• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi, krásné fotky :slight_smile: . Krásnou kyti jsi dostala :wink: . A taťka je teda pěkně pokérovanej :grinning: . Ty necháváš Danielka spát na polštáři :confused: ?
21. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Přistoupila jsem k nenásilnému probouzení. Rozvázala jsem zavinovačku :grinning:. A nic. Akorát jedno mega protahování :grinning:
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
sun krmim podle toho jak hleda a jak si rve pesti do pusiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zhruba co dve az tri hodky po nutrilonu mame pauzy delsi

jj blani taky tak mluvime
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tak jsme doma z poradny, Alex přibral za dva týdny 600g, buřtík jeden, tedy spíš klobáska, protože je dost dlouhej, nějak nám během pár dnů vyrostl. Takže vážíme 3390g.
21. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
jj danik ma rad vyvysenou polohu ma ji i v postylce a kosiku a dr rikala ze aspon neblinka kdyz ma hlavinku vys nez zaludek

jinak jsme se s jirkou pred dvema dny nasmali maly zacal pohupovat pindourem nahoru a dolu a jirka rika stavis stan a maly normalne nahodil takovy usmev jak kdyby mu rozumel a vyjekl taky se vam projevujou hlasite kdyz si s nimi povidate????
21. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Míšo, hezky vám přibral :wink:

Tak už se Mareček probírá :slight_smile: . Tak jdu na to a pak půjdeme ven. Tak pa :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
jinak dekuji za pochvalu fotek jj jirkova vasen je tetovani a me se to libi a moc
21. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
pa blani
21. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
nic holky jdu se na chvili natahnout dokud milacek pinuska paaaaaa
21. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Andreasku, já vyzkoušela v porodce ruční od Medely, Aventu a žádnej rozdíl s tou od Canpol nevidím. Klidně si kup tu obyč, u Medely a Aventu platíš i za značku.
21. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
miso diky, musim se rozhodnout no..
jinak vam tedy malej pekne nabira :slight_smile:
blani, taky uz tak mluvim :grinning:
21. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Andreasku, no ta váha mě překvapila, protože je hubenej, ale on se děsně vytáhl do výšky, jsem zvědavá kolik bude mít v šestinedělí.
21. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? nějak přestávám stíhat sem chodit. dost často si lehnu, když malje zabere. ale je to boj. přes den nám nechce spinkat. a dneska jsme ho měřila a měří 60 cm. je dlouhej teda pěkně. oblečení vel. 56 už je v krabicia a já musím na nákup, páč jsem nějak zapomněla na 62:slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jejda...tak to koukám...náš malej už má teď 60 cm (v sobotu mu bylo přesně 6 týdnů) Velikost nosíme 62 normálně, často taky 68...
Se mi to zdá celkem normální, nemám žádný známý s mimčama, takže nemůžu porovnávat.
21. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
no, mě právě švagrovka říkala, nakup si hodně 56, to jsme nosili do 4. měsíce... a když vidím mimča známých, tak šimulka je mezi nima jak obr:slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky jitusko.. koukam, ze nam ta mimca rostou jako z vody :slight_smile: to je dobre, jen at basti :slight_smile:
a jinak se mate dobre? :wink:
21. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
No, my už taky nosíme nějakou dobu 62, malýho jsem měřila a má tak 59cm, my té 56 ani moc neužili, my prakticky chvilku po narození najeli na 62.
Zuziku, co látkování?? už látkuješ naplno??
21. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak jsem si konečně ohřála obídek,byli jsme na 2h venku,pak jsme doma kojila a zas uspávala,opět s hysterickým brekem,malá má zavřený očička,ajk moc se jí chce spát,ale řve u toho jak kdyby jste jí šíleně ubližovali přitom jsme jí držela v náručí :frowning2: až mi z toho slzy vytryskly,protože v tu chvíly jí opravdu už víc pomoci nemůžu,naštěstí to vždy trvá pár minutek,ale i ty jsou hrozný,trhá mi to srdce..
Andreasku já mám odsávačku ruční od Aventu a jsem s ní spokojená.. :wink:
My jdeme na vážení zítra,tak jsme zvědavá,odhaduji to tak na 3800g každej týden přibere tak 160-180g..koukám Evcca že Danielka je pěknej kus,vždyt se nedávno narodil a už má skoro 4kg :wink:
21. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Hani, vidím, že s tím uspáváním pořád bojuješ :frowning2: . No, já přes den někdy taky :frowning2: . Přesně to, co ty. Mareček je v náručí, já ho hladím, povídám mu, houpu s ním, chodím s ním a nic. Pořád poplakává. Co poplakává, hodně brečí. Ale vždycky se na chvilku uklidní a pak z ničeho nic začne :confused: . Včera jsem s ním tak chodila snad 2 hodiny.
21. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Heluli, prosím tě, na jakej e-mail kvůli těm kolečkům jsi psala? Já jsem napsala na ten, co mají na stránkách, tomu Vránovi, a odpověď teda nic moc :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
Hanko, nezoufej, takovy pripad tady mame taky. D. ma dnes taky den, ze nespi uz od 3 od rana, maminka je cela zlamana a nevyspala. Teprve ted obedvam.
Presne jak rikas, chovam a rve, mava rukama jak na prvniho maje a vzteka se, ze se ji nedari usnout. Tak jsem si s ni po kojeni ve 2 nakonec vlezla k nam do postele a usnula jsem teda driv nez ona. Ale ona jeste ted spi, ale vzdycky se malinko probudi, omrkne situaci, jestli je matka pritomna, paklize ano, znova zaspi, ale jakmile matku nesignalizuje, tak se najede na krik.
Tak jsem vedle ni naskladala polstare, abych ji obalamutila, ale jsem zvedava, jak dlouho ji to vydrzi. Ve 4 bude stejne vzhuru, ze bude mit zase hlad.
Dnes se vazilo, mame 3960 g, coz je prirustek 340 g za tyden, teda vazne nestradame.... :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
tak jsme zpátky z prochajdy,mamka už odjela a já se cpu knedlíkem ve vajíčku.Tomu našemu závislákovi jsem koupila klips na dudlík,protože jak ho chovám tak mu pořád padá na zem,tak dostane zelenou berušku,je to roztomilé.
Celou cestu na nás koukal,nejdříve na mamku pak na mě a pořád dokolečka.Byli jsem i v lékarně,tak ta ženská byla úplně naměkko,nechtěla ani věřit že mu bude šest týdnů.
No tak teďka po papání chrní,snad ještě nějakou dobu bude
:slight_smile:
Jitusko taky schovávám už velikost 56,je nám to všechno krástké,nějak jsme vyrostli.Dupačky máme všechny malé
Hani tak to u nás nevím co je hysterický pláč,Vojtík pláče jen když ho bolí bříško,to úplně šponuje nožky tak vím,kde je problém a nebo když musí čekat na prso,já si jdu umýt ruce,to on prostě nechápe,ale jinak nevíme co je to pláč.
21. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Přidala jsem nějaký fotky na http://fromeli.rajce.idnes.cz/

Velikost - zatím se do 56 vejdem. Stále nosíme novorozenec z Tesca :grinning: Ikdyž tam díky látkovkám bojuju s délkou bodyček, ale na jednorázovce by to bylo ještě velké :grinning: :grinning: Musím pořídit extendor, aby nám body ještě vydržela.
21. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojte holky, nevíte prosím někdo, ke kterýmu doktorovi se chodí, když je problém s prsem? Patří to do kompetence gynekologa nebo praktického lékaře? Díky moc.
21. črc 2009 v 16:50  • Odpověz
Vlastovko, gynekolog. Ptala jsem se v porodce, kam bych měla jít, kdybych měla problém.
21. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Blani ona taky brečí vždycky chvilku,pak zabere a za 2 minuty začne řvát,to neni pláč,přímo řve jak kdyby se jí něco hrozného dělo,přitom je u mě v náručí,má zavřený oči,skoro u toho spí a strašně řve,to je fakt hrozný..si sousedi musí myslet že jí tady ubližuji..jsme četla že když miminko takhle řve z ničeho nic že se tomu říká kolika a někdy to trvá i tři měsíce,zítra jdu k doktorce tak jí o tom povím..ale ona vyloženě neřve z ničeho nic,ona řve že chce spát a nejde jí zabrat..
21. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Míšo: krásné foto Alexe :slight_smile:
21. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Jmisa: díky moc
21. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Hani, jo, je to možné, že to bude kolika :frowning2: . Ale s tím ti dr. stejně asi nepomůže :frowning2:

Míšo, hezké fotky.
21. črc 2009 v 16:57  • Odpověz
miso, taky jsem vas zcihla v albicku :wink: pekne :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.