• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj hani,no my usínáme většinou v koši.Už to neřeším,někdy se marně snažím ho uspat v postýlce ale vždy se to nepovede,tak ho udrncám v košíku a věr¨tšinou spinká tam.
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jmisa a to Alex hned usne,ani neprotestuje?My taky pouštíme kolotoč,ale nepomáhá to..
20. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jo a dneska jsem si koupila odsávačku. Koupila jsem zcela obyč Canpol, mám to jen na odsátí přebytečnýho mlíka a teď jsem ji zkusila a během chvilky jsem z odkojenýho prsa vytáhla ještě 60ml a uroč by se dalo dál, ale už jsem vytáhla zatvrdliny, tak na to prdím, zase si nechci moc zvyčovat produkci, už takhle jsem jak kojná a malej to nestačí spotřebovat.
V sobotu jsem myslela, že z toho bude zánět, ale naštěstí se mi to podařilo nějak rozehnat, ale kojila jsem z jednoho a pod druhým prsem jsem měla hrneček, protože mi z něj kapalo mlíko :grinning: :grinning: pohled pro bohy, muž se tlemil jak blázen.
20. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hani, u nás to je různé. Někdy ho po kojení položím do postýlky a hnedka spí. Jindy se kouká a za chvilku začne plakat, tak si ho vezmu a pak většinou usne u mě v náručí a dám ho do postýlky. Protože když bych ho tam dala ještě v bdělém stavu, tak by začal brečet buď okamžitě, nebo do 5 minut určitě.
20. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hanko, no někdy hned neusne, ale brble si tam, nechávám ho být a když začne bulet, tak mu dáme dudlíka, musím vstát třeba 5x, ale prostě z postýlky ho nevezmu.
Možná je na nějaký učení brzo, ale synovec pak prostě sám nesunul snad do 5 let, to byl děs.
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Míšo, tak to já mám normálně při kojení na druhým prsu plínku a je vždycky durch. A někdy aji v noci, když přebaluju, tak mám slité celé pyžamo, jak mi to z těch prsou kape :sweat_smile: . Včera po kojení jsem ty prsa taky neměla vycuclá.
20. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Míšo, tak to máš dobrý, že ho ten dudlík uklidní :wink: . Mareček po chvilce chytá hysterák.
20. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
nás taky uklidňuje náš susu,sice několikrát vypadne,tak se vzteká kde ho má,ale přiběhne ochotná mamina nebo ta´tulda dudu mu dá do pusiny a je zase klid
20. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
chtěla jsme napsat náš dudu :sweat_smile: koukám na Vojtíka a nevím ani co píšu
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
miso posles mi odkazek na tu odsavajdu?
jj holky ten prujem z niceho nic..
20. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Andreasku
http://www.detskydum.cz/detail/canpol-odsvaka-381401/

mám ji z Kunratické tvrze, tedy z tej pobočky Golčova
20. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blko, ná já to neřešila, dokud jsem v sobotu neměla fakt echt bolesti a příznaky jako na zánět, to mě vyděsilo, tak proto raděj budu odsávat. Přitom jsem prso tvrdé neměla, ani rudé, ale bolest v něm byla šílená.
20. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Míšo, tak to je určitě lepší tomu předejít, než aby jsi ten zánět dostala.
20. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jenže Sofinka si dudlík nevezme,tak jak jí mám zklidnit?Já si k ní sednu a hladím jí,jenže to nepomáhá..pomůže jen pokud jí vezmu do náručí a když mi usne u prsu tak jí tak musím nechat aspon 20 minut než pořádně zabere,jinak se při přenosu do postýlky zas vzbudía někdy se vzbudí i když jí mám u sebe i dýl..
20. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Hanko, zkus ji chytnout za ručičky a stisknout, nebrat ji do náruče, ale jen takhle. To na děti funguje, já to mám vyzkoušený na Alexovi třeba u doktora apod. Je to nějaký reflex, že se necítí samotní a ohrožení.

A nebo dáváš ji do zavinovačky? To taky pomáhá, ale náš malej už spí bez ní.
20. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

evulce veliká gratulace k Davídkovi :slight_smile:

my se musíme pochlubit,malá normálně sama už drží hlavu a obrací ji v leže z prava do leva :confused: ormálně je nějaká moc rychlá a v postýlce už taky cestuje,no nato že má 14 dní tak já sem v šoku z té rychlosti :grinning:

děkuju všem za přání k narozkám :sunglasses:
20. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Zavinovačku stále používáme..zkusim ty ručičky a uvidíme,ale když dostane hysterák,tak už fakt pomáhá pouze jí zvednout,přiložit k prsu a ona se zklidní...
20. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak baštím špagety,dneska jsme ten oběd stihla i v docela dobrém čase :grinning: Vojtík stále jen tak napůl spinká ale je hodňoučky,moje mamka pořád říká,že ani nevím co mám-zlaté dítě
Tak Vojtíšek tak moc nekřičí,ani v té postýlce,ale když vím že nezabere,tak ho dám do toho košíku a jezdím,ještě že bydlíme v přízemí :grinning:
20. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
My už taky moc nepoužíváme zavinovačku,nějka nám z ní vyrostl :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
v neděli mi končí šestinedělí a začínám cvičit už mi to chybí.Ale měla jsme dneska ráno obrosvskou radost,při chystání ven,jsem zkusila jen tak svoje bílé kalhoty a já se do nich vešla,byla jsem šťastná jako blecha :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
miso diky moc za odkazek..
holky, sabca ma po telicku cervene flicky, ale nejsou vystouple.. proste jen fleky.. nevite, co to muze byt? :fearful:
20. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Tak nás chytnul venku déšť.

Andreasku a nevypadá to jako nějaká alergická reakce? To může být na cokoli - něco, co si snědla, vypila, něčím ji namazala, v něčem vyprala oblečení atd.
20. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Hani ten spurt mi potvrdila kamarádka(dětská sestra) :wink: a uspávání no zabalím malýho do zavinky a převážu tkalounem jak to dělali v porodce(aby neměl venku ručičky) a jdu pryč a on sám vytuhne :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky
danielek spinka uz tri hodiny dnesni noc ok akorat jsem spala na gauci v obyvaku aby se jirka vyspal na ranni podotykam ze mam nerozkladaci gauc a jeste jen dvojku a spala jsem tam i s danikem
20. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Tak jsem tu teď měla tchýni, a přivezla plato domácích vajec a to nevěděla, že ještě půl plata mám od minule, takže mi se teď můžeme ve vejcích koupat :grinning: . dále brambory a čerstvé pečivo. Ona je prostě úžasně hodná, pořád na nás myslí :slight_smile: .

Říkám si, že taková tchýně se jen tak asi nepotkává :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
miso no nejspis to bude nejaka alergie.. muze to byt fakt z cehokoliv.. ale zase si rikam, ze ted jak mi neni dobre, tak jsem docela na diete.. myslis, ze by se to mohlo po snedeni neceho projevit treba az za dva dny?
20. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Andreasku no to nevím, jak rychle se to projeví. Hodně alergické jsou děti na ovoce, zeleninu.

Ikdyž já jím všechno a malej je v pohodě. I zelí přežil :grinning:
20. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
miso no buh vi.. snad to zase zmizi.. koupem jen v ciste vode a natiram malou slunecnicovym olejickem..
20. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
holky chci se zeptat, o porodne jste si zadaly osobne nebo klido i postou?
20. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Andrej, osobně, nevím, jestli by to poštou šlo.
20. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.