• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ahojky holky, tak jsem vás letmo dočetla nějak nestíhám, tomu našemu se prostě dopoledne spát nechce a nechce :rolling_eyes: teď tu leží v lehátku a kouká a prdí :grinning: tak my jsme měli falešnej poplach už asi třikrát je to vždycky šok, ale pořád lepší falešnej než kdyby se něco stalo. já o tý z farlinu přemýšlela, tak ještě, že jsem si jí nekoupila :sweat_smile: kamarádka mi slíbila půjčit tu aventáckou tak uvidíme jak to s ní půjde. tak já se jdu zkusit naobědvaat jestli mě teda mladej nechá :wink:
21. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
sunset, taky se jdu zkusit nadlabnout, je mi jasny, ze v okamziku zakousnuti se do jidla sabca otevre oci a spusti :grinning:
21. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
jj taky si jdu nalozit dnes mam rizoto milacek mi vcera navaril a nejen vcera vzdycky vecer navari na druhy den ja ho nemit je moc hodny a pomaha neskutecnym zpusobem vcera jezdil po kuchyni s danikem v kosiku a delal zvuk auta a maly se mohl posmolit zral ho pohledem a pak jako couval a pipal jak nakladak no proste sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Mareček taky spinká, ale za chvilku se vzbudí na jídlo. Už se tam sem tam vrtí.
j andreasku taky tak taky tak zakon schvalnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Andrej, ta medela bude možná levnější. Tady ses dívala http://www.medela.cz/novinky/vyber-vhodne-odsavacky.php
21. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jo to znám když ho uspávám tak ještě tak sedím chvilku u postýlky jestli se neprobere no a vždycky se probere jakmile se zvednu oni na to mají ty děti nějakej čuch nebo co :grinning: evi kojíš? nebo mu odstříkáváš?
21. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Evi :grinning: , tak to je super, že ti tak moc pomáhá :slight_smile: . Mareček má aktivní večery, ale aktivní tak, že 2-3 hodiny brečí s minimálníma přestávkama :pensive: . Manža teda přebalí, to jo, a pak si ho vezme do náruče na pochování. A když ho chová a on pořád brečí, tak mi ho dává, že neví, co s ním :sweat_smile: . Já teda taky ne :sweat_smile:
21. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Sun, tak to já mám v noci. Položím do postýlky a ticho, spinká nebo to spíš dělá :grinning: . Já si lehnu na bok a čekám. Pořád klid, tak si lehnu na břicho a už to je - začne sebou šít (to ho teda nechám) a nebo ublinkávat :pensive: . Akorát že já vstanu při jeho větším mlasknutí, protože se bojím, že si zase ublinknul. A tak to je dokola. Lehnu na bok, na břicho a vstanu :grinning: .
21. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
jo je to dobrá rozcvičko. no už začal :rolling_eyes: řvát
21. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
jé já ani nevěděla že má Evča už Davídka,no já tady v neděli nebyla,tak moc gratuluji
mám tady mamku,tak zatím pa
21. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
jj blani taky pri kazdem mlasknuti vyletim akorat u me je to bez bricha protoze tak je jizva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak kojim ale dokrmuji z lahvicy protoze malej usina u koja a malo cucka :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
tak jdu si nalozit a papat zase prijdu
21. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
andrej papaa..
evco to je super, kdyz chlap pomaha a dela srandu :grinning: bez toma bych to vsechno taky zvladala mnohem hur..
sabca spi a duda jakoby ze spani a mlaska u toho, to je prca :grinning: uz bych ji mela vzbudit, ale co.. tak budu kojit dele no..
blani diky za odkazek.. jukla jsem na to.. zas u te aventacke jsou ty lahve k tomu zadarmo.. ja ti nevim, mam docela dilema..
21. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
já malýmu odstříkávám a dávám mu z lahvičky, když kojím tak si nejsem jistá kolik vypije a má pak hned hlad. holky četly jste to počasí na seznamu? ve čtvrtek má být až 34 sst :pensive: to nevím kam zalezem :fearful:
21. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
sun no to bude hnus.. tady zas budem mit nahore 30 stupnu snad ja nechciii :grinning:
21. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
jj sun delam to stejna jako ty
andreasku my taky mame podrovi tu chcipneme fuj jsouto extremy jak hrom
21. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
no ten náš to je provokatér tak já tu jím a to je řev tak mu jdu ohřát oběd a než přijdu tak chrní :grinning: co z toho našeho kluka vyroste :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
Andrejko, pa.

Já už jsem se stihla trochu najíst a jak se vzbudí, tak asi půjdeme ven :slight_smile:

Andrej, to je fakt. Ale zadarmo moc nejsou :grinning:

Sun, fakt :confused: ? Tak to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
no budit ho zatím nebudu to to radši pak přihřeju :grinning: alespoň se stihnu namalovat a pak rovnou vyrazíme k našim na zahrádku :wink:
21. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky ja uz pojedla no spise jsem to do sebe nahazela protoze se malej vrtel ale ted spi a jak rika sun tak danik to dela taky kojim z prsa a maly se odpoji a tak ho dam brknout on se probere prso uz nechce tak jdu udelat do lahvicky prijdu s ohratym MM a on chrni takze mliko muzu vylit ze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
blani no to ne no :grinning: to je penez jak zelez :grinning:
prave i kvuli skole pak budu porizovat.. jezis jeste ze mame zkousky hotove vid..
no evco bude to teda des bes s tim parakem.. :confounded:
21. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
tak to já ho mám v horký vodě, tak ho za chvilku vzbudím vylejvat nebudu tolik ho zase nemám :grinning: kolik mu dáváš evi? já už teď musím 100 i 120 si dá občas :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
sun ty ohrivas materske mleko vic jak jednou ja jsem o tom dnes mluvila s pediatrem a rikala ze se tam mnozi bakterië ktere zpusobuji prujmy ja radeji vylivam sice je to predraha tekutina ale lepe tak nez mu neco zpusobit
21. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
no ja mu dam cecik z toho muze tak vycucnout 30 a z flasky v prumeru 60 bez ceciku 70-80 :grinning:
21. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Andrej, to jo. Ale pak ta škola bude asi mazec :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Už by mohl Mareček vstávat. Už mám kozu, jak šutr :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ve výjmečných případech jo počítám, že se každou chvilku vzbudí a nestihla bych odstříkat nový a to by byl řev. vždycky když zaspí krmení tak pak řve jak tur jako bych snad za to mohla já :sweat_smile: to teda vypije dost daník. já jsem 80 dávala ještě minulý týden a po jak dlouhý době ho krmíš?
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, používáte mateřský plurál? Mně to vždycky přišlo divný, ale okamžitě jsem ho začala používat :sweat_smile: . Jako: Tak už jsme se vyspinkali? a Nás bolí bříško? atd. :grinning:
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
blani ono to ani jinak nejde :grinning:
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.