• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kuk...tak stále nikde nikdo...tak brou beruny!! :pensive:
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Odpoledne bylo opravdu krásně, taky jsem koukala, že nikdo tu, my byli na veterině s hafanem :slight_smile: .

Klíšťat se teď taky bojím jako nikdy :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Katul: užij si večer :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky dobrou noc :grinning:
19. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
díky Kači, budu se snažit, třeba bude poslední takový na delší dobu :grinning:
dobrou holky :wink:
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky,
tak my byli s Marečkem v pondělí 13.7. v poradně u dětské doktorky, řekla jsem jí, že malej dost blinká a tak nás objednala na úterý na sono žaludku a když ho sestřička zvážila a zjistili, že skoro za čtrnáct dní přibral jen z 3550 g na 3590 g tak nás hned odeslala do nemocnice, já hned začala brečet, byla tam se mnou skorotchýně, taky brečela, no hrůza, tak jsme jeli domů a sbalila jsem si věci a frrr do nemocnice :frowning2:
já to psala SMS- kou jen Kačce, na nikoho jiného mobil nemám, ale Kačka má s Honzíkem moc práce s kojením - furt chce papat, tak chápu, že to sem nepísla :slight_smile:
Evičce moc gratuluji k Davídkovi :slight_smile:
Katulen přeju, aby už porodila a měla mimčo u sebe, pa pa :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj.
Dočítat zpětně nebudu, to nestíhám.

Dneska jdem na kyčle, snad to stihnem, akorát snídám, malej je už najedenej, přebalenej, brumle si v postýlce, asi něco vykládá těm obrázkům na mantinelu, protože na to furt kouká :grinning: :grinning: Děsně u toho rozhazuje rukama, to má po tatínkovi.
Na kyčle máme být v 9,30, tak kolem 8 nás musím začít pakovat - jíst, přebalit, oblíkat, pak počítám znovu - přebalit, oblíkat, sebrat věci, jít, přebalit, oblíkat, druhý pokus o odchod a pokud bude nálada, tak si to malej ještě zopákne třítíkrát :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

kacen tak držím palečky, ať to s Marečkem dobře dopadne a nemá nějakej problém se žaludkem :wink: Chápu, že to musí být nepříjemný zjištění, ale neboj, ve špitále mu pomůžou :slight_smile:

míšo je to všude stejný, to chystání, my už na kyčlích byli a máme je ok a taky se vypravit byla prča.
V sobotu když jsme jeli na svatbu, tak to bylo něco podobnýho, hlavně já už mám asi místo mozku mlíko, pač jsem se špatně podívala na oznámení a místo 12:15 jsem si myslela, že obřad začíná 13.15h. Naštěstí jsme to stihli, vyjeli jsme kolem poledne s tím, že se ještě před obřadem projdeme :grinning: Haha, nakonec jsme dojeli přímo na začátek obřadu :grinning:
20. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: . Sedím tady s Marečkem na sobě a čtu mu nahlas diskuse :grinning: , protože se mu líbí, když mu něco povídám a už nevím, co bych povídala. Asi ho ty kecy nebaví, protoýe už radši spí :grinning:
20. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
blani máš originální uspávací rituál :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jak se vám vlastně daří? Kolik jste už přibrali? Už si nepamatuju, kolik malej vážil, když se narodil
20. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky holky tak se hlásím po víkendu, moc veliká gratulace evulce a davídkovi :dizzy_face: tak už jen kačenky :wink: a jsme kompletní.
20. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
sun ahojky, jj, už jen 2 poslední hrdinky a je to :grinning:
Jsme tu velká grupa, co? Tolik nových miminek :wink:

Dneska už možná budu mít rodnej list malé, tak můžu jít žádat o porodný :wink: To stačí vyplnit formulář a odevzdat ho, že?

Malá se budí, tak ji jdu přebalit a krmit, tak zatím
20. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Charlie :grinning: . Máme se dobře, Mareček rád papá :grinning: . Někdy teda až moc, takže přebytky vyblinká. Ve čtvrtek vážil 2890g. Porodní váha byla 2200g :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Charlie, jo jo. Já jsem si ho stáhla z webu a jenom odevzdala a bylo to. Paní si ještě ofotila rodný list malého.
20. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Sun jo jo, je nás hodně :slight_smile:

Už mám volné ruce, tak jdu píct buchtu :slight_smile:
20. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
blani tak to ti krásně přibírá.
My taky rády papáme, z porodnice jsme odcházely s váhou 3120g a na kontrole v pátek navážili 3400g
20. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Jo jdu najít ten formulář :wink: Malá si probouzení rozmyslela, takže ještě spinká :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobrý ranko holky :slight_smile:

Tak jsem se krásně vyspala.

Blani Mareček Ti opravdu krásně přibírá :slight_smile: Já už se tak moooocccc těším až bude Kačenka s námi :grinning:
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
kater vůbec se ti nedivím, já být tebou bych se taky moooooc těšila :grinning: I když jsou občas situace kdy malé řeknu, že by se měla vrátit do bříška :grinning:

Tak teď už se asi fakt budí, tak jdu krmit :wink:
20. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Charlie, tak to ti krásně papá :wink: . Mareček se asi taky budí. Brzo :confused: . Jedl o půl deváté. No co, dát mu dám :grinning: . Ale hlavně ať se mi nespálí buchta :sweat_smile:

Kateřino, taky se ti nedivím, že se těšíš :wink:
20. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky..Gratuluji Evulce k davídkovi,tak se holka taky dočkala :slight_smile:
Tak už zbývají pouze dvě těhule :wink:
Charlí místo mozku mlíko :grinning: jsme se musela fakt zasmát protože já už si taky tak připadám :grinning:
Já ted taky skoro pořád kojím,malá na mě včera byla přicuclá každou hodinku,dokonce i na procházce jsem musela vytáhnout kozu,protože domů by jsme už nedošli..
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojik holcinky.. :slight_smile:
moc gratuluji evulce k rybicce davidkovi :wink: :dizzy_face: krasne miry :wink:

jinak holky.. od vcerejska mam 38 teplotu a prujem a zvracim, malou plne kojim, snad ji nemuzu ohrozit..
hani, tys taky mela prujem vid a uz dobry? citim se silene vycerpane, jeste ze si vzal tom dnes volno..
20. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak jsem doma z kyčlí, máme je OK, další sono máme za 5 týdnů.
20. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak my máme opravdu růstový spurt a prý to může trvat až 14 dní :astonished: :rolling_eyes:takže musím vydržet :wink:
Andreasku držím palečky ať jsi brzy fit :wink: hlavně hooooodně pij a na průjem je dobrý i černý čaj :slight_smile:
Charlie jj taky ji občas připadam že mam mléčnej mozek :rolling_eyes: :grinning:
20. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Andrej, tak to teda nezávidím. A to tak z ničeho nic :confused: ? Tak zkus co nejvíc odpočívat, ať jsi brzo fit :wink: . A Sabinku to určitě neohrozí.
20. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andreasku já ho měla jeden den a pak dobrý,ty teploty tě nezávidím..nechceš radši zavolat obvodákovi co ti na to řekne?
Káto a to ti někdo řekl že máte růstový spurt? :confused:
20. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Holky jak večer ukládáte ty svoje poklady ke spaní?My poslední dobou hrozně bojujeme,malá v postýlce brečí a než zabere tak to trvá přes dvě hodiny včera dokonce tři,mezitim jí poříd kojim,uspávám,pak jde zas do postýlky kde se probere a začne brečet,tak jí konejšim,pomazlim se s ní a nechám jí v postýlce,když začne zas brečet hodně tak jí vendám,nabídnu jí prso a takhle stále dokola,než opravdu usne..Petr mi říkal že dělám chybu že jí mám nechat v postýlce že se vybrečí,unaví a usne,že to na nás jen zkouší,protože jakmile jí vytáhnu tak je zticha..jenže já na to nemám srdce..včera jsme o tom hledala i různé články,ale nic jsem nenašla..
20. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holky,dočítat nebudu,včera jsme byli opět u našich,počasí nám moc nepřálo,ale odpo se udělalo trošku pěkně tak sjme toho využili a Vojtík už byl v kočáru na zahradě,mamka pohlídala a já si schrupla.Bylo fajn.
Dneska jsme byli už dopoledne venku,potřebovala jsme koupit nějaké maso,taky jsme si dala zmrzku a Vojtíšek skoro dvě hodinky krásně spinkal.
Akorát smolí a smolí,kde se to v něm bere to nevím,než jsme vyšli ven,jsme ho třikrát musela přebalovat :sweat_smile:
Andrejko,já taky nedávno měla průjem,a už je to oki. :wink:
20. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hanko, já položím do postele, pohladím, pustím kolotoč a jdu pryč, maximálně se vrátíme nahodit dudlík. Na ruce neuspáváme. Ten kolotoč je spíš jako rituál pro nás, malej ho ještě nevnímá :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.