mám tu mamku do zítra...ted chová nelču - smějeme se furt tomu jak hledá...a je napapaná, nemůžu ji přecpat aby neblinkala! tak jen tak drbeme a kocháme se :grinning: (doktore, vy jste se zase kochal)
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
jj andry-mám smůlu mamka kouká na poštu a nikolka na jetix a já mám smolíka-já čučím na koníka :wink:
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
vy jste toho zase nakecaly :grinning:

bel: malá je nádherná :wink:
24. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak holky..opalovaci krem taky nemam.. musím neco porídit :slight_smile:
a musíííííííííííííííím vam neco ríccccccct.. ted jsem kojila.. (teda s klobouckem), ale vuuuuuuuuuuuuuuuubec, ale vuuuuuuuuuuuuuubec to nebolelo.. natalka vypila 110ml.. Jsem z toho uplne dojata.. my se to snad jeste naucíme nebo co... doufam, ze pristí kojení bude taky takovy.. (koupila jsem si ty zberace mleka od aventu.. takze to mam pres den.. tak jestli i to vetrani pomaha.. to nevim..) a za jeden den (respektive 24h)jsem nasbírala 350ml,coz by jinak byla v tech prsních vlozkach,takze uz je to v mrazaku.. je to fakt vychytávka
24. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
andreasek-onřejova mast-je to jako vazelína,krásně to voní miminkovsky a mají to jen v lékárně,je to na celý tělíčko a i na prdelku,mě tím mazávala i mamka když sem byla mimouš,je to bez jakýchkoli přísad,já ju budu furt fetovat,hrozně mi voní :sweat_smile:

smouli-prdelo jak je?
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
bell to vis ze jo, ted uz to bude cim dal tim lepsi :wink: holky nevidely jste to jak cisty je vas dum?? to je teda sila.. jestli si nekdy myslim, ze mam neuklizeno, tak tohle byl teda extrem! :confounded:
tyy jo to jsou veci.. sberaci mleka.. :slight_smile:
kolik staly bell? ale to je i s flastickama a odsavajdou nejaka sada ne?
smouli jen se kochej, ja uz se taky moc tesim :dizzy_face:
reni to je asi neco jako lenienska ne?
24. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
bell co to je ten zberac??? Slysim poprvy :confused:
24. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
andry-tak to zas neznám já :sweat_smile:
je to jako vazelína taková oranžová,je to dle mě nejšetrnější mazadlo pro mimi :sweat_smile: já nic jinýho na mazání koupený nemám,jen ještě aviril olejíčk,z toho sem taky unešená :slight_smile:

ty jo co to je sběrač mlika? :confused: to slyším poprvé :confused:
24. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
bell fotky jsou fakt krásný :wink: Malá je kouzelná :dizzy_face:

reni tak to je nás víc :grinning:
24. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.