• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahojky holky,tak Evi Davídek bude brzo mezi námi,držíme s Vojtíkem palečky.
Tak to škaredé počasí dorazilo i k nám,celý den krásně,Vojtíšek spinkal v kočárku u našich na zahradě,my jsme nafoukli bazén,napustili do něj vodu,trošku jsme se slunila,a pak to přišlo,zatáhlo se a pořádný slejvák.Naši nás odvezli před chvilkou domů to byla rychlová akce,vybalit z auta kočár,dvě tašky,malého,do toho ten slejvák,ale zvládli jsme to díky rychlosti mého taťky :grinning: naši ještě pokračovali na nákup.
Dneska se Vojtík u našich koupal ve velké vaně,nám pořád neteče ta teplá voda,tak jsme využila spršky u našich já a malý si užil vany i když vb ní prořval,neboť už měl hlad :slight_smile:
Zítra budeme mít stejný program i když bude pršet,jedeme k našim,doma se mi samotné nechce sedět.
Vojtíšek spinká v košíku,sundala jsme mu akorát čapku,cesta v autě ho zaručeně vždycky uspí
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
káťo: já mám taky bolesti od 3:45. A pořád to samý. Já už fakt nevím :angry:
18. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
andrej: děkujeme
18. črc 2009 v 19:15  • Odpověz
Evul jé no mě začali v 3:40 :wink: myslím na tebe a držím pěsti ať se brzy dočkáš :slight_smile: a opravdu odpočívej a pokud to jde tak spi,páč mě to pak fakt vysílilo a ještě jak mě nechali po porodu spát jen hodinu tak to byla hrůůůza :wink: :grinning:
Andrej tak koukam že jste si dnešek užili :wink: to je dobře :slight_smile: u nás lije od rána,ale zase malej aspoň usíná v tom hicu nemoh chudinka zabrat a brečel :wink:
18. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
káťa: já už se nějak začínám smiřovat, že se to prostě nerozjede a když tak někdy v týdnu. Ach jo...
18. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Kači jak to tak vidím,tak u nás to počasí bude beztak celej zítřek,ale to nevadí,budu sedět u našich,Vojtík tam má postýlku tak mu je ejdno kde spinká,a já se aspoň mám s kým bavit.Jindra je na svatbě,a zítra jede na montíáž,takže celý víkend zabitý,ale dnešek jsem si užila,no jo jsem pořád zvyklá na barák se zahradou a ne na byt. :unamused:
Akorát ráno jsme pořád telefonem přesouvala čas kdy má taťka pro nás přijet,malý po kojení vytuhnul v posteli,já s ním,pak jsme se vzbudila,a už voalal že to musíme posunout protože ještě budeme kojit,pak s eposmolil,no fakt sranda.Vypravit se někde na čas to u nás prostě nejde :grinning:
18. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
evul moc drzim pesti :slight_smile:
za chvili uz to budes mit za sebou :wink:
my dnes meli navstevu, tomas ted tak trochu v hospudce zapiji sabinku, my jely s kocikem a bellinkou s nim a pak jsme se otocily a rychle domu, je totiz cerno a asi bude lit.. kdyby bylo hezky, mohly jsme sedet na zahradce, ale takhle.. :unamused:
18. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
andrej: děkuju, ale pochybuju, že to budu mít brzy za sebou. Za chvilku to bude den co to takhle mám :pensive:
18. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
a je to uz hodne bolestivy? :frowning2:
18. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
andrej: docela jo, ale pořád si říkám, že je to začátek. Ale trvá to už dost dlouho
18. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
hm.. :frowning2:
ale nekonecne to nebude, neboj se.. a do porodky se ti jeste nechce? treba se to uz hodne posunulo..
18. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
evule, taky bych byla zvědavá jak to pokračuje, třeba si už otevřená a ani o tom nevíš :grinning: :sweat_smile:
18. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
andrej: já tam zkusím zavolat, co mi poví
ja bych to udelala.. jak pise katu.. muzes uz byt dost otevrena.. :slight_smile:
Evul: tak co Ti pověděli? :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
jsme tu všichni napjatí... :wink:
18. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
To teda :grinning:
18. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
kat: jinak já asi nic, co ty?
18. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Taky nic :slight_smile: Ty ani žádné příznaky?
18. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
občas zase tvrdne břuch a bolí a jde to do zad, ale myslím, že to zatím k porodu nebude... :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak uvidíš :wink: Co Anetka už je jí lépe?
18. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jeee Evi drzime s Majdulkou palce a tesime se na kamose Davidka :wink:
18. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
kat, díky, vypadá dobře :slight_smile: , snad ty výsledky budou ok...
hlava jí prý nebolí, u nás k večeru konečně přestalo pršet, tak jsme v 18,30 h byly ještě na procházce, abysme se nadýchaly trochu vzduchu... :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak to je dobře :slight_smile:

Zítra už snad nemá tolik pršet, taky bych se šla projít, zítra možná půjdem s hafanem :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj

tak malá měla včera svůj první flám,slavili sme u tchánovců na terase moje narozky a odcházeli sme domů opůl dvanácté :sweat_smile: malá spinkala v postýlce zababušená,a bylo jí dobře,spinkala 5 hodin :sunglasses:

kdyby nás někdo viděl jak dem o půlnoci s děckem v kočáře :grinning:

pořád je tak hodná-jenom spinká a baští a po kojení je nejkrásnější jaký háže xichtíky,se můžem dycky umlátit :grinning: musím už dát nějaký foto :wink:

tak zatím pá
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahojky renco :slight_smile:
preji ti vse jen to nej k tvym kulatym 25. narozeninam :wink:
samozrejme co nejvice stesti, zdravi, lasky a spokojenosti a radosti s karolinkou :dizzy_face: fotecky pridej, jsme tu zvedave :grinning:
holky vsem dobrou a klidnou noc..
a evulce rychly porod, at je davidek co nejdrive mezi nami.. :slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
evul: držím palce, jdu spát, ať je to rychlé a ať jste oba v pořádku :slight_smile:
Dobrou noc :wink:
18. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Evul těším se na sms že je malej na světě :wink: :slight_smile:
Kačenky tak teď už jste na řadě vy dvě :wink: :slight_smile:
Andrej no my byli tuhle s prckem u našich a chudinka z toho byl nějakej rozhozenej :confused: a tak ještě s další návštěvou počkáme :slight_smile: tak je zatím jen přijímáme :wink: jinak co se týče toho vypravování se někam tak to je u nás to samé :wink:začnu malýho připravovat už hoďku předem a stejně máme furtka zpoždění :sweat_smile: :wink:
Andreasek u nás leje celičký den :confounded: je to hnůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes: co?
Reni tééééda tak malá už flámuje jo? :grinning: připojuji se ke gratulaci a přeju ti všechno nej,nej,nej :wink: hlavně zdravíčko,štěstíčko a móóóóře lááááásky :wink: a hlavně ať vám malá dělá jen a jen radost :slight_smile:
Kočky dobrouu noc :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
Krásné ráno maminy a těhulky,
včera jsem se sem nedostala :frowning2: Dopo jsem byla něco vyřizovat a odpo nebyl čas. Malej byl otravnej až hrůza, pořád brečel, jedl a ne a ne usnout. Vždycky tak max na 10-15 min a znovu brečel.Nevím, co to s ním bylo. Jestli ta změna počasí....no jestli tak bude pokaždý reagovat, tak to potěš :angry: Teď už si od čtyř furt něco kňourá, ale má zavřený očka, tak doufám, že ještě vydrží :confused:
19. črc 2009 v 05:44  • Odpověz
Tak co holky, nebude se tu dnes rodit??? :wink:
19. črc 2009 v 05:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.