• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky,

Katul mooooccc držím palečky :slight_smile:

Kdyby něco (třeba rodila :slight_smile: ) dám Vám info :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Nikdo nikde, asi mimi usnula a maminky s nimi :slight_smile:
22. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se vrátili od doktorky,malá už váží 3850g a má 55cm..
Katulen moc na tebe vzpomínám,jsme zvědavá jestli se ti to rozjede v porod,nebo tě pošlou zas domů..
Jdu si ohřát párky,mám hlad jako vlk,malá zas pobrekává v košíku,tak jí ještě chvilku nechám,doktorka říkala že jí nemám hned zvedat,spíš uklidnovat a když to nepomůže tak jí mám pochovat a zas vrátit do košíku,prej je hodně čiloučká a když se jí chce spát a nejde jí to,začne házet rukama a to jí probere,pak začne brečet,jenže jak se jí chce strašně spát tak nemůže přes ten svůj řev usnout,protože jí to ruší,prej máme vydržet kolem 2-3.měsíce by se to mělo zlepšit..
22. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Heluli, tak jsem tam volala. Jsou prý 2 varianty - buď jim dovézt podvozek a budu bez kočárku, a nebo se domluvit s tím jejich opravářem, kdy bude mít cestu do Olomouce a on by se na to mrkl a buď to opravil nebo kolečka vyměnil. Takže mu zavolám. Ale až příští týden. Tento má dovolenou.

Hani, rada možná dobrá - pochovat a vrátit do košíku, ale u nás by to teda nebylo účinné :zipper_mouth: . Sotva bych ho položila, tak by brečel.
22. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Blka já když jí pochováma zas vrátím,tak to taky nezabere,možná by to zabralo tak po 5h zkoušení,ale na to já nemám nervy..včera to zas bylo divadlo :frowning2: ted mi usla v lehátku a úplně se bojim jí přendat do košíku..
22. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Hani, taky jsme měli včera večer divadlo :sweat_smile: . Snad 2 hodiny, už jsem fakt byla hotová.

A co manžel? Je doma nebo někde v cizině? A jak vám to vyšlo vlastně s porodem? Byl u toho?
22. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahoj kocky tak ja hlasim ze noc byla ok od osmi spal do 11:15 pak do 3:30 a pak do 5:00 a pak uz jen tak pospaval u me v posteli a ted spinka opet v posteli dala jsem mu tam monitor at furt nemusim litat jestli dycha ja dnes vyzehlila vecicky a pleny a rikala jsem si dozehlim a lehnu na chvili no jo jenze dozehlila jsem posledni plenu a maly se vzbudil takze jdu ted zalehnout na gauc pak nakpouknu paaaa :slight_smile: :slight_smile: :wink:
22. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Evi, taky mám v plánu si jít odpoledne lehnout, ale nevím nevím :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak veselá historka z natáčení - vrátíme se z venku, ještě tam bylo snesitelně, malej chrupal v kočáře. Přijdem dom, chce jíst, dostane najíst, pije jak o závod, čekám na krknutí, nic se neděje, tak ho jdu přebalit. Je pokaděnej tedy jako echt, sundám plenky, jdu utírat prdku a natahuju se pro mazání a slyším prd, tak popotáhnu plenu, co mám na přebalováku, bylo to jen malé označkování, no a ozve se větší rána, to už musím plenu vyměnit, zvednu mu nožky a chystám se namazat zadek, v tu chvíli mě posere, plus kus přebalováku, tu čistou plenu, koberec. Odeženu psici, otřu sebe, vyměním plenu na přebalováku, mezitím se poblije, takže ho svléknu i z vršku, dám nové bodyčko, otočím se pro plenu, abych ho mohla zabalit, v tu chvíli všechno počůrá, opět mu převlíknu bodyčko, opět vyměním pleno, co je jako podložka, utřu stůl a konečně ho přebalím. Mezitím stále hrozím psici, že musí zůstat na místě, letím pro vodu a hadr, abych umyla tu zem, když nesu kyblíček do koupelny, tak si všimnu, že se poblila psice, utřu i toto.
Zvednu malého, který se mi otáčí po prsu, nedbám, vrážím dudlíka a dávám ho do postýlky. :confused: Po dvaceti minutách je v postýlce ticho, asi usnul, tak jdu věšet prádlo.
22. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Blani manžela mám doma,ted přes léto moc práce nemá..u porodu byl a nakonec to vyšlo tak dobře že za námi denně chodil a pak si nás i odvezl domů a dva dny byl s námi..
Dneska jsem spala v obýváku na gauči,protože manžel vstával ve 4h ráno a potřeboval se vyspat a Sofinka od 20h spustila sirénu a skončila až ve 22.30h,pak se vzbudila až ve 3.30,nakojila jsme jí a hned vytuhla,ani jí nevadilo že jsme jí dala hned do koše..
22. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
Míšo, to je jak kovbojka :grinning: . Ale taky to znám. Sice ne tak moc, ale znám :wink:

Hani, tak tos musela být šťastná, že to tak vyšlo :slight_smile: .
22. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky taky máte dneska prcky tak protivné?Hysterák u kojení,hysterák potom,sice jen krátký,ale vůbec jsme nevěděla co mu je,asi to teplo.Pak zase hysterák,tak zase zkusit prso,nezabralo,tak teď je v koši,spát hold nebude,nezabral od rána.Hlad mám šílený,to jsem si narychlo naškrábala brambory,maso mám ze včerejška.No už aby se ochladilo :grinning:
22. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Míšo dobrá story :grinning:
Andy hysteráky znám moooooooooc dobře,ale musím zatukat od rána zatim ani jeden, asi si to už vybrala včera-teda doufám,úplně se hrozím večera :frowning2:
22. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Andrejko, dneska je taky neklidnější. Ale teďka spinká, tak doufám, že odpoledne bude hodnej :slight_smile: . A na večer se už těším :unamused:
22. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
no u nás je to tím teplem,jinak Vojtík je moc hodný,teďka dudlá v koši se zavřenýma očima,tak jen doufám že mu to vydrží aspoň do té doby než pojím. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
no my ty večery máme docela v klidu,žádné řvaní se nekonalo,jo vlastně jen jednou,ale jinak je to v pohodě,akorát nespí v té postýlce.
22. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Míšo supr historka, jsem se pobavila hlavně nad tím že se poblula i psice :grinning:

Hani dobrá rada od doktorky, u nás je to to stejný, nezvedám, jen uklidňuju, ale trváááá to strašně dlouho :confused:
22. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já už si zvykla, že přes den moc nespí, spí jen v kočáře, v šátku a v autosedačce v autě. Jinak si tu brumlá. Hlavně, že spí v noci a nebrečí. Nějak se to zlomilo tím dovršením třetího týdne.

Jdu se pokusit uvařit na zítra. Asi to bude na etapy, ale do večera času dost :grinning:
22. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Míšo, tak to je zlatíčko. Mareček si taky vydrží brumlat. Ale tak 5 minut a pak už ho to nebaví :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Já když ho to neba, tak ho dám do lehátka a dám si ho třeba na stůl a vykládám mu, co dělám, že třeba vařím atd. To ho taky na chvilku zabaví, zkoušela jsem i hrací deku s hrazdičkou, ale to ho ještě nevzrušuje.
22. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
No, lehátko jsem taky zkusila, ale je na zemi. Tak bych ho možná mohla dat výš :wink:
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
nějak dnes nestíhám :sweat_smile: dopo jsem kojila koždou hoďku-no děs :rolling_eyes: teď konečně vytuhnul :wink:
Katu mooooc držím palečky :wink:
Jmiso teda koukam že si užívaš :wink: :grinning: :grinning:
Jó dnes jsem poprvé dala látkovku :slight_smile: :wink: klasika čč a bambinomio svrchňáky :slight_smile:
Holky našla jsem na netu dětské horoskopy :wink: :http://www.jane33.estranky.cz/clanky/horoskopy-na-kazdy-den/detske-horoskopy :slight_smile: tak na to jukněte :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jsem byla pověsit prádlo na balkóně a je tam teda výheň :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak mi těch 25 stupňů, co máme doma, přišlo jako ráj :grinning:

Kači, tak to jsi šikulka. Taky už dávám látku. Ale zatím jenom na den :wink: . A ven výjimečně.
Horoskopy - super. Jdu číst :slight_smile: . Už jsem se je kdysi snažila najít, ale nebyla jsem moc úspěšná.
22. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jej, tak to se mám na co s tím našim blíženečkem těšit :sweat_smile: . Prý už mám radši teď vytáhnout kolečkové brusle a natrénovat se, protože on jen tak prý neposedí :confused: :grinning: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Blani jj to můžu potvrdit :slight_smile: taky jsem blíženec :wink: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Souhlasím s tebou Blani, máme se na co s těma blížencama těšit :wink: :confused:
Já látkuju taky jen přes den, v noci dám je kolem té desáté ještě látku, kdy většinou papáme a pak papírovku :pensive: :sweat_smile:
Malej byl dnes hore celý dopolko, před dvanáctou vytuhnul, ale za pět minut zas brečel, vzala jsem si ho do obýváku na hrací deku a hned usnul a já sním :pensive: :confused: Vzbudila mě před chvilkou tchýně :sweat_smile: No, malej už taky žádá papu, tak jdu nato :wink:
22. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kači :sweat_smile:

Heluli, Mareček spí od 11 a už se asi taky za chvilku probudí.
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsme si přečetla horoskop na blížence a koukám že se mám na ci těšit.. :wink:
Sofinka spinká už od 12h,tak jsme si stihla krásně uklidit,uvařit a vyžehlit..my lehátko taky celkem využíváme,ale hrací deka,nám zatim nic neříká..
U nás je taky vedro k padnutí,ale sluníčko nesvítí,fouká spíš vítr,ale teplý..
V pátek odjíždíme směr Sušice na celej víkend,tak jsme zvědavá jak to s malou zvládneme tu změnu prostředí atd..
Tak my se jdeme cournout ven :wink:
Jinak na noc asi taky budu dávat papírovku :wink: aby líp spinkal a taky že máme železnou zásobu(od tchyně :wink: :grinning: )
A jinak blíženci jsou zlatíčka :wink: :grinning: :grinning: však uvidíte :slight_smile:
Jdu juknout na ten horoskop :wink: To jsem zvědavá, co mě čeká :grinning:

Jak tak koukám, tak ty naše mimča moc spavá nejsou co? Já slyšela takový názory, že mimino pořád jen spí a budí se jen na mlíko, no tak u nás to tak moc není :confused:
22. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.