• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, Sabinka se hezy směje ze spánku :wink: . Mareček má taky takovej úsměv, ale s kozou v puse :grinning:
21. črc 2009 v 17:43  • Odpověz
blani, já psala do toho obchodu, kde jsme to kupovali přes net...tj. do Kyjovské pobočky, ne přímo do Dara baby...dělají problémy nebo co??
21. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
Aha, já jsem psala na ten e-mail, co jsem našla na stránkách dara baby. Ten chlap mi napsal toto: Dobrý den, nevím kde jste kočárek zakoupili. Je nutno to řešit v prodejně, kde jste kočárek koupili. Jinak s kočárkem se nejezdí nijak rychle, takže kolečka nejsou vyráběna tak, aby je bylo možno centrovat. Mírná osma není brána jako závada kolečka. S pozdravem Radim Vrána

Jak kdybych s kočárkem běhala sprint, či co :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
No tak to je mazec. Přece nemůžeš jezdit s osmicama na novým kočárku, když pominu jiný věci, tak už jen vzhledově to vypadá blbě, no ne??
napiš do toho obchodu, kde jsi to koupila. Třeba to vyřizování bude vstřícnější, já fakt neměla nejmenší problém. Poprvé mi ten pán ještě napsal, že někdy to může dělat třeba i špatně daná duše, tak to zkuste zkontrolovat, ale my to měli přímo v kolečkách :wink:
21. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
21. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
ahoj holky, tak já jen na skok. přijela jsem ze spinningu, tak valím do sprchy a snad dneska brzo spát. kdy vám tak miminka usínají večer?
21. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahpj něco jsem přečetla a něco ne..,,

jak je na tom katulen???

hani - nic si z toho nedělej ta moje je taky éééro...ale to jak to dělá míša je správně a já že mám přest druhé, ji taky chovám a většinou drncám v košíku, ale i v něm někdy řve. a nechat ji dlouho brečet taky nemůžu, bojím se kůli kýle!! jojo jak jsme si je naučili, tak to máme :grinning: ale ještě se to dá odnaučit........
jenže mě někdy usně bez keců a někdy to je děs a ted zrovna od půl 7 je vzhůru a řve a je i vykoupaná, tak ji tu půl hodky už drncám v košíku nohou a píšu vám a čučí na půl mrška a přestanu a natahuje...no vynucuje si to!! ale že ona umí řvát!! :grinning: :confused:

je zajímavý jak tak majinký miminka se tak rychle naučí na chování...jak na to můžou vůbec přijít, že ta mama odejde na chvíli...asi vycítí, ale stejně to je zvláštní dyk jsou malinký a nechápou ještě - to je věda co!!! :astonished: :wink:

no a zas řve-jen jsem dojezdila, takže si pěkně pobrečí!! ona se snad ani neunaví :rolling_eyes: :wink:
21. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahoj jitu - mě většinou kolem 21-22h...!!!! :confounded:
21. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jitus, my dáváme spát až tak kolem 22. Teď jsem přijela od tchánovců, byla jsem se vysprchnout, když nám neteče teplá. malý dostal najíst a už neusne, tak za hodinu vykoupem a dáme najíst a půjde chrnět. Takhle vydrží do těch 3 hodin nejmíň a já se aspoń trochu vyspím. To další buzení pak už je častější.
21. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak si pobrečela...a zas drncám

evi - máme stejné povlečení na peřiny to oranžové..s motýli???

andreašku - máme stejné kaťata ty růžový prohovaný s kanýry na prdelce :grinning: to jsou parádnice co?? :wink:

no jdu ji dát asi trochu mlíčka, ikdyž jedla před hodkou řve jako tůůůůr :grinning: je to blázen :grinning: :wink:
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
nám taky okolo desáté. je fakt, že je to lepší na jídlo a celkově na zvládnutí celýho večerního kolotoče... zase pláče, ale já už dneska fakt nevím, co s ním.
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
smouli to jo, tesco cherokee to jisti :wink:
jitusko nam taky mala usina tak v tech 22:00 h.. +-
21. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak dostala 60tku nutrilonu a ted zas řve :unamused: no prostě se nudí anebo má bolení, ale to asi ne páč je na ruce hodná....
tak to prostě musíme nějak vydržet než usne...a snad bude spinkat aspon do 2-3h.....
někdy mi to ječení trhá uši a přiznám se, že v noci jak se vzbudí a řve po jídle jsem nervní,ale laktační psychozu zatál nemám :grinning: :grinning: jen jsem prostě unavená a řeknu ji že je zlobivá holka po tátovi :sweat_smile: :confused: ale pak usne-mno je to někdy psycho, ale to přejde po 3měs a když ne tak do 18cti určitě-to mě uklidnuje :sweat_smile: :slight_smile: :astonished:
21. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
hmmmm proč řve když ji vozím......co já bych za to dala, kdyby mě někdo vozil :grinning:

manžel to občas jistí...ale dlouho nevydrží :angry:

a slíbil že jednu noc mě nechá vyspat...jsem zvědavá kdy hahaha :wink:
21. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
andrea - já to koupila v nextíku v bazaru tam maj taky všelijaký značky!!! a koukám ty si nestěžuješ na mimi vid - se máááááš :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
psssssssssssssssssssssst už zabrala :sweat_smile: to byl záhul, doufám že až si lehnu tak vytřeští voči :astonished: :grinning: :grinning:

tak dobrou :slight_smile: :pensive:
21. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
nechápu, když je tak moc unavenej, ať spí. má tmu, klid, ležím u něj, hladím ho... jenže kdyby náhodou usnul, určitě by mu něco uniklo. s manželem mu říkáme sojka... fakt mu nic neujde...
21. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
čau-tak mi ještě nějakej režim nemáme,pokaždé baštíme v jiným čase,včera se mi tak přejedla,že to nestrávila a lítaly jí nosem mléčný hleny,pro mě teda dobrej šok když se mi tím začala dusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale to se stalo ve 20:00 a na jídlo se vzbudila až ve 4 ráno :sweat_smile:

začínáme baštit po 3 hodinách,ale když spí tak jí na jídlo nebudím,čekáma ž se vzbudí sama

teď dobaštila tak leží na posteli,koupali sme byl tu i Martin,tak sem byla ráda že si malou aspoň trochu užil,páč sem utěch našich tak nějak to prostě látáme,ale spíš já sem taková plačtivá,někdy to namě fest dolehne,přes den v pohodě,ale večer je to blbý když usínám sama,ale musime to vydržet

tak já se zase ukážu,zatím pá :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
mě už taky spinká. reni, hlavu vzůru. já jsem měla začátek taky na draka. nebyl den, kdy bych nebrečela. nějak jsem o nezvládala, ale ted manža je od soboty na 14 dnů pryč, tak jsem si řekla, že to musím zvládnolut i bez něho a jde to. dokonce si mylsím, že to zvládám na jedničku. a taky se učím trpělivosti... to jsme nikdy neměla.
doboru holky, přeju dlouhou noc:slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
ahojky holky, tak se po celým dnu hlásím :wink:
Takže naše dnešní kontrola: kontrolní ultrazvuk...máme odhad 4000g :confused: :frowning2: , monitor v pohodě, a dle vyšetření doktorka tvrdí, že nález stále nic moc k porodu, takže zítra na mě moc myslete, jelikož na 10,00h mě objednali na zátěžový test, podle toho, jak to dopadne, tak se rozhodne dál. V každém případě jdu ještě ráno k obvodní na krev na předoperační vyšetření(EKG jsem stihla ještě dnes :slight_smile: ), kdyby náhodou byl nutný císař :frowning2: . Ale dle pánevních rozměrů by prý 4-kilové mimčo mělo projít....Anetka měla 3700g a nebyl problém (až na super nástřih)...
Ani jsem vás nedočítala, jinak jsem dnes u Apolináře potkala Katku85, psala mi, zatím jsou taky ok, když se bude cokoliv dít, mám na ní mobil, tak vám přes ní dám info :wink: , moc mi držte palce, třeba mi udělají zátěžák a půjdu domů a nebo se může i rozjet porod, myslete na mě, dost se bojím :confused: :confused: :pensive: :pensive: .
Tak dobrou a hodná miminka :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Heluli, já jsem to právě koupila v tom darababy a jedinej e-mail je tam na toho chlapa :unamused: . Asi spíš zkusím zavolat do té prodejny. A já chtěla ušetřit penízky :grinning:
22. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Katulen, tak držím pěsti. A teda 4kg, to je teda mazec :confused: . Ale ty se s tím nějak popereš :wink:
22. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko,
Katu, taky moc držím pěsti. Já měla odhad asi 4100g a nakonec jsme měli "jen" 3885g, UZ není přesnej :wink:

Blani, tak doufám, že se ti to podaří bez problémů tak jako mě. Jednání toho chlapa fakt nechápu :unamused: Dej pak vědět :wink:
22. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, dneska bude asi hic. To bude malej mít žízeň a bude furt na prsu. Musím se polidštit a vyrazit do nákupáčku u nás na sídlišti. Došel nám chleba, no mohla bych upéct, to je fakt, žádnej chleba kupovat nebudu :grinning:
Ale došlo mi henten ono čím utírám malému prdku z nejhoršího, tak musím do DM. A taky bych si dala papriky, nějak na nich ujíždím, teď stojej pár kaček, ale zatím jsem neměla štěstí na pálivou, to bych si dala. A pokaždý si říkám, že udělám k večeři lečo, jenže pak buď zblajznu ty papriky nebo rajčata :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Heluli, Blko, to už se vám pokazil kočár? :confused:
22. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ne, jen mi ho dodali a byli na předních kolech osmice, ale tím, že jsem ho neměla doma, všimla jsem si toho až na první prochajdě :wink: Teď už je to v pohodě :slight_smile: a brázdíme terén neterén :grinning:
22. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Heluli, jakože křivá kolečka, jo? :astonished:
22. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo, jo. Jedno bylo minimálně, toho bych si ani nevšimla, ale manža to měl v oku :wink: a to druhý bylo viditelně, ale taky žádná hrůza. Ale když můžu, tak jsem to hned zreklamovala, přece jen novej kočár, tak ať můžu dělat parádu :grinning:
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak já mám doma sovu,nevím kdy ten Vojtíšek spí,v noci nic moc,ale aspoň nebrečí jen si pořád něco brumlá,oči dokořán,a teď zase,no já se nadopovala banánem,takže jsme s etrochu probudila,ale tak bych spala.
Venku bude pařák,půjdeme ven až večer,teď peru
snažila jsme se vyfotit úsměv malého ale on se začal smát vždycky až potom,takže jsme to nestihla. :grinning:
22. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky holky,

tak v prvé řadě moc moc myslím na katulen, držím palečky :wink:

U nás doma teda taky režim nemáme, jíme a spíme kdykoli, ale aby usnula, to jsou vždycky muka :wink:
V noci to fakt byla válka nervů, malá by se chtěla jenom chovat nebo být u prsu, ale to jako nejde, pak je člověk fakt otrokem. Tak jsem se ji snažila uspat jenom hlazením a zkoušela jsem i držet ručku, no i tak to byl boj
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.