• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Nemůžou ty flíčky být potničky?
20. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
blani no ja nevim potnicky.. neni to vystouple.. jen flicky..
20. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Hmm, a má jich hodně? A převážně na jednom místě nebo tak různě po těle? Já nevím, já jsem nikdy neviděla, jak vypadá alergická reakce na cokoliv...
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Andreasku já žádala osobně :wink: ale ten tiskopis se dá stáhnout z netu,doma ho vyplníš a pak jen hodíš na sociálku :wink: a co zkusit na ty flíčky MM? malýmu to docela pomáhá i na ty potničky :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
blani no hlavne na brisku..
katko vidis.. to me nenapadlo.. :slight_smile:
holky posilujete to panevni dno? a uz jste se odvazily podivat se tam dolu? :sweat_smile:
20. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
katko s tou socialkou prave je to u me slozitejsi, jde mi o to, abych tam osobne nemusela, jelikoz bydlime v praze a ja mam zatim trvale bydliste v beroune a musela bych tam kvuli tomu vis.. ale asi se tomu nevyhnu..
20. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Andreasku, žádala jsem osobně, když jsem šla pro rodný list, tak jsem se stavila i pro porodný, je to u nás ve stejný budově.

Pánevní dno posiluju, ale překvapuje mě, že ho cítím, teď už to jde, ale zkraje to byla docela makačka.
Šicí výkon doktora jsem zkontrolovala hned po návratu dom. Teď už tam ani jizva není vidět. Nejděsivějc vypadala ta modřina obrovská, ale to si myslím, že bylo spíš od háků, jak mi šil čípek, jenže z toho si moc nepamatuju - dolzin. No a muž v tuhle chvilku asistoval dětským sestrám u malého, takže to nemám ani převyprávěný z jeho strany.
20. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
Andrej, a nemůže to mít od vrchu plínky? Dolů jsem se dívala už dávno. Ze začátku to bylo hoooodně škaredé, teď už je to hezčí.
20. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
ja prave neposiluju, ale mela bych.. ja jsem sita fest..
zitra jdu se sitim na kontrolu..
sabca je posledni dva dny nejaka knoura..
tim prujmem jsem pohubla.. mam ted 67,4 kg pri 173 cm vysce.. tolik jsem mela pred tehu.. brala bych tech 63 :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Andreasku já taky žádala osobně,ani nevim jestli to jde zažádat si poštou..
20. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
prave si myslim hani ze asi nejde.. a budu muset do berouna..
doufam, ze je na to jeste cas, jeste jsem si nezadala..
20. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Andrej, mě taky šili hodně. A kam jdeš na kontrolu? Mně nikdo šití nekontroloval. Já jdu až na gyndu po šestinedělí. Ty už jsi na své před těhu váze? To se máš :wink: .
Na zažádání je čas 1 rok :wink:
20. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
Přidalal jsem fotky do alba :wink:
20. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Blani: krásné foto, Mareček je nádhernej :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Já jsem taky zaštupovaná jak ponožka. Nástřih sice pidi, ale byla jsem potrhaná nesmyslně všude, plus ten roztrženej čípek.
20. črc 2009 v 19:20  • Odpověz
no ja mam siti maximalni, ruptura 3. stupne :confounded:
moc hezky fotky blani, marecek pekne nabira, vid? :slight_smile:
ja chodim na kontroly k dr. co me sila prave u porodu..
20. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Já taky na kontrolu šití nechodím.
Dr. to kontroloval akorát den po porodu, jak si to zaštupoval a pak už ne.
20. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
ja jsem radsi, ze me takhle zkontroluji, ale asi jsem ho mela proste rozsahlejsi no.. po sestinedeli pujdu taky..
holky, co mimisci? breci vam hodne pres den? sabca posledni dva dny je nejaka neklidnejsi nez driv.. v noci ale spi hezky.. tuk tuk..
20. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
holky dotazek.. fotite mimisky s bleskem?? :confused:
20. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Andreasku, dneska náš mladej moc nenaspal, spal jen v autě a pakj v kočárku a jinak to bylo minimálně.
Někdy prostě má nespací den. Teď vypadá, že zabral, ale až přijde manža, tak se bude koupat, má smolíka, zítra jdem do poradny, musí být čisté mimčo a neteče nám teplá, tak se musí voda ohřívati a jsem ráda, že mi muž pomůže, jinak bych ho klidně vykoupala ráno.
20. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Andreasku Sofinka přes den skoro nezabrečí,spíš večer když uspáváme,ale dneska to bylo bez pláče-díky bohu :slight_smile:
U nás je skoro každej den jinek,jeden den spí hodně,další nespí skoro vůbec,jeden den je v pohodě a další je zas neklidná,je to fakt různé,asi na to má vliv i počasí...
Blani pěkné fotečky :wink:
20. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky.
Andreasku-co to je ta ruptura 3.stupne?To zni desive :fearful:A uz si popisovala svuj porod? :wink:

Ja uz mam jizvu v poho,neni skoro videt,ted ji na doporuceni Dr masiruju.JInak jsem s tim mela taky problem, rozsklebilo se to a desne palilo,nemohla jsem ani sedet,ale pomohl rakytnikovy olej a dubova kura :wink:
Jo a modrinu jsem po porodu mela taky,na zadku a bolela snad vic nez to zasiti - ani nevim kde jsem ji sebrala, myslela jsem ze je od umrtvovaci injekce :confused:

No a holky,co mate monitor dechu,uz vam houkal?My 7tydnu po porodu spali v obyvaku (loznici mame v patre a zachod dole a mne se po schodech spatne chodilo),Majdulku jsem mela v kosiku a primo pod ni tu desku (na ni deku a ona byla v zavince), no a v pohode, ale ted uz tyden spime v loznici a ona v postylce, desku pod matraci a uz nam to 3x houkalo!!! :angry: Ja vylitla hned pri prvnim tonu a Majdulka si vesele spala a dychala normalne, takze bude nekde chyba a nevime kde :unamused: Asi budu z toho mit brzo infarkt :rolling_eyes:
20. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj všem.

Andaro, může to být třeba matrací, jestli máš nějakou tu "lepší" než molitan, ikdyž Tvoje mimčo už není zase tak lehký. Tenkrát mi psali, že zaručit správnou funkci mohou jen u molitanu.
Nám to houká jen když to muž zapomene vypnout. Když nevím, žebere malého z postele, tak se pokaždý můžu přerazit, jak tam letím a pokaždý ho zjezdím jak pole neorané, takhle za chvilku dostanu infarkt.
21. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Blko, hezký fotky.
Ty nosíš malého na stojáka? nemá moc roztažený nožičky? A jak se Ti s tím třeba předklání? Nebo to máš tu hlavičku vytaženou jen na focení?
21. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Děkuji za pochvalu Marečka :dizzy_face:

Andaro, nám houkal snad 1. nebo 2. den, co jsme přišli z porodnice :rolling_eyes: . Houkal asi 5x, ale já jsem vždycky přiletěla a okamžitě jsem do Marečka drbla, tak ani nevím, jestli dýchal nebo ne, ale tipuju, že jo, že to byl planý poplach. Měli jsme matraci kokos-molitan-pohanka. Tak jsme ji vyměnili jenom za molitan a pohoda. Od té doby nehoukal. Asi byl Mareček na tu druhou matraci moc lehkej.

Míšo, jo jo, nosím ho na stojáka. Nožičky mi nepřijdou roztažené nějak extrémně, i když to tak možná vypadá. Já ho nosím na stojáka i v náručí, jinak být nechce. Tu hlavičku tím šátkem ještě nějak zafixovat neumím, takže ju tak má pořád :frowning2: . Ale když chodím, tak mu ji držím, pokud se hýbe. Jinak ji má na mě položenou a krásně drží. A předklánět se moc nepředkláním právě kvůli té hlavičce :sweat_smile:
21. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Blko, hmm, no já právě s tou hlavičkou, že ji ještě neudržej. Já nosím taky v kříži s kapsou, ale v kolíbce. Takhle jsem si nedovedla představit, že s ním třeba věším prádlo apod.
Jinak ta hlavička by měla jít zafixovat normálně přetažením těch svislých pruhů.
21. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Mně by v té kolíbce neležel. To už jsem zkoušela. On tak ani nevydrží na rukách. Max. když je v zavinovačce a nesu ho ke kočárku, ale to je tak všechno. To prádlo bych si teda taky nedovedla představit. Mně nějak ta hlavička do těch svislých pruhů nechce vlízt :sweat_smile: . Asi to mám moc stažené nebo nevím. Když ju tam dám, tak se teda začne rozčilovat :grinning: , ale stejně mi přijde, že ju tam má moc přimáčknutou. Tak ju radši vytáhnu a držím.
21. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Čau holky,
jen vás jdu zatím na skok pozdravit. Dočítat nestačím :angry: Třeba se sem ještě dostanu a dočtu. Malej teď spinká, tak musím rychle uklidit, uvařit ať můžeme pak na delší prochajdu :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak včera večer jsme šli ještě na prochajdu a volali pohotovost,sice ne pro nás ale viděli sjme chlápka nějak se motal ,měl něco v sobě,chtěl se zachytit jednoho bilbordu-spíše té tyčky,zavrávoral a už letěl dozadu,bohužel mu to nevyšlo na trávu ale přímo na chodník,ten hrozný zvuk jak dopadl tou hlavou-ještě teď mi stojí chlupy na rukou,naštěstí měl Jindra mobil,tak hned volal rychlou,naštěstí tam poblíž byla i doktorka,takže se o něj postarala,valila mu krev,byl sice při vědomí ale vůbec nereagoval.A rychlá tam byla během pár minut,tak ho odvezli.No fakt zážitek.
Blani Mareček je moc krásný,a všimla jsme si že taky má ty vyrážky jak jsi psala,má je pořád?Vojtíšek jo,sice už jsou slabší ale jsou pořád.A asi tak rychle nezmizí.Nevím pořád z čeho to je,ten čaj už nepiju čokoládě se taky vyhýbám,no nevím,poctivě mažeme.
Teď usnul.Co se týče monitoru,tak on je nainstalovaný na postýlce malý spí skoro pořád v koši,takže to budu muset předělat.Takže v podstatě teď ho máme na prd.
Míšo nám taky neteče teplá voda,včera jsme taky nahřívali,a nepoteče až do pátku :frowning2:
21. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Andrejko, tak to byl teda zážitek a ještě ožrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkuji :dizzy_face: . Jo, tu vyrážku má pořád. Vyrazila mu za pár dní, co jsme se vrátili z porodnice a má ji pořád. Teď už to má trošku lepší. Podle dr. to jsou potničky. Už to má ale lepší, měl celou tvářičku osypanou. A je fakt, že jak je teď chladněji a už ho tak nebalím :grinning: , tak to má lepší. A když byly ty vedra a ležel si na té jedné straně, tak to měl horší, takže to jsou asi fakt potničky, nevím. A dělá se mu to aji na bříšku a sem tam v hlavičce. Já na to teda nic nemám. Já teda jím a piju zatím všechno :grinning: . Nic jsem vyloženě neeliminovala. Myslím, že to určitě není alergická reakce, tak si tu čokošku klidně dej :wink:
21. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.